Skocz do zawartości

Progresja na rozpoczęcie meczu


Zumbi

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem taki post, w którym pewna osoba pisała, że zagra jeden kupon na rozpoczęcie meczu A : B na drużynę A, a w tym samym kuponie rozpoczęcie drugiej połowy przez drużynę B, a w drugim kuponie odwrotnie. Oczywiście nie można stawiać dwóch i więcej typów z tego samego meczu na jednym kuponie, więc wydaje się, że to jest nic nie warte. A jednak, nasunęło mi to pewien pomysł, może być to rewolucja w bukmacherstwie. Otóż tym sposobem będzie progresja. Ale progresja na rozpoczynanie meczu. Stawiamy na początek załóżmy 50zł. Na rozpoczęcie meczu jest średni kurs 1.80 - 1.85. Szansa porażki wynosi 50%. Jeśli wygramy dostajemy około 90zł. Jeśli przegramy, stawiamy 2,5 raza większą stawkę i gramy znowu. Szansa porażki wynosi 50%. Jeśli wygramy, stawiamy od nowa. Jeśli przegramy stawiamy znowu 2.5 raza większą stawkę itp. Zauważmy, że łącznie szansa porażki po 2 stopniach wynosi tylko 25% (50% * 50% = 0.5 * 0.5 = 0.25 = 25%). W załączniku dołączam plik do obliczania, ile kasy trzeba postawić na grę progresją. Z każdym następnym stopniem szansa łącznej porażki maleje dwukrotnie [na 6 stopniu (jeżeli mamy wielkiego pecha to dotrzemy do niego) wynosi tylko około 1.5 %]. Jakie drużyny wybierać, dlaczego to jest lepsze niż progresja na remisy i wszelkie poprawki błędów chętnie przyjmę. Jeszcze mam dwa pytania do wszystkich:

1. Jak można grać w ten sposób w toto-mixie?

2. Gdzie można sprawdzić, kto zaczął mecz?

Do Galo: http://eprogresja.pl/ , to jest strona o normalnej progresji, jak ją przeczytasz dopiero zrozumbisz mój sposób.

Do Phuna: Pomyśl na zdrowy chłopski rozum, jak postawisz na 6 rzutów "reszka czy orzełek" i wygrywasz jeśli trafisz chociaż jeden, to masz większą szansę trafić ten jeden raz na sześć niż dać jeden zakład na "reszkę czy orzełka" i musieć go trafić.

Do Fenixa: Wiem, że jesteś master w typowaniu, ale staraj się dostrzec zalety mego systemu.

Do mxk: to nie jest taki zły pomysł, ale w Ostrowcu nie ma kasyna :f:

Niestety dodałem zły załącznik, ale to już poprawione, każdy kto ściągnął plik: "Progresja na monetę" o rozmiarze 15 KB powinien ściągnąć go ponownie. Przepraszam za pomyłkę.

Niestety jak zapewne zauważyliście, ten system ma również wady:

a) bardzo rzadko można obstawiać takie szczegóły u bukmacherów (dzięki Czareck i DUCH)

b) dowiadujemy się o wyniku zakładu u bukmachera (jeszcze nikt nie zaproponował mi strony, na której możnaby było sprawdzać, kto zaczął mecz)

Dlatego wymyśliłem system jeszcze doskonalszy, a mianowicie progresję na numer parzysty lub nieparzysty w totolotku. Wszelkie zasady są identyczne jak w progresji na rozpoczynanie meczu, można również skorzystać z załącznika do obliczania wygranych i w dodatku jest pozbawiony tych dwóch wad. Czekam na odpowiedzi.Piszcie co sądzicie. Żadnej uwagi nie zlekceważę. I pamiętajcie, mamy tylko jeden cel, który chcę wam pomóc zrealizować, pomimo, że o bukmacherstwie pierwszy raz słyszałem 3 tygodnie temu - ograć buka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


coś dziwny ten Twój sposób :/ jak przegrasz to zwiększasz stawkę?? albo tego nie rozumiem albo to jest głupie

to za którym razem niby można wygrać?? za setnym?? to jaką kasę wtedy trzeba stracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee

szansa porazki nie maleje, jest stala, bo zdarzenie za kazdym razem jest inne - nowe,

 

.. bedziesz w liceum mial cos takiego jak rachunek prawdopodobienstwa ;)

 

to co wymysliles to taki totolotek na 2 kulki, watpie zeby gdzies to mozna bylo obstawiac, buk ustala stawki na podstawie prawdopodobienstwa, wygranej remisu badz przegranej, tu nie ma zadnych czynnikow na to wplywajacych i nie ma monet czesciej spadajacych na ktoras strone, buk woli zeby ludzie stawiali np na MLB o tych samych kursach bo tam to dopiero jest loteria :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudziło mi się oglądając groclin i stworzylem takie coś , co do meczy to nie powiedziałbym , że z taką możliwością rzadko się pojawiają

 

pójdźmy tropem , że na 5 meczy napewno raz trafimy , zakładamy kurs 1,8

 

 

 

 

stawka---- wygrana-- zysk

A5--------- 8----------- 3

B10-------- 18--------- 3

C30-------- 50--------- 5

D90-------- 162-------- 28

E270------- 486-------- 80

 

 

dziwny ten system :D

 

dopiero teraz zauważyłem załącznik :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJEJ.. pisałem posta i wywaliła mi sie przeglądarka... jeszcze raz tyle pisać :evil: :evil: :evil:

 

do cytryna: On Cie nie zna.. to poprostu jest skrypt który wrzuca twoj nick do linka :)

 

Do tematy:

 

Jest kilka problemów:

 

Po 1. Bardzo mało meczów jest gdzie można typować rozpoczęcie

 

Po 2. Jak juz koledzy wspomnieli.. nie możesz tak liczyć.. ze po 6 poziomach masz 1,5% szans ze wtopisz.. To są inne zdarzenia.. prawdopodobieństwo jest znów 50/50

 

Po 3. Zakładasz sobie 6 poziomów. Ojej.. powodzenia. Wiesz moze jaki byl rekord "przysty/nieparzysty" w twoim szczesliwym numerku (ja nie.. ale o ile pamiec nie myli.. grubo ponad 6 :evil: ) wiec.. rozpisz to sobie co najmniej na 10 levelów

 

Po 4. Hehe.. najlepsze zostawiłem na koniec 8)

Jeśli zaczniesz grać od 1PLN .. to przy 6 poziomie to juz jest wydatek 97 PLN (przypominam ze to tylko po to zeby zarobić z tego 1PLN 90gr :p) ale co tam.. ja zakładam ze na 6 sie nie skończy.. przy 10 poziomach to juz jest 3 814 PLN. Mówiłeś cos o 50PLN na pierwszy kupon.. no wiec.. szybki obliczenia.. dla 6 levelu to jest wydatek 4 880PLN.. przyjmijmy wariant 10 levelowy 76 293 PLN :evil:

 

Czy musze dodawać coś jeszcze ??

 

Przepraszam ze to ja musiałem Cie zderzyć z twardą rzeczywistością ale tak to juz jest niestety ze los jest strasznie okrutny ;( :evil: Pozdrawiam i jeszcze raz sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...