Skocz do zawartości

Puchary Anglii


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Arsenal delikatnie mówiąc ostatnio nie zachwyca. Przebił jednak wczoraj sam siebie odpadając z pucharu Ligii grając przeciwko grającemu w czwartej lidze Bradfordowi czym oczywiście naraził się na śmieszność angielskiej prasy. W regulaminowym czasie gry było 1-1 i pomimo tego że Szczęsny obronił dwie jedenastki to i tak Kanonierzy odpadają z rozgrywek. Nie macie wrażenia że era Wengera w Arsenalu to tylko dbanie przez tego menedżera o to by wynik finansowy był dodatni? Mnie się wydaje, iż to jest świetny fachowiec ale bardziej do zarządzania jakąś dużą firmą, ale niekoniecznie drużyną piłkarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina : Piłka Nożna, Anglia, FA Cup

Spotkanie : Hastings United - Harrogate Town

Typ : over 2,5

Kurs : 1,75

Bukmacher : Bwin

Data : 2012-12-13 20:45

 

Analiza : Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Hastings United, a Harrogate Town w rozgrywkach FA Cup. Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest drużyna gości. Gra w wyższej lidze niż gospodarze tego spotkania. W lidze zajmuje czternaste miejsce z dorobkiem 21 punktów mając pięć meczy mniej rozegranych niż większość drużyn. Drużyna Hastings w lidze jest obecnie na miejscu siedemnastym z dorobkiem 14 punktów i rozegranymi trzema meczami mniej. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis 1:1, dlatego dziś rozgrywane jest drugie spotkanie. W obecnej edycji tego pucharu obie ekipy radzą sobie dość dobrze notując w większości meczów dość wysokie overy. Hastings w sześciu meczach zanotował aż pięć overów 2,5 (trzy overy 3,5), natomiast Harrogate na pięć meczy miał 3 overy 2,5 (trzy overy 3,5). Widać więc, że obie ekipy potrafią zdobywać gole jak i je tracić. Gospodarzom w ostatnim meczu udało się ugrać remis i zdobyć gola. U siebie będzie im łatwiej, co nie oznacza, że uda im się awansować. Dla mnie nadal ekipa gości będzie faworytem tego pojedynku, jeśli stanie na wysokości zadania i zdobędzie co najmniej dwa gole. Zapowiada się więc ciekawy i wyrównany mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – FA

PIŁKA NOŻNA - FA CUP

Spotkanie: Brighton - Newcastle

Typ: 2

Kurs: 2,8 Bet-at-Home

 

Słaba forma Newcastle ostatnimi czasy zdecydowała o faworyzowaniu przez bukmacherów drużyny Brighton. Wydaje mi się jednak, że FA Cup będzie dla drużyny z Premiership niepowtarzalna okazją na odbicie sie od dna. Warto byłoby postarać się i przełamać złą passę, wygrywając na boisku rywala z drużyna zajmująca 8 miejsce w nPower Championship. Klasa Newcastle zdecydowanie wyższa wyższa a forma rywala w ostatnich meczach nie powala. Zdarzają mu się porażki i to nawet na swoim boisku, dlatego też uważam, że dzisiaj czeka ich kolejna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (FA Cup)

Mecz: West Ham – Manchester United

Typ: Manchester United over 1,5 gola

Kurs: 1,61

Bukmacher: Bet365

Data: 05.01.2013 godz: 18:15

 

Analiza:

 

Już na tym etapie rozgrywek Pucharu Anglii los skojarzył dwa zespoły z Premier League: West Ham podejmie Manchester United. Faworytem meczu są goście, będący liderem rozgrywek ligowych i utrzymujący w ostatnich tygodniach wysoką formę. Duże wrażenie robi zwłaszcza ofensywa Czerwonych Diabłów – podopieczni Fergusona zdobyli w lidze już 54 gole, z czego aż 26 na wyjeździe. Dzisiaj możliwe są korekty w składzie, odpoczywać mają Evra, Carrick i van Persie – ale MU ma bardzo mocną ławkę rezerwowych, tacy gracze jak Kagawa, Hernandez czy Welbeck wcale nie muszą osłabić siły uderzenia. A nawet, chcąc się pokazać menagerowi mogą rozegrać dobre spotkanie.

Jestem przekonany, że goście zagrają ofensywnie, koniecznie chcąc rozstrzygnąć sprawę awansu już dzisiaj, bowiem przy napiętym kalendarzu powtórka meczu jest tym czego Ferguson obawia się najbardziej. West Ham u siebie potrafi być groźny, ale w defensywie nie imponuje, właściwie w każdym meczu tracąc gole, a dziś również kilku graczy ma odpoczywać, co w takim zespole jak West Ham może wywołać znacznie większe spustoszenie niż w ekipie Czerwonych Diabłów. Dlatego spodziewam się, że goście strzelą przynajmniej dwa gole, co powinno dać im przy okazji awans do kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - FA CUP

Spotkanie: West Ham - Manchester Utd

Typ: Manchester United wygra do zera

Kurs: 3,25

Bukmacher: Bet365

Data: 05.01.2013 godz. 18:30:00

 

Dzisiaj za niespełna godzine odbędzie się bardzo interesujące spotkanie w Pucharze Anglii. Na Upton Park gospodarze tego spotkania będą podejmować Czerwone Diabły.

Moim typem na dzisiejsze spotkanie jest zwycięstwo Czerwonych Diabłów bez straty bramek. Zapewne Sir Alex Ferguson postawi dzisiaj na taktyke defensywną i

podstawowym warunkiem w meczu będzie nie stracenie bramki. W defensywie zagrają: Smalling, Evans, Vidić oraz Büttner. W lidze graczy Czerwonych Diabłów przedstawiać

nie trzeba. 1 miejsce w ligowej tabeli 17 zwycięstw remis i 3 porażki jest to bardzo dobry wynik jak na pierwszą połowę sezonu. Ważne jest to że podobieczni SAF'a

nie muszą się martwić już o lige gdy mają aż 7 punktów przewagi nad drugim Manchesterem City. West Ham obecnie zajmuje 11 pozycje z dorobkiem 26 punktów (7-5-3).

