Skocz do zawartości

Holenderska Eerste Divisie i ligi niższe


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

MVV Maastricht - Fortuna Sittard over 2,5 1,50 :plus:

 

Jako że druga liga holenderska nie jest moją mocną stroną posłużę się głównie statystykami.. Zarówno w spotkaniach MVV jak i zespołu z Sittard często pada dużo goli. W tym roku oba kluby legitymują się 4 overami i tylko 1 meczem zakończonym underem.. W dodatku przejrzałem kilka ostatnich sezonów i na boisku dzisiejszych gospodarzy w meczach z Fortuną aż 7 na 8 z nich kończyło się zdobyciem ponad 2,5 bramek.. Co tu dużo nie mówić - peffa :))%-)

 

Almere City FC - Helmond Sport over 2.5 1,45 :plus:

 

Tu też dwa zespoły wybitnie overowe.. Gospodarze legitymują się bilansem 5/5, goście 4/5.. W poprzednim sezonie w spotkaniach między Almere a Helmond padały minimum 4 bramki.. Chyba lepszego meczu z dużą liczbą bramek nie można dzisiaj zagrać :D

 

Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już trochę na forum, więc najwyższy czas na moją pierwszą analizę :D na początek coś takiego:

 

Top Oss - Apeldoorn over 2,5 1,40

 

Drużyna Oss strzela u siebie dużo bramek (przegrana 3:4 z Almere oraz wygrana 3:1 z Helmond). Natomiast drużyna z Apeldoorn zajmuje jak na razie ostatnie miejsce w tabeli z 17 straconymi bramkami (najwięcej w lidze). Co prawda ostatnio zremisowali u siebie 0:0, ale na wyjazdach spisują się tragicznie, wyraźne porażki z Almere 4:1 oraz Sittard 5:1. Liga holenderska jest nieobliczalna, ale warto tu stawiać overy, bo pada sporo bramek i mam nadzieje, że dzisiaj w tym spotkaniu padną co najmniej 3 bramki, ale nie zdziwię się jak będzie ich więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już trochę na forum, więc najwyższy czas na moją pierwszą analizę :D na początek coś takiego:

 

Top Oss - Apeldoorn over 2,5 1,40 :n:

 

Drużyna Oss strzela u siebie dużo bramek (przegrana 3:4 z Almere oraz wygrana 3:1 z Helmond). Natomiast drużyna z Apeldoorn zajmuje jak na razie ostatnie miejsce w tabeli z 17 straconymi bramkami (najwięcej w lidze). Co prawda ostatnio zremisowali u siebie 0:0, ale na wyjazdach spisują się tragicznie, wyraźne porażki z Almere 4:1 oraz Sittard 5:1. Liga holenderska jest nieobliczalna, ale warto tu stawiać overy, bo pada sporo bramek i mam nadzieje, że dzisiaj w tym spotkaniu padną co najmniej 3 bramki, ale nie zdziwię się jak będzie ich więcej :D

 

To nieudany debiut był, teraz może być tylko lepiej :D Ogólnie dosyć mało bramek było w tej kolejce jak na ligę holenderska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.09.2011, godz. 20:00

Holandia, Eerste Divisie

Spotkanie: Apeldoorn - Willem

Typ: Willem -1

Kurs: 2.25

Buk: Bwin

 

Analiza: No tak, dzisiejszy mecz Eerste Divisie to moze byc kolejny cios dla gospodarzy, ktorzy spisuja sie fatalnie jak do tej pory. Tylko jeden punkt, na 6 meczow i bilans bramkowy 4-18 to naprawde wynik zly. Willem to spadkowicz z Eredivisie i cala druzyna walczy o to, zeby ponownie zagrac w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Holandii. Choc w poprzednim sezonie spisywali sie bardzo podobnie do Apeldoorn, bo byli przyslowiowymi chlopcami do bicia, to jednak gra w pierwszej lidze to nie jest nowosc dla ekipy z Tilburga. Zdobyli 3-krotnie mistrzostwo Holandii i dwa razy Puchar. Grali takze w Lidze Mistrzow w 1999 roku. Ale tamta druzyna to juz przeszlosc, teraz Willem musi sie mierzyc z druzynami w drugiej lidze i jak na razie niezle im to wychodzi. Na 18 mozliwych punktow, zdobyli 13, strzelajac przy tym 13 bramek i tracac 8. To dosc dobry bilans, ktory moze sie dzis zdecydowanie polepszyc. Apeldoorn to najslabsza druzyna w lidze, obok Emmen i jesli goscie chca walczyc o awans, to nie moga gubic punktow na takich wyjazdach. Mysle, ze to bedzie bardzo latwy spacerek dla Willem II Tilburg. Z pewnoscia warto zagrac taki kurs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax - Twente (over 2,5) 1.5

 

W lidze holenderskiej pada dużo bramek, a Ajax i Twente są w czołówce wśród najskuteczniejszych. Tydzień temu obie ekipy overowo - Ajax 2-2 z Psv, a Twente 4-2 z Den Haag. Typ obie strzelą też bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

