Skocz do zawartości

Belgijska 1. liga


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie.Lierse - Anderlecht

Typ.x

Kurs.3,75

Bukmacher.Bet365

Data.15.09.2012 g.18.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj o godzinie 18.00 dojdzie do spotkania w Belgijskiej Pro League pomiedzy zespolami Lierse - Anderlecht.Wszyscy faworyta upatruja w ekipie Anderlechtu.Ja jestem jednak innego zdania i typuje,ze Fiolki co najwyzej dzisiaj tylko zremisuja.A przemawia za tym pare faktow...Miedzy innymi wyniki ostatnich spotkan pomiedzy tymi ekipami... 26/02/12 PL Lierse - Anderlecht 0:0 30/10/11 PL Anderlecht - Lierse 4:0 26/12/10 PL Anderlecht - Lierse 6:0 22/09/10 PL Lierse - Anderlecht 1:1 Prosze spojrzec,ze w ostatnich dwoch latach gdy Anderlecht tu przyjezdzal w roli faworyta tpoo tylko remisowal...Ponadto Anderlecht w tym sezonie przeplat mecze zwycieskie remisami i ma bilans wygranych i remisow po 3...Natomiast gospodarze lubuja sie w tym sezonie remisami i tylko raz zaznali goryczy porazki,przy 4 remisach i 1 wygranej...Talkk wiec wcale nie jest ich latwo pokonac,a do tego dochodzi aspekt startu Anderlechtu we wtorek w upragnionej Lidze Mistrzow i od razu wyjazd i mecz z AC Milan.Tak wiec zapewne beda myslami takze przy tej konfrontacji...Stawiam na podzial punktow w tym spotkaniu i wynik 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Jupiler League, godz. 20.00

Spotkanie: Zulte-Waregem - Cercle Brugge

Typ: 1

Kurs: 1.81

Bukmacher: Betfair

Analiza: Czerwona latarnia ligi, zespół z Bruggi ma 4 punkty i stosunek goli 7-21. Ale ostatnie 2 mecze to wygrane (liga i puchar z amatorami). Gospodarze są na czwartej pozycji z 16 pkt , bramki 16-12. U siebie jednak przeciętnie bo bilans 2-0-2, bramki 9-8. Trzy punkty Cercle uzyskało w ostatniej kolejce pokonując u siebie Charleroi 1:0 (gol w 90 minucie), ale akurat ten rywal jest równie słaby jak i Cercle. Goście przegrywali m.in. 0:3 z Lierse, drużyną , która poległa w ostatniej kolejce u siebie z Waregem 1:4. Ponadto goście przyjadą w okrojonym składzie, bez: regular midfielder - Smolders, regular defender - Martenss i regular keeper - Verbist. Gospdoarze znowu przegrali 2 ostatnie mecze domowe, 2:3 z Anderlechetem oraz 2:4 z Mons. Jakoś nie widzę innego scenariusza niż pewne zwycięstwo gospodarzy w tym meczu. W końcu trzeba też cośwygrać w domu, bo wyjazdy wychodzą im całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Brzuszek

Piłka nożna - Belgia - Jupiler League - 16. Kolejka



17.11.2012 g. 20:00

Cercle Brugge - KRC Genk

 

Typ: over 3.5 / 2,75 / William Hill

 

Cercle jest ostatnie w tabeli i ostatnio sporo overuje. U siebie z Gentem 2-2, na wyjeździe z Mons 2-3 i u siebie z Beerschot 3-1, a wcześniej na wyjeździe ze Standardem 1-2. Ogólnie w 14 meczach mają bilans bramkowy 17-34, czyli w ich meczach pada średnio 3,4 gola. Dzisiaj muszą przebić średnią. U siebie mają bilans 2-1-5, bramki 8-14, czyli 2,75 bramki na mecz. W tym spotkaniu podejmują trzeci w tabeli Genk, który do tej pory nie przegrał meczu na wyjazdach, ale aż 5 z 7 gier zremisował. Ich bilans bramkowych w spotkaniach na obcych boiskach to 11-9, czyli 2,86 bramki na spotkanie. Dzisiaj oba zespoły muszą przebić swoją średnią, ale na pewno może tak się stać. Patrząc na bezpośrednie mecze jeszcze bardziej skłaniam się ku overowi w tym meczu. Ostatnie mecze tych ekip to nastepujące rezultaty: 3-3, 4-2 i 2-3 patrząc od strony Genku. Goście w ostatnich kolejkach wygrali u siebie z Mons 5-1, wygrali na wyjeździe z Gentem 2-1 i przegrali u siebie ze Standardem 0-2. Pewniakiem na ten mecz jest raczej bramka Vossena z Genku, który jest absolutnie najskuteczniejszym graczem gości i zdobył już 9 bramek. Kursy na over bramkowy i to 3.5 może nie są powalające, ale moim zdaniem warto pograć, bo też drużyny powinny sobie dzisiaj postrzelać. Genk nie może sobie pozwolić na stratę punktów z ostatnim zespołem w tabeli, bo dystans puktowy do Waregem i Anderlechtu może się zwiększyć. Natomiast Cercle musi wygrać, aby bezpieczna strefa była cały czas w zasięgu. Żadnej ze stron remis w tym spotkaniu nie usatysfakcjonuje, więc spodziewam się gry do przodu i co najmniej 4 bramek w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Belgijska, godz 18