W obu ekipach są kontuzje w składach: W ekipie West Hamu nie zagrają: Carroll, Diame oraz niepewny gry jest Cole. W Czerwonych Diabłach na pewno nie wystąpi

Wayne Rooney, Nani oraz Anderson.

 

W poprzednich pojedynkach lepiej prezentowały się Czerwone Diabły:

 

28.11.12 PRE Manchester Utd-West Ham 1 : 0

02.04.11 PRE West Ham-Manchester Utd 2 : 4

30.11.10 CAP West Ham-Manchester Utd 4 : 0

28.08.10 PRE Manchester Utd-West Ham 3 : 0

23.02.10 PRE Manchester Utd-West Ham 3 : 0

05.12.09 PRE West Ham-Manchester Utd 0 : 4

08.02.09 PRE West Ham-Manchester Utd 0 : 1

29.10.08 PRE Manchester Utd-West Ham 2 : 0

03.05.08 PRE Manchester Utd-West Ham 4 : 1

29.12.07 PRE West Ham-Manchester Utd 2 : 1

 

Składy obu ekip:

 

West Ham United: Jaaskelainen - Demel, Collins, Tomkins, Potts - Diarra, Nolan, Collison, J. Cole - Vaz Te, C. Cole.

Rezerwa: Spiegel, Reid, Jarvis, Taylor, Noble, Spence, Lee.

 

Manchester United: De Gea - Smalling, Evans, Vidić, Büttner - Rafael, Scholes, Cleverley, Kagawa - Welbeck, Hernandez.

Rezerwa: Lindegaard, Ferdinand, Valencia, Giggs, Young, van Persie, Macheda.

 

Osobisty Typ: 0-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

ANGLIA - FA CUP

Spotkanie: Cheltenham Town - Everton (Handicap 1:0)

Typ: 2

Kurs: 1,85

Bukmacher: Bet-at-Home

 

Poniedziałkowe spotkanie FA CUP to spotkanie drużyn na diametralnie różnym poziomie. 3 ligi różnicy zwłaszcza w angielskim futbolu to ogromny skok. Na te chwile Everton zajmuje bardzo wysokie, 5 miejsce w tabeli i po grze druzyny widac jak mocno zmotywowani sa jej zawodnicy. Forma gospodarzy jest bardzo rozna. Bardzo dobre mecze (oczywiscie na poziomie swojej ligi) mieszaja sie z bardzo slabymi. Srednia bramek Evertonu w premeirship to prawie 1,5 trafienia na jeden mecz. Wydaje sie, ze druzyna gospodarzy nie ma szans na zachowanie czystego konta dlatego tez stawiam na wygrana przy handicapie 1:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

ANGLIA - FA CUP

Spotkanie: Cheltenham Town - Everton

Typ: wynik 1. połowy - Everton (-1 AH)

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet365

 

Howard

Coleman Jagielka Distin Baines

Osman Neville Fellaini Oviedo

Anichebe

Jelavić

 

To jest pierwszy skład Evertonu na ten mecz. Jest to niemalże pierwszy skład i myslę, że Everton juz w pierwszej połowie zapewni sobie zwyciestwo. Ostatnio dobry mecz z Newcastle, ładnie grali w przodzie. Z tyłu trochę problemów, ale oni mają cały sezon problemy z tyłu. Jednak z przodu nadrabiają. Świetny cały sezon Fellaini, dzisiaj dobry mecz na przełamanie dla Jelavicia. NIe ma Pienaara i to chyba jedyne wieksze osłabienie. ostatnio swieny Baines bedzie latal lewą stroną, w środku spokój zapewni Neville, do tego jest Osman, takze o kontrole tego spotkania jestem spokojny. Myslę, ze Everton spokojnie juz do przerwy zapewni zwyciestwo sobie. Cheltenham to zaden rywal dla Toffików. Druzyna z Ligue two mogłaby powalczyc z rezerwami Evertonu, a z 1. skłądem nie maja czego szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej, godz 20:45

Chelsea - Swansea

TYP: over 2.5

KURS: 1,60

BUK: Expekt

 

Analiza:

 

W jutrzejszym dniu postanowiłem napisać analizę do meczu pomiędzy zespołem Chelsea a zespołem Swansea. Będzie to mecz Pucharu Anglii a dokładniej Capital One Cup. Pewnie w tym meczu w zespole Chelsea wystąpią zmiennicy ale jak się spojrzy na skład zespołu Chelsea to i zmiennicy powinni sobie poradzić z tym zespołem. W lidze Chelsea znajdują się na czwartej pozycji z dorobkiem 38 punktów ale mają jeden mecz zaległy. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to sześć meczy wygrali, dwa mecze przegrali i dwa mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 11 bramek. A wiec jak widać w lidze źle się nie spisują. Natomiast goście tego meczu znajdują się na 9 pozycji z dorobkiem 29 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to trzy mecze wygrali, sześć meczy zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili 17 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to cztery mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni 12 goli i stracili 9 bramek. Krótko przedstawiłem sytuacje w lidze i jak widać gospodarze tego meczu zdecydowanie lepiej grają od gości. W ostatniej kolejce Chelsea rozegrała mecz w Pucharze Anglii z Southampton i Chelsea wygrała aż 5:1. Natomiast goście rozegrali mecz z Arsenalem i zremisowali oni 2:2. A więc jak widać over 2.5 goli w tych meczach spokojnie wpadło i uważam że w tym meczu wpadnie bo Chelsea gra bardzo ofensywną piłkę w której też tracą bramki a jak będą grali rezerwowi to na pewno możemy spodziewać się wielu bramek dlatego taki mój typ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia

Spotkanie:Chelsea-Swansea

Typ: Powyżej 4.5 bramki

Kurs:4.33

Godz:20:45

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Dzisiaj przed nami kolejne emocje w Angli gdzie zespół z Londynu podejmie Swansea . Jak dla mnie będzie to bardzo ekscytujące spotkanie z dużą ilością goli . Oba zespoły wystąpią dzisiaj w najsilniejszych składach dlatego o bramki nie będzie wcale tak trudno patrząc z racji iż na bramce u gospodarzy zabraknie Cecha . Jak dla mnie świetny ruch transferowy Chelsea już na poczaktu roku czyli sprawadzenie Demby Ba na napastnika jest fantastycznym posunięciem patrząc z jaką łatwością wykorzystuje podania od swoich kolegów co z pewnością nie można powiedzieć o Fernando Torresie który po prostu wypadł z formy i według mnie w tym sezonie już dużo na zawojuje bo jeśli Ba utrzyma obecną formę to on będzie grał na samej szpicy The Blues . Uważam że linia 3.5 jest bardzo mocno do grania BTS także uważam że wynik z tamtego sezonu dzisiaj by nikogo nie zaskoczył czyli 4:1 . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Capital One Cup)

Mecz: Chelsea - Swansea

Typ: Chelsea over 1,5 gola

Kurs: 1,40

Bukmacher: Bet365

Data: 09.01.2013 godz: 20:45

 

Analiza:

 

Rozgrywki angielskiego Pucharu Ligi, zwanego w tym sezonie Capital One Cup wkroczyły już w decydującą fazę – rozgrywane są dwumecze półfinałowe. W pierwszym meczu drugiej pary Chelsea podejmie Swensea. Faworytem całego dwumeczu, a tym bardziej dzisiejszego spotkania na Stamford Bridge są gospodarze. Nie trzeba wskazywać że potencjał piłkarski The Blues jest znacznie większy, podobnie jak dużo szersza jest kadra zespołu, co w rozgrywkach mimo wszystko drugiej kategorii ma swoje znaczenie. Chociaż trzeba przyznać że Chelsea słabo sobie radząc w lidze i Lidze Mistrzów, traktuje rozgrywki Pucharu Ligi dość prestiżowo, o czym świadczą okazałe zwycięstwa odniesione w poprzednich rundach: 6:0 z Wolverhampton, 5:4 z Manchesterem United i 5:1 z Leeds. Te wyniki pokazują, jak duży jest potencjał ofensywny The Blues, co przy nieco bardziej odważnym niż w lidze nastawieniu daje tak spektakularne efekty.

Uważam, że dzisiaj również podopieczni Beniteza zagrają ofensywnie i postarają się strzelić kilka bramek by wywalczyć dogodną zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym. Swansea to solidny rywal, ale defensywa nie jest monolitem, o czym świadczy 26 goli straconych w 21 meczach ligowych. Jeżeli Chelsea zagra na podobnym poziomie jak we wcześniejszych rundach to mój typ na over 1,5 szybko okaże się nazbyt ostrożny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGLIA: Puchar FA 16.01.2013 21:05

Manchester Utd - West Ham 1 połowa

typ:1

kurs:1,70

buk: Expekt

 

Dzisiaj w FA Cup powtórka meczu Manchesteru z West Ham. Pierwsze spotkanie na stadionie West Ham nie wyszło za bardzo czerwonym diabłom, ledwie wywieźli rems. Dzisiaj mam nadzieję że Ferguson nie wystawi tak śmiesznego składu jak w tamtym spotkaniu i Manchester wygra bez problemu. Zwłaszcza że West ham nie zachwyca w ostatnich spotkaniach, na ostatnich 10 aż 6 przegrał. W sobotę West Ham przegrał z Sunderlandem 3:0.

Na korzyść United przemawia fakt że w ostatnich 10 spotkania na Old Trafford z West Ham ulegli tylko 2 razy a 8 spotkań zakończyło się zwycięstwem piłkarzy Fergusona. Dzisiaj trener czerwonych diabłów powinien wyciągnąć wnioski z ostatniego spotkania z West Ham i ustawić odpowiednio drużynę. Nie widzę innej opcji niż wygrana ManUtd i uważam że zwycięstwo zapewnią sobie juz w pierwszej połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Capital One Cup)

Mecz: Aston Villa

Typ: Aston Villa strzeli powyżej 3.5 gola

Kurs: 4.00

Bukmacher: Bet365

Godz: 20:45

Analiza:

 

Miałem na poczatku grać awans Aston Villi, ale postanowiłem zagrać po wysokim kursie na sostre strzelanie gospodarzy. W pierwszym składzie Agbonlahor, Benteke, N`Zogbia, a w dodatku co mnie cieszy zagra Ireland. Z wiekszych osłabień to brak Weimanna, ale w sumie to tyle. Ja bym tak szybko Aston Villi w tym dwumeczu nie skreślał. Ogladałem pierwszy mecz i widac róznicę między zespołami. Jednak wynik był jaki był, bo drużyny niemal nie eksplodowały, taki był doping dla gospodarzy. Tutaj tego nie będzie więc myśle, że sami piłkarze tak dobrze nie zagrają. Villa miała wiele okazji w pierwszym meczu, ale skuteczności w ogóle nie było. Ostatnio Villa w kryzysie, ale to idealny moment, aby sie odbić. Po blamażach z Chelsea, Tottenhamem i Wigan przysły dwa wyjazdowe remisy ze Swansea i West Bromem. W obuy meczach strzelali na cięzkich teranach po 2 gole, a to swiadczy o tym ze potrafia strzelac. Bradford ładnie zaprezentowało się w tym pucharze, ale główniez dzięki meczom u siebi. Teraz jada na wyjazd i nie wiadomo jak się zaprezentują. Ja myśle, ze nie straczy i jakości, aby obronić sie Villi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (FA Cup)