PSV-Utrecht

 

 

Typ:1

Kurs:1.25

 

 

Po dłuższej przerwie postanowiłem znowu podać coś z piłki nożnej. Na sam początek troszkę ostrożniej dlatego kurs nie jest powalający ale zawsze coś. Wybrałem spotkanie pomiędzy PSV a Utrechtem. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy są jedynymi z faworytów do wygrania całej ligi jak na razie są na dobrej drodze aktualnie są na drugiej pozycji z 17 oczkami na koncie ale niewiele tracą do liderów. Utrecht natomiast jest na 9 miejscu co z pewnością jest dla nich dobrą pozycją ponieważ nie należą oni do drużyn z czołówki jak na razie wywalczyli 12 punktów. PSV znakomicie gra przed własną publicznością gdzie jeszcze nie przegrał jak na razie odniósł 3 zwycięstwa i raz zremisował z Ajaxem, ich bilans bramek u siebie jest znakomity przy aż 16 strzelonych mają zaledwie 4 stracone. Myślę, że Utrecht nie ma żadnych szans w tym spotkaniu i mecz zakończy się łatwym zwycięstwem faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Heracles-Alkmaar

 

 

 

Typ:2

Kurs:2.50

 

 

 

I kolejny mecz z dość wysokim kursem tym razem zabrałem się za ligę holenderską gdzie za troszeczkę ponad godzinę rozpocznie się pojedynek pomiędzy Heraklesem a AZ Alkmaar. Jak na razie obydwie drużyny spisują się dość dobrze w lidze zwłaszcza goście, którzy są aktualnymi liderami ligi z 25 punktami na koncie jak na razie na 10 spotkań wygrali aż 8 przegrywając zaledwie jeden raz. Gospodarze natomiast w ligowej tabeli są na 8 pozycji co na ich możliwości jest znakomitym wynikiem i myślę, że kibice są bardzo mile zaskoczeni. Niestety z drużynami takimi jak Alkmaar raczej nie mają większych szans ale na pewno będą dzielnie walczyć. Myślę, ze warto postawić na to spotkanie ponieważ kurs jest naprawdę wysoki a goście znajdują się wy wysokiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrecht-Ajax

 

 

 

Typ:2

Kurs:1.60

 

 

A teraz coś z holenderskiej ligi w której to w ramach 12 kolejki zmierzą się Utrecht z Ajaxem. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie mierzący jak co roku w mistrzowski tytuł Ajax, który aktualnie jest na odległym jak na nich 5 miejscu z 20 punktami na koncie i niewielką stratą do drugiej ekipy wynoszącą zaledwie 2 oczka gorzej jest już z pierwszym miejsce do którego tracą już aż 8 punktów. Niestety ostatnio Ajaxowi zdarzało się zbyt dużo remisów ale teraz nie mogą sobie już na to pozwolić zwłaszcza ze słabszymi rywalami, a takimi są z pewnością gracze Utrechtu, którzy aktualnie są na 13 miejscu z 12 punktami na koncie i niezbyt imponującym bilansem ostatnich spotkań w 5 ostatnich meczach przegrali aż 4 razy. Myślę, że w tym spotkaniu Ajax powinien bez żadnych problemów uporać się z przeciwnikiem wystarczy, że podejdą skoncentrowani do tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość sensejjag

Spotkanie: Veendam - Zwolle

Typ: Zwolle

Kurs: 1,67

Buk: Pinnacle

Godz. 20-00

 

Analiza:

Już za chwile rozpocznie się 13 kolejka na zapleczu holenderskiej Eredivisie. Lider Zwolle udaje się na mecz ze słabo spisującym się Veendamem. Goście pewnie zmierzają do Eredivisie i trudno sobie wyobrazić, by zgubili punkty ze słabo grającymi w tym sezonie piłkarzami Veendam. Tym bardziej ze Zwolle sa w formie. Wygrali ostatnie 5 spotkan, w tym z walczącymi z nimi o awans spadkowiczem Willem ll Tilburg. Reszte spotkan wygrali wyraźnie. Zwolle to również zdecydowanie najskuteczniejszy zespół Eerste Divisie. Z 35 golami w 12 meczach wyraźnie wyprzedza reszte zespołów – drugi najskuteczniejszy zespół ligi FC Oss zaliczył 28 trafien. Dziś graja przeciw zespołowi, który stracił już 24 gole. Wynik na poziomie 2 straconych goli na mecz nie swiadczy dobrze o gospodarzach a jeszcze bardziej nie wróży nic dobrego przed meczem z takim zespołem jakim jest Zwolle. H2H wskazuje bardziej za gospodarzami, którzy wygrali mecze u siebie w dwóch poprzednich sezonach a nie przegrali od 2002 roku. Tylko ze w poprzednich sezonach obie ekipy znajdowały się w czołówce tabeli. Teraz natomiast gospodarze wyraźnie dołują i uważam ze trudno będzie podtrzymać dobrą passę meczy z Zwolle u siebie. Moim zdaniem w tym meczu goście wkońcu wywiozą komplet punktów ze stadionu Veendam, bo jak nie teraz to kiedy?? Kurs na gości szybko spada. Polecam typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graafschap-PSV

