Skocz do zawartości

FINLANDIA


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Data: 18.10.2015 r. 13:00
Spotkanie: HJK - Mariehamn
Typ: HJK
Kurs: 1.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Sezon w Finlandii dobiega końca, zostały dwie kolejki a mistrz wciąż jest nieznany. W grze oprócz HJK Helsinki jest jeszcze SJK i Rops. Drużynie HJK pozostaje wygrać dwa mecze i liczyć na potknięcie rywali, ale jeszcze liczy się obrona trzeciego miejsca przed Interem Turku, który ma trzy oczka mniej, ale nie odpuści walki o miejsce dające prawo występów w europejskich rozgrywkach. HJK po dwóch wyjazdowych wygranych wraca na swoje boisko a tam punkty ostatnio tracili co chcą odwrócić. Z Mariehamn grali na wyjeździe dopiero co bo 1 października i ograli ich 2:0 więc tym bardziej liczę na ich wygraną u siebie. Mariehamn bez presji kończy sezon bo 6 miejsce najprawdopodobniej będą ich końcową lokatą. Stawiam na zespół lepszy i doświadczony bardziej, który gra o mistrzostwo - wszystkie atuty są po ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dyscyplina Piłka nożna Finlandia
Godzina: 17:00
Spotkanie Lahti-SJK
Typ: BTS
Kurs 2.15
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie w lidze Finlandzkiej w którym drużyna Lahti w spotkaniu przed własną publicznością podejmowała będzie drużynę SJK, dla bukmacherów wystawiających kursy na ten mecz faworytem do wygranej jest ekipa przyjezdnych,ale dla mnie to gospodarze powinni zgarnąć komplet punktów, goście bowiem w tym sezonie na chwilę obecną są niżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie o 2 punkty ugrane mniej , gospodarze u siebie na stadionie w tym sezonie grali dwukrotnie i zdobyli w tych meczach 4 oczka, goście natomiast na wyjeździe zagrali 3 razy zdobyli tylko jeden punkt ich bilans bramkowy to 1:5 gospodarze natomiast mają 6:2 , nie boją się iż Lahti bramkę tu zdoła strzelić, myślę że goście , którzy też będa tu próbowali ugrać dobry wynik postarają się o przynajmniej jedno trafienie, stawiam iż Lahti nie przegra bowiem te zespoły na tym stadionie grały ze sobą do tej pory 5 razy, Lahti w tych meczach zanotowała 3 wygrane oraz 2 remisy, myślę że padnie BTS oraz wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: HJK-Inter Turku
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet 365
Analiza: Dla mnie na jutro najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołu HJK z Interem Turku, gospodarze bowiem są liderem i mierzyć się będą z 9 w ligowej klasyfikacji zespołem z Turku, który ma na swoim koncie ma dopiero 8 zdobytych punktów, ekipa HIK dla odmiany ma tych punktów ugranych już 17, gospodarze według mnie powinni spokojnie sobie w tej kolejce poradzić , na swoim stadionie są zespołem niepokonanym i w 4 grach zdobyli łącznie 12 ligowych punktów, wygrywając wszystkie spotkania, goście na wyjeździe grali do tej pory 3 razy notując wygraną remis oraz porażkę. Ja na to spotkanie znalazłem kilka typów, pierwszym najbardziej pewnym jest po prostu zagranie na wygraną zespołu gospodarzy, drugi to typ na over 2.5 w golach , można zagrać na ryzyko iż gospodarze już do połowy spotkania zdołają uzyskać prowadzenie dokładnie 2 bramkami za co Unibet płaci ładnie, typ BTS też ma sen , na pewno goście nie przyjadą się w tej kolejce tylko bronić , coś z kontry może im wpaść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Finlandia, Veikkausliiga


 


1465682957-234.jpg


 


Spotkanie: HJK Helsinki - Rovaniemi


Typ: HJK zdobędzie powyżej (1.5) bramki  :minus:  :minus:  :minus:  1-1 


Kurs: 1.85


Data i godzina: 12.06.2016 12:30


Bukmacher: WilliamHill


Analiza:


 


