Skocz do zawartości

Systemy które polecam ....


Fenix

Rekomendowane odpowiedzi

Dla grających w profku polecam system ,,57,,. Obejmuje 6 spotkań ( lub jak kto woli 6 bloków spotkań ) ułożonych w 57 zakładów - wszystkie możliwe kombinacje 2,3,4,5 i 6 drogowe.

Proponuję jednak grać nie pojedynczymi spotkaniami lecz blokami mającymi AKO około 3,2 ( optymalne ).

Kalkulacja :

stawka podstawowa 1 zł - koszt zakładu 57 zł AKO bloku 3,2 Podatek 10%

0,1,2 trafienia - 57 zł w plecy

3 trafienia - zwrot

4 trafienia - zysk 210 zł

5 trafień - zysk 1100 zł

6 trafień - zysk 4860 zł

 

AKO 3,2 proponuję uzbierać z Waszych pewniaków ale granych ze wsparciem czyli z 1x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


neo - wersja skrócona ,,26,, do grania w Proflu z AKO na bloku 3,2 :) koszt 26 zł podatek 10%

Trafione 0,1 bloków - w plecy 26

trafione 2 w plecy 16

trafione 3 bloki zysk 31

trafione 4 bloki zysk 241

trafione 5 bloków zysk 1130

 

idealne do grania spotkań 7z9 z wsparciem + mecze z puli typerra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Fenix :) O to wlasnie mi chodzilo. Tylko mam jeszcze jedna prosbe, moglbys rozpisac kupony jak by to wygladalo w innym buku?? Bo jak narazie w Policach nie ma profka (choc powstaje). Zamierzam tak zagrac w expie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

typów meczy to chyba 5, nie?

tylko jaki kurs musi być co namniej na jeden typ przy grze np. w betandwin?

 

To sa bloki, czyli w jednym bloku mozesz miec nawet 10 typow (ale po co??). A pozatym wszytsko jest napisane przez Fenixa kilka postow wyzej. Czyzby problem z czytanie ze zrozumieniem?? //neo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam jestem nowy i zawsze gralem normalnie bez zadnych systemow ale teraz bym chcial sprubowac zagrac tak wydaje mi sie system ciekawy ale mam problem :(

 

mogby mi ktos rozpisac jak to ma wygladac zeby kasierce podac i zeby iwedziala o co chodzi (jak ma wygladac kartka ktora deje ) bym byl wdzieczny za rozpisanie i wytlumaczenie o co chodzi z tymi blokami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...