 

 

 

Typ:2

Kurs:1.30

 

 

 

 

Kolejny typ z piłki nożnej już po nieco niższym kursie ale za to spotkanie wydaję się być bardzo pewne. Już za niespełna godzinę rozpocznie się mecz pomiędzy Graafschap a PSV. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą goście, którzy aktualnie są na trzeciej pozycji z dorobkiem 25 punktów co jest dobrym wynikiem aczkolwiek taka drużyna jak PSV myśli tylko o mistrzostwie, że tak się stało to takie mecze jak ten ze słabszymi przeciwnikami trzeba wygrywać. Gospodarze grają w tym sezonie bardzo słabo o czym najlepiej świadczy odległa 16 pozycja, która nie gwarantuje utrzymania, jak na razie Graafscgap w 12 spotkaniach uzbierała zaledwie 9 oczek co jest naprawdę słabym wynikiem. Myślę, że PSV nie będzie miało najmniejszych problemów z wygranie spotkania ze zdecydowanie słabszym od siebie przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excelsior-Alkmaar

 

 

Typ:2

Kurs:1.30

 

 

 

I jeszcze jedn mecz z ligi holenderskiej po podobnym kursie ale również wydaję się być bardzo pewny a mianowicie wybrałem pojedynek pomiędzy Excelsiorem a AZ Alkmaar. Goście to zdecydowany faworyt tego spotkania Alkmaar jak na razie gra po prostu rewelacyjnie i dzięki temu w pełni zasłużenie prowadzi z 31 oczkami na koncie, jak na razie na 12 rozegranych spotkań wygrał aż 10 z nich a przegrał zaledwie raz. Gospodarze natomiast grają beznadziejnie czego konsekwencją jest ostatnie miejsce w ligowej tabeli z 6 punktami. Myślę, że w takim meczu jedynym zagrożeniem dla goście może być zlekceważenie bardzo słabego rywala ale z pewnością trener odpowiednio ich zmobilizuje i mecz zakończy się gładkim zwycięstwem faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Feyenoord-PSV

 

 

 

Typ:2

Kurs:2.00

 

 

Już za niespełna pół godziny rozpocznie się kolejny mecz holenderskiej ligi w którym zmierzą się Feyenoord z PSV, mecz zapowiada się na bardzo ciekawy ponieważ obydwie drużyny potrafią zaprezentować naprawdę ładny futbol. Ale najbardziej na postawienie na ten mecz skusił mnie kurs wystawiony przez bukmacherów, którzy płacą aż 2.00 za zwycięstwo grających ostatnio znakomicie piłkarzy PSV,o czym najlepiej przekonała się ostatnio Warszawska Legia. Jeżeli chodzi o tabelę to goście są aktualnie na wysokim 2 miejscu ale z pewnością ich to nie satysfakcjonuje bo mając tak znakomitą drużynę trzeba walczyć o mistrzostwo. Jak dotąd PSV uzbierało 31 punktów. Feyenoord również w tym sezonie spisuję się dość dobrze czego rezultatem jest wysoka 5 lokata, którą dają jej 24 oczka na koncie. Z tym, że gospodarze grają dość nierówno bo dobrym meczu zdarzają im się bardzo słabe i myślę, że ten taki właśnie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna Holandia Eerste Divisie

09.12.2011 20:00

Volendam - Helmond

typ: Volendam -1,5

kurs: 2.50

buk: Bet365

 

O godzinie 20:00 na stadionie Kras w Volendam gospodarze podejmować będą zespół Helmond Sport.Faworytem w tym meczu są miejscowi.

Volendam zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów.Mają na razie bilans 7 zwycięstw,3 remisów i 5 porażek,a w bramkach 29 strzelonych i 21 straconych.W głównej mierze ta ostatnia statystyka to zasługa 28-letniego napastnika Tuyp'a,który w 14 meczach strzelił 15 goli.Zespół świetnie gra u siebie gdzie w 7 meczach 5 razy wygrali i po raz przegrali i zremisowali.W dzisiejszym meczu nie zagrają Rok Roj i Jahmill Flu.

Goście są aktualnie na 11 miejscu.Mają w swoim dorobku 21 punktów.Do tej pory po 6 meczy wygrali i przegrali oraz 3 zremisowali.Na wyjazdach radzą sobie przeciętnie,mają bilans 2-2-3.Ostatnio dostali solidne lanie od Willem II z którym przegrali 7:0.W tym spotkaniu nie zagrają Juanito Sequira, Remond Strijbosch, Jeffrey Altheer i Marc Nygaard,a niepewni występu są Sebastian Stachnik, Zarko Grabovac, Erik Quekel.

Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta Rotterdam - Maastricht

09 Dec 2011, 20:00

typ: 1 (ah -1)

kurs: 1,78

buk: Pinnacle

 

Dzisiaj beda rozegrane ostatnie mecze w drugim "periodzie" holenderskiej Eerste Divise. Dla niewtajemniczonych - holenderska druga liga jest podzielona na 4 periody, kazdy zwyciezca takiego okresu jest automatycznie, bez wzgledu na miejsce zajete w koncowej tabeli, uczestnikiem barazy o 1 lige. Wygrany calej ligi automatycznie ma awans do Eredivisie. Pozostale 4 miejsca w barazach zajmuja najlepsze zespoly z ogolnej tabeli, ktore nie wygraly zadnego periodu.

 

Wracajac do sytuacji jaka jest obecnie.

Tabela samego 2 periodu

holnln.jpg

(Najwazniejsza informacja jest w kolumnie Punten - punkty)

 

Dzisiaj Eindhoven gra z Den Bosch, mozliwa jest wiec strata punktow przez Den Bosch. Sparta chcac ich przeskoczyc musi wygrac. Zwolle tak czy owak juz wygralo 1 period wiec sie nie licza w grze. Najlepiej dla Sparty by bylo dzisiaj juz zapewnic sobie awans do barazy, bo zajmuja obecnie 5 miejsce w tabeli, ale od 4 do 12 miejsca jest tylko 5 punktow roznicy. A dzisiaj okazja na wygrana idealna, bo zagraja z jedna z najgorszych druzyn wyjazdowych. MVV na wyjazdach ma bilans 1-1-5. Sparta z kolei u siebie jeszcze nie przegrala - bilans 4-4-0. MVV ostatni mecz zremisowal ze zdecydowanie najgorszym zespolem Eerste - Agovv.

H2H niezbyt miarodajny, bo wiekszosc spotkan rozegrano dawno temu (6 i wiecej lat temu), ale w zeszlym sezonie u siebie Sparta wygrala z MVV 3:0.

 

Typuje dzisiaj spokojna wygrana graczy Sparty i oczekiwanie na strate punktow Den Bosch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waalwijk-Ajax

 

 

Typ:2

Kurs:1.40

 

 

Kolejny mój typ będzie tym razem z ligi holenderskiej gdzie w ramach 16 kolejki Waalwijk zmierzy się z Ajaxem. Goście mogą się już skupić na lidze ponieważ właśnie odpadli z ligi mistrzów, na szczęście w lidze idzie im ostatnio już o wiele lepiej aczkolwiek od upragnionego mistrzostwa są jeszcze daleko aktualnie zajmują 4 lokatę z 27 punktami na koncie. Ich rywal natomiast gra bardzo słabo i jego głównym celem na ten sezon będzie walka o utrzymanie jak na razie są na 14 pozycji z 15 punktami, ale jak będą dalej tak fatalnie grać to niebawem spadną na samo dno, gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie 2 oczka, Ajax dla porównania zdobył ich 10. Myślę, że gospodarze są bez żadnych szans z dużo lepszą ekipą gości, która powinna gładko łatwo i przyjemnie odnieść tu zwycięstwo a kurs nie jest taki zły więc warto stawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

HOLANDIA: Eerste Divisie

Eindhoven - Helmond

13.01.2012 20:00

Typ:1

Kurs: 1,63

BUK Pinnacle

 

W spotkaniu tym zobaczymy 2 drużynę, 2 ligi Holenderskiej którą jest Eindhoven oraz będącą na 13 miejscu drużynę Helmond, zacznę najpierw od drużyny gości która przegrała przed przerwą zimową 4 spotkania z rzędu a jedno z nich aż 0:7, uważam że w czasie tej miesięcznej przerwy nie wiele udało się zwojować działaczom oraz trenerom i na pewno nie są faworytem tego spotkania. Gospodarze natomiast, to najlepsza obrona w lidze tracąca średnio poniżej 1 bramki na spotkanie, dlatego wydaje mi się że również dzisiaj nie stracą gola a uda im się na pewno coś ustrzelić. Podsumowując, dodam tylko iż dzisiejsi gospodarze, tylko raz przegrali u siebie 2:3 , było to z Willem które pokonało również Helmond tak jak wcześniej wspomniałem 7:0. To wszystko sprawia iż, dzisiejszy kurs na gospodarzy zachęcił mnie właśnie do takiego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.02.2012. godzina 20.00

 

Pilka nozna, 2 liga holenderska

 

Apeldoorn - Almere

2

2,15

Pinnacle sports

 

analiza:

 

