Skocz do zawartości

Prosty i skuteczy system


pabgol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem autorem strony o systemie gry na zakładach bukmacherskich. Dzięki opracowaniu przezemnie statystykom system ten umożliwia Wam rozpoczęcie zarabiania na zakładach bukmacherkich. W porówaniu do innych systemów jest on przejrzysty i co najważniejsze skuteczny, przy odpowiednich założeniach.

 

Ten system to progresja na remisy. Polega ona na wybraniu drużyny (najczęściej piłkarskiej) i stawianiu na jej remisy. W przypadku nie trafienia remisu w kolejnym meczy podwajasz stawkę i tak dalej aż do osiągnięcia remisu. W przypadku trafienia remisu wygrywasz, to co postawiłeś do tej pory + zysk. Z moich doświadczeń wynika, że przy odpowiednim wyborze drużyny progresja trwa ok 4-6 poziomów, choć zdarzają się zarówno dłuższe, jak i krótsze. Po więcej szczegółów zapraszam na moją stronę internetową poświęconą progresji na remisy: http://eprogresja.pl

 

Oczywiście czekam na Wasze pytania, uwagi oraz komentarze. Konstruktywna krytyka będzie mile widziana.

 

//Moze jezeli reklamujesz na forum swoja strone (w poscie i w podpisie) to wypadaloby na stronie dac link do forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moze jezeli reklamujesz na forum swoja strone (w poscie i w podpisie) to wypadaloby na stronie dac link do forum ?

Z tego co wiem, to nie takiego punktu w regulaminie, ale przemyślę to.

 

Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat progresji.

 

//to nie regulamin to fairplay ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Witam,

Dzięki opracowaniu przezemnie statystykom...

Ten system to progresja na remisy. Polega ona na wybraniu drużyny (najczęściej piłkarskiej) i stawianiu na jej remisy. W przypadku nie trafienia remisu w kolejnym meczy podwajasz stawkę i tak dalej aż do osiągnięcia remisu. W przypadku trafienia remisu wygrywasz, to co postawiłeś do tej pory + zysk. Z moich doświadczeń wynika, że przy odpowiednim wyborze drużyny progresja trwa ok 4-6 poziomów, choć zdarzają się zarówno dłuższe, jak i krótsze. Po więcej szczegółów zapraszam na moją stronę internetową poświęconą progresji na remisy: http://eprogresja.pl

Oczywiście czekam na Wasze pytania, uwagi oraz komentarze. Konstruktywna krytyka będzie mile widziana. ,,

 

Jak proszą - to czemu nie :)w końcu sam chciałeś

Stronka bardzo mi przypomina artykuł który zamieściłem w roku 1998 na jedym z portali bukmacherskich. Ponieważ pisałem w angielskim nie doszukuję się zamierzonego podobieństwa :), dziwi mnie tylko dlaczego nie ma reszty - zwłaszcza reszty o statystyce.

To co zamieściłeś i tym się chwalisz - jest po prostu podaniem procentowej ilości remisów. Czymś co robi dokładniej np. program Trefik w zakładce lupa. Dodatkowo jest antytezą Twojej teorii - wystarczy pomnożyć ilość spotkań trafionych * kurs i porównać z kwotą którą musiałeś wpłacić - i choć nie jestem jasnowidzem wiem że stracisz tyle ile wynosiła marża bukmachera. Istota progresji polega nie na odpowiednim wyborze drużyny - tylko na wyborze odpowiedniego punktu końcowgo.

Chłopie - przeczytaj jeszcze raz co proponujesz - progresja na remisy w piłce nożnej - aby to grać trzeba być żółwiem - każdy inny zwierzak padnie po drodze. Sam popatrz : zakładam serię 5 spotkań - biorę średni kurs 3,50 z założeniem wygrania 1000 zł.

A/ globalnie

1. tydzień 400 zł do tyłu

2. tydzień kolejne 560

3. tydzień kolejne 785

4. tydzień kolejne 1100

zauważ jestem do tyłu 2845 zł

5. tydzień stawiam 1520 i trafiam 3800 zł

jak debil czekałem 1,5 miesiąca aby postawić 4365 zł i wygrać 1000 - a nie prościej zagrać spotkanie np. Federa z Molik z kurszem 1,2 ?

B/ zakładam wygranie 1000 zł za każdym razem - nie :) nie bedę Cię dobijał

 

Nie znaczy to że granie progresją jest bez sensu. Po prostu w pewnym momencie zgubiłeś wątek :), przeczytaj jeszcze raz zwłasza fragment o zastosowaniu wartości modalnej, a jak czegoś dalej nie będziesz rozumiał - po prostu napisz do autora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się coś ruszyło w temacie :)

 

Stronka bardzo mi przypomina artykuł który zamieściłem w roku 1998 na jedym z portali bukmacherskich.