Dziś postanowiłem zajrzeć do Finlandii,gdzie w 14 kolejce lider tabeli HJK zmierzy się z zespołem Rovaniemi.Gospodarze to największy i najbardziej utytułowany klub piłkarski w Finlandii, z siedzibą w Helsinkach.Obecnie zajmują 1 miejsce z dorobkiem 27 pkt. ich aktualny bilans bramkowy wynosi 23:13.HJK zrobiło kilka ciekawych transferów i myślę że spokojnie zdobędą mistrzostwo kraju.Na swoim stadionie spisują się znakomicie i w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrali.Co prawda dwa ostatnie spotkania to porażka i remis,lecz były to wyjazdy i jak wyczytałem na stronie klubu,przy porażce 0-3 z VPS byli zmuszeni grać na murawie której stan był okropny.Dzisiaj już nie będzie takiego problemu,bowiem HJK dysponuje bardzo nowoczesnym stadionem ze świetną murawą.Rovaniemi zajmuje 9 pozycję z dorobkiem 13 punktów i bilansem 12-13.Grają w kratkę a ostatnie zwycięstwo odnieśli pod koniec kwietnia.Zespół HJK po remisie i porażce będzie chciał dziś zgarnąć 3 punkty i uważam że im się to uda.Postanowiłem pójść w ilość goli zdobytych przez gospodarzy,główny argument to statystyka zdobytych bramek na swoim terenie.Zobaczmy: (HJK 2-1 HIFK / HJK 3-1 Inter Turku / HJK 5-1 Ilves / HJK 2-1 SJK / HJK 3-1 VPS / HJK 2-0 Mariehamn),w obecnym sezonie w każdym meczu na swoim stadionie strzelali min. 2 bramki,przyznam że wygląda to bardzo ciekawie.Uważam że dziś również stać ich na strzelenie 2 goli,muszą w końcu zapunktować,dlatego dłużej się nie zastanawiam,pobieram ten typ i mam nadzieję że HJK potraktuje ten mecz bardzo poważnie.Powodzenia.


Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia, Suomen Cup
Godzina : 17:30
Spotkanie: Lahti - HJK
Typ: Over 1,5 HT
Kurs: 3,15
Bukmacher: Bet365

Analiza: Są to rozgrywki pucharowe, które pod pewnymi elementami znacznie różnią się od tych zmagań ligowych. Lahti w ostatnich meczach na własnym stadionie zdobywa bardzo dużo bramek, z których zdecydowana większość kończy się ich zwycięstwem. To samo można powiedzieć o ostatnich pojedynkach gości. Pojedynki tych drużyn od dłuższego czasu są bardzo dynamiczne. Obie te drużyny znają się bardzo dobrze, a ten dzisiejszy pojedynek to prawdziwy hit tej rundy. Myślę, że i tym razem będzie bardzo widowiskowo.  Obydwie drużyny posiadają bardzo dobry atak oraz nastawiają się przede wszystkim na strzelanie goli.

Edytowane przez Vanish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Finlandia

Godz: 17:30

Spotkanie : Lahti-Kemi

Typ: BTS

Kurs 2.00

Buk Bet 365

Analiza: Wybrałem spotkanie z Finlandzkiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Lahti przed swoją publicznością podejmowała będzie drużynę Kemi. Ekipa Lahti w tym momencie na swoim koncie ma w dorobku 16 zdobytych punktów i zajmuję 8 pozycję w ligowej klasyfikacji, na swoim stadionie ma bardzo dobry bilans, bowiem w 6 rozegranych spotkaniach zdobyli łącznie 13 punktów notując aż 4 wygrane remis oraz porażkę, ich bilans bramek to 13:5. Goście w tym momencie są wyżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie 4 punkty więcej  w meczach wyjazdowych jednak radzą sobie bardzo różnie , ugrali tam w 7 kolejkach tylko 8 oczek, ich bilans bramek wynosi 5:7, dla mnie w tej kolejce faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie będzie drużyne Lahti, która jeśli myśli o dogonieniu w obecnych rozgrywkach swoich rywali to musi w tej kolejce spróbować zawalczyć o komplet punktów. Spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami w poprzednich sezonach układały się na prawdę bardzo różnie, ale ogólnie zawsze obie ekipy strzelały barmkę swoim przeciwnikom, dlatego myślę że w tym meczu zobaczymy co najmniej 3 bramki, dlatego stawiam na wynik 2:1 dla zespołu Lahti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Finlandia

