Skocz do zawartości

Liga francuska


ironia

Rekomendowane odpowiedzi

Liga Francuzka

 

Jak sama nazwa wskazuje ze będziemy typować ligę Francuzką !

Już w wkładzie 36zł(toto-mix,prof )72(sts) możemy wygrać 1330 !!!

Gramy system np. 7z9=36 kombinacji typując ligę Francuzką na LB-1 !!!

Czyli ze w meczu łącznie muszą wpaść dwie bramki lub mniej. W L.F. najczęściej na jedną

Kolejkę (10 spotkań) jest 20%-45% więcej niż dwie bramki.

POLECAM grać system 6z10 =210zł ale to się pomnoży i wygrasz o wiele razy więcej

Więcej dokładniej (dla grających w toto i profesjonalu po stawce 1zł na komb.)=4550zł !!!!

A (dla grających w STS gdzie jedna kombinacja kosztuje minimum 2zł) =9100zł !!!

(w STS stawka wyniosła 420zł )

Dla osób z mniejszym zapleczem finansowym polecam system 3z6 (toto,prof.-20zł)

(sts-40zł) przy wkładzie 20zł wygrywamy 88zł a przy 40-180zł

Ostatnio (22.01.2005) na 10 spotkań w Franci padły dwa wyniki powyżej dwóch bramek !! Kto obstawił ten wygrał niezły $$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic dodać, nic ująć...

Znalazłeś nareszcie prosty sposób na doprowadzenie buków do ruiny. Gratulacje !

Należy Ci się nagroda Nobla.

Ale cichutko o tym, żeby się za szybko nie połapali... a jak się połapią to zauważą że rozkład goli w sezonie wygląda tak : 0-14%, 1-2 52% czyli under 2,5 w sumie 66%. Ustawią Ci wtedy kurs under poniżej 1,60 a over 1,95 świntuchy.

Grając 7z9 w najlepszym przypadku trafisz 7 spotkań a z kursem 1,6 wygrasz 29 zł stawiając 36. Systemiku 6z10 i 3z6 już Ci nie policzę, aby Cię nie dołować :)

W swoich obliczeniach zapomniałeś o jednej drobnej rzeczy - bukmacher nie przywykł do przegrywania w tak głupi sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm skoros taki nieomylny to sam pokarz cos ciekaweo bo krytykowac kazdy umie a wystarczylo umiec troche przynajmniej poswieci czasu i przeczytac co bylo napisane. Ale co tam bedziesz czytal skoro wszystkie rozumy zjadles tyze niestety zahowujesz sie jak zwykly krzykacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm skoros taki nieomylny to sam pokarz cos ciekaweo bo krytykowac kazdy umie a wystarczylo umiec troche przynajmniej poswieci czasu i przeczytac co bylo napisane. Ale co tam bedziesz czytal skoro wszystkie rozumy zjadles tyze niestety zahowujesz sie jak zwykly krzykacz

 

mówisz - masz :) chciałeś - pokazałem, no może nie tak jak chciałeś, ale jednak :)

Chodzi o to, że zanim napiszesz coś, czego nie ma na forum najpierw to dokładnie przemyśl i przelicz. Niekiedy warto, zwłaszcza jak dajesz na to własną kasę...

 

ps. rozumu nie zjadłem... jeszcze go mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz frajde ty chyba piszesz aby pisac zeby sobie troche postow nabic. Bo watpie w to abys byl taki super typer a skoro ci nie pasowal ten sys z ligi francuskiej to bylo go usunac albo juz nawet nic nie pisac ale niektorzy tak maja ze za wszelka cene musza pokazac swoje ja. Wiem ze czasami czytac sie nie chce ale juz jak za cos sie zabierasz do krytyki to przynjamniej bys spojrzal co i jak bo napisalem na chatboxie na temat tego sys. i mowilem ze nie byl on testowany przezemnie i ze go skerowalem z pewnej stronki. no ale co du bede gadal niektorzy musza sie za wszelka cene pokazac badz co badz nawet jakis kompleks nizszosci maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...