Skocz do zawartości

Czat - Polska Piłka


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi


23 minuty temu, ŻYLETA napisał:

w 1 kolejności patrzmy na siebie a nie smieszkujmy z wrogów- rywali

ale to Lech zaczal %-) ja tam za nikim nie jestem ale smieszy mnie ta cala otoczka kibicowska/medialna

 

 

btw po tym twicie niektorzy byli pilkarze Lecha twierdzili ze nie dostali kasy za gre sprzed kilku-kilkunastsu lat :D:D

 

 

btw a z tym o co chodzi ?

Dzn_RmMXgAAbo8l.jpg

Edytowane przez GdzieKoza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GdzieKoza? co ci mam napisać no...z kibicowskiego względu ja tego milicyjnego ścierwa z maczetami pseudo układami z ruchem żydami nie toleruje i rozumiem ale Wisełka ma jak kazdy klub normalnych kibiców...co do Lesnego jego sprawa a jak Legia oficjalna strona wyslala twitka ze trzyma za wiselke stame zeby grali bo klasyku nie bedzie to co ...co na to Zyleta ? wiesz sa pewne gruby i...pewnych rzeczy nie przyskoczymy fanatyzm piękna sprawa sam wiem bo ...:P 

 

btw. to tak samo śmieszy mnie jak beret Marek Jóźwiak pisze ze mamy widać brawami Błaszczykowskiego i wisełkę na każdym polskim stadionie ...ja sie pytam za co ? to nie Hiszpania Iniesta i te sprawy zresztą tam tez nie ma tak kolorowa Barca Boixos Sevilla to .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw:

No dobrze,czas zacytować dialog Furmana i Tarasa Romanczuka.Od świadków z boiska. Furman: -Jesteś banderowcem i farbowanym lisem! Taras:-Wolałbym,byś nazwał mnie kurwą niż banderowcem. Kolega Furmana do TR: -Po co przyjeżdżałeś do Polski?! Dziadków Tarasa zamordowali banderowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a Furman wydał oświadczenie i zaprzecza 

http://wisla-plock.pl/pl/komentarz-dominika-furmana-po-meczu-jagwpl-3310

słowo przeciw słowu ale naprawdę w polskiej piłce są większe problemy niż wyzywający się piłkarze a dziennikarze mało co się nie posrali  w tej sprawie ( na czele z Wołosikiem w radzieckiej czapce)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 Nie jest do końca tak, że jest to słowo przeciwko słowu. Mamy materiał dowodowy, są nagrania, na których widać wypowiedzi, układ ust, z których jasno można pewne rzeczy wyczytać. Nie będę tu tego zdradzał, ale znam obu i nie sądzę, by Romanczuk poszedł z takim tematem do dziennikarzy, gdyby tego tematu nie było - powiedział Boniek w programie "Magazyn Ekstraklasy".

:bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,podobno'' %-) czyli za chwile znajdzie się 5 co niby odczyta i będzie jasne że nie jest najlepsza :nioh:. Ogólnie śmiech na sali. Poza tym w całej Europie się już nauczyli że trzeba zakrywać japę jak się papla na meczu, ale tu jeszcze ta moda nie doszła...:bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poważnym piłkarskim świecie dzisiaj liga mistrzów, a u nas kto kogo zwyzywał%-) a słyszałeś jak na antenie weszlofm pytali Romańczuka czy nazwał Furmana "rudym chujem", a on na to "nie mogę tego wykluczyć":beka: jak to mówił Nenad to jest cirkus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba im po prostu życzyć żeby choć raz w ich piłkarskich ,,karierach'' do studia na wywiad zaproszono ich po to żeby opowiedzieli jak to zrobili że tak wspaniale zagrali %-), zamiast opowiadali kto komu grubiej poleciał....:kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdololo. Nie bronię Furmana bo swoje ma za uszami ale Romańczuk to też nie jest świętoszek, od rudych chu... itd wyzywał, a potem jak obrażona dziewczynka idzie się poskarżyć.

Tak samo dorabianie tej całej teorii m.in. przez pijanego Wołosika z PS, że banderowcy zabili mu dziadków, a po weryfikacji wychodzi, że dziadek coś kiedyś mu opowiadał, że wujek został prawdopodobnie zabity. Ale przekaz idzie w świat i dobrze się klika. Moi Dziadkowie byli w obozach w Niemczech, wielu ludzi tam zginęło, ale nie robiłbym afery za to, że ktoś w ferworze walki boiskowej w e-klapie nazwałby mnie hitlerowcem, najwyżej by w japę po meczu wyłapał i tyle w temacie.
Bońkowi na rękę takie pompowanie balonika bo jest spokój z sędziami i tym co wyprawia Przesmycki, tak samo jak Kaczyńskiemu na rękę pseudo spór z Izraelem bo ciszej się zrobiło o jego deweloperce w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Rzeźniczak u Nafciarzy %-)

 

1147035023_Beztytuu.jpg.459784ad03966ed0

 

Następny w kolejce Malarz, to został jeszcze bezrobotny Wawrzyniak, też go Juźwiak przygarnie i razam z Furmanem i Borysiukiem mamy Legie Płock.:klask:

Edytowane przez Technik84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Podczas piątkowej konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego, minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka ogłoszono stopniowe znoszenie ograniczeń dotyczących zamknięcia stadionów dla publiczności. Już niedługo kibice wrócą na trybuny

Jak poinformował premier, w porozumieniu z PZPN ustalono, że mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna I ligi oraz II ligi od 19 czerwca będą mogły odbywać się w obecności kibiców nie większej niż 25 procent pojemności stadionów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z powodu kolejnej fali zakażeń koronawirusem powrót kibiców na stadiony w Polsce stoi pod coraz większym znakiem zapytania.  Z najnowszych doniesień wynika, że nie będzie w związku z tym żadnych odgórnych wytycznych, a o możliwości wpuszczenia fanów na trybuny (maks 25% pełnej pojemności) decydować będą... wojewodowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka

18/19 po 30. kolejkach 1. Legia 60 2. Piast 53 po 37. kolejkach Piast Mistrzem Polski.

 19/20 po 30. kolejkach 1. Legia 60 2. Piast 53 po 37. kolejkach ? 

 

Jak widać w tamtym sezonie bilans obu ekip był taki sam .Ciekawe czy efekt końcowy też się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smika napisał:

Taka ciekawostka

18/19 po 30. kolejkach 1. Legia 60 2. Piast 53 po 37. kolejkach Piast Mistrzem Polski.

 19/20 po 30. kolejkach 1. Legia 60 2. Piast 53 po 37. kolejkach ? 

 

Jak widać w tamtym sezonie bilans obu ekip był taki sam .Ciekawe czy efekt końcowy też się powtórzy.

 

słaba ta ciekawostka bo rok temu po 30 kolejkach ani Legia nie była pierwsza ani Piast drugi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki chuj nic dwa razy sie nie zdarza i kurczakom sezon życia sie 1 trawił w historii co potwierdzi nasz forumowy boos @szeffb Juz tak poważnie to L dobrze gra i dobrze wygląda moze to spacerek nie będzie w tej mistrzowskiej grubie ...co pokazał mecz z Górnikiem, bo każdy nawet wieczysta z peszkinem by sie na nas spięła ale...przechodzimy do historii polskiej piłki jak naj w MP :wuwu: i o to jest tu gra a puchary kompromitacje itp na nest sezon zostawiamy bo to jest inna bajka a to nasze podwórko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...