Skocz do zawartości

Copa Libertadores


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 23:15
Spotkanie The Strogenst-Wanderers
Typ: bts
Kurs 1.95
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie Copa Libertadores w którym ekipa The Strongest na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Wanderers, w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie gości padł wynik 0:2 dla gospodarzy jutrzejszej rywalizacji, jutro również The Strongest jest faworytem do awansu do następnej rundy rozgrywek, nie dośc iż ma bardzo dobry rezultat z pierwszego spotkania to jeszcze grać będzie na swoim stadionie , gdzie ogólnie radzi sobie rewelacyjnie , nie przegrali spotkania przed swoją publicznością od niemalże roku, a grali tam 24 razy, zanotowali w tym czasie 19 zwycięstw oraz 5 podziałów punktów, jest to wynik bardzo dobry jak na reali południowo Amerykańskiej Piłki. Goście natomiast na wyjazdach grają w kratkę , rzadko wygrywają , poprzednie 3 spotkania to zaledwie 2 remisy oraz porażka, myślę że w tym meczu obejrzymy wysoką wygraną zespolu the Strongest,ale stawiam iż obie ekipy strzelą w tym meczu co najmniej po jednej bramce, mój typ na końcowy wynik to 3:1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Copa Libertadores - Kwalifikacje

 

2433.png?lm=1438116341cli.png?lm=1483122483537.png?lm=1412879333

 