Dzis o godzinie 20.0 zostanie rozegrane spotkanie 2 ligi holenderskiej pomiędzy Apeldoorn a Almere. Jest to pierwszaj kolejka rundy wiosennej. W rundzie jesiennej Almere ogralo Apeldoorn dosc wysoko i pewnie bo az 4-1. To daje druzynie gosci przewage psychiczną przed tym meczem nad gospodarzami. Przejdzmy do statystyk..w ktorych o wiele lepiej wygladają goscie ktorzy po 17 kolejkach zajmują miejsce w srodku tabeli na 9 pozycji. Ich dorobek punktowy to 24 punkty a bilans meczowy wyglada nastepująco: 7 wygranych 3 remisy i 7 porazek. jak widac ta druzyna gra bezkompromisowo,w kratke. Jesli chodzi o gopsodarzy to za wiele słow chwaly raczej nie zaslugują..bowiem po rundzie jesiennej z jednym zaleglym meczem z Helmond ta druzyna zajmuje ostatnie,18 meijsce. Zdobyli pilkarze tej druzyny zaledwie 5 punktów. Zanotowali tylko 1 zwyciestwo, 2 remisy i 13 porazek. Bilans jest bardzo slaby i wyglada na to ze ta ekipa jest pierwsza w kolejce do spadku. Jesli chodzi o zdobycze bramkowe to rowniez goscie wygladają o wiele lepiej pod tym wzgledem..otóz Almere ma zdobytych 32 gole a stracone 31 a wiec są na plusie jedną bramke. Natomiast gopdoarze zdobyli zaledwie 14 bramek a stracili az 51..są na minusie 37 goli. Ich srednia bramke traconych na mecz wynosi okolo 3,5...zdecydowanie Apeldoorn musi poprawic defensywe ale i ofensywe rowniez bo 14 goli na 16 spotkan to nie daje nawet sredniej jednego gola na mecz. Do 16 druzyny w tabeli Apeldoorn traci 10 punktow jest to sporo i bedzie trudno odrobic straty z jesieni. Almere qwciaz moze myslec o awansie do najwzyzszej klasy rozgrywkowej w holandii ale by o tym marzyc muszą dzis pokonac gospodarzy i zrobic maly kroczek w kieurnku awansu. Mysle ze kurs 2,15 jest oplacalny i wart ryzyka dlatego stawiam na Almere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOLANDIA: Eerste Divisie

FC Oss - Emmen

13.01.2012 20:00

Typ: X

Kurs: 4,12

Bukmacher : pinnaclesports.com

 

Obie ekipy w ostatnim czasie nie są zbyt skore do remisowania spotkań FC Oss w 5 ostatnich spotkań nie dzieliło się punktami z rywalami, natomiast Emmen w ostatnich 5 kolejkach tylko raz dzieliło się punkami. Dlaczego więc dzisiaj ma być inaczej? Po pierwsze obie ekipy znajdują się dość blisko w tabeli Oss 12 miejsce, Emmen 16. Po drugie w końcu padnie remis w meczach tych drużyn i ten mecz wydaje się najodpowiedniejszy (o czym za chwilę napiszę). Po trzecie Emmen, które według bukmacherów jest w tym meczu skazane na pożarcie w ostatnich meczach osiągała naprawdę niezłe rezultaty. 7 punktów w ostatnich 5 meczach, w tym remis z Spartą Rotterdam 1-1 oraz minimalna porażka z Zwolle (1-2), które kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa w Eerste Divisie może napawać optymizmem.

Wspomniałem o tym, że jest to idealny mecz by obie ekipy w końcu zremisowały i podzieliły się punktami ponieważ w ostatnich sezonach nader często mecze tych drużyn kończyły się podziałem punktów. Przynajmniej raz w sezonie taki wynik padał w meczach między tymi ekipami, ostatni raz kiedy nie było remisu między tymi ekipami to sezon 2005/2006, kiedy dwukrotnie wygrywali gości. Od tego momentu rozegrano cztery sezony i zawsze w jednym spotkaniu tych ekip był remis. Zresztą przed sezonem 2005/2006 również były dwa sezony w których przynajmniej jeden mecz kończył się remisem w meczach Oss z Emmen. Piszę o tym ponieważ w pierwszym meczu tych ekip TOP Oss wygrało 3-1 i jeżeli historia lubi się powtarzać to dzisiaj powinniśmy być świadkami podziału punktów tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venlo-Feyenoord

 

 

Typ:2

Kurs:1.45

 

 

I jeszcze jeden mecz, który odbędzie się za dość trochę czasu tym razem liga holenderska, która rusza za niespełna tydzień. Wybrałem mecz pomiędzy Venlo a Feyenoordem. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą goście, którzy w tym sezonie grają naprawdę dobrze zwłaszcza w ostatnim okresie chyba poważnie myślą o miejscu w ścisłej trójce na koniec sezonu jak na razie klasyfikowani są na 5 miejscu z 31 oczkami na koncie ale mają naprawdę niewielką stratę do wyprzedzających ją drużyn. Venlo natomiast to drużyna, której głównym celem będzie utrzymanie się w lidze ja na razie to nie za bardzo im to wychodzi bo są na 17 lokacie z 10 punktami. W ostatnich 5 spotkaniach gospodarze zdołali zdobyć zaledwie trzy oczka zaś ich dzisiejsi rywale wywalczyli aż 13 punktów. Jak widać obydwie drużyny dzieli naprawdę ogromna przepaść dlatego mecz powinien zakończyć się gładkim i przekonywującym zwycięstwem faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - holandia - jupiler league

