Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
- - - - -

Copa Del Rey

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
212 odpowiedzi w tym temacie

#201 Przemas92ck   

Przemas92ck

Zbanowany

• 380 postów
  • 2 tematów

Napisano 22 maj 2016 - 15:46

Dyscyplina: Piłka nożna- finał Copa Del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: 1 połowa X
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dzisiejszy wieczór z piłką nożną zapowiada się bardzo emocjonująco. W Madrycie zostanie rozegrany finał Pucharu Króla pomiędzy Sevilla a Barceloną. Mój typ na spotkanie to remis do przerwy, zdaję sobie sprawę że obie drużyny strzelają bardzo dużo goli i rzadko kiedy pomiędzy tymi drużynami pada wynik bezbramkowy lecz dobrze wiemy jaka stawka jest dzisiejszego pojedynku dlatego nie uważam żebyśmy dzisiaj byli świadkami dużej ilości goli. Obecny triumfator LE , a więc Sevilla pokazała charakter i ambicję w finale pomiędzy angielskiej drużynie Liverpoolu gdzie do przerwy przegrywali 1:0 , a ostatecznie wygrali 1:3 po fantastycznej grze gdzie drużyna z Anglii była bez radna i nie miała nic do powiedzenia a brak celnego strzału w drugiej połowie najlepiej to zobrazuje. Jeśli chodzi o Barcelonę jest to drużyna kompletna i bardzo doświadczona która oczywiście podczas tego spotkania będzie faworytem, mimo to Sevilla nie jest chłopcem do bicia i nie raz pokazała i udowodniła że potrafi przeciwstawić się dużo silniejszym zespołom. Według mnie przez pierwszą połowę gra będzie toczona w środku boiska i wynik który po pierwszych 45min. będzie widniał na tablicy to 0:0.

• 0

#202 ciampek14   

ciampek14

• 372 postów
  • 0 tematów

Napisano 22 maj 2016 - 17:34

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Barcelona - Sevilla
Typ: Obie strzelą
Kurs:1,62
Godz:21:30
Analiza:

Spotykają się dwie ofensywne drużyny. Ich mecze są elektryzujące a szczególnie jak gra toczy się o najwyższą stawkę. Tak jak teraz.
BTS wpadał w ostatnich 9 meczach i nie widzę powodu by tym razem miało się skończyć inaczej.
Sevilla pokazała Liverpoolowi, który był faworytem w meczu LE, że lubią być w roli niefaworyta. O bramkę Barcelony raczej nie ma co się martwić, bo w tej formie co jest Suarez...!
W sierpniu w superpucharze Europy Barca zremisowała z Sevillą 4-4 w regulaminowym czasie i 5-4 w dogrywce. To pokazuje jak ciekawe mogą być mecze Andaluzyjczyków z Katalończykami.
Gameiro też w formie i z pewnością będzie chciał się pokazać selekcjonerowi reprezetnacji Francji że źle postąpił nie powołując go. A to ostatnia szansa aby to udowodnić.
Barcelona nie straciła gola od pięciu spotkań, ale i nie miała przecież żadnego mocnego przeciwnika - Granada, która miała już pewny awans, Espanyol to samo, Betis to samo, słaby Gijon i Deportivo, które w pierwszej połowie mocno postraszyło obronę Barcy i tylko szczęściu mogą dziękować, że zakończyli mecz z czystym kontem.

• 0

#203 sensejjag   

sensejjag

Canabis, whisky, ananas. Jeszcze będzie czas...

