Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Zdjęcie
- - - - -

Bukmacherzy - temat ogólny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
396 odpowiedzi w tym temacie

#51 lucas   

lucas

• 1255 postów
  • 70 tematów

Napisano 01 czerwiec 2008 - 13:12

centrebet bodajże
  • 0

#52 IIFF   

IIFF

• 15 postów
  • 2 tematów

Napisano 01 sierpień 2008 - 10:31

Witam, obecnie mam konto w Bet-at-home ale chce założyć jeszcze gdzieś więc mam pytania:
1. Wybrać Expekt czy b3t365 czy może i 1 i 2 ?
2. Gdzie większy (lub bardziej opłacalne warunki) bonus pierwszej wpłaty?
3. Słyszałem że w Bet365 trzeba ileś razy obrócić kwotę żeby wypłacić? TO jest zawsze przy wpłacie czy tylko przy pierwszej ?
  • 0
:t: bet-at-home :t:

#53 IIFF   

IIFF

• 15 postów
  • 2 tematów

Napisano 03 sierpień 2008 - 16:52

Co bardziej polecacie Bwin czy Expekt albo Bet365 ?
  • 0
:t: bet-at-home :t:

#54 litersrake   

litersrake

• 3056 postów
  • 59 tematów

Napisano 03 sierpień 2008 - 17:06

Zalezy jak chcesz grac :) ?
jak liczyc na wysokie kursy w noge to Expekt polecam.. dobre kursy i duzo zdarzen na jeden mecz to wytypowania..
a jesli mecze live to tylko i wylacznie Bwin :)
  • 0

Dołączona grafika
Major League Baseball

#55 joozek   

joozek

• 2609 postów
  • 26 tematów

Napisano 03 sierpień 2008 - 17:29

...3. Słyszałem że w Bet365 trzeba ileś razy obrócić kwotę żeby wypłacić? TO jest zawsze przy wpłacie czy tylko przy pierwszej ?

W Bet365 obrót pierwszej wpłaty ( jak u innych buków dajacych bonus na powitanie) jest obowiazkiem, a co do drugiej czesci pytania to obrót tylko przy pierwszej wpłacie ,jezeli przegrasz cała kase to dostajesz bonus tzw.powrotny przynajmniej ja tak miałem,jak dla mnie to bardzo dobry buk a plusem sa live video (tenis,piłka,kosz).
  • 0

#56 joozek   

joozek

• 2609 postów
  • 26 tematów

Napisano 30 wrzesień 2008 - 00:10

Szukam buka do ktorego mozna wpłacic przez paypala ,jeszcze jakby byl do tego bonusik od wpłaty to było by miodowo :))
  • 0

#57 strus   

strus

• 162 postów
  • 13 tematów

Napisano 02 październik 2008 - 12:08

Szukam buka do ktorego mozna wpłacic przez paypala ,jeszcze jakby byl do tego bonusik od wpłaty to było by miodowo :))

A przypadkiem polityka paypal nie zabrania hazardu ?
Bo cos kiedys dawno temu sie pytalem i chyba wlasnie tak bylo.
  • 0

#58 joozek   

joozek

• 2609 postów
  • 26 tematów

Napisano 02 październik 2008 - 23:23

A przypadkiem polityka paypal nie zabrania hazardu ?
Bo cos kiedys dawno temu sie pytalem i chyba wlasnie tak bylo.

Faktycznie , juz sobie doczytałem %-)

Firma PayPal zabrania następujących czynności hazardowych, nawet jeśli w danym kraju są one zgodne z prawem, chyba że stroną transakcji jest handlowiec uzyskał akceptację firmy PayPal.
-Gry w kasynach
-Zakłady bukmacherskie lub zakłady sportowe
-Wyścigi konne i wyścigi chartów ....itd...

• 0

#59 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 14 styczeń 2009 - 13:24

Witam serdecznie,

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zmiany waluty w buku, w którym już robiliśmy depozyty, przede wszystkim interesują mnie następujące buki: Expekt, Bet365, Unibet oraz Bwin. Miał już ktoś styczność z taką sytuacją? Ogólnie przechodzę już z polskiego złotego na ojro, już jeden rachunek otworzyłem w tej walucie ;) i Nie chciałbym tracić/zyskać na nie stabilizacji kursowej owych walut. Mam nadzieję, że ktoś odpowie, jak nie to trzeba będzie rozmawiać z supportami.

pzdr,
pershing
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#60 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 14 styczeń 2009 - 14:20

support :)) %-)
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#61 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 29 styczeń 2009 - 18:11

Gdzie są dostępne aktualnie bonusy od pierwszego depozytu akceptujące Moneybookers?
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Otwórz oczy !!