Godz: 17:30

Spotkanie : Inter Turku-VPS

Typ: 1

Kurs 2.50

Buk Unibet

Analiza: Inter Turku w tej kolejce Ligi Finlandzkiej na swoim stadionie podejmował będzie drużyne VPS. Gospodarze na chwilę obecną po rozegraniu 15 ligowych kolejek mają na swoim koncie tylko 14 zebranych punktów, goście natomiast są 0 3 punkty lepsi i mają dwa spotkania zagrane mniej. Inter Turku na swoim stadionie ugrał zdecydowaną większośc tych ligowych punktów bowiem aż 10 , VPS też jest zespołem, który punktuję głownie na swoim stadionie, a na wyjazdach nie idzie im to zbyt dobrze w tym momencie mają tylko 4 zdobyte punktu i bilans bramek 5:12 . Ogólnie te dwie ekipy na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat na tym stadionie spotykały się ze sobą już 19 krotnie , lepszy bilans ma ekipa gospodarzy , która wygrywała 10 razy , 3 razy poniosła porażkę i zanotowano 6 podziałów punktów, moim zdaniem w tym meczu ekipa gości nie zdoła wygrać , stawiam na dobra grę gospodarzy , którzy tylko na swoim stadionie powinni zapewnić sobie utrzymanie w obecnym sezonie , ponieważ tak jak już wcześniej wspomniałem ich wyjazdowe mecze nie wyglądają na najlepiej, dlatego stawiam na 1x po 90 minutach tej rywalizacji.

 

http://obstawianie.com/topic/34227-typy-na-dzie%C5%84-04072016/?do=findComment&comment=962488

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Data: 02.08.2016 r. 17:30
Spotkanie: PK-35 Vantaa - Ilves
Typ: Ilves wygra
Kurs: 2.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Dziś w 19 kolejce Veikkausliiga,drużyna z ostatniego miejsca PK-35 Vantaa podejmie ekipę Ilves.Jak już wspomniałem,gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli i mają na koncie zaledwie 13 punktów (3 zwycięstwa,4 remisy i 11 porażek - bilans bramkowy 21-33).Ilves znajduje się na 6 miejscu a ich dorobek to 28 punktów (9 zwycięstw,1 remis i 7 porażek - bilans bramkowy 16:16).W klubie PK-35 Vantaa jest nieciekawa sytuacja,z drużyny odszedł ich najlepszy strzelec Njazi Kuqi (12 meczów 8 goli),do tego odszedł trener podobno przechodzą do Inter Turku.Zawodnikom nie płacą na czas pensji,więc nie jest dobrze.Ilves gra na wyjazdach bardzo słabo,lecz myślę ze dziś pokonają rozbitą drużynę gospodarzy.Dodam jeszcze,że Ilves grało w sobotę sparing z Valencią strzelili tam 1 gola,są w lepszej sytuacji niż gospodarze i to im bardziej zależy na wygraniu dzisiejszego meczu.Powodzenia !

 

1470141547-123.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Data: 12.09.2016 r. 17:30
Spotkanie: Rovaniemi - SJK

Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet365
 

Analiza

 

Witam wszystkich w ten piękny dzień. Dziś na stadionie Keskuskentta o godz 17:30 dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Rovaniemi a SJK

Zaczniemy od drużyny gospodarzy która zajmuje obecnie wysokie 5 miejsce z dorobkiem 40 pkt bilans 11-7-7 bramki 36-26. W poprzedniej kolejce gospodarze ulegli 2-1 z drużyną Ilves. W tabeli panuje duży ścisk między 3-7 miejscem są zaledwie 2 pkt różnicy. Gospodarze u siebie spisują się rewelacyjnie wygrywają mecz za meczem 7 zwycięstw z rzędu mówi samo za siebie strzelili 14 bramek i stracili zaledwie 1 bramkę. Grają ofensywnie do przodu , obrona gra niemal bezbłędnie w 12 meczach u siebie stracili tylko 7 bramek. 

Teraz czas na drużynę gości która zajmuje obecnie 7 miejsce z dorobkiem 39 pkt bilans 12-3-10 bramki 34-31. Na wyjazdach spisują się beznadziejnie zaledwie 9 pkt w  12 meczach nie wygrali od 4 meczy 3 porażki 2-1 z Ilves, 2-1 VPS , 3-1 z Hifk. Tracą dużo bramek zwłaszcza przy stałych fragmentach gry bo aż 12 bramek z 20 straconych. Dziś stawiam na zespół gospodarzy według mnie są faworytem a kurs na nich to aż 2.90 w Bet365 nie wiem czemu taki wysoki. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Data: 17.10.2016 r. 17:30
Spotkanie: HIFK- Kups