• 2326 postów
  • 6 tematów

Napisano 22 maj 2016 - 20:13

Dyscyplina: piłka nożna Copa del Rey
Data, godzina: 22.05.2016 21-30
Spotkanie: Fc Barcelona - Fc Sevill
typ:  wynik i suma goli: Barcelona i over 3.5
kurs: 2.20
buk: Bet365

Analiza: 
Ostatni akord w tym sezonie w Hiszpanii rozegrany zostanie w Madrycie na Vicente Calderon. Do finałowego pojedynku staną mistrzowie kraju Barcelona i zdobywca Ligi Europy Sevilla. W czwartek zespoł z Andaluzji tradycyjnie już zdobył trzeci raz z rzędu tytuł w tych rozgrywkach (czy to nie jest już nudne??) pokonujac w finale Liverpool. To z pewnościa spory ich sukces, bo w Lidze Mistrzów musieli uznać wyższość Man City i Juventusu i musieli "pocieszyć się" zdobyciem LE, natomiast w Primera Division zajęli dalekie siódme miejsce. Na szczęście w środę zapewnili sobie udział w kolejnych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dziś staną przed szansą na dołożenie kolejnego trofeum, ale rywal zdecydowanie silniejszy niż ten z Anglii. Barca, ktora zawiodła w Lidze Mistrzów w porę się obudziła w rodzimej lidze i po serii niepowodzeń w wielkim stylu wygrała ostatnie pięć meczy strzelając w nich dwadzieścia pięć goli nie tracac ani jednego. l to właśnie Blaugrana bedzie dziś zdecydowanym faworytem do wygrania tego trofeum. I wiem jedno - w Madrycie na pewno nie będzie nudno. To będzie czwarte spotkanie tych ekip w tym sezonie. I za kazdym razem było ciekawie. W lidze oba zespoły wygrały u siebie swoje mecze po 2-1. Najciekawiej jednak bylo na inaugurację rozgrywek europejskich, gdzie jako zdobywcy LE i LM oba zespoły spotkały się w Tbilisi w meczu o Superpuchar. Tam potrzebna była dogrywka by wyłonić zwycięzcę, bo choć do przerwy Barca prowadziła 3-1, a w 52 minucie nawet 4-1 to skończyło się remisem po cztery. W dogrywce decydujące trafienie zaliczył odchodzący do Chelsea Pedro i trofeum trafiła do Dumy Katalonii. Dziś może byc równie ciekawie, bo Barca w ostatnich tygodniach była w wielkiej formie, natomiast Sevilla zawsze potrafiła zaskoczyć najlepszych i niejednokrotnie skutecznie odpowiadali bramkami. Dziś powinno być podobnie, bo w meczach pomiędzy tymi  rzadko kiedy wiało nudą, a bramki padały wręcz jak na zawołanie. No i trzeba pamiętać ze Sevilla to jeden z najbardziej lubianych zespołów do nękania przez Messiego, Suarez to ostatnio fenomen, Neymar choć nie strzela to czaruje i asystuje. Trzeba bedzie tez uwazac, bo Sevilla potrafi plynnie zmieniac taktyke podczas meczu, wskoczyc na bardzo wysoki poziom plynnosci gry.To niebezpieczny final.Coz dublet krajowy, bylby wspanialym zakonczeniem sezonu. Licze na wygrana i swietowanie. Niech strzeli Suarez i Messi. Dla El Pistolero, gol bylby 60 w tym sezonie. A Messi niech strzeli, bo to Messi i juz.   Moim zdaniem wiekszość atutów po stronie Katalończyków, którzy powinni zaaplikować kilka bramek rywalom i zakończyć sezon dubletem.

• 0

Canabis, whisky, ananas. Jeszcze będzie czas...

#204 krzosz1987   

krzosz1987

• 2416 postów
  • 33 tematów

Napisano 29 listopad 2016 - 13:32

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla 
Spotkanie: CD Leganes - Valencia CF 
Typ: 2
Kurs: 2.20
Godz: 20:00
Bukmacher: Unibet 
Analiza:

W pierwszym meczu 1/16 finału Puchar Króla na  Estadio Municipal de Butarque zmierzą się ze sobą CD Leganes z Valencia CF. Obie ekipy są przedstawicielami LaLiga jednak ich mocno rozczarowuje kibiców tych drużyn. O ile w przypadku Leganes wiadomo było, że raczej podopieczni Asiera Garitano będą walczyć o utrzymanie, o tyle w przypadku Valencii liczono, że zespół ten włączy się w walkę o europejskie puchary. W tym momencie Leganes w tabeli LaLiga zajmuje 15.miejsce, natomiast Valencia jest pozycję niżej. Dlaczego więc postanowiłem spróbować zagrać na zwycięstwo popularnych Nietoperzy? 
Forma może tu nie być mocnym argumentem, bowiem również Valencia mocno rozczarowuje - w 5 ostatnich spotkaniach ligowych zdobyli raptem 2 punkty, jednak gra wcale nie wygląda tak źle, minimalnie przegrali spotkania z Barceloną (2:3), Celtą Vigo (1:2) czy ostatnio z Sevillą (1:2). Wydaje się, że Valencia pomału zacznie wspinać się w górę ligowej tabeli, bo i potencjał jak i możliwości ludzkie mają dość wysokie. Z drugiej strony mamy Leganes, które w 5 ostatnich spotkaniach ligowych zdobyło 3 oczka (zwycięstwo z Osasuną), jednak porażki były już bardziej wyraźne: 0:4 z Malagą, 0:2 z Sociedad, 0:3 z Realem Madryt i ostatnio ponownie 0:3 z Espanyolem. Wydaje się, że dla Valencii jest to rywal dobry jeśli chodzi o przełamane się i zwycięstwo. Tym bardziej, że w meczu ligowym potrafili wygrać tutaj 2:1. 
Ważną sprawą mogą okazać się osłabienia kadrowe. Wiadomo, że kontuzjowani w drużynie gospodarzy są: Jon Ander Serantes (bramkarz, 13/0), Adrián Marín (lewy obrońca 5/0), Diego Rico (lewy obrońca, 11/1), Alexander Szymanowski (skrzydłowy, 10/3), Robert Ibáñez (skrzydłowy, 5/2) i Mamadou Koné (napastnik, 5/0), ponadto David Timor (pomocnik, 10/1) pauzuje za kartki. Cesare Prandelli ma nieco mniej zmartwień, uraz eliminuje Enzo Péreza (pomocnik, 11/0) oraz Federico Cartabia (napastnik, 2/0). Pozostali piłkarze są do dyspozycji trenera, wraz z  Fede oraz Bakkalim, którzy wracają do kadry meczowej. Myślę, że taka sytuacja, gdzie w jednej z drużyn jest kilka nieobecnych i to dość ważnych piłkarzy, a w drugiej trener ma do dyspozycji niemal wszystkich swoich graczy może mieć znaczenie na boisku. Tym bardziej, że Leganes nie ma jakiejś niesamowicie szerokiej i mocnej kadry. Myślę,że warto tutaj spróbować i zagrać na zwycięstwo gości, którym na pewno sporo by dało to w kontekście następnych meczów ligowych. Moja propozycja to zwycięstwo Valencii.  

• 0

#205 krzosz1987   

krzosz1987

• 2416 postów
  • 33 tematów

Napisano 30 listopad 2016 - 20:47

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla  
Spotkanie: Hercules - Barcelona
Typ: Over 3.5
Kurs: 1.83
Godz: 22:00
Analiza:

W pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla FC Barcelona zawita do Alicante by zmierzyć się z Herculésem. Zespół, który na co dzień rywalizuje w Segunda B (3 poziom rozgrywek) raczej nie powinien sprawić wielu kłopotów Barcelonie, choć podobnie jak Real Madryt również Barcelona zagra dziś bez kilku czołowych zawodników - oszczędzanie się przed El Clásico. Mimo, że Barca dziś zagra w mocno eksperymentalnym składem to jednak myślę, że już dziś powinni zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Ja proponuję w tym spotkaniu zagrać wysoki over 3.5 bramek. Wiadomo, że Barca czasami sama potrafi taki over pokryć, dziś jednak liczę również, że jakąś bramkę strzelą również ich rywale. Wiadomo bowiem, że Luis Enrique nie powołał na to spotkanie Marca-André ter Stegena, Gerarda Piqué, Ivana Rakiticia, Sergio Busqueta, Andrésa Iniesty, Luisa Suáreza, Leo Messiego, Neymara, Javiera Mascherano, Jérémy’ego Mathieu i Jordiego Alby. Są natomiast zawodnicy z Barcelony B - Carles Aleñá, Alex Carbonell, Nili Perdomo, Borja López i Marc Cardona. Obstawiam, że zawodnicy, którzy na co dzień są rezerwowymi lub po prostu grają w drugiej drużynie, będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i by trener pamiętał o nich w przyszłości. Osobiście liczę również, że Herculés będzie w tym spotkaniu miał okazję przy pokazać się szerszej widowni. Co prawda szansę na zwycięstwo mają małe ale spodziewam się, że zagrają otwartą piłkę i postarają się jakąś bramkę zdobyć. Pamiętamy, że Real również w swojej rywalizacji stracił bramkę ale mecz wygrał wysoko 7:1. Co prawda Barca może tyle bramek nie zdobyć ale myślę, że 3-4 nawet rezerwami są wstanie strzelić rywalom. Pamiętajmy bowiem, że na ten mecz są w kadrze m.in. Paco Alcácer, Arda Turan, Rafinha, Andre Gomes czy Denis Suárez zawodnicy z inklinacją ofensywną i mających coś do udowodnienia sobie jak i trenerowi. Myślę, że dziś na tle słabszego rywala mają okazję się przełamać i liczę, że to nastąpi. Myślę, że granica 3.5 goli zostanie przekroczona i jest to dobry typ na ten mecz.

• 0

#206 baku193   

baku193

• 1569 postów
  • 4 tematów

Napisano 01 grudzień 2016 - 16:08

Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Godz: 20:00
Spotkanie Valladolid-Real Sociedad
Typ: over 2.5
Kurs 2.25
Buk Bet 365
Analiza: Już dziś kolejne spotkanie w ramach Pucharu Króla w Hiszpanii, ekipa z Segunda Divison na swoim stadionie grała będzie z zespołem Realu Sociedad San Sebastian , goście już na samym początku sa stawiani w roli faworyta do wyjścia zwycięsko z tej pary, gospodarze na swoim stadionie nie grają źle zanotowali w ostatnich 4 spotkaniach 2 wygrane oraz 2 podzialy punktów, goście natomiast na wyjazdach wygrali dwa swoje poprzednie spotkania ,ale wczęsniej nie szło im zbyt dobrze i potrafili na obcych stadionach przegrywac praktycznie w kazdym spotkaniu , ogólnie rzecz biorąc poprzednie 5 spotkań obu z ekip w zdecydowanie lepszej dyspozycji są goście bowiem zanotowali w tym czasie 4 wygrane oraz jeden remis, wygrali między innymi z z zespołem Atletico Madryt a remis zanotowali z Barceloną, Valladolid natomiast nawet w lidze w ostatnich 3 kolejkach ugrał zaledwie jeden punkt, ostatnio te drużyny rywalizowały ze sobą w roku 2014, wtedy zespołem lepszym była drużyna Sociedadu, tutaj też liczę iż goście zwyciężą,ale bardziej skupiłbym się na zagraniu na over w bramkach bowiem praktycznie zawsze w poprzednich starciach tych ekip padało sporo bramek, szczególnie jeśli gospodarzem była drużyna Valladolidu, stawiam na wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych, myślę że obie drużyny strzelą tutaj bramki.