#62 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 29 styczeń 2009 - 19:24

myBet
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

#63 typy   

typy

• 4 postów
  • 1 tematów

Napisano 29 styczeń 2009 - 23:29

Witam, obstawiam u najróżniejszych buukmacherów przez x czasu, jednak w pewnym wieku u faceta przychodzi czas by sie ustatkować, dlatego też poszukuje bukmachera, który potrafi wynagrodzić swoich graczy za ryzyko. Pytanie do wszystkich, czy znacie bukmacherów którzy posiadaja w swojej ofercie programy lojalnościowe ?

Poniżej znane mi promocje i programy lojalnościowe bukmacherów:

- Sportingbet - Liga typerska - darmowa kasa dla stu osób, którzy zrobia największy obrót w danym miesiącu - 5 pierwszych nagród bardzo fajnych, ale ilość kasy potrzebna do zainwestowania zbyt duza jak dla mnie
- Bwin - Binside - różnego rodzjau drbone upoimnki i losowania - niegram u nich za dużą marże maja
- Gamebookers - chyba najlepsza opcja, darmowe kasa na zakłady, przy odpowiednim obrocie, fajnie bo nie liczy się czas w któym trzeba zrobić obrót tak jak w Sportingbet, w przeciągu miesiaca, bardzo bogata oferta handicapów, jednak ja poszukuje nagród rzeczowych (jak dostane kase to odrazu postawie...)
- Leonbets- fajne nagrody cyfrówka, kamera, LCD - i wcale duzego obrotu nietrzeba, 2,3 miesiące grania i można zgarnąć aparat, ale oferta meeeeeeeeega słaba i AKO nie można grac (żenua)
- Betsson - punkty za odpowiedni obrót, bodjze 100 pkt to 7 zł, a żeby zdobyc 100 punktów to trza obrócić tak na moje oko z 2k - szkoda czasu

to chyba wszystkie oferty mi znane, kojarzycie coś jeszcze ??

Pozdro
  • 0

#64 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 30 styczeń 2009 - 20:13

Mimo wszystko program lojalnościowy Bwin w tej chwili jest najlepszy na rynku, a jeżeli jeszcze ktoś gra turnieje pokerowe to dodatkowy plus, dobre tickety + 2 turnieje dla ViPów 5k i 25k $ :)
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#65 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 09 marzec 2009 - 16:41

Expekt i Bet-at-home przejęci prze Betclick

============
Mangas Gaming announces Bet-at-home acquisition and confirms Expekt buy out

Mangas Gaming, the holding company for London-based betting operator Betclick, has confirmed the acquisition of Expekt, the Scandinavian-focused sports betting operator and announced the acquisition of Bet-at-home.com, a sports betting operator listed in Frankfurt, Germany, with a strong presence in German-speaking countries and Central Europe.

Financial amounts were not revealed, although a figure of €125m for Expekt has been widely circulated. Bet-at-home’s market capitalisation was €38.2m as of this morning.

Nicolas Beraud, chief executive of Betclick, said the acquisitions were part of Mangas Gaming’s stated ambition to become one of the leading pan-European online betting and gaming operators.

He said: “The acquisition of Expekt enables us to tap into significant market share in Scandinavia and that of Bet-at-home provides access into Germany and Central Europe. Combined with Betclick’s strong presence in France, Italy and Spain, we are realising our ambition of being a leader in pan-European egaming.”

Mangas Gaming will keep the three brand names operational to keep the “local feel and know-how” of each operator. The strategic moves by Mangas mean the company will record around €200 in gross gaming revenues in 2009 and have four million registered customers and around 500 staff.

The two acquisitions will be financed by Mangas Gaming, in which holding company Financière Lov, headed up by former Endemol France boss Stéphane Courbit, and Monaco’s Société des Bains de Mer (SBM) have equal stakes. Isabelle Parize of Mangas Gaming will further develop the group’s acquisition drive with further announcements in the coming months.

Nicolas Beraud will be spelling the group’s vision for European online betting and gaming in the next issue of eGaming Review out in early April.
=============
  • 0

#66 arkadiuszch   

arkadiuszch

• 34 postów
  • 1 tematów

Napisano 20 marzec 2009 - 17:01

Mam pewne pytanie. A mianowicie: Postawiłem na skoki w Planicy kto bedzie lepszy
Olli - Vasiliev i dalem na Olliego ale odbyła sie tylko 1 seria, czy bedzie to liczone jako 1.00 czy przegrałem ? bo pisze w regulaminie STS tak:
"Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia
z określonym czasem jego zakończenia. "

Miał ktoś tak kiedys?
  • 0

#67 lucas   

lucas

• 1255 postów
  • 70 tematów

Napisano 20 marzec 2009 - 23:09

Jak odbyła się jedna seria i są zatwierdzone wyniki konkursu to obejmują po prostu pierwsza serie i zakład będzie rozliczony po pierwszej serii
  • 0