Mecz: Manchester City – Leeds Utd

Typ: liczba bramek w meczu – under 2,5

Kurs: 3,50

Bukmacher: Bet365

Data: 17.02.2013 godz: 15:00

 

Analiza:

 

Na Etihad Stadium dojdzie dziś do pojedynku w ramach rozgrywek Pucharu Anglii pomiędzy Manchesterem City a występującym o jedną klasę rozgrywkową niżej zespołem Leeds United. Zdecydowanym faworytem bukmacherów są gospodarze co nie może dziwić. Natomiast przesadzone wydają mi się kursy na over/under bramkowy. Buki najwyraźniej spodziewają się albo pogromu gości, albo wymiany ciosów. Moim zdaniem nic z tych rzeczy nie nastąpi, a Citizens spokojnie, nie forsując tempa wygrają 1:0 albo 2:0.

Podopieczni Manciniego mimo wielu gwiazd w składzie nie grają w tym sezonie zbyt efektownej piłki, nie strzelają jakiejś imponującej liczby goli, natomiast wyglądają solidnie w obronie (przynajmniej na własnym boisku a już zwłaszcza w starciach ze słabszymi zespołami). U siebie w lidze stracili jak dotąd tylko 11 goli w 13 meczach, z czego niemal połowę w dwóch tylko meczach: z Liverpoolem i Manchesterem Utd. Dziś też powinni zachować czyste konto, o ile tylko przystąpią do meczu odpowiednio skoncentrowani. O to jednak Mancini powinien zadbać, bo wydaje się że FA Cup to w tej chwili jedyna szansa na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie.

Leeds zapewne ustawi autokar w bramce i nawet ewentualna strata jednego gola nie zmieni defensywnego ustawienia. W lidze różnie z tą defensywą bywa, ale myślę że w takim meczu zespół będzie bardzo zmobilizowany i nie straci zbyt wielu goli. Widzieliśmy wczoraj Blackburn, które potrafiło zachować czyste konto na stadionie Arsenalu. Gracze Leeds aż takiej niespodzianki raczej nie sprawią, ale sądzę że doprowadzą do meczu w którym padnie mniej niż trzy gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League

Mecz: Reading - Wigan

Typ: Wigan

Kurs: 2.97

Bukmacher: PinnacleSports

Godz. 16.00

 

Przepiekny kurs na druzyne Wigan. Wrócil Kone i z przodu zwieksza się jakość. Wigan nie jest słabą ekipa, napewno nie słabszą od Reading, a juz napewno lepszego ma trenera. Martinez pozycje w tabeli "zawdzięcza" pladze kontuzji jaka spotkała go w tym sezonie. Jednakże juz powoli zaczyna sie jego okres w sezonie. Okres kiedy Wigan bije nimalże kogo chce. Dzisiaj idelany, wręcz wymarzony rywal na rozpoczecie dobrej gry. Reading to druzyna, która nie gra nic , punkty zdobywa dopiero jak rywal cofa sie w końcówce i oddaje pole gry, a oni wtedy zaczynają strzelac. Tzn. ostatnio zaczynali strzelac, ja uwazam bowiem,że tak sie nie da grac do końca seoznu. Dzisiaj Wigan powinno ich zdominować, mimo jeszcze kilku braków kadrowych. W końcu szczęscie w końcówkach opuści Reading i myślę, że to sie wydarzy dzisiaj dlatego gram na Wigan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Derby - Brentford godz. 20:45

typ:1

kurs:1,85

Buk: WH

 

W Angielskim pucharze Capital One pierwszoligowe Derby podejmie drugoligowy Brentford. Myslę,że róznica jednej ligi to już spora zaliczka. Derby w ostatniej kolejce Championship pokonało w meczu wyjazdowym Yeovil 3-0 . Jak na razie w lidze odnieśli 2 zwycięstwa oraz zremisowali i przegrali jedno spotkanie. Co prawda oba zwycięstwa były na wyjeździe ale nie sądze,żeby mieli problem z pokonaniem u siebie rywala z niższej ligi.

Brentford natomiast w ostatniej kolejce League One pokonali u siebie Walsall 1-0 , w tabeli zajmują czwarte miejsce z dwoma zwycięstwami o raz taką samą liczbą remisów. Osiem punktów w czterech meczach to dosyć dobry wynik. Jednak w przekroju ligi różnicy nie sądzę,żeby goście wygrali to spotkanie lub doszło do powtórzenia meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huddersfield-CHarlton godz. 20:45

typ:1

kurs:2,25

Buk: WH

 

Puchar Ligi Angielskiej już dzisiaj, ja wybieram mecz Huddersfield mierzyć się będzie z Charltonem. Faworytem są gospodarze, oba zespoły graja w Chamiponship, lecz jeszcze niedwno walczyły razem ze sobą w L1. Jak dla mnie może być to bardzo ciekawe spotkanie w którym padnie mało goli. Obecnie drużyna Huddersfield jest wyżej w tabeli, bo mają na swoim koncie, 7 punktów po 4 meczech i zajmują 7 miejsce. Charlton natomiast w lidze jest z 1 oczkiem na 22 miejscu. W pucharze ligi oba zespoły jeszcze nigdy się nie mierzyły i dzisiaj będzie to ich pierwszy pojedynek. Huddersfield jest w gazie wygrali 2 ostatnie mecze i myślę że dzisiaj będą chcieli awansować do 3ciej rundy. Ogólnie w meczach między tymi drużynami Huddersfield wygrywał jeden raz w pucharze bo tyle razy się mierzyli. w lidze natomiast w ostatnim pojedynku przegrali. Jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami i może być różnie lecz jak dla mnie to Huddersfield są faworytami, szczególnie że Charlton nie jest jakimś mocnym zespołem. Dla zespołu gości na pewno jakimś ważnym planem nie jest Puchar Ligi ponieważ CI muszą zajmować się ligą, nie mają tez zbyt dużej kadry by szachować na trzech frontach. Grajac na wyjeździe zespół CHarltonu nie wygrał meczu w Capital One ani jednego meczu z ostatnich czterech spotkań, oraz nie awansował do 3ciej rundy pucharu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna -ANGLIA: Capital One Cup

Spotkanie: Barnsley - Southampton

Typ: obie drużyny strzelą gola? NIE

Kurs: 2.05 :minus:

Bukmacher: WilliamHill

27.08.2013 20:45

 

Analiza:

A na dziś sobie wybrałem spotkanie że oba zespoły nie strzelą po bramce.Myślę że jak już pierwsze skrzypce będą tworzyli gracze gości którzy są w najwyższej klasie rozgrywkowej i praktycznie ich jedyną szansą na grę w pucharach jest ten właśnie puchar.Gospodarze dziś chociaż że zagraja na własnym stadionie to i tak dziś nie powinni stawiać dużego oporu dla gości.Ich poprzednie spotkania pokazują że za wiele razy nie wygrywali dzisiejsi gospodarze, tak więc i liczę wieczorem że za dużo nie pokażą.W sumie jest to spotkanie pucharowe i all się może zdarzyć aczkolwiek w meczach pucharowych mało kiedy jest spotkanie kiedy pada mnóstwo bramek.Myślę że w tym spotkaniu będzie można co liczyć tylko na jedną bramkę i to dla gości ale nie więcej.Myślę że stawianie na to że jedna z drużyn nie strzeli bramki jest bardzo prawdopodobne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nottingham-Millwall godz. 20:45 28.08.13

typ:1

kurs: 1,7

Buk: WH

 

Dzisiaj dalszy ciąg 3iej rundy pucharu Anglii, popularny Capital One nie jest tak na bardzo poważnie brany przez niektóre drużyny lecz te z niższych lig szczególnie z Championship walczą na całego. Dzisiaj Pojedynek Nottingham Forrest z Millwall. Nottingham to wielokrotny zdobywca pucharu lecz ostatni raz udało im się wywalczyć w 1990 roku, natomiast w 1992 byli finalistami. Teraz Są powody ku temu by zespół z Nottingham ponownie mógł zawalczyć o puchar. Na prawde spisują się znakomicie. W lidze Nottingham jest znacznie wyżej, niż jego rywal Millwall FC. Gospodarze, po czterech meczach Forrest mają na swoim koncie 10 oczek i liderują w tabeli, w ostatni weekend zremisowali z równie mocny Watfordem na wyjeździe. Millwall jest niżej, bo zajmują oni dopiero 23 lokate zaledwie jednym oczkiem po remisie nad Sheffield. Dzisiaj faworytem są gospodarze i tak też pozostanie, na pewno trener Forest nie skorzysta z usług Dariusa Hendersona i Simona Coxa.Do składu ma powrócic de Vries. W szeregach gości nie ujrzymy Steve Morisona, a pod znakiem zapytania stoi występ Jermaine Eastera. W meczach między tymi drużynami podczas ostatniego spotkania Forrest wygrał w Londynie nad Millwall 0-1. Nottingham u siebie wygrał u siebie 5 razy 3 razy remisował i 4 razy wygrywało Millwall, w pucharowych zmaganiach w każdym meczu Zarówno Millwall jak i Nottingham strzelały gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

West Bromwich Albion - Arsenal godz. 21:00

typ:2

kurs: 2,10

Buk: WH

 

Dziś w Anglii rozgrywane są kolejne mecze Capital One Cup. W ostatnim spotkaniu WBA podejmie Arsenal. Dla mnie faworytem jest zespół gości,który ostatnio jest w wysokiej formie. Kanonierzy wygrali siedem ostatnich spotkań i podejrzewam,że ta passa potrwa jeszcze kilka dobrych spotkań. Wiadomo,że jest to mecz pucharowy i Arsen Wenger zazwyczaj nie wystawia najsilniejszego składu jednak podobna sytuacja może być u przeciwnika. Nawet gdy Arsenal nie grał w najsilniejszym składzie często zachodził daleko w rozgrywkach pucharowych. WBA czeka w sobotę ciężki mecz wyjazdowy z MU i myślę,że na tym spotkaniu skupią się bardziej. West Brom w lidze jest piętnasty a pierwsze zwycięstwo odniósł dopiero w ostatniej kolejce pokonując ostatni Sunderland 3-0. Dzisiaj rywal jest o wiele bardziej wymagający i nie wróżę gospodarzom sukcesu w tym spotkaniu.

Ponadto Arsenal ma znakomity bilans ostatnich spotkań z WBA, wygrał pięć ostatnich meczy w dwa na wyjeździe. Tak więc wszystko wskazuje na zwycięstwo Kanonierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna,ANGLIA: Johnstone's Paint Trophy

Spotkanie:Newport-Peterborough

Typ:1X

Kurs:1.85

Buk:Unibet

 

Newport w dwóch pierwszych rundach Johnstone's Paint Trophy pokonał Crawley 3-2 na wyjeżdzie i u siebie Portsmouth 3-0.Newport świetnie grają przed własną publicznością , mają najlepszy wynik w domu z angileskich Lig 7-1-1 21-9 w bramkach.U siebie wygrali ostatnio 7 meczów z rzędu dzisiaj trener wystawi podstawowych zawodników z wyjątkiem napastnika Chrisa Zebroski ( att.15/6 ) ,który jest kontuzjowany.

Peterborough gra w League One obecnie są na 5 miejscu , w ostatniej kolejce pokonali jednego z głównych kandydatów do awansu w tym sezonie Wolves 1:0.We wcześniejszych kolejkach przegrali 4 mecze z rzędu ,w tym 3 wyjazdowe.Ponadto dzisiaj zabraknie u nich dwóch najlepszych obrońców Craiga Alcocka ( def.15/0 ) i Gabriela Zakuaniego ( def.15/1 ) ,dwóch ważnych pomocników Tommego Rowe ( mid.15/3 ) i Daniela Kearnsa ( mid.10 /0 ) nie ma ich w kadrze meczowej. Inny ważnym pomocnik Jack Payne ( mid.16/3) powraca po kontuzji i nie jest jeszcze w 100% gotowy .

Myśle,że wobec absencji u gości i doskonałej postawie u siebie Newport nie przegra tego meczu.

IMO z Newport wielkiej płycie głównej , pola do domu i przewagi Peterborough absencje, gospodarze mogą ponownie dobre wyniki myślę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Puchar Ligi Angielskiej 2013/2014

Spotkanie: Leicester City - Manchester City AHC (2,5:0)

Typ: 2

Kurs: 3,55

Buk: Bet365

Data i godzina: 17.12.13 20:45

Stawka: 8/10

 

We wtorek o godz. 20:45 zostanie rozegrany mecz ¼ finału Pucharu Ligi Angielskiej pomiędzy Leicesterem City a Manchesterem City. Gospodarze to obecnie trzecia drużyna The Championship. Goście to czwarta drużyna Premier League oraz uczestnik Ligi Mistrzów.

 

W tym sezonie ligowym gospodarze wygrali 7 z 10 pojedynków przed własną publicznością, dwukrotnie dzielili się punktami z gośćmi oraz raz przegrali (z Nottingham). Leicester zremisował ostatni mecz ligowy z wiceliderem The Champioship Burnley 1:1. Wcześniej drużyna Marcina Wasilewskiego zaliczyła dwie porażki – z 22. w tabeli Sheffield Wednesday oraz ósmym w ligowej hierarchii Brighton. Lisy nie są wiec w jakieś niesamowicie dobrej dyspozycji, która miałaby wprawić w zakłopotanie Obywateli.

 

4:0 z Newcastle (D), 3:0 (W) oraz 4:2 (D) z Pilznem, wygrane derby Manchesteru z United aż 4:1 (D), 5:0 z Wigan w Pucharze Ligi (D), 7:0 z Norwich (D), 5:2 z CSKA (D) oraz ostatnie zwycięstwa City: 6:0 z Tottenhamem (D), 2:3 z Bayernem (W) oraz 6:3 w kosmicznym meczu z Arsenalem (D) – The Citizens rozgrywają niebywałą rundę jesienną! 47 bramek w 16 ligowych spotkaniach to rezultat, który budzi szacunek zarówno w angielskiej jak i europejskiej i światowej społeczności piłkarskiej. Ostatni tydzień w wykonaniu Obywateli to popis futbolu na niebotycznym poziomie. W obliczu tych wyników oraz formy Manchesteru City należy spodziewać się, iż kolejny mecz, tym razem z drużyną grającą o jedną klasę rozgrywkową niżej powinien zakończyć się wynikiem dwucyfrowym dla gości.

 

Manuel Pellegrini w nadchodzącym meczu nie będzie mógł skorzystać z rewelacyjnego argentyńskiego napastnika Sergio Kuna Aguero. Bohater City nabawił się kontuzji w ostatnim meczu z Arsenalem i czeka go dłuższa przerwa w grze. Na 100% zabraknie go w meczowej „18” na mecz pucharowy oraz z Fulham w lidze. Micah Richards został kontuzjowany w meczu z Bayernem. Młodzieżowy reprezentant Anglii na dniach powinien wrócić do treningów, jednak również go nie zobaczymy w nadchodzącym spotkaniu. Stefan Jovetić oraz Matija Nastasić również leczą kontuzję i ich również zabraknie w tym meczu.

 

Jak śpiewał Stachursky – „potężna wichura łamiąc duże drzewa trzciną zaledwie tylko kołysze”. Czy będzie tak w tym przypadku i były piłkarz City Kasper Schmeichel powstrzyma rozpędzonych w drodze po tytuły piłkarzy Manuela Pellegriniego? Nie sądzę? Stawiam na pewne zwycięstwo gości, grających ostatnio futbol na światowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, Capital One Cup

Spotkanie: Sunderland – Chelsea

Typ: both team to score

Kurs: 1.78

Data i godzina: 17.12.2013 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Obie ekipy spotkały się w meczu ligowym kilkanaście dni temu i górą była Chelsea, wygrywając jednak nie bez problemów ( 4-3). Natomiast ich mecze, szczególnie gdy gospodarzami są gracze Sunderlandu z reguły są niezwykle wyrównane. Dlaczego uważam, że padną w tym meczu bramki z obu stron? W zasadzie są trzy powody. Jeżeli 4 grudnia w meczu ligowym pomiędzy tymi drużynami padło aż tyle bramek, to wydaje się, że obie ekipy są w stanie strzelić przynajmniej po jednej bramce. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, na 10 ostatnich spotkań u siebie, Sunderland zawsze strzelał przynajmniej jednego gola. Od 2003 roku, gospodarze podejmowali siebie graczy Chelsea aż 9 razy i w 8 tych meczach strzelili przynajmniej jedną bramkę. Wydaje mi się, że goście nie wystawią najmocniejszego składu co ułatwi zadanie gospodarzom, bo o bramki ze strony Chelsea jestem dziwnie spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Capital One Cup

Spotkanie: Sunderland – Chelsea

Typ: both team to score

Kurs: 1.78

Data i godzina: 17.12.2013 20:45

Bukmacher: BetGun

Analiza:

 

Obie ekipy spotkały się w meczu ligowym kilkanaście dni temu i górą była Chelsea, wygrywając jednak nie bez problemów ( 4-3). Natomiast ich mecze, szczególnie gdy gospodarzami są gracze Sunderlandu z reguły są niezwykle wyrównane. Dlaczego uważam, że padną w tym meczu bramki z obu stron? W zasadzie są trzy powody. Jeżeli 4 grudnia w meczu ligowym pomiędzy tymi drużynami padło aż tyle bramek, to wydaje się, że obie ekipy są w stanie strzelić przynajmniej po jednej bramce. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, na 10 ostatnich spotkań u siebie, Sunderland zawsze strzelał przynajmniej jednego gola. Od 2003 roku, gospodarze podejmowali siebie graczy Chelsea aż 9 razy i w 8 tych meczach strzelili przynajmniej jedną bramkę. Wydaje mi się, że goście nie wystawią najmocniejszego składu co ułatwi zadanie gospodarzom, bo o bramki ze strony Chelsea jestem dziwnie spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Capital one cup

Spotkanie: Sunderland - Chelsea

Data: 17.12.2013 godz. 20:45

Typ: czas pierwszego gola druzyny Sunderland - gol przed 77

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza:Na dzis 17 grudnia wybralem typ ze sunderland strzeli gola przed 77 minuta.Pare argumentow za tym przemawia,na pierwszym miejscu stawiam to ze w meczu ligowym 2 kolejki temu sunderland gral wlasnie u siebie z chelsea i wowczas mecz zakonczyl sie wynikiem 3:4(az trzy gole gospodarzy).W dodatku w tamtym meczu chelsea grala w pelnym skladzie a dzis napewno beda rotacje tym bardziej ze juz w ten weekend chelsea zagra w lidze na wyjezdzie z arsenalem.Gospodarze dzisiejszego meczu nie zdobyli gola na wyjezdzie w ostatniej kolejce grajac z west ham(0:0) takze tym bardziej dzis powinni sie pokusic o strzelenie.Typuje gola gospodarzy do 77 minuty bo jest wyzszy kurs niz jakbym dal ogolnie gola,uwzam ze juz do przerwy nawet moga zdobyc bramke.Na ostatnie 5 spotkan obu zespolow tylko w jednym meczu sunderland nie trafil do siatki.Takze typ godny polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Anglia - Capital One Cup

Spotkanie.Sunderland - Chelsea

Typ.obie druzyny strzela gola

Kurs.1,80

Bukmacher.William Hill

Data.17.12.2013 g.20.45

 

Analiza.

 

Spotkanie Capital One Cup pomiedzy zespolami Sunderland - Chelsea i typ,ze obie druzyny strzela dzisiaj po golu.Kurs ladny a i argumenty za typem takze.Najswiezsze to ostatnie spotkanie ligowe pomiedzy tymi ekipami gdzie padl wynik 3-4...Dodatkowo jak spojrzymy na historie spotkan pomiedzy tymi ekipami to takze widac tendencje do duzej ilosci goli...

04/12/13 PL Sunderland - Chelsea 3:4

07/04/13 PL Chelsea - Sunderland 2:1

08/12/12 PL Sunderland - Chelsea 1:3

14/01/12 PL Chelsea - Sunderland 1:0

10/09/11 PL Sunderland - Chelsea 1:2

01/02/11 PL Sunderland - Chelsea 2:4

 

Na 6 ostatnich meczy pomiedzy tymi ekipami,az 5 zakonczylo sie golami z dwoch stron,a gdy gospodarzem tak jak dzisiaj byla ekipa Sunderlandu to na 4 mecze padaly zawsze gole dla dwoch ekip.Tak wiec statystyki swietne dla tego typu.Do tego dochodzi podrazniona ambicja gospodarzy za ostatni przegrany ligowy pojedynek i sadze,ze dzisiaj takze spokojnie sa wstanie strzelic gola,tym bardziej,ze goscie na pewno nie przyjada w najsilniejszym skladzie.Takze dlatego warto postawic na ten typ gdyz obrona Chelsea w tym sezonie do najlepszych nie nalezy i strzelic im bramke to nie zaden problem,a Sunderland u siebie strzelac potrafi bo na 8 meczy ,az 7 razy cos strzelali,natomiast Chelsea ma takie bogactwo w ataku,ze ta jedna bramke sa spokojnie w stanie strzelic,co suma sumarum daje nam typ,ze obie druzyny cos dzisiaj strzela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Capital One Cup

Spotkanie: Tottenham – West Ham

Typ: 1

Kurs: 1.50

Data i godzina: 18.12.2013 20:45

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Włodarze Tottenhamu okazali się niecierpliwi i po dwóch wyraźnych porażkach ( z Man City 6-0 i z Liverpool’em 5-0 u siebie ), postawili zwolnić dotychczasowego trenera Andre Villas Boas. 3 dni po blamażu z Liverpool, Koguty już z nowym trenerem podejmą w Pucharze Anglii graczy West Ham. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby mogli odpaść, gdyż po pierwsze muszą ratować honor, a po drugie zagrają o odzyskanie zaufania kibiców. Do tego będzie to rewanż z mecz ligowy, który odbył się 6 października 2013 roku, i który to gospodarze przegrali 0-3! Co do formy Kogutów to od porażki 6-0 z Man. City wygrali 5 spotkań i jeden zremisowali z Manchester United. Według mnie mecz z Liverpool’em ułożył się dla nich po prostu bardzo źle. Tottenham to nadal dobra ekipa, która ma szanse w tym sezonie na zdobycie pucharu Ligi Europy oraz znaleźć się w pierwszej piątce Premiership. Goście to przeciętna ekipa, która na wyjeździe ma serię trzech porażek z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Frillesas - Gripen (bandy Szwecja) typ: 2

2. Most - Olomouc (hokej, 1liga czeska) typ: 2

3. Sveiva - Haugerud (floorball Norwegia) typ: 1

 

kurs łączny: 1.96

 

Analiza:

 

1. Jestem pewien, że w tym roku Gripen awansuje do Eliteserien. Dlatego, gdy grają przeciwko najsłabszemu zespołowi w lidze jest tylko jedna możliwość. A kurs 1.08 dla wielu jest śmieszny jednak gdy jest się tego pewnym to czasem i taki kurs warto zagrać

2. Olomouc będzie walczył o pierwsze miejsce w lidze i awans z Mlada Bolesław.

Mlada wygrała w poniedziałek meczu przeciwko Mostowi 7-2 i jutro zagra z UNL. Olomouc powinien łatwo wygrać ten mecz, nawet grając na wyjeździe. W tym sezonie te zespóły zagrał już dwa razy, wszystkie mecze wygrał Ołomuniec (4-2 u siebie i 6-1 na wyjeździe)

3. Jestem naprawdę zaskoczony, że Bet365 dał tak wysoki kurs na ten mecz. Ja bardzo często gram przeciwko Haugerud ale 1,35 jest naprawdę "value bet".

Haugerud jest naprawdę bardzo bardzo słabe co widać po ich wynikach. Tym bardziej trudno im będzie o niespodziankę gdy grają na wyjeździe.

post-134777-14150902190566_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Capital One Cup

Spotkanie: Stoke - Manchester Utd

Typ: 2

Kurs: 1,83

Data i godzina: 18.12.2013 20:45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Zapraszam na spotkanie Capital One Cup pomiędzy Stoke a Manchesterem United. No cóż Manchester United klub, któremu kibicuje od dziecka podejmie dziś na wyjeździe Stoke City. Manchester raczej nie ma już za dużych szans w walce o Mistrza Anglii, myślę że David Moyes też zdaje sobie z tego sprawę, więc jego podopieczni powinni być dodatkowo zmotywowani w meczach pucharowych czy to Capital One Cup, czy Pucharu Anglii, czy wreszcie meczach LM. United po kilku słabszych meczach notuje progres, zwycięstwo z Szakhtarem w LM, a ostatnio 3:0 z Aton Villą, gdzie świetne spotkanie rozegrał Danny Welbeck zdobywca dwóch goli, dzisiaj jeśli wyjdzie w pierwszym składzie także upatruje w nim strzelca co najmniej jednej bramki. Co do Stoke to w ostatniej kolejce Premier League zremisowali bezbramkowo z Hull, wprawdzie Stoke kolejkę wcześniej potrafiło ograć Chelsea 3:2 ale według mnie to było fartowna wygrana, zdobywając bramkę w ostatniej minucie. Manchester mierzył się już ze Stoke w tym sezonie w meczu Premier League gdzie wygrał po ciężkim boju 3:2. Jednak bilans bezpośrednich pojedynków nie pozostawia żadnych złudzeń Manchester wygrywał 10 razy, jeden raz zremisował, bilans bramkowy 30:7 dla United, dziś nie ma innej opcji jak zwycięstwo Manchesteru i jeśli skuteczność nie zawiedzie to nawet kilkoma bramkami. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

___________________________________________________________________________

0:2 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Pilka nozna Capital One Cup

Spotkanie: Sunderland - Manchester United

Data: 07.01.2014 godz. 20:45

Typ: Manchester United strzeli w obydwu polowach - TAK

Kurs: 2.50

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:7 stycznia o godz 20:45 na Stadium of Light miejscowy sunderland podejmie manchester united w polfinale Capital One Cup.Gospodarze w tym pucharze zaczynali od 1/32 finalu wygrywajac u siebie 4:2 z druzyna Milton Keynes ktora gra na co dzien w league one.Kolejnym pokonanym rywalem sunderlandu (2:0) w 1/16 finalu byl zespol peterborough ktory grywa takze w league one w tym spotkaniu takze u siebie gral sunderland.Od 1/8 finalu gospodarze mieli juz pod gorke bowiem zmierzyli sie i znowu u siebie z dobrze spisujaca sie w lidze ekipa southampton,mimo nie latwego spotkania zdolali wygrac 2:1.W koncu w cwiercfinale sunderland trafil na chelsea i wydawalo sie ze zakoncza na tym etapie te rozgrywki,jednak stalo sie inaczej mecz zakonczyl sie wynikiem 1:1 szczesliwy gol Boriniego(sunderland) w 88 minucie dal remis i byla dogrywka.W dogrywce byla juz 117 miuta i wszyscy wyczekiwali rzutow karnych jednak w 188 minucie do bramki chelsea trafia Ki tym samym dajac awans swojej druzynie do polfinalu.Dzis w polfinale kolejna ciezka przeprawa gospodarzy bowiem graja z United ktore mimo ze gra slabo w lidze to wciaz jest groze i mocne.United zaczelo rozgrywki od cwiercfinalu pokonujac na wyjezdzie stoke 2:0.Stawiam ze goscie dzis zdobeda gola w obu polowach glownie dlatego ze w ostatnim meczu u siebie przegrali 1:2 ze swansea w FA cup i tym samym odpadli z tego pucharu,dzis beda chcieli sie odbic i zmazac ta plame.Sunderland traci mase goli obojetnie gdzie by nie grali.Ostatni mecz obu ekip zakonczyl sie wygrana manchesteru 2:1,byl to mecz ligowy rozegrany 5 pazdziernika tego roku na stadionie sunderlandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...