• 0

#207 baku193   

baku193

• 1569 postów
  • 4 tematów

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:39

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 22:00
Spotkanie Barcelona-Hercules
Typ: Barcelona -1 gola w 1 połowie
Kurs 1.95
Buk Bet 365
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie pucharu Hiszpanii, Barcelona na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Herculesa Alicante, w pierwszym spotkaniu niespodziewanie padł remis po 1 Barcelona wyszła na tamto spotkanie składem rezerwowym ,ale na pewno takiego wyniku nawet sztab szkoleniowy się nie spodziewał, teraz zostaje im rewanż na swoim stadionie, gdzie myli się niezwykle rzadko do tego strzela sporo bramek jak na przykład w poprzednim spotkaniu z Espanyolem . Hercules natomiast jest 4 w swojej lidze , radzi sobie różnie ,ale słabiej gra właśnie na wyjazdach aniżeli na swoim stadionie , Barcelona jednak staje pod ścianą nie dośc że w lidze mistrzów trafiła na PSG co łatwym spotkaniem nie będzie do tego w lidze już ma kilka punktów straty do zespołu Madryckiego Realu mistrzostwo się od nich mocno oddala, zostaje więc im gra w krajowym pucharze bowiem jest to jedyny puchar , który Barcelona może w obecnym sezonie zdobyć stawiam na to iż Barcelona nie zlekceważy znacznie niżej notowanego rywala i będzie chciała wygrać wysoko ostatnie spotkanie w tym roku, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 5:0 po 90 minutach tej rywalizacji.

• 0

#208 baku193   

baku193

• 1569 postów
  • 4 tematów

Napisano 03 styczeń 2017 - 16:22

Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Real M-Sevilla
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 2.20
Buk Bet365
Analiza: Już jutro pierwsze spotkanie o puchar Króla w Hiszpanii, w którym ekipa Madryckiego Realu u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę Sevilli. Gospodarze są już niepokonani od kilkudziesięciu spotkań a teraz mogą już tylko śrubować ten rekord, Real na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko, Sevilla na wyjazdach jest zupełnie inną drużyną, widać gołym okiem iż spotkania na obcych stadionach idą im słabiutko, ekipa gości nie potrafi stwarzać sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki a i z wykorzystywaniem ich ma spore problemy, dla mnie w tej kolejce faworytem do zwycięstwa na swoim stadionie jak i awansu z tej pary będzie drużyna "Królewskich" Która w obecnej formie może spokojnie zlać każdą druzynę na święcie . Ogólnie Sevilli an stadionie w Madrycie idzie niezwykle słabo od roku 2000 obie ekipy spotykały się ze sobą w różnego rodzaju rozgrywkach już 21 krotnie, Sevilla zanotowała w tych meczach zaledwie 1 remis 3 wygrane oraz aż 17 porażek, nie liczę iż jutro goście zdobędą jakiś korzystny rezultat, nie w obecnej dyspozycji gospodarzy, stawiam na spokojną wygraną zespołu z Madrytu na wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

• 0

#209 baku193   

baku193

• 1569 postów
  • 4 tematów

Napisano 04 styczeń 2017 - 16:29

Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Spotkanie Bilbao-Barcelona
Typ: bts
Kurs 1.70
Buk Unibet
Analiza: Jutro pierwsze spotkanie w którym ekipa Athleticu Bilbao na swoim boisku podejmowała będzie drużynę Barcelony, Obi ekipy ostatnio radziły sobie nieźle, gospodarze nie przegrali spotkania na swoim stadionie w 11 kolejnych spotkaniach tak ligowych jak i pucharowych zanotowali w tym czasie 10 wygranych oraz 1 podział punktów , Bilbao w starciu z zespołem Barcelony na pewno faworytem nie będzie, ale moim zdaniem gościom aż tak łatwo w tym meczu wygrać nie będzie, do tego Barcelona ma patent na drużynę jutrzejszych gospodarzy i ostatnio prawie zawsze pomimo iż grała na wyjeździe to z nimi wygrywała , jak wspomniałem na początku będzie to ciekawe spotkanie i moim zdaniem bramki obejrzymy po obu stronach, Barcelona bowiem już w pierwszym spotkaniu będzie chciała przybliżyć się do awansu do kolejnej rundy natomiast gospodarze będą chcieli tutaj strzelić bramki żeby nie jechać na cięższe spotkanie wyjazdowe z zerowym kontem, stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.

