Skocz do zawartości

progresja na ako 2 (systemy grane przez konana)


konan_m

Rekomendowane odpowiedzi

(przeredagowany po uwagach)

No więc gram tym prostym systemem od jakiegos czasu i efekty sa (niewielkie bo dysponuje b. malym wkladem poczatkowym) wiec postanowilem sie tym systemikiem podzielic .

Zalozenia sa 2 i sa b. proste:

codziennie (nie robmy tego na sile, mozna zrobic 4-5 kuponow w tygodniu, zarobek niewiele sie z mniejszy a skutecznosc pojdzie na pewno mocno w gore) montujemy kuponik o stawce 2 (np ako: 2x1.4 lub 3x1.3)

wygrywamy codziennie ta sama kwote pieniedzy (oczywiscie przy odrobinie szczescia)

 

zmontowanie wygrywajacego kuponu nie powinno byc wiekszym wyzwaniem, ale wiadomo wczesniej czy pozniej trafi sie przegrana, dlatego gramy progresja tak zeby nastepnego dnia wygrac stawke dzienna oraz niewygrane stawki z dni poprzednich

rozpiska wyglada tak (d - dzien, st-stawka, k-koszt calej gry, z - zysk)

d st k z

1 1 1 1

2 3 4 2

3 7 11 3

4 15 26 4 (rozpiska na 10 losowan w zalaczniku)

 

Ja zalozylem sobie nie grac dalej niz do czwartego dnia i jak narazie jest ok.

oczywiscie wystarczy wspolczynnik 1 uzyty przeze mnie pomnozyc i mamy wtedy wiekszy dzienny zysk, w zaleznosci od stawki poczatkowej ktora dysponujemy

Zycze powodzenia jesli ktos zagra tym systemikiem i czekam na ewentualne uwagi i komentarze

P.S. Kalkulacje wykonałem programem MultiPairs 2004 TEST, ktory mozna pobrac za darmo ze strony:

Multipasko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to systemik sprawdzam 3 tygodnie i narazie mnie nie zawiodl, choc gram do 4 stopnia i "udalo" mi sie juz do niego dojechac. Jednak na razie jestem za kazdy dzien w przod :p:

Rodzina Radia Fenixa mnie natchnela czy by weekendami nie puszczac skroconego blokowego, wczoraj troszke policzylem i chyba cos sprobuje, prawdopodobniej baaardzo ;)

bezpieczne 2z4 przy AKO na blok 3.2

Kiedys zaczne prowadzic statystyki kuponow, na razie nie mam zbytnio czasu

(brak czasu sponsorowany przez: matura2005)

zycze wygranych :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie montujemy kuponik o stawce 2 ... zmontowanie wygrywajacego kuponu nie powinno byc wiekszym wyzwaniem dla dobrych typerow...

 

Zerknij sobie w wyniku konkursu Zbtala - zobaczysz że uzbieranie kuponu z AKO 2 codziennie jest proste tylko w matrixie, w realu osiągniesz niestety wynik poniżej 50% trafionych kuponów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix zgadzam się z tobą w zupełności.

po tych trzech tygodniach grania systemem, wypadl mi kazdego tygodnia jeden martwy dzien. jestem poczatkujacym typerem i jak to pisalem niezbyt sobie z tego sprawe zdawalem, dzieki ze zwrociles na to uwage musze przeredagowac ten post.

A tak juz rozwazajac czysto teoretycznie, to przy 4 dniowej progresji 50% powinna starczyc ;)

ale jak narazie mam okolo 60% i staram sie ja wywindowac do 75%

 

(post z systemem juz przeredagowany:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...