Typ: 1
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

Gospodarze w lidze zajmują 10 miejsce z dwoma punktami przewagi nad miejscem spadkowym. Do końca sezonu pozostały już tylko dwa spotkania. Dzisiaj podejmują u siebie zespół Kups. HIFk pod wodzą nowego szkoleniowca gra znacznie lepiej niż za kadencji swojego poprzednika. Fakt,że w ostatnim miesiącu jest to druzyna niepokonana. Od 16 września tego roku druzyna wygrała trzy spotkania i dwa zremisowała.. Pokonała między innymi zespół,który na dzień dzisiejszy zajmuje drugie miejsce i wciąż walczy o mistrzostwo kraju. Goście juz grają o "nic". Anie nie maja szans na kwalifikacje do pucharach ani nie są zagrożeni spadkiem z ligi. Pokazują to ich ostatnie wyniki. cztery mecze i cztery porażki między innymi z Interem Turku który zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Dzisiaj spodziewam się piatej z rzędu straty punktów. Gospodarze muszą wygrac ten mecz i sa w pełni zmotywowani aby tego dokonać. W ostatnich tygodniach sa ekipą dużo lepszą od dzisiejszych swoich rywali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Kakkonen C )
Spotkanie: Vasa IFK - KuFu-98
Typ: Vasa IFK:minus:2:4
Kurs: 2.00
Data: 21.05.2018
Godzina: 17:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Kakkonen C w 5 serii gier na Hietalahti Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Idrottsföreningen Kamraterna Vasa a w gości przyjedzie zespół Soccer Club Kuopio Futis-98.

Vasa IFK w tym sezonie ligowym w swoich 4 meczach zdobyła 7 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast KuFu-98 plasuje się na 5 pozycji w fińskiej Kakkonen C ze zdobytymi 9 oczkami w swoich 4 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie wygrana i remis z bilansem bramkowym 1:0 zaś goście na wyjazdach zwycięstwo i bilans bramek 2:1.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie w tamtym sezonie ligowym notowali dużo lepsze wyniki i tak samo zaczęli do tej pory w tym sezonie ligowym gdyż jest to zespół bardziej swojego terenu do tego już raz pokonali zespół na swoim Hietalahti Stadium a goście  na wyjazdach do tej pory tylko 1 spotkanie wygrane z z niezłą Academią SJK ale myślę że w tym spotkaniu nie dadzą rady dobrze u siebie zazwyczaj dysponowanym gospodarzom i obie ekipy zamienią się miejscami w tabeli ligowej co wywinduje Vasa IFK aż na 3 miejsce w tabeli ligowej po tym wygranym spotkaniu.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Kakkonen A )
Spotkanie: IF Gnistan - FC Viikingit
Typ: IF Gnistan:minus:0:0
Kurs: 2.00
Data: 25.05.2018
Godzina: 17:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Kakkonen A na Mustapekka Areena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Idrottsföreningen Gnistan a w gości pojawi się zespół Football Club Viikingit.

IF Gnistan w tym sezonie ligowym w swoich 5 meczach komplet 15 punków co daje obecnie lidera tabeli ligowej natomiast FC Viikingit plasuje się na 3 pozycji w fińskiej Kakkonen A zdobywając 10 oczek w swoich 5 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 3 zwycięstwa i bilans bramek 10-2 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane i remis z bilansem bramkowym 11-2.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie spadkowicza z Ykkonen który bardzo dobrze zaczął ligowy sezon i ma komplet zwycięstw na swoim terenie będąc bardzo skutecznym zespołem a goście na wyjazdach niby nie grają źle ale ich 2 zwycięstwa były z dwoma najsłabszymi ekipami całej ligi które prawdopodobnie będzie bił każdy i moim zdaniem IF Gnistan na swoim Mustapekka Areena powinno sobie poradzić w tym spotkaniu o dopisać sobie do tabeli ligowej kolejne 3 oczka.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Ykkonen )
Spotkanie: KTP - JJK
Typ: KTP:plus:2:1
Kurs: 2.00
Data: 28.05.2018
Godzina: 17:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Ykkonen w 5 kolejce ligowej na Arto Tolsa Areena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Kotkan Työväen Palloilijata w gości przyjedzie zespół Jyväskylän Jalkapalloklubi.