#68 DreamT   

DreamT

• 8361 postów
  • 539 tematów

Napisano 08 kwiecień 2009 - 17:50

Czy może ktoś pomóc rozwiązać problem ze stroną Ladbrokes???
Uruchamia mi się po polsku, ale po zalogowaniu mam juz angielską wersje bez okna wyboru regionu :mlotek: Juz wczoraj z tym walczyłem i po kolejnym wylogowaniu udało mi się w końcu wejśc na polską wersję a dzisiaj znów nie daje rady. Co to za paskudztwo i jak je pokonać :zdziwiony:
  • 0

Życie bez muzyki byłoby monofoniczne

#69 Kodex   

Kodex

• 7821 postów
  • 398 tematów

Napisano 29 sierpień 2009 - 20:24

Dobra panowie. Jaki buk ma najlepszą oferte oraz kursy jeżeli chodzi o tenis. Zwłaszcza teraz jak za dnia nadchodzi US Open?
  • 0

#70 Drizzd91   

Drizzd91

• 1684 postów
  • 40 tematów

Napisano 29 sierpień 2009 - 22:19

całkiem przyzwoity pod tym względem wydaje się Bet365, a najlepiej Pinnacle (najlepszy na single) :))
  • 0

#71 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 18:04

Tak sobie ostatnio przegladalem regulamin na Betsafe... Znalazlem jednak cos ciekawego:
"#
3.10

Do obowiązków Użytkownika należy upewnienie się, czy w jego kraju legalnym jest korzystanie z hazardu online."

Jak wiemy - w Polsce nie jest to legalne. Jednakze, poki co nie mialem problemow z wyplatami, ale nie byly to wielkie kwoty (100-200 zl bezproblemowo, oczywiscie z weryfikacja zdjeciami dokumentow no ale to nie jest problemem wielkim). Bardziej zastanawia mnie, kiedy buk lub bank moze zaczac robic problemy z wyplatami? Czy lepiej zlecic kilka razy mniejsze wyplaty niz jedna wieksza? A moze lepiej przelewac na MB a nie na konto? Mieliscie jakies stycznosci z jakimis problemami przy wyplatach?
  • 0

#72 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 20:24

Nie, osobiście nigdy nie miałem, ale po ostatnich zawirowaniach związanych z aferą hazardową, większość ludzi korzysta tylko z kart debetowych neteller lub Moneybookers. Tobie również był proponował takie wyjście, ale tak naprawdę sytuacja prawna związana z e-gaming online nic się nie zmieniła od 1991 roku (albo 93'), czyli czegoś nie ma, nie można, a 3 miliony ludzi jednak obstawia :) Lepiej dmuchać na zimne :p
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#73 DreamT   

DreamT

• 8361 postów
  • 539 tematów

Napisano 17 maj 2010 - 19:12

Chcę zasilić jakieś konto bukmacherskie i warto byłoby wykorzystać bonus za 1 wpłatę, ale mam pewien problem, czy wykorzystując jakieś nagrody z konkursów lub bonów promocyjnych jest to potraktowane jako wpłata?
Chciałem zasilić Doxxbet, ale konto mam dłużej niż 7 dni więc odpada, a co u innych buków w tej kwestii???
  • 0

Życie bez muzyki byłoby monofoniczne

#74 Pietaszek89   

Pietaszek89

FRAJER OD URODZENIA

• 3612 postów
  • 285 tematów

Napisano 17 maj 2010 - 20:08

To zależy od bukmachera. Ja pamiętam dwa swoje tego typu przypadki. Jeden w BetCris, gdzie pytając o bonus od pierwszego depozytu otrzymałem odpowiedź, że korzystałem kiedyś z no deposit i to jest traktowane jako pierwsza wpłata. Zaś w Betcliku wygrałem kiedyś w konkursie 10 złoty, oczywiście je przegrałem. Po paru miesiącach spytałem czy nadal mogę zgarnąć 55 złoty bez ryzyka. Otrzymałem odpowiedź pozytywną. Także każdy buk podchodzi do tego indywidualnie, więc albo szukaj w regulaminach albo zwyczajnie zapytaj supportu.
  • 0

Jestem Pietaszek, mieszkam w Bytomiu i jestem złamanym chujem. Tylko u mnie szybkie pożyczki - Ty pożyczasz, a ja nie oddaje.

#75 Pasquallo   

Pasquallo

• 53 postów
  • 3 tematów

Napisano 18 maj 2010 - 14:11

Co bardziej polecacie Bwin czy Expekt albo Bet365 ?

od Bwin się trzymaj z daleka. Expekt jest solidną firmą... a bet 365 nigdy mnie nie zawiódł...
  • 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.