Spotkanie: Cambuur - Ahead

Typ: 1/1

Kurs: 2.62

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Na dzisiaj postanowilem wybrac mecz z ligi holenderskiej. W jupiler league dojdzie do ciekawego spotkania gdzie 3 w tabeli Cambuur u siebie podejmnie 11 ekipie rozgrywek Eagles. Dziwi mnie tak wysoki kurs na ekipe gospodarzy bo moim zdaniem sa tu duzym faworytem. W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 pkt 2-2-1 ale w ostatnich 2 meczach dzielili sie punktami wiec sadze ze przyszedl czas na wygrana bo od poczatku sezonu gospodarze nie mieli jeszcze 3 meczy bez wygranej. Dodatkowo trzeba spojrzec na ich gre na wlasnym stadionie gdzie spisuja sie bardzo dobrze na 8 meczy az 6 razy zwyciezali i tylko 1 remisujac i 1 przegrywaja a bilans 24 : 9 robi wrazenie. Na przeciw im stanie zespol ktory na wyjazdach nie potrafi zdobywac punktow bo na 8 meczy wygrali zaledwie 1 mecz 2 remisowali i poniesli az 5 porazek bilans 12:20. w ostatnich 5 meczach zdobyli 7 pkt wiec nie jest tak zle a nawet na taki zespol jest to duzo wiec sadze ze dzisiaj zejda troche z tonu. Patrzac na ostatnie pojedynki tych ekip to wygrane przemawiaja na korzysc gospodarzy bo 6 razy wygrali 1 remis i tylko 2 porazki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Twente-Heracles

 

 

Typ:1

Kurs:1.29

 

 

 

I teraz mecz po trochę mniejszym kursie ale za to bardzo pewny. Przechodząc do rzeczy wybrałem spotkanie pomiędzy Twente a Heraclesem. Oczywiście zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy aktualnie znajdują się na bardzo wysokiej drugiej pozycji z 39 oczkami na koncie ale mają jeden mecz mniej rozegrany od liderów, którzy mają o trzy oczka więcej od nich. Goście natomiast są aktualnie na 10 pozycji i jak dotąd uzbierali 24 punkty. Kolejną faktem, który warto odnotować jest to, że Twente znakomicie spisuję się przed własną publicznością, przed którą jeszcze nie przegrała w tym sezonie, na 10 rozegranych spotkań aż 7 zakończyło się zwycięstwem Twente. Herakles natomiast fatalnie spisuję się w meczach wyjazdowych zwłaszcza ostatnio o czym najlepiej świadczy fakt 4 przegranych meczy pod rząd, na 9 spotkań wygrali zaledwie raz. Myślę, że to spotkanie będzie miało jednostronny przebieg i zakończy się gładkim zwycięstwem faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

FC Oss - FC Eindhoven godz. 20:00

typ:1 :t:

kurs:3,20

Buk: Bwin

 

W 21 kolejce drugiej ligi holenderskiej 12 w tabeli FC Oss podejmował będzie na własnym stadionie wicelidera tabeli zespół z Eindhoven. W tej lidze według mnie wszystko jest juz jasne ,awansuję Zwolle,spada Apeldoorn. Eindhoven traci do lidera 12 punktów,jednak ma jeden mecz mniej. Uważam to za dużą stratę i myslę,że juz ich nie dogonią,po za tym patrząc na ostatnie wyniki chyba nie pchają się do Eredivisie. W tym roku rozegrali 3 spotkania,co prawda nie przegrali żadnego ale wygrali tylko jedno w ostatniej kolejce na własnym boisku z przed ostatnim w tabeli Veendam 2-0.

Lepiej w nowym roku prezentuję się zespół gospodarzy,który po zimnym prysznicu,jaki otrzymał w meczu pucharowym,tuz przed świętami od Heerenveen 11-1, nie przegrał od tamtej pory.

FC Oss zdobyli w tym roku 7 punktów na 9 mozliwych,dlatego postanowiłem na nich postawić,sądzę że odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu. Gospodarze na własnym stadionie mają bilans 5-3-2 bramki 26-21 . Po 6 ostatnich spotkaniach są na 3 miejscu w tabeli formy z dorobkiem 13 punktów,ich przeciwnik ma ich 9.

Można by powiedzieć,że to "mecz o pietruchę" dlatego sądzę,że własne boisko ma tutaj duży atut, po za tym patrząc na ostatnie wyniki Oss prezentuję się lepiej.