Anderlecht (-1.5 handicap azjatycki) – Kortrijk

TYP: 1

KURS: 1,98

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 18 rozpocznie się interesujące spotkanie (na pewno interesujące według mnie nie wiem jak dla was) w lidze Belgijskiej. Dawno nie pisałem do tej ligi analizy a jak już napisałem to mi nie weszła. Jednak teraz jestem przekonany że będzie inaczej i jestem nastawiony na optymizm. A zmierzą się ze sobą Anderlecht Bruksela zespół Marcina Wasilewskiego z zespołem Kortrijk. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze i dziwić nie może to ponieważ ostatnie mecze po prostu grali rewelacyjnie i mam taką cichą nadzieję że i w tym meczu tak zagrają. Gospodarze tego meczu w tabeli ligowej znajdują się na pierwszym miejscu z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni siedem meczy w których to sześć meczy wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach aż 21 goli !!! i stracili zaledwie cztery bramki. A więc jak widać jest to maszyna która szczela grad bramek a ostatnie trzy mecze kończyły się over 3.5 gola !!! Na wyjeździe rozegrali w tym sezonie osiem meczy w których to trzy mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 10 bramek. A więc jak widać na wyjeździ nie mają takiej doskonałej formy lecz mieli oni słaby początek sezonu ale teraz zaczynają wskakiwać na szósty bieg i po prostu rozjeżdżają rywali. W ostatniej kolejce wygrali oni bardzo pewnie z Club Brugge na własnym stadionie aż 6:1. A więc jak widać naprawdę grają rewelacyjnie teraz i w Lidze Mistrzów mogą wyjść z grupy bo są na trzeciej pozycji z dorobkiem czterech oczek ale do drugiego miejsca mają stratę jedynie jednego punktu. Natomiast goście tego meczu w tabeli ligowej znajdują się na piątej pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie siedem meczów w których to trzy mecze wygrali, trzy zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni osiem meczy w których to cztery mecze wygrali, jeden zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili sześć bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się dobrze lecz uważam że na zespół Anderlechtu po prostu to nie wystarczy. W ostatniej kolejce zagrali oni z Leuven na wyjeździe i bezbramkowo zremisowali tamten mecz. Moim zdaniem w tym meczu warto zagrać handicap oraz warto postawić over 2.5 albo over 3.5 bo w tym meczu może to wszystko paść. Dla graczy którzy lubią ryzykować można postawić że jedna z tych drużyn nie strzeli gola a stawiam na wynik 4:0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna -Belgia

Spotkanie: OH Leuven- Gent

01.12.2012 godz. 20:00

Typ: 0 AH Leuven

Kurs: 2,40

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Po pierwsze i mysle najwazniejsze, Gent gralo w srode az 120 minut plus rzuty karne przeciwko Lokeren w Pucharze Belgii. To na pewno bedzie mialo znaczenie podczas dzisiejszego meczu, zmeczonie moze dac sie we znaki graczom Gent. Leuven nie stoi wcale na straconej pozycji, poniewaz Gent od szesciu meczow nie potrafi wygrac w lidze i pucharze. To odsc dluga seria, zwazywszy, ze grali z takimi sredniakami jak Cercle Brugge czy Lierse. W tych szesciu meczach zanotowali tylko jeden remis, z Cercle Brugge 2-2 i wlasnie z Lokeren w pucharze 0-0.

 

Leuven ma w swoich szeregach wielu graczy z Afryki, bardzo wybieganych i dobrych technicznie jak chociazby Ibou Sawaneh, ktory strzelil i to nie pomylka 13 goli w 15 meczach. Jest niesamowitym zawodnikiem, w ostatnim meczu zapewnil punkt swojej druzynie, strzelajac karnego w 93 minucie spotkania!!