Strona powstała w 2004 roku, wszystkie teksty są mojego autorstwa, więc nie posądzaj mnie o plagiat, bo absolutnie nie masz racji, a w dodatku to mnie obraża.

aby to grać trzeba być żółwiem

Jest to częsty argument przywoływany przez przeciwników progresji, którzy nie mają cierpliwości. Ale według mnie waro czekać kilka tygodni nawet na mały zysk, niż odrazu przegrać singla za większą kwotę, co nie jest trudne, nawet w przypadku dobrej znajomości danej dyscypliny (Federer też może przegrać lub złapać kontuzję). Przekonało się o tym wiele osób, w tym przyznaje się również ja.

przeczytaj jeszcze raz zwłasza fragment o zastosowaniu wartości modalnej

Chętnie przeczytam, ale nie mam tego artykułu. Możesz mi wysłać:)

 

Dzięki za odpowiedź i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam zbyt dobrze ale chyba to napisałem to na lub zaraz po International Symposium "Computer Science in Sport" w 1997 w Koloni, poszukaj sam. Jak nie chcesz szukać poczekaj. Jak ruszy MLB zabiorę się do omawiania progresji, i do tego progresji podwójnej :). Niestety, bez wykorzystania statystyki.

 

Hmm. Pablo źle mi się kojarzy... kiedyś trafiłem na taką stronkę szukając systemów skróconych do multilotka ... ale mam nadzieję że nie masz z tym nic wspólnego :)

 

Ściągnąłem arkusz do obliczania progresji... i mam podobny. Autorem mojego jest Gołąb, w Twoim też widnieje to nazwisko - patrz jaki ten świat jest mały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Pablo źle mi się kojarzy... kiedyś trafiłem na taką stronkę szukając systemów skróconych do multilotka ...

Nie mam z tym nic wspólnego.

Ściągnąłem arkusz do obliczania progresji... i mam podobny. Autorem mojego jest Gołąb, w Twoim też widnieje to nazwisko - patrz jaki ten świat jest mały

To może mój, w końcu z moim nazwiskiem, skąd go masz?:)

 

Chciałem jeszcze zapytać Cię o zdanie w sprawie opracowywania stytystyk serii bez remisu. Abstrahując od ich skuteczności, to jakbyś porównał serie bez remisów dwóch drużynw dłuższym przedziale czasowym, jeżeli przyjmiemy, że są one ciągami w stylu (1,2,3....1,2,3), gdzie poszczególne wyrazy ciągu są meczami bez remisu (1 remis w pierwszym itd) ?

Zastanawiam się nad wariancją lub odchyleniem standardowym.

 

Dodam jeszcze ,że według mnie progresja to długotrwały, ale skuteczny sposób na zarabianie, a nie przypadkowe wygrywanie, oczywiście przy odpowiedniej dywersyfikacji funduszy na kilka drużyn z różnych lig.

 

Oczywiście zapraszam również pozostałych do włączenia się do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w dziale "Archiwalne Progresje" można znaleźć stratę równą "-2555 zł"(2 Liga Francuska). W związku z tym ten system nie jest do końca taki skuteczny :? .

Nie mam racji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Ściągnąłem arkusz do obliczania progresji... i mam podobny. Autorem mojego jest Gołąb, w Twoim też widnieje to nazwisko - patrz jaki ten świat jest mały

To może mój, w końcu z moim nazwiskiem, skąd go masz?

Autor przysłał mi go mailem :)

 

Wracając do progresji - masz rację, jest opłacalnym sposobem grania. Problem nie leży jednak w doborze drużyn tylko w wyborze sportu. Remisy - z reguły mają rzucający na kolana kurs - i nic poza tym. Dużo ciekawsze do grania są sporty amerykańskie - NBA, MLB. Rozpiętość zwyciestw-porażek 40-60% modalna 2-3, marża buka z reguły do 5%, no i grają co 2-3 dni :). Wystarczy zrobić portfelik np. 5 drużyn i grać układ z zyskiem w spotkaniu niezależnie od wyniku. Ciekawe czy trafisz na dzień 0-0-0-0-0 :). Albo zagrać 2 linie progresji - na przegraną i wygraną :).

 

Co do porównania serii - podstawa to wagi - 1 bez remisu 1, 2-gie bez 2, 3-bez 4, 4-bez 8 i itd a potem test nieparametryczny Kołmogorowa lub test U. Ale po jaką cholerę ? jak są prostsze metody ( wskazówka MAIT ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w dziale "Archiwalne Progresje" można znaleźć stratę równą "-2555 zł"(2 Liga Francuska). W związku z tym ten system nie jest do końca taki skuteczny .

Nie mam racji

Tak oczywiście to prawda, ale jest to spowodowane tylko jedną nieudaną progresją na trzydzieści parę. Dzięki niej wyciągnołem pewne wnioski, przez co już nie gram progresji do skutku, lecz do 8 poziomu.