KTP w tym sezonie ligowym w swoich 4 meczach zdobyli 4 punkty co daje obecnie przedostatnie 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast JJK plasuje się na ostatniej 10 pozycji w fińskiej Ykkonen ze zdobtymi 2 oczkami w swoich 4 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie remis z Klubi-04 w wymiarze 0:0 zaś goście na wyjazdach przegrana 2:1 z Klubi-04.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo beniaminka tej klasy rozgrywkowej nad spadkowiczem z Veikausliigi gdyż nie będzie to miało znaczenia gdzie obie ekipy były rok temu gdyż to nowe rozgrywki i gospodarzom na pewno w tym sezonie ligowym będą punkty potrzebne właśnie zdobyte na swoim terenie a goście źle zaczęli sezon po spadku z wyższej ligi i moim zdaniem może to wykorzystać gospodarz tego spotkania i moim zdaniem tak się właśnie stanie że beniaminek dopisze sobie do tabeli ligowej komplet 3 ligowych punktów na swoim Arto Tolsa Areena.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Kakkonen A )
Spotkanie: MiPK - MP
Typ: MiPK:minus:1:1
Kurs: 2.20
Data: 01.06.2018
Godzina: 18:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Kakkonen A w spotkaniu derbowym w 7 kolejce ligowej na Mikkelin Urheilupuisto zmierzą się ze sobą o ligowe punkty grający jako gospodarze Mikkelin Kissat a jako goście zagrają Mikkelin Palloilijat.

MiPK w tym sezonie ligowym w swoich 6 meczach zdobyło 6 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast MP plasuje się na 8 pozycji w fińskiej Kakkonen A ze zdobytymi 7 oczkami w swoich 6 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa i bilans bramek 6:0 zaś goście na wyjazdach wygrana oraz porażka z bilansem bramkowym 3:2.

Moim typem w tym spotkaniu derbowym na Mikkelin Urheilupuisto jest zwycięstwo grających jako gospodarze MiPK którzy w tym sezonie ligowym u siebie strzelili już 6 goli i nie stracili żadnej bramki do tego ostatnio jak grali w derbach jako gospodarz to pokonali zespół rywala 1:0 a goście którzy są z tego samego miasta na wyjazdach w kratkę do tego z tak grającym na tym terenie MiPK  będzie im bardzo trudno i moim zdaniem to grający jako gospodarz zespół zgarnie w tym spotkaniu komplet 3 ligowych oczek.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Ykkonen )
Spotkanie: HIFK - KPV Kokkola
Typ: HIFK:plus:2:0
Kurs: 2.05
Data: 13.06.2018
Godzina: 17:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Ykkonen w 8 kolejce ligowej na Telia 5G -areena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Idrottsföreningen Kamraterna Helsingfors a w gości przyjedzie zespół Kokkolan Palloveikot.

HIFK w tym sezonie ligowym w swoich 7 meczach zdobyte 14 punktów co daje obecnie lidera tabeli ligowej natomiast KPV Kokkola plasuje się na 2 pozycji w fińskiej Ykkonen również zdobywając 14 oczek w swoich 7 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa oraz remis i bilans bramek 5-2 zaś goście na wyjazdach wygrana, remis oraz porażka z bilansem bramkowym 4-4.

Moim typem na to spotkanie na szczycie fińskiej Ykkonen jest zwycięstwo gospodarza który u siebie gra bardzo dobrze i mający bardzo dobrą formę co daje im lidera tabeli ligowej a goście na wyjazdach grają słabiej i są bardziej zespołem swojego boiska gdzie zdobyli 10 ze swoich 14 oczek tego sezonu i moim zdaniem ten mecz to pokaże i gospodarze po nim odskoczą gościom w tabeli ligowej na 3 oczka zdobyte właśnie w tym spotkaniu.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Veikkausliiga )
Spotkanie: Inter Turku - VPS
Typ: Inter Turku:minus:1:3
Kurs: 2.05
Data: 16.06.2018
Godzina: 17:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Veikkauslidze na Veritas Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Football Club International Turku a w gości przyjedzie drużyna Vaasan Palloseura.

Inter Turku w tym sezonie ligowym w swoich 12 meczach zdobył 15 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast VPS plasuje się na 7 pozycji w tabeli fińskiej Veikkausliigi ze zdobytymi 15 oczkami ale w swoich 13 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zwycięstwo, 2 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 5-6 zaś goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 4-4.

Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy jednak w tym sezonie ligowym lepiej grają na wyjazdach jednakże u siebie potrafili zremisować z najlepszym w tym sezonie ligowym jak i ogólnie w całej Finlandii HJK Helsinki do tego ograli porównywalne na wyjazdach do VPS ostatnio Kemi i posiadają w swoim składzie niezłego ostatnio Timo Furuholma który w ostatnich 5 meczach strzelił dla zespołu 4 gole a goście na wyjazdach ostatnio porażka w Rovaniemi fakt że z mocną u siebie drużyną ale w pozostałych spotkaniach które grali w delegacjach też nie wygrali oprócz wygranej z najsłabszym w stawce TPS Turku i moim zdaniem to gospodarze w tym spotkaniu zgarną komplet 3 ligowych oczek.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Veikkausliiga )
Spotkanie: VPS - TPS
Typ: VPS:plus:2:0
Kurs: 2.05
Data: 04.07.2018
Godzina: 17:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Veikkausliidze w kolejnej serii gier na Hietalahti Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Vaasan Palloseura a w gości przyjedzie drużyna Turun Palloseura.