 

Leuven ma takze w ataku Christiana Pouge z Kamerunu, ktory takze zanotowal 5 trafien w tym sezonie, wedlug mnie ta para, bedzie dzis bardzo grozna i dla mnie Leuven nie powinno dzis przegrac. Polecam ten typ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia

Spotkanie:Lokeren-Genk

02.12.2012 godz. 14:30

Typ: Genk

Kurs: 3,00

Buk: Bet365

Analiza:

 

 

To bedzie spotkanie trzeciej aktualnie w tabeli druzyny Lokeren z piata Genk. Bez watpienia bedzie to interesujacy mecz, ale na wstepnie musimy pamietac ze Lokeren gralo 120 minuts plus rzuty karne w ostatnim meczu pucharowym w srode z Gnet. Po regulaminowym czasie bylo 0-0 i zadecydowaly dopiero karne gdzie podopieczni trenera Maesa przegrali 4-2. Dzis zaczna to spotkanie w nastepujacym skladzie, w ataku zagra Tunezyjczyk Hamdi Harbaoui, ktory ma na koncie 4 gole w tym sezonie, w poprzednim strzelil 12 goli w 33 meczach, obok niego w napadzie zagra Ayanda Patosi z RPA, ale jest typowy ofensywny pomocnik, wiec zagra nieco cofniety. Maes zagra dzis wiec tylko z jednym napastnikiem i to dla mnie dobra wiadomosc, kolejna jest taka ze Genk zagra dzis az z trzema napastnikami od pcozatku, to jest Vossen, Buffel and Joseph-Monrose. Ale po kolei, Jelle Vossen to prawdziwy odkrycie tego sezonu, ma na koncie juz 9 goli w 15 meczach i to bez watpienia jego najlepszy sezon od pocatku kariery, w ostatnim strzelil az 20 bramek, dwa lata temu rowniez, ale tylko w tym ma na koncie juz 9 goli po 15 kolejkach. Nastepnie Thomas Buffel z dwoma golami na koncie, bardzo doswiadczony zawodnik, woli dograc pilke niz sam strzelac, cos na ksztalt Fernando Torresa z Chelsea. Ostatnim napastnikiem dzis w Genk bedzie Steven Joseph-Monrose, talent z Francji, trzy trafienia w tym sezonie, jest bardzo szybki i ma swietna technike wykonywania rzutow wolnych. Dzis zagram czysty typ na Genk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Belgia Jupiler League

Spotkanie - Germinal Beerschot-Club Brugge

09.12.2012 godz.14:30

Typ - Club Brugge

Kurs - 2.10

Buk - Pinnacle

 

Brugge grala bez Lestienne w ataku w czwartek i przegrala na Maderze z Maritimo Funchal 2-1. Dziś Lestienne powinien powrócić do pierwszego składu i to jest dobra wiadomość, kolejnym dorbym newsem na dzis dla Brugge będzie wielki talent belgijskiego futbolu Vadis Odjiidja-Ofoe od pierwszej minuty zagra w prawej pomocy. Brugge grala bez tych zawodników od pierwszej minuty w meczu z Maritimo i myślę, że to było kluczowe. Ostatnie złe wyniki Brugge, 1-1 z Mechelen w ostatnim meczu Jupiler League i 0-1 porazka z Cercle Brugge w Pucharze Belgii myślę, że to było skutek zlej gry w defensywie. Wiele błędów z tej formacji, trener dzisiaj planuje zmiany i należy wybrać opcję z Larsen-Donk w centrum obrony, to jest dla mnie najlepsza opcja, szczegolnie, ze Donk to bardzo twardy obronca i naprawde ciezko go przejsc komukolwiek. Beerschot bez formy teraz, tylko jedno zwycięstwo w ​​ostatnich pięciu spotkaniach, ostatni mecz, byl bardzo slaby w wykonaniu napastnikow szczegolnie, praktycznie bez czystego strzalu na bramke w meczu z Zulte Waregem i duże problemy ze strzeleniem czegokolwiek dzis tak mysle. Dla mnie dzis Club Brugge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Belgia, Jupiler League

Spotkanie : Club Brugge - Mons Bergen

Typ : over 3

Kurs : 2,03

Bukmacher : Pinnacle Sports

Data : 2012-12-15 20:00

 