Spotkanie: Colo Colo - Botafogo RJ
Typ: Colo Colo wygra i obie strzelą
Kurs: 3,20
Data i godzina: 09.02.2016 00:45
Bukmacher: Betclic
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie rewanżowe kwalifikacji do Copa Libertadores pomiędzy CSD Colo Colo a Botafogo de Futebol e Regatas. Pierwszy mecz zakończył się dosyć szczęśliwym zwycięstwem drużyny Botafogo a to wszystko dzięki samobójczej bramce doświadczonego napastnika Colo Colo - Estebana Paredesa. Jednakże na Estadio Monumental David Arellano nie pozostawiałbym większych szans ekipie z Brazylii. Faworytem są podopieczni Pablo Guede. Gospodarze na własnym obiekcie radzą sobie bardzo dobrze ostatni raz przegrali tu w sierpniu zeszłego roku. Gospodarze wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań u siebie i były to mocno przekonujące zwycięstwa. Warto tu też zaznaczyć, że wygrali na wyjeździe w poprzedniej ligowej kolejce aż 3:0 z Union Espanola. W tym samym czasie ekipa Botafogo na własnym obiekcie fartownie po bramce w ostatnich sekundach pokonał 2:1 Macae. Colo Colo aby awansować dalej musi dziś wygrać i myślę, że im się to uda, co więcej powinno to być mocno overowe spotkanie, trzy bramki to minimum a być może będzie ich więcej. Gospodarze na pewno od początku meczu będą mocno atakować a co za tym idzie mogą nadziać się na kontrę i tu upatruję szanse na bramkę ze strony Brazylijczyków, aczkolwiek w ostatecznym rachunku lepsi w mojej opinii będą gospodarze. Mecz rozpocznie się o godzinie 00:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Atletico MG-Sport Boys
Typ: bts
Kurs 2.0
Buk Unibet
Analiza: Już dzisiejszej nocy czasu Polskiego odbędzie się 2 kolejka spotkań w Copa Libertadores w grupie 6. Atletico MG na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Sport Boys, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego są stawiani w roli 100% faworytów do zdobycia kompletu punktów, w chwili obecnej obie ekipy po pierwszych swoich spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie po 1 punkcie notując remisy, Atletico na wyjeździe zremisowało z zespołem Godoy Cruz który jest obecnie liderem w tabeli , natomiast Sport Boys na swoim stadionie podzielił się punktami z zespołem Libertad, tam padł wynik po 3. Gospodarze pokazują w ostatnich spotkaniach iż są zespołem do nie do zatrzymania , ich poprzednie 8 spotkań to same zwycięstwa jakby tego było mało praktycznie wcale nie tracą bramek, strzelili w nich 20 bramek tracąc zaledwie 2, goście natomiast na wyjazdach bramki potrafią strzelać, ale w swoich poprzednich 8 meczach zanotowali słaby bilans 3 wygranych 1 remisu oraz 4 porażek, w tym meczu też nie daje im zbyt wielu szans,ale myślę że bramkę będą w stanie tutaj strzelić bowiem jak widać na wyjazdach stzrelać bramki potrafią, stawiam tutaj na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Godoy Cruz-Sport Boys
Typ: bts
Buk Unibet
Kurs 2.25
Analiza: Juz jutro kolejne spotkanie w ramach Copa Libertadores, będący na pozycji wicelidera w swojej tabeli Godoy Cruz na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Sport Boys, który zajmuję ostatnią pozycję . Gospodarze naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek . Sport Boys bowiem na wyjazdach traci mnóstwo bramek, nie powiem bo sam stwarza sobie sytuację do ich zdobycia, ale na przykład ostatnia porażka wyjazdowa 5:2 pokazała w jakim stanie na chwilę obecną znajduję się ich defensywa, poprzednie spotkania wyjazdowe to stracone kolejno: 2,3,3 bramki , Godoy natomiast ostatnio również gra do przodu i ich spotkania są ładne dla oka , również defensywa pozostawia sporo do życzenia , więc zapowiada nam się kolejne spotkanie z niemałą ilością bramek . Sytuacja w tej grupie jest bardzo wyrównana i gospodarze nie moga sobie pozwolić na stratę punktów, 3 drużyny mają po 4 oczka, odstaje tylko Sport Boys, która ma na koniec zaledwie 1 punkt, moim zdaniem na to spotkanie można zagrać kilka opcji, ja osobiście polecam na granie albo na wygraną gospodarzy, albo na overy bramkowe, poszukałbym opcji na około 4 bramki w tym spotkaniu ponieważ myślę że gospodarze 3 bramki są w stanie tutaj zdobyć a i goście 1 trafienie dołożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Atletico MG-Libertad
Typ: bts
Kurs 1.94
Buk Unibet
Analiza: W nocy z środy na czwartek znów będziemy mieli okazję popatrzeć na Copa Libertadores, Atletico MG na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Libertad. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na razie obie ekipy rozegrały po 3 spotkania, Atletico MG ma 2 pozycję w tabeli ma na swoim koncie 4 zdobyte punkty i tylko lepszym stosunkiem bramek jest zespołem lepszym niż ekipa Libertadu , która ma tyle samo punktów i jest umiejscowiona 1 pozycję niżej. Gospodarze są zdecydowanie na własnym stadionie niesamowitym zespołem , który wygrywa praktycznie wszystko , ostatnie spotkanie gospodarze przegrali w listopadzie roku poprzedniego, od tamtej pory wygrywali 10 kolejnych spotkań przed własną publicznością. Ze strony gości to wygląda już troszkę gorzej przegrali w poprzedniej kolejce ,ale wcześniej notowali korzystne wyniki , dla obu ekip to jest spotkanie o 6 punktów, bowiem kto tutaj zwycięży przybliży się do awansu do rundy następnej, ja tutaj stawiam na dokładny wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, myślę że na swoim stadionie powinni być zespołem delikatnie lepszym od zespołu Libertadu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 02:45
Spotkanie Santa Fe-The Strongest
Typ: over 2.5
Kurs 2.00
Buk Unibet
Analiza: Ostatnia kolejka grupowa w Copa Libertadores, Santa Fe na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę The Strongest. Gospodarze na chwilę obecną są na 3 pozycji w tabeli, nie daje im to awansu do dalszych gier, gościom do awansu wystarczy remis w tym meczu , dlatego myślę że w tej kolejce to ekipa gospodarzy od pierwszych minut powinna zaatakować ekipę przyjezdnych , którzy będą chcieli ograniczyć się tutaj do kontr. Gospodarze są zespołem znacznie lepszym, który na swoim stadionie już nie raz pokazywał iż grać w piłkę potrafi, Santa Fe tworzy sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych z których strzela bramki, goście natomiast na wyjazdach przegrali 1 mecz u zanotowali 1 podział punktów, nie strzelili jeszcze ani jednej bramki na obcym stadionie i tutaj moim zdaniem będzie również niezwykle cięzko bowiem jak już mówiłem wcześniej to ekipie Santa Fe powinno zależeć na komplecie punktów w spotkaniu przez własną publicznością. Goście w poprzednich 6 kolejkach wyjazdowych zanotowali tylko 1 wygraną remis oraz aż 4 porażki, tu stawiam na wygraną gospodarzy 3:1 ponieważ myślę że goście przy odrobinie szczęscia zdobędą tutaj bramkę honorową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: River - Boca
Typ: over 2,5
Kurs: 2,4
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Sam mecz generalnie pod znakiem zapytania, ale kiedyś ten finał muszą rozegrać. Jakby udało się dziś to moim zdaniem typ na bramkowy over naprawdę interesujący. W pierwszym spotkaniu tempo z obu stron robiło ogromne wrażenie, a sam mecz to taka miła odmiana od europejskiej piłki. Akcja za akcję, momentami brakowało precyzji, ale piłkarze praktycznie nie odpoczywali i mało było momentów przestoju. 2,40 na przynajmniej 3 bramki to mając w pamięci ostatni pojedynek moim zdaniem naprawdę sporo. Bo tu chyba będzie po prostu zbyt nerwowo na taktyczne piłkarskie szachy i przeczekanie rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...