Skocz do zawartości

System "Toto27"


Karabatic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakis czas temu (2 miesiące) ogłaczał sie niejaki toto27 ze ma jakis system wysyłał informacje na temat systemu na maila oczywiscie do sprzedania a czesc tego listu brzmi

 

" Co OFERUJĘ i co GWARANTUJĘ Ci ze swojej strony:

 

1) 100% uczciwości

2) tylko PEWNE typy i GOTOWE kupony, które pozwolą Ci wygrywać!!!!

3) tylko takie typy i kupony, które sam będę grał!!!

4) typy niedostępne nigdzie indziej!!! tzn. że nie będę ich zamieszczał na ŻADNEJ STRONIE ani nigdzie indziej!!!

5) typy zawsze ,,na czas’’ - co najmniej na 24 godziny przed meczem, tak abyś ZAWSZE ZDĄZYŁ je obstawić, niezależnie od tego gdzie grasz!!!

6) gwarantuję Ci, że zaczynając grę od małych stawek szybko pomnożysz swoje pieniądze!!! (ja zaczynałem od 2 zł na kupon - obecnie stawiam kilkadziesiąt razy więcej)J.

 

W jaki sposób dostać się do tej SPECJALNEJ GRUPY?

WYSTARCZY OPŁACIĆ SYMBOLICZNY ABONAMENT KTÓRY WYNOSI:

 

Opcja 1:

 

1 miesiąc - 15 zł.

 

Opcja 2:

 

3 miesiące - 50 zł

 

Wybierając opcję 2 otrzymujesz ode mnie dodatkowo program do oglądania TV na komputerze, a także masę systemów do gry u bukmachera różnej maści

o wartości przekraczającej 200 zł (systemy te są ostro reklamowane

w Internecie. Ty dostaniesz je ode mnie za darmo!!!

Dodatkowo, wybierając opcję 2, uzyskasz na moim gg status VIP – oznacza to,

że to Tobie będę ZAWSZE odpowiadał w pierwszej kolejności. "

 

a wiec chciałem zapytac czy kupił go juz ktos lub czy jest to prawda . Jesli jest ktos taki na Forum to niech odezwie sie niech nie ukrywa tego w tajemnicy przed kims aby kazdy mogł byc bogaty :mrgreen:

 

Jesli ten Temat narusza w jaki kolwiek regulamin lub jest to :s: to prosze o usuniecie tego. Dzieki

...:::Pozdrawiam Abati:::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...