Analiza : Na dzisiaj wybrałem mecz 20 kolejki Belgijskiej Jupiler League pomiędzy Club Brugge, a Mons Bergen. Faworytem tego spotkania jest niewątpliwie drużyna gospodarzy. W tabeli plasują się dopiero na szóstym miejscu ze sporą stratą do lidera (11 pkt) i wicelidera (5 pkt). Jest to spowodowane występami w LE, a co za tym idzie i zmęczeniem wynikającym ze zbyt dużej liczby spotkań. Jednak ostatni mecz z Beerschot wygrany na wyjeździe 7:1 może oznaczać zwyżkę formy i jej stabilizację. Goście, którzy w tabeli zajmują wysokie ósme miejsce są drużyną nieobliczalną. Potrafią wygrać na wyjeździe z Leuven 3:1, żeby w następnym spotkaniu przegrać u siebie z Lokeren 2:1; wygrać na wyjeździe z Lierse 3:0 i przegrać kolejne spotkanie u siebie z Anderlechtem 5:0. Obie drużyny grają w kratkę, lecz nie tylko to je łączy. Mecze z ich udziałem kończą się na ogół overami 2,5 lub 3,5. Gospodarze w tym sezonie zanotowali już trzynaście overów 3,5. Goście mają niewiele mniej: jedenaście overów 3,5, piętnaście overów 2,5. Gospodarze mają średnią na mecz 4,2 gola; goście 3,8. Jeśli do tego dodamy pojedynki między sobą (w pięciu ostatnich pojedynkach tylko jeden był poniżej 2,5 gola, a aż trzy powyżej 3,5). Wydaje się więc, że w dzisiejszym meczu nie może być inaczej niż do tej pory i zapowiada się widowisko z dużą ilością bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

BELGIA: Jupiler League Anderlecht - Lierse 27.12.2012 20:00

Typ Anderlecht wygra pierwszą połowę

kurs 1.53

buk Bet365

 

 

Analiza Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Anderlecht.Gospodarze wygrali dziewięć ostatnich swoich meczów w lidze.Lierse w ostatnich pięciu swoich meczach trzy mecze przegrał i dwa zremisował.Anderlecht ma pięć punktów przewagi nad drugą drużyną Waregen tak więc to spotkanie muszą wygrać by przeciwnik nie zbliżył się na dwa lub trzy punkty.Anderlecht w tym meczu będzie grało na własnym stadionie gdzie wygrało dziewięć z dziesięciu meczy a jeden mecz zremisowało.Lierse zajmuje obecnie przedostatnią pozycję w lidze i straciło już aż 39 goli przy tak dobrej ofensywie Anderlechtu (53 gole strzelone) gra w defensywie będzie mało skuteczna.Ostatnie dwa mecze między tymi zespołami to dwa remisy (oba mecze Anderlech rozgrywał na wyjeździe) to z pewnością wpłynęło na ambicję piłkarzy gospodarzy którzy w tym meczu z pewnością bez większej kalkulacji od razu zaatakują ostrą ofensywą, moim zdaniem skuteczną.Potencjał leży po stronie gospodarzy atut własnego boiska w tym meczu będzie także bardzo istotny.Jakikolwiek inny wynik nawet pierwszej połowy jak zwycięstwo Anderlechtu byłoby dużą niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St. Liege - Beerschot

27.12.2012 18:00

Ilość rzutów rożnych w 2. połowie

typ over 5.5

kurs 1.85

Bwin

 

Jakby to powiedzieć? Hmmm to jest ciekawy typ, taki ryzykowny, a właściwie strategiczny.

Dziś Beerschot jest osłabiony, zresztą w ostatnim meczu z Mechelen też był osłabiony i wtopił na własnym boisku 2-0. Dziś też jest osłabiony, z tego co mi wiadomo nie zagra dziś kilku piłkarzy: Joachim Mununga 16/2, Wim De Decker 21/1, Alpaslan Öztürk 18/1, Dries Wuytens 1/0, Stijn Wuytens 12/2, Dalibor Veselinovic 9/3. Są to głównie napastnicy i pomocnicy, obrona pozostała w miarę nie ruszona, choć nie jest ona solidna, jak pokazują ostatnie wyniki:

 

22.12.12 JUP Beerschot Mechelen 0 : 2

15.12.12 JUP Charleroi Beerschot 1 : 0

09.12.12 JUP Beerschot Club Brugge 1 : 7

01.12.12 JUP Waregem Beerschot 0 : 0

24.11.12 JUP Beerschot Anderlecht 1 : 4

 