Unibet oraz William Hill dali kurs na gospodarzy nawet 3,40 myslę że to kusząca propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Holandia, Jupiler League,

20.02.2012 g.20.00

Emmen v Den Bosch

cały mecz: over 3.5

kurs: 2.40

bukmacher: Gamebookers

Analiza:

 

Jak już wiele osób z pewnością zauważyło w tej lidze, z której dziś wybrałem mecz, pada dużo overów (przeważnie 2.5, ale i 3.5 się trafiają). Uważam, że dziś będziemy świadkami kolejnego gradu goli w jednej z holenderskich potyczek. Słabe Emmen gości dziś Den Bosch, które jest w górze tabeli, a miejsce w niej zawdzięczają postawie w meczach wyjazdowych. Spisują się bardzo dobrze. Liczę więc, że dołożą kolejne już (7) wyjazdowe zwycięstwo i urządzą sobie festiwal bramek. Wierzę w to, że padną dziś co najmniej 4 bramki. Jeśli miałbym typować wynik, to bym typował 1:3, 1:4... Czekam na over 3.5, który ucieszy nie tylko kibiców, ale i osoby, które obstawiają takie typy. Ostatnie 4 konfrontacje to 3 overy 3.5. Dziś powinien być kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ajax-Roda

 

 

 

Typ:1

Kurs:1.25

 

 

Już za trochę ponad godzinę rozpocznie się spotkanie w ramach 24 kolejki holenderskiej ligi pomiędzy Ajaxem a Rodą. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy dzięki temu, że ostatnio lepiej się spisują są na 5 miejscu z 43 punktami na koncie i niewielką strata do drużyn ich wyprzedzających. Roda natomiast aktualnie plasuje się na 10 pozycji z 31 oczkami na koncie. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to Roda niestety nie spisuję się ostatnio zbyt dobrze o czym najlepiej świadczy fakt, ze zdołali zdobyć zaledwie 6 oczek w pięciu ostatnich meczach, Ajax natomiast wygrał trzy ostatnie spotkania strzelając w nich aż 10 bramek tracąc zaledwie 2. Jak widać gospodarze nie dość, że są zespołem lepszym to znajdują się w dodatku w bardzo dobrej formie.

_________________

www.InjuryTable.com

Odwiedź zanim wytypujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Holandia: Jupiler League

Spotkanie: Helmond Sport - Almere City

Data rozpoczęcia: 05.03.2012 20:00

Typ: 1

Kurs: 1.75

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Spotkanie Holenderskiej Jupiler League. Walczący o awans i gre w play ofach drużyna gospodarzy zmierzy się z 11 drużyną w tabeli. Dużo lepiej w ostatnich meczach wyglądają gospodarze którzy ostatnia ligowa porażkę odnieśli z Emmen 0:1 a miała miejsce 2 grudnia ubiegłego roku!! Od tamtego czasu nie doznali goryczy porażki wygrywając bardzo ważne mecze. Ekipa gości gra w kratke a zupełnie nie radzi sobie na wyjazdach gdzie na 12 wyjazdowych spotkań wygrali tylko 2, 4 zremisowali i 6 razy przegrali! W drużynie gospodarzy na pewno zobaczymy bramko strzelnego młodego napastnika bowiem 24 lateka Erika Quekel'a który ma na koncie w tym sezonie 13 trafień w 10 spotkaniach! Może się pochwalić bo ustrzelił już nawet hat-tricka drużynie Willem II. Ciężko jest znaleść jakieś plusy dla drużyny gości ponieważ nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Grają nie równo i zupełnie nie widze w tym meczu dla nich zadnych szans. W drużynie gości najwiecej trafien ma Thijs Sluijter który ma 8 trafień na koncie. Wcześniej grał w takich drużynach jak SC Heerenveen, Litex Łowecz, AS Trencin czy Nea Salamina Ammochostos.Pojedynki miedzy tymi drużynami wskazują na drużynę Almere City która w ostatnich 5 meczach wygrała 4 razy. Ostatni raz drużyna Helmond wygrała w 3.10.2009 roku! Gdzie na własnym stadionie wygrali gosci 2:1. Dzisiaj stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy dużo lepsza forma drużyny i całkiem zupełnie inne cele do zdobycia pozwolą drużynie gospodarzy wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i ograć gości z którymi bilans mają nie za ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graafschap-Alkmaar

 

 

 

Typ:2

Kurs:1.37

 

 

 

Już za niespełna godzinę kolejny pojedynek w lidze holenderskiej rozegra AZ Alkmaark tym razem w meczu wyjazdowym mierzyć się będzie z Graafschap. Oczywiście to spotkanie ma zdecydowanego faworyta a są nimi goście, którzy są aktualnymi liderami tabeli z 49 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast grają w tym sezonie bardzo słabo czego konsekwencją jest odległe 17 miejsce i zaledwie 17 zdobytych punktów. Jak widać obydwie drużyny w ligowej tabeli dzieli prawdziwa przepaść i myślę, że podobnie będzie wyglądało na boisku bo również forma jest po stronie gości, którzy w pięciu ostatnich spotkaniach zdołali zdobyć 10 punktów dla porównani ich rywale wywalczyli zaledwie 4 oczka. W dodatku Graafschap fatalnie spisuję się przed własną publicznością na 11 rozegranych spotkań przegrali aż 9 meczy.

