Skocz do zawartości

Czat - Polska Piłka


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi


i znów okazało się że pomimo iż poziom ligi że jest niski było wiadomo od dawna ale że poziom sędziowania się nie poprawił to już tragedia... (*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vuk Sotirović w Jagiellonii Białystok

 

 

no i mamy napastnika :)) mimo to co było wcześniej z Vukiem, mam nadzieję, że teraz się ogarnie i pomoże w walce o jak najwyższe miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze ten jego wredny charakter nie rozpizdzi nam szatni... W sumie jak zacznie siac ferment to go Probierz wyrzuci - tak samo jak zrobil z Gikim. Zaczynasz odwalac? Baj baj. Bardziej licze na to, ze jego sportowa zlosc bedzie dominowala i te pare goli strzeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vuk wydaje się całkiem dobry, ale jakby nie patrzec to strzelił tylko 13 bramek w 35 meczach w Śląsku, nic wielkiego.. w jednym meczu strzeli dwie, a później przez 7 spotkań będzie marnował wszystko co się da.. swój wiek ma, a więc trochę więcej powinno się od niego wymagac..

czy ja wiem czy to jakieś mega wzmocnienie :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uj klub, który nie dawno ledwo wiązał koniec z końcem chce grać w Ekstraklasie. Poza tym warto zjechać na sam dół i tam jest wszystko czarno na białym "Fakt". Dziękuję, dobranoc, koniec imprezy %-)

 

Sytuacja jest zła i tego nie da się ukryć, ale nagonka, która ostatnio jest na Polonię już chyba troszkę przesadna. W prawie każdym klubie są mniejsze lub większe problemy finansowe. Poza tym widać, że ta nagonka nie jest bezpodstawna. Przecież jakby to wyglądało jak klub Polonia Bytom, który sportowo się utrzymał kosztem Cracovii czy Arki z pięknymi nowymi stadionami. Niestety, ale takie polskie realia.

 

EDIT: Jeszcze komentarz Dyrektora d.s Marketingu w Polonii z naszego forum:

 

Żeby sprzedać miejsce w Ekstraklasie, trzeba sprzedać 100% akcji klubu. Lada moment miasto obejmie 20% akcji.

 

Myślcie ludzie a czytając prasę bierzcie duuuuużą poprawkę na "fakty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jakby to wyglądało jak klub Polonia Bytom, który sportowo się utrzymał kosztem Cracovii czy Arki z pięknymi nowymi stadionami. Niestety, ale takie polskie realia.

 

to nie nowosc.. netety. Od zawsze Śląskie kluby mają pod górkę w Ekstraklasie.. Wszystko się zrobi żeby kluby z gorolowic zostały. %-)

 

no wiadome, już nie takie problemy z kasą były i dalej są, a więc czemu by mieli sprzedac miejsce w lidze.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sprzedawanie miejsca w lidze jest bez sensu... ale w ten sposób trzeba ratować klub w niektórych przypadkach :D

 

Odbiegając trochę od tematu... nikt chyba się nie spodziewał, że Lech może tak szybko wspinać się w ligowej tabeli... wczoraj co prawda szczęśliwe zwycięstwo, ale jednak jest i to w dodatku 3:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia nie zachwyciła zbytnio w ostatnim meczu, teraz we wtorek grają ze Śląskiem i coś czuje, że szykuje się wynik 0:0 :))

Pomalutku wszystko wraca do normy, nie zdziwię się jak na koniec sezonu pierwsza trójka będzie zajęta przez Wisłę, Legię i Lecha(kolejność nieprzypadkowa) %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Munez :))

 

nie zdziwię się jak Śląsk wygra z Jagą, teraz mieli pecha z Cracovia.. Celeban taka okazja w 93 min :fp: w pierwszej połowie oddali 11 strzałów bodajże, jakby nie Kaczmarek, a Cabaj by stał w bramce to 3-0 %-)

 

Kurs na Śląsk dobry, warto spróbowac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne bramki i piękne asysty można było zobaczyć w tej kolejce: szczególnie polecam bramki Kwieka, Sikorskiego, Jeza, i tego Gruzina z Widzewa + plus fajna asysta Jirsaka do Meliksona.

 

a dziś derby Warszawy, czuje że będzie niezły meczyk i wygrana Legii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Munez :))

 

nie zdziwię się jak Śląsk wygra z Jagą, teraz mieli pecha z Cracovia.. Celeban taka okazja w 93 min :fp: w pierwszej połowie oddali 11 strzałów bodajże, jakby nie Kaczmarek, a Cabaj by stał w bramce to 3-0 %-)

 

Kurs na Śląsk dobry, warto spróbowac :))

 

Tak jak na Korone było warto próbować, co było kompletnie bez sensu patrząc na to jakie mecze ma Widzew przed sobą i co zagrał w Poznaniu. I powiem Ci, że Śląska też nie ma co próbować, Jaga tego meczu nie przegra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia nie zachwyciła zbytnio w ostatnim meczu, teraz we wtorek grają ze Śląskiem i coś czuje, że szykuje się wynik 0:0 :))

Pomalutku wszystko wraca do normy, nie zdziwię się jak na koniec sezonu pierwsza trójka będzie zajęta przez Wisłę, Legię i Lecha(kolejność nieprzypadkowa) %-)

 

Lech chyba skupił się na LE... a naszą ligę olał... ale teraz zgadzam się... wszystko wraca do normy... moim zdaniem pierwsza trójka będzie wyglądała identycznie jak Twoja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Munez :))

 

nie zdziwię się jak Śląsk wygra z Jagą, teraz mieli pecha z Cracovia.. Celeban taka okazja w 93 min :fp: w pierwszej połowie oddali 11 strzałów bodajże, jakby nie Kaczmarek, a Cabaj by stał w bramce to 3-0 %-)

 

Kurs na Śląsk dobry, warto spróbowac :))

 

Tak jak na Korone było warto próbować, co było kompletnie bez sensu patrząc na to jakie mecze ma Widzew przed sobą i co zagrał w Poznaniu. I powiem Ci, że Śląska też nie ma co próbować, Jaga tego meczu nie przegra ;)

 

ciekawe skąd ta pewność... bez Grosika nic nie grają...moim zdaniem warto postawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie spotkanie ze Slaskiem, bedzie pierwszym prawdziwym testem czy mozemy wygrywac bez Grosika czy nie. Belchatow u siebie jest mocny, remis mozna uznac za niezly wynik. Pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w sumie stawiał czysty X albo under.Lenczyk nastawi drużynę defensywnie, znowu pewnie będzie gra systemem 4-4-1-1.Śląsk nie ma rasowego napastnika, niby przyszedł za Vuka jakiś Vukelja(niewiadomo skąd) no ale to za mało.Ja stawiam jak nic 0:0.Pamiętajcie, że w Jagiellonii nie zagra Sotirović, chociaż nie wiem czy byłby on jakimś dużym zagrożeniem patrząc na to co pokazał w ostatnich 2 spotkaniach %-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z niewłaściwym zachowaniem kibiców Legii Warszawa podczas meczu 17. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Polonia Warszawa (masowe użycie środków pirotechnicznych, rzucanie rac oraz petard hukowych na boisko, zadymienie obiektu, co spowodowało konieczność przerwania zawodów) Komisja Ligi zastosowała środek zapobiegawczy wobec klubu Legia Warszawa w postaci zakazu rozgrywania zawodów o mistrzostw Ekstraklasy z udziałem publiczności na części stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie tj. na całej trybunie północnej.

Środek zapobiegawczy obowiązuje do czasu podjęcia przez Komisję Ligi decyzji w sprawie. Najbliższe posiedzenie Komisji Ligi wyznaczono na 10 marca 2011 roku.

źródło : Ekstraklasa

 

http://www.youtube.com/watch?v=Bh4rqcxARJs&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli więcej Widzewowi zrobić?

Zamknąć trybunę w Poznaniu? :k: Oprócz zakazu wyjazdowych dla kibiców Widzewa nie mogą nic więcej zrobić, ponieważ winna jest ochrona/policja która pozwoliła kibicom aby weszli z racami na stadion, więc dużą odpowiedzialność ponosi organizator, czyli...Lech.Tak więc nie wiem gdzie wy tu widzicie niesprawiedliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w sumie stawiał czysty X albo under.Lenczyk nastawi drużynę defensywnie, znowu pewnie będzie gra systemem 4-4-1-1.Śląsk nie ma rasowego napastnika, niby przyszedł za Vuka jakiś Vukelja(niewiadomo skąd) no ale to za mało.Ja stawiam jak nic 0:0.Pamiętajcie, że w Jagiellonii nie zagra Sotirović, chociaż nie wiem czy byłby on jakimś dużym zagrożeniem patrząc na to co pokazał w ostatnich 2 spotkaniach

Jesli bylby w formie, to by zagral. Kiedys za wystep Grosika w meczu z Legia trzeba bylo zaplacic 200k i Grosik zagral mimo to. Nie wiem jak tu w umowie jest, ale pewnie takze na jakas kwote pieniedzy jako kare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...