VPS w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyło 24 punkty co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast TPS plasuje się na przedostatniej 11 pozycji w fińskiej Veikkauslidze zdobywajać 13 oczek w swoich 16 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 13-10 zaś goście na wyjazdach wygrana, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 8-15.

Moim typem na to spotkanie niezłych u siebie gospodarzy którzy u siebie strzelają więcej bramek niż w delegacjach i mają u siebie dobrego pomocnika Sebastiana Strandvalla który już strzelił w tym sezonie ligowym 8 bramek i zaliczył 2 asysty i wspiera go kolejny pomocnik Juri Hakola strzelec 5 goli który zaliczył również 5 asyst a goście na wyjazdach słabiej niż u siebie do tego tracą sporo bramek na wyjazdach i moim zdaniem to gospodarze wygrają to spotkanie i dopiszą sobie do tabeli ligowej komplet 3 oczek.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Veikkausliiga )
Spotkanie: RoPS - SJK
Typ: RoPS:plus:1:0
Kurs: 2.40
Data: 21.07.2018
Godzina: 16:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Veikkausliidze w 20 kolejce ligowej na Keskuskenttä zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Rovaniemen Palloseura a w gości przyjedzie drużyna Seinäjoen Jalkapallokerho.

RoPS w tym sezonie ligowym w swoich 19 meczach zdobyli 35 punktów co daje obecnie vice-lidera tabeli ligowej ustępując tylko najbardziej rozpoznawalnemu HJK Helsinki natomiast SJK plasuje się na 9 pozycji w tabeli fińskiej Veikkausliigi ze zdobytymi 19 oczkami w swoich 19 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 14-4 zaś goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 6-14.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie w tym sezonie ligowym grają bardzo dobrze i nawet ewidentnie najlepszemu fińskiemu HJK ulegli u siebie tylko 1:2 co tylko pokazuje ich moc u siebie do tego mają u siebie Ivanovskiego który strzelił 6 bramek w tym sezonie ligowym ale co ważniejsze w styczniu wyciągnęli z HJK bardzo młodego 20 latka a mianowicie Lucasa Lingmana co widać było bardzo dobrym posunięciem bo strzelił już 5 goli i ma do tego 3 asysty i myślę że tych 2 zawodników zrobi w tym spotkaniu różnicę na korzyść gospodarzy którzy u siebie i tak grają bardzo dobrze do tego będą chcieli sobie odbić za przegraną kolejkę wcześniej na terenie SJK a goście na wyjazdach grają słabo tracą sporo bramek i moim zdaniem bardzo ciężko im w tym spotkaniu będzie i komplet 3 oczek pozostanie na Keskuskenttä przy zespole Rovaniemen Palloseura.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Finlandia ( Kakkonen A )
Spotkanie: PEPO - MP Mikkeli
Typ: PEPO:plus:4:0
Kurs: 2.00
Data: 26.07.2018
Godzina: 17:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Kakkonen A w 14 kolejce ligowej na Kimpisen Urheilukeskus zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe PEPO Lappeenranta a w gości przyjedzie drużyna Mikkelin Palloilijat.

PEPO w tym sezonie ligowym w swoich 13 meczach zdobyło 24 punkty co obecnie daje lidera tabeli ligowej natomiast MP Mikkeli plasuje się na 3 pozycji w fińskiej Kakkonen A zdobywając 22 oczka w swoich 13 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5 zwycięstw oraz 2 remisy i bilans bramek 12-3 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 13-7.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają bardzo dobrze i to właśnie spotkania na swoim terenie gdzie zdobywają więcej ligowych oczek pozwoliły im być na 1 miejscu w ligowej tabeli i jeśli chcą na tym miejscu pozostać to wygrać muszą bo wtedy się jeszcze umocnią na tej lokacie a goście na wyjazdach grają dobrze ale trafiają w tym spotkaniu na rywala u siebie grającego wybornie i moim zdaniem to gospodarze zdobędą w tym spotkaniu komplet 3 ligowych oczek.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...