Dziś wiele osób zagrało na gospodarzy handicap, ja jeszcze tego nie zagrałem, ale być może zagram, jeszcze się zastanawiam, dlatego, że Standard robi czasem psikusy, że tak powiem, potrafią rozgromić przeciwników np niedawno wygrali 6-1 z Charleroi, a wygrywając 1-0 od drugiej minuty z Club Brugge przegrać aż 3-1 i to tracąc dwie bramki w ostatnim kwadransie. Umią grać u siebie, są na własnym terenie zdecydowanie lepszą ekipą niż na wyjazdach. Ten mecz miałem pisać na over bramkowy( 2,5) ale zmieniłem na over 5.5 roga w drugiej połowie. Zagrałem tak bo, wiele ekip, na które gra masa ludzi, myślą, że mecz wygrają na stojąco, ale po pierwszej połowie zaczynają łapać świadomość, że jednak tak nie będzie. Standard będzie atakował, może najpierw spokojnie, natomiast goście jak myślicie? rzucą się na Standard? Nie, ich taktyka będzie jedna, zamurowanie bramki i liczenie na kontry. Jeżeli wytrzymają do połowy 0-0 to Standard będzie atakował w drugiej części meczu totalnie, próg 5,5 to nie jest tak dużo, patrząc na stanowiska obu ekip.

 

Liczę, że wejdzie, spodziewam się 7 rogów w drugiej połowie i wynik 3-1(1-1) dla Standardu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, BELGIA: Jupiler League: St. Liege - Beerschot

27.12.2012 18:00

Typ: st. liege -1,5

kurs 1.63

Pinnacle

Analiza:

 

Obstawiacz Zahorski przeanalizowal sytuacje kadrowa na ten mecz. Powazne braki u gosci maja zdecydowanie wiekszy wplyw ich forme niz u gospodarzy. Jednak nie zgodze sie z przedmowca, ze standardowi zdarzaja sie wpadki. przeciwnie. w ostatnim czasie ustabilizowali forme wygrywajac z charloroi 6:1. przegrana z fc brugge mozna wkalkulowac bo to zespol, ktory w ostatnim czasie wydaje sie wygladac jeszcze lepiej niz standard.

Obie druzyny w tabeli dzieli przepasc - 17 punktow. w ostatnich 5 gospodarze 4 z nich wygrali i jeden przegrali (jak juz wspominalem z brugge) notujac bilans bramkowy 14:4. goscie w ostatnich 5 az 4 przegrali i tylko jeden remis przy bilansie 14:2. Za gospodarzami przemawia ponadto atut wlasnego boiska gdzie sa pod tym wzgledem druga sila w lidze. za to goscie na wyjazdach nie graja zle, ale przy takich brakach kadrowych autobus w bramce to moze byc za malo. mysle, ze po jednej bramce zegar moze mocno sie zakrecic i zatrzymac na wysokiej cyfrze. standard ostatnio podgonil czolowke w tabeli i mysle, ze dzis podtrzyma passe. wynik ze 3:0 jest jak najardziej mozliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cercle Brugge - Waregem



TYP 2, Kurs w okolicy 2.1

 

Taki kurs na dwójkę jest dla mnie sporym zaskoczeniem i chyba zdecydowanie warto z niego skorzystać. Cercle zamyka tabelę i czeka je ciężka walka o utrzymanie. Jak pokazują jednak ostatnie rezultaty, będzie o to niezmiernie ciężko i punktów jak już to będzie musiało szukać z rywalami z dolnych rejonów tabeli, a Waregem to przecież wicelider, który bardzo dobrze radzi sobie na obcych terenach i jest w znakomitej dyspozycji. Dziesięć gier wyjazdowych to tylko jednak porażka i aż siedem wygranych. Ostatni mecz przegrało dawno temu bo w październiku, a passa gier ligowych bez porażki wynosi już dwanaście. Cercle natomiast nie wygrało od sześciu kolejek. Fakt jest taki, skoro gra wicelider z ostatnią drużyną i kurs wynosi przeszło 2 to chyba jest to okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, BELGIA: Jupiler League: Gent - Beerschot

02.02.2013 18:00

typ: obie druzyny strzelą gola

kurs 1.80

Bet365

 

Obydwa zespoły nie radzą sobie zbytnio w ostatnim czasie Gent 24 pkt/ Beerschot 19 pkt , drużyna Beerschotu napewno powalczy by przerwać złą passe (ostatnie 5 meczy w lidze bez strzelonej bramki), natomiast Gent od 12-stu spotkań ligowych nie potrafił wygrać ani razu. Obydwie ekipy zaczynają z nowymi trenerami dodatkowo w zimowym oknie transferowym wzmocnily sie do Beerschotu doszli Ogunjimi oraz Van Acker którzy juz zgrywają sie z zespołem wiec bedzie to dla nich dodatkowa motywacja. Gent w bezpośrednