Skocz do zawartości

Czat - Polska Piłka


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

A co mieli więcej Widzewowi zrobić?

Zamknąć trybunę w Poznaniu? :k: Oprócz zakazu wyjazdowych dla kibiców Widzewa nie mogą nic więcej zrobić, ponieważ winna jest ochrona/policja która pozwoliła kibicom aby weszli z racami na stadion, więc dużą odpowiedzialność ponosi organizator, czyli...Lech.Tak więc nie wiem gdzie wy tu widzicie niesprawiedliwość...

 

 

nigdzie niestety nie ma sprawiedliwości :D Ale co prawda to prawa... w końcu mogli ich przeszukać, a nie wpuszczać kogo popadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co mieli więcej Widzewowi zrobić?

Zamknąć trybunę w Poznaniu? :k: Oprócz zakazu wyjazdowych dla kibiców Widzewa nie mogą nic więcej zrobić, ponieważ winna jest ochrona/policja która pozwoliła kibicom aby weszli z racami na stadion, więc dużą odpowiedzialność ponosi organizator, czyli...Lech.Tak więc nie wiem gdzie wy tu widzicie niesprawiedliwość...

 

Chodziło mi raczej o to, że Widzew dostał wiekszą kare od Legii, bo jak ma sie zamkniecie jednej trybuny do zakazu wyjazdu na 4 mecze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs przyzwoity, Żyleta jak zwykle - głośna, a Legia przegrała po średniej grze :/ Nie jest dobrze z Legionistami, wręcz jest bardzo źle. Skorża musi chyba pomyśleć nad jakimś nowym ustawieniem, może by w końcu zrezygnował z Manu? Przecież on jest tragiczny :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nieoficjalnych informacji holenderski szkoleniowiec Polonii Theo Bos został zwolniony z pracy w warszawskim klubie po dzisiejszej porażce z Zagłębiem Lubin 0-1 (0-1).

 

Bos był szkoleniowcem Polonii od stycznia. Poprowadził Polonię w pięciu meczach - zaczął od zwycięstwa w Poznaniu w Pucharze Polski, później zremisował z Górnikiem w lidze, a ostatnie trzy mecze przegrał.

 

W sobotnim meczu z Widzewem u siebie Polonię ma poprowadzić Piotr Stokowiec.

 

90minut.pl

 

%-)

a tydzień temu Wojciechowski mówił że na pewno do końca sezonu zostanei Bos %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w jego politykę się nie mieszam, ale chyba trzeba być skończonym kretynem, żeby robić to co on? Przecież on tyle traci na tych trenerach, że to masakra ;< Ja się dziwie, czemu ludzie chcą z nim pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie, czemu ludzie chcą z nim pracować.

 

jak daje kasę to czemu by mieli nie pracowac ;)

 

 

Mam ambicję wykreować dla polskiej piłki młodego, zdolnego trenera - Piotra Stokowca. Jest długo z drużyną i jeśli sobie poradzi, pozostanie w nowej roli. Nie mam i nie myślę o alternatywie dla niego - stwierdził Wojciechowski.

 

jasne %-) Niech ściągnie Probierza z Jagi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ambicję wykreować dla polskiej piłki młodego, zdolnego trenera - Piotra Stokowca. Jest długo z drużyną i jeśli sobie poradzi, pozostanie w nowej roli. Nie mam i nie myślę o alternatywie dla niego - stwierdził Wojciechowski.

 

jasne %-) Niech ściągnie Probierza z Jagi :D

Od Michała wara. ;)

Moze jakies mini zaklady - ile dni wytrzyma Stokowiec na stanowisku, a wlasciwie ile dni wytrzyma Wojciechowski ze Stokowcem jako trenerem? Obstawiam 33 dni. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Wojciechowski to raczej lichy prezesik. Został chyba ostatnim szefem klubu, który przepłaca za słabych polskich zawodników i myśli, że ma pake, bo wydał 10 baniek. Te same pieniądze zainwestowane w zawodników zagranicznych zapewne inaczej by teraz procentowały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75918,title,Odroczona-decyzja-w-sprawie-Polonii-Bytom,wid,13235012,wiadomosc.html

 

Więc Komisja ligi jak odejmie punkty Polonii to dopiero w przyszłym sezonie, więc dobrze bo nie ułatwi to nie którym drużynom utrzymania w lidze, a jak ewentualnie Polonia nie dostanie licencji to awansuje bodajże 3 drużyna z 1 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

19.03.2011 g. 14:00 IV liga Wielkopolska Południe



Victoria Września - Sokół Kleczew 2 @ 2,05 tobet

 

Kleczew jest obecnie na pierwszym miejscu w tabeli i nad drugim zespołem w tabeli ma 7 punktów przewagi. Września jest trzecia ze stratą 8 punktów do Kleczewa. Ekipa lidera zdecydowanie wybija sie ponad poziom tej ligi. O potencjale tej ekipy niech świadczy wynik z jesieni kiedy w meczu na szczycie zdemolowali drugi zespół w tabeli Płomyk Koźminiec 6-0 i był to najniższy wymiar kary, poniewaz sytuacji i to takich nazywanych mianem 100% było spokojnie na dwucyfrówkę. Tydzień przed ligą Kleczew zdążył już awansować do finału Okręgowego Pucharu Polski pokonując na sztucznej trawie w Swarzędzu Olimpię Koło 4-1, także poważne przetarcie przed ligą już mieli. Skład zdecydowanie najmocniejszy w tej lidze. W Kleczewie grają wszyscy najlepsi zawodnicy, którzy do niedawna bronili barw 3-ligowego Górnika Konin, w przerwie zimowej dodatkowo ściągnięto jeszcze najlepszego środkowego obrońcę Górnika. Grają tu także doświadczeni zawodnicy,którzy występowali na poziomie 1 ligi, a nawet Ekstraklasy. Według mnie spokojnie dzisiaj wygrają na terenie przeciwnika, mimo iż na jesień zremisowali z nimi u siebie 0-0. Wtedy jednak mankamentem była skuteczność, poniewaz sytuacji było mnóstwo. Teraz w zimę sprowadzili jeszcze dobrego napastnika i potencjał ofensywny jak na taką ligę mają ogromny. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ewentualnie Polonia nie dostanie licencji to awansuje bodajże 3 drużyna z 1 ligi.

 

Niby tak powinni być...ale chyba rok czy dwa lata temu było zupełnie inaczej.Do Ekstraklasy nie awansował 3 zespół 1 ligi tylko pozostał spadkowicz(i chyba była to Arka Gdynia).To był wg mnie skandal, spadli sportowo a niby jednak zostali...więc w sumie nie zdziwię się jak będzie tak samo w tym sezonie :)) Szczególnie, że tą przedostatnią pozycję ponownie zajmuje...Arka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Zieliński zostanie nowym trenerem Polonii Warszawa - donosi "Rzeczpospolita". Były szkoleniowiec m.in. Czarnych Koszul i Lecha Poznań zastąpi Piotra Stokowca.

Według doniesień "Rzeczpospolitej", która powołuje się na słowa Józefa Wojciechowskiego, posadę szkoleniowca Polonii Warszawa przejmie Jacek Zieliński

 

:k: a Wojciechowski gadał że wyszkoli nowego młodego trenera... Stokowca %-) chyba jednak nie.. %-)

 

 

Zieliński dobry wybór :)) chociaż wydawało mi się że został zawieszony za korupcje na 3 lata.. ale widocznie źle przeczytałem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jak nie Smuda to kto? wszyscy chcieli Frania pamiętamy to przecież dobrze. Po Leo, każdy chciał trenera Polaka, a Franek Smuda czynił cuda. Jest prostakiem i najlepiej jakby w ogóle nie zabierał głosu publicznie. te jego roszady w reprezentacji też jak na razie nie wróżą niczego dobrego. Kłótnie z zawodnikami, obrażanie się, powoływanie jakiś leszczy, nie zajmowanie się oglądaniem zawodników grających za granicą, którzy mogli by być alternatywą, ale jak media nic o nich nie napiszą to Smuda pewnie nawet nie wie że istnieją. a jest ich trochę :)) wszystko to wku**ia podwójnie bo nie mamy wyników. Ale składzik można by było już niezły wystawić, tylko oni zgrania nie mają bo któryś zawsze kontuzja, bo ktoś się napił wina, bo ten się okazał za stary, bo tamten dał wywiad że nie lubi Smudy. Jak się nie wezmą ido kupy to nie wyjdziemy z grupy nawet jak trener da dupy. :zdegustowany:

 

ja tam myślę, że Franio może coś zdziałać, tylko niech się nie obraża, niech nie poświęca czasu za dużo na marmolade a się przyglądnie innym, i przede wszystkim niech już nic nie mówi publicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Pasieka nie jest już trenerem Arki Gdynia. Powodem są słabe wyniki osiągane przez prowadzony przez Pasiekę zespół. Nazwisko nowego trenera poznamy wkrótce.

 

sports.pl

 

mam nadzieje że Arka poleci w tym sezonie :)) ale znając naszą ligę to coś wykombinują i zostanie ;) bo przecież z takim "pięknym" stadionem nie mogą grac w 1 lidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Pasieka nie jest już trenerem Arki Gdynia. Powodem są słabe wyniki osiągane przez prowadzony przez Pasiekę zespół. Nazwisko nowego trenera poznamy wkrótce.

 

sports.pl

 

mam nadzieje że Arka poleci w tym sezonie :)) ale znając naszą ligę to coś wykombinują i zostanie ;) bo przecież z takim "pięknym" stadionem nie mogą grac w 1 lidze...

 

Korona z nowym stadionem juz spadła, a w tym sezonie mogą i dwie polecieć z nowymi stadionami, a jedna to chyba bankowo..

 

w końcu... :))

 

Kibice Widzewa wygrali w sądzie z Wisłą Płock

 

Klub Wisła Płock musi zwrócić Stowarzyszeniu "Fanatycy Widzewa" koszty podróży zorganizowanej grupy kibiców Widzewa, którzy bezprawnie nie zostali wpuszczeni na stadion w Płocku na mecz w dniu 9. kwietnia 2010 roku - zdecydował Sąd Rejonowy w Płocku. Wyrok jest nieprawomocny, zarząd Wisły ma 14 dni na złożenie odwołania do Sądu Okręgowego.

 

Postępowanie sądowe w tej sprawie trwało kilka miesięcy. Odbyły się cztery rozprawy. Przesłuchano kilkunastu świadków: członków zarządu stowarzyszenia oraz pracowników RTS Widzew, odpowiedzialnych za kontakty z kibicami. Wisła natomiast wezwała na świadków pełniącego obowiązki kierownika ds. bezpieczeństwa w dniu meczu z Widzewem oraz pracowników i właścicieli agencji ochrony, która zabezpieczała mecz.

 

Ostatecznie Sąd przyznał rację Stowarzyszeniu "Fanatycy Widzewa" i nakazał Wiśle Płock zwrot kosztów wynajmu autokarów na mecz wraz z odsetkami, a także zwrot kosztów sądowych. Łącznie będzie to kwota kilkunastu tysięcy złotych, ale wiadomo, że dla kibiców ważniejszy jest symboliczny wymiar tego wyroku. Do tej pory bowiem stali na straconej pozycji w relacjach z klubami, a tak wcale być nie musi.

 

"Mamy nadzieję, że ten wyrok będzie dla wszystkich klubów sygnałem, że nie można bez żadnego powodu zatrzymywać przed bramami stadionów kibiców drużyn przejezdnych, którzy za swoją drużyną przejechali często wiele kilometrów, mają ważny bilet i chcą wejść na mecz" - komentuje Przemysław Olszowy, rzecznik prasowy stowarzyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Pasieka nie jest już trenerem Arki Gdynia. Powodem są słabe wyniki osiągane przez prowadzony przez Pasiekę zespół. Nazwisko nowego trenera poznamy wkrótce.

Nowym trenerem Arki zostal Frantiszek Straka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Zieliński trenerem Polonii Warszawa

 

Jacek Zieliński podpisał w czwartek umowę z Polonią Warszawa i został nowym trenerem warszawskiej drużyny. Kontrakt będzie obowiązywać do 30 czerwca 2012 roku.

 

- Wierzymy, że trener Zieliński odbuduje w zawodnikach wiarę w sukces i poprowadzi zespół do lepszych wyników - mówi Jakub Krupa, rzecznik prasowy Polonii. - Nowy trener będzie miał teraz chwilę, żeby ułożyć zespół po swojemu, dając każdemu zawodnikowi czystą kartę i wykorzystując przerwę na mecze reprezentacji. Mamy nadzieję, że postęp będzie widać już w meczu przeciwko Koronie na początku kwietnia - dodał Krupa.

 

Jacek Zieliński był już trenerem Polonii od lipca 2008 do marca 2009 roku, w tym czasie m.in. prowadząc zespół w serii dziesięciu kolejnych meczów bez porażki. Był głównym autorem awansu "Czarnych Koszul" do europejskich pucharów. Z Warszawy przeprowadził się do Poznania, gdzie objął drużynę Lecha, którego następnie poprowadził do mistrzostwa Polski i udanych występów w europejskich pucharach.

 

Obsada pozostałych stanowisk w sztabie szkoleniowym leży w gestii trenera Zielińskiego.

 

 

90minut.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zatoczyla kolo...

 

ps.

Moze jakies mini zaklady - ile dni wytrzyma Stokowiec na stanowisku, a wlasciwie ile dni wytrzyma Wojciechowski ze Stokowcem jako trenerem? Obstawiam 33 dni.

Nie wiem czy tydzien minal. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Slask nie przegra, Legia, Widzew i moze Korona w sobote, Wisla ni hu hu nie wygra :p Gornik bedzie mial problemy z Cracovia. Zaglebie - Bytom autentycznie nie mam zdania... Ale jesli juz, to bardziej ku gospodarzom bym sie sklanial, Urban mial troche czasu zeby poukladac po swojemu zespol no a Polonia Bytomska to nie potentat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b@rto, liczymy bardzo na Jage...

 

my sami też na nią liczymy :)) jak dla mnie jeden z najważniejszych meczów w sezonie, wynik pokaże gdzie jesteśmy :)) Liczę przynajmniej na remis, ale będzie cholernie ciężko. Nie ma Hermesa więc już jest problem i to spory, bo w sumie nie ma kogo wrzucić na środek. Wisła póki co najlepsza ekipa tej rundy i mają wspaniałą okazję nam odskoczyć :bz: gola na wyjeździe dawno nie strzeliliśmy, a co powiedzieć o wygranej. Zadanie cholernie trudne, ale wierzymy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...