_________________

www.InjuryTable.com

Odwiedź zanim wytypujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Cambuur - Apeldoorn

typ: Cambur -1,5

kurs: 1,73

buk: Pinnacle

godz. 20:00

 

analiza:

Juz za chwile ostatni mecz XX kolejki na zapleczu holenderskiej Eredivisie. Cambuur, który walczy o udział w barazach podejmie zagrozone spadkiem Apeldoorn. Gospodarze u siebie sa bardzo mocni - na dwanascie meczy wygrali juz osiem, tylko dwukrotnie schodzac z boiska pokonani (m.in. przegrali ze Spartą Rotterdam). Ale bilans z kolei maja juz najlepszy w całej lidze (wraz z liderem Zwolle). 34 strzelone bramki działają na wyobraźnie, i tylko 13 straconych. W ostatnich pieciu meczach u siebie az trzykrotnie strzelali conajmniej cztery gole. Ile strzelą najsłabiej grajacej ekipie na wyjazdach?? Jeśli patrzec na to musiałoby ich byc conajmniej trzy. Apeldoorn na wyjazdach wygrał i zremisował tylko raz i zanotował az dziesiec porażek. Dziś też raczej trzeba skazac gości na porażkę. Co prawda ostatnio graja o niebo lepiej i dzieki zwyciestwom głownie u siebie udało im sie wygrzebac z ostatniego miejsca w tabeli. Jednak Cambuur to dobry zespół, u siebie prezentuje sie bardzo dobrze i nie widze mozliwosci osiagniecia dobrego rezultatu przez zespół gości. W pierwszym Cambuur łatwo wygrał 4-2. Dzis uważam ze bedzie podobnie i to gospodarze wzbogacą sie o kolejne trzy punkty, ktore pozwolą im sie umocnic w czołowej siódemce ligi. Stawiam na gospodarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Holandia:

Spotkanie: ADO Den Haag - Ajax

Data rozpoczęcia: 18.03.2012 11:30

Typ: 2

Kurs: 1.5

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Oba kluby konkretnie kibice za sobą nie przepadają delikatnie mówiąc. krotko bo faworyt jest tylko jeden kursy na pewno w dniu meczu poleca.Popularna ekipa bocianów po świetnym poprzednim sezonie, gdzie o dziwo nie broniła sie przed spadkiem grała w europejskich pucharach, w tym sezonie znowu gra bardzo słabo.Mnóstwo bramek straconych, zmiany w kadrze odejście najlepszego napastnika tamtego sezonu do Ajaksu Rosjanina Bulykina zrobiło swoje.Ajaks po dołku formy ma fantastyczna serie 5 zwycięstw z rzędu gdzie średnio stracił 1 gola a strzelał 4. Miejsce 2 w tabeli starta nie wielka do Alkmaar ktore może byc zmęczone po europejskich pucharach. Szansa odrobienia strat i walka o mistrza bardzo realna.W 1 meczu 4-0 dla ekipy z Amsterdamu,można pograć overek bramkowy. Historia tych drużyn jest mocno zdominowana przez drużynę z Amsterdamu a wyniki często mocno hokejowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Holandia:

Spotkanie: Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam

Data rozpoczęcia: 18.03.2012 14:30

Typ: 2

Kurs: 5,75

Bukmacher: Pinnacle

 

W Enschede zmierzą się między sobą drużyny miejscowego Twente oraz Feyenoordu Rotterdam. Drużyna gospodarzy po świetnym okresie kilku spotkań zwycięskich w lidze i LE wydaje się, że dostała lekkiej zadyszki. Zarówno przegrana w lidze z Nec Nijmegen (1:3)oraz jeszcze bardziej dotkliwsza porażka w meczu Ligi europejskiej z Schalke (4:1), pokazują ze coś zaczęło się psuć. Z drugiej strony mamy do czynienia z drużyną Feyenoordu, która swoją grą bardzo przypomina grę FC Liverpool z Premiership. Potrafią grać bardzo dobrze z czołowymi drużynami Eredivisie, tracąc cenne punkty z potencjalnie gorszymi rywalami. Obie drużyny wystąpią w tym meczu z ważnymi absencjami kadrowymi:

Twente: Douglas, Rosales,Landzaat, Rendla i Verhoek.

Feyenoord: Ottman Bakkal,Fernandez, Nelom i Ramsteijn oraz niepewny występu jest Karim El Ahmadi.

 

Jak widać gospodarze mają problemy z zestawieniem formacji defensywnej, natomiast Feyenoord będzie miał osłabienie w środku pola.

 

Reasumując liczę na dobrą postawę drużyny gości, którzy w moim odczuciu są większym faworytem niż przewidują to bukmacherzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...