 

Żaden system nie jest w 100% skuteczny, również progresja. Generalnie progresja jest skuteczna, tak jak wcześniej pisałem przy jednoczesnym graniu kilku zespołów, a to neutralizuje skutki ewentulanej porażki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że system ten jest dobry, jednak za długo trzeba czekać na wygraną :) .

Przez ostatnie 2 miesiące straciłem sporo kasy i szukam w miarę pewnego sposobu jak szybko się odrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

 

 

Wracając do progresji - masz rację, jest opłacalnym sposobem grania. Problem nie leży jednak w doborze drużyn tylko w wyborze sportu. Remisy - z reguły mają rzucający na kolana kurs - i nic poza tym. Dużo ciekawsze do grania są sporty amerykańskie - NBA, MLB. Rozpiętość zwyciestw-porażek 40-60% modalna 2-3, marża buka z reguły do 5%, no i grają co 2-3 dni :). Wystarczy zrobić portfelik np. 5 drużyn i grać układ z zyskiem w spotkaniu niezależnie od wyniku. Ciekawe czy trafisz na dzień 0-0-0-0-0 :). Albo zagrać 2 linie progresji - na przegraną i wygraną :).

 

Co do porównania serii - podstawa to wagi - 1 bez remisu 1, 2-gie bez 2, 3-bez 4, 4-bez 8 i itd a potem test nieparametryczny Kołmogorowa lub test U. Ale po jaką cholerę ? jak są prostsze metody ( wskazówka MAIT ).

Hej!!!!!!!! z chęcią się przyłączę i będę starał się dzielić swoimi systemami ale proszę wytłumaczcie odrobinę o tej progresji W PRAKTYCE. lub o UKŁADZIE 5 DRUŻYN i graniu z zyskiem niezależnie od wyniku.

Po co mówić o skomplikowanych sprawach, chyba chodzi nam o WYPRACOWANIE SPOSOBU ogrywania buka ,a nie mówienie zdaniami wyrwanymi z kontekstu. :)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem odrobinę o progresji ściągnąłem arkusz i ..........pocieszyłem się.

Wpadłam w kompleksy jak zacząłem czytać wasze opinie na tym forum że (mało chyba wiem takimi terminami operujecie) przecież to zwykłe MARTYNGAŁY może nie?

A z drugiej strony Macie tyle kasy żeby przetrzymać6,10, albo 30 spotkań,bo ja nie.

Mam pewien systemik sam go opracowuję , tworze arkusze do przeliczania i myślę że tak żle nie wypadam w porównaniu z tym co tu widzę.Podzielę się z wami jak dostanę odpowiedż o marży,systemiku na 5 drużyn PATRZ WYŻEJ.Niech ktoś da mi wreszcie przykład w praktyce:

Montuję pięć drużyn w NBA i.......Gram...wygrywam bez względu na wynik jaki padnie...............daj konkretny przykład FENIX .Proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresja na remisy w praktyce:

- wybierasz drużynę i stawiasz na jej remis np. 5 zł

- w przypadku nie trafienia, na następny mecz tej drużyny stawiasz 10 zł na remis

- trafiasz remis na 5 poziomie po kursie 3. Wygrywasz 80 zł (stawka na 5 poziomie) x 3 = 240 zł

- Twój zarobek na tej progresji to 85 zł

 

Szczegółowe informacje dostępne na mojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTYNGAŁY może nie?

Niech ktoś da mi wreszcie przykład w praktyce:

Montuję pięć drużyn w NBA i.......Gram...wygrywam bez względu na wynik jaki padnie...............daj konkretny przykład FENIX .Proszę :)

 

A jaką chcesz drużynę - napisz - dam przykład :) z pięcioma robisz to samo co z jedna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirst chyba coś ściemniasz, a jeżeli nie to napisz cokolwiek o tym Twoim systemiku który wygrywa bez względu na wynik.Przyznam się,że poza surebets o niczym innym nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wybieram załóżmy Detroit Pistons.

Opisz ten przykład, jeśli możesz.

 

Mogę od początku sezonu ? - nie chce mi się czekać na wyniki obecne :)

 

 

Nie widzę problemów. Chce tylko żebyś mi opisał, możesz wybrać sobie dowolny przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Kirst chyba coś ściemniasz, a jeżeli nie to napisz cokolwiek o tym Twoim systemiku który wygrywa bez względu na wynik.Przyznam się,że poza surebets o niczym innym nie słyszałem.

 

Mozna grac na 5,6,7 itd druzyn.Np MLB,kursy tu są w obie strony 1,92.Gram tym systemem od lat.Gwarantuje on zawsze zwrot kwoty 46% lub kilkakrotny zysk stawki,ktorą stawiasz.To jest na 100%.Wygrywasz wowczas ,gdy do systemu dodarz pewniaki o łącznym kursie 2,2(np 1,5*1,5).Gdy pewniaki wchodzą,zawsze masz zwrot lub spory zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...