• 0

#210 baku193   

baku193

• 1569 postów
  • 4 tematów

Napisano 10 styczeń 2017 - 15:57

Godz: 19:00
Spotkanie Villareal-Sociedad
Typ: bts
Kurs 1.87
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Villarealu i Realu Sociedad San Sebastian, ekipa goście w pierwszym spotkaniu wygrała na własnym stadionie 3:1 i jest teraz faworytem do awansu do kolejnej rundy. Gospodarze moim zdaniem w tym spotkaniu zaatakują od pierwszych minut meczu bowiem nie mają już nic do stracenia po porażce w pierwszym meczu tutaj muszą poszukać szybko strzelonej bramki żeby mieć szanse na awans do kolejnych gier, Villareal ostatnio radził sobie znacznie lepiej niż sociead, chociażby w poprzedniej kolejce zremisował na swoim stadionie z zespołem Barcelony, stracił bramkę dopiero w 90 minucie spotkania, Sociead natomiast na swoim boisku przegrał aż 0:4 z zespołem Sevilli i kompletnie sobie w tamtym spotkaniu nie radził, moim zdaniem teraz Villareal powinien przeważać i to on po po 90 minutach wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku nie wykluczam również dogrywki bowiem moim zdaniem gości powinno być stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 3:1 lub 4:1 na koniec spotkania, myślę że obejrzymy tutaj sporo bramek, bowiem grać będą 2 ofensywne ekipy.

• 0

#211 baku193   

baku193

• 1569 postów
  • 4 tematów

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:12

Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Spotkanie Sevilla-Real M
Typ: over 1.5 gola do połowy
Kurs 2.25
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie rewanżowe pomiędzy ekipami Sevilli oraz Madryckiego Realu, które odbędzie się na stadionie tych pierwszych. Kursy przed rozpoczęciem tego spotkania są w miarę wyrównane, bowiem nie wiadomo jak wyjdzie ustawiona drużyna Madryckiego Realu, który już w pierwszym spotkaniu praktycznie zapewnił sobie awans do dalszych gier i pomimo niezłej aczkolwiek nieskutecznej gry Sevilli ekipa z Madrytu wygrała aż 3:0, pomimo iż ich podstawowa jedenastka była bardzo daleka od pierwszego zestawienia. Sevilla na swoim boisku jest zespołem niezwykle groźnym,ale ekipa gości gra o pobicie rekordu i myślę że to dla Zidana oraz reszty ekipy powinno być wystarczającą motywacją , bowiem 40 spotkań bez porażki robi ogromne wrażenie , nieważne czy jest to liga Hiszpańska czy jakaś inna. Madryt obecnie jest w bardzo wysokiej dyspozycji i pomimo manewrowania składem ta ekipa na prawdę bardzo dobrze wygląda , ja jak zwykle na to spotkanie mam kilka ciekawych typów, jednym z nich jest typ iż obie ekipy strzelą bramki, myślę że padnie kilka goli w tym meczu , stawiam iż Real go nie przegra, myślę żę może być po 2.

• 0

#212 Piotrex82   

Piotrex82

• 3688 postów
  • 10 tematów

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:15

Dyscyplina: Piłka Nożna (Hiszpania – Puchar Króla)
Mecz: Villarreal – Real Sociedad

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,81

Bukmacher: OddsRing

Data: 11.01.2017  godz: 19:00

Analiza:

Dziś wieczorem w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla zmierzą się Villarreal i Real Sociedad. Pierwsze spotkanie Baskowie wygrali u siebie 3:1. Tym ciekawiej zapowiada się dzisiejszy rewanż, w którym gospodarze będą musieli podjąć ryzyko i zagrać ofensywnie by odrobić straty i wywalczyć awans.

Villarreal na swoim boisku jest groźny dla każdego rywala. W weekend Barcelona z trudem uratowała remis. Łącznie w lidze Villarreal rozegrał u siebie dziewięć spotkań, z których sześć wygrał, dwa zremisował i tylko raz przegrał. W tych meczach zespół stzelił osiemnaście bramek, a więc średnio u siebie zdobywa dwa gole na mecz. Nie może to dziwić biorąc pod uwagę duży potencjał ofensywny, za zdobywanie goli odpowiadają tacy gracze jak Soriano, Sansone, Pato czy dos Santos. Dzisiaj musząc odrobić dwubramkową stratę gospodarze na pewno od pierwszych minut zaatakują z pasją.

Real Sociedad należy do objawień tego sezonu La Liga, zajmuje w tej chwili szóste miejsce tuż za swoim dzisiejszym rywalem. Zespół jest nieobliczalny, potrafi zagrać na bardzo wysokim poziomie, jak choćby w pierwszym meczu z Villrealem przed tygodniem czy w ligowych potyczkach z Atletico (2:0) albo Barceloną (1:1). Przytrafiają się jednak również takie wpadki jak 1:5 z Deportivo czy sobotnia klęska u siebie z Sevillą 0:4. Generalnie Baskowie grają bezkompromisowo, dużo bramek strzelają i dużo też tracą, rzadko dzieląc się punktami. Na osiem ligowych wyjazdów po cztery razy wygrywali i przegrywali, a bilans bramkowy tych spotkań wynosi 13:13, co daje ponad trzy gole na jedno spotkanie. Dziś będą mogli zagrać z kontry i na pewno zrobią wszystko by strzelić przynajmniej jednego gola, który znacząco przybliży ich do awansu.

To już decydujące starcie w tej parze, nie ma miejsca na żadne kalkulacje i powinniśmy zobaczyć ofensywną grę i wiele bramek. Pierwszy mecz stał na dobrym poziomie i oba zespoły stworzyły sobie wiele okazji bramkowych. W tym sezonie – we wrześniu doszło już do meczu ligowego tych drużyn, na El Madrigal gospodarze wygrali 2:1. Przynajmniej tylu goli spodziewam się też dzisiaj.

• 0

#213 baku193   

baku193

• 1569 postów
  • 4 tematów

Napisano 18 styczeń 2017 - 17:29

Godz: 21;15
Spotkanie Sociedad-Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs 2.35
Buk Unibet
Analiza: Już jutro obejrzymy kolejne spotkanie w ramach pucharu Króla w Hiszpanii, Real Sociedad San Sebastian na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Barcelony, która jest faworytem według bukmacherów do zwycięstwa w dniu jutrzejszym jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek, barcelona jednak ostatnio grywała róznie, czasem wygrywała pewnie,ale na przykład spotkanie z zespołem Athleticu Bilbao kilka dni temu nie wyglądało dobrze ze strony Katalończyków , którzy ewidentnie się tam męczyli. Sociedad natomiast na swoim stadionie nie liczac wpadki z zespołem Sevilli kilka dni temu nie może sobie mieć nic do zarzucenia bowiem punktuje praktycznie w każdym możliwym spotkaniu, niezależnie kto jest jego przeciwnikiem, jutro tez myślę że łatwo gościom się grało nie będzie, tym bardziej iż te ekipy spotykały się ze sobą od 2011 roku aż 8 razy i uwaga Barcelona na wyjeździe nie wygrała ani jednego z tych spotkań, po prostu Sociead im nie leży szczególnie grając na swoim boisku, a jak już wspomniałem Barcelona nie jest ostatnio w jakiejś dobrej formie, tak więc według mnie przy odrobinie szczęścia gospodarze mogą tutaj poszukać szans na wygraną lub chociaż na remis, stawiam na kilka bramek z obu stron i liczę na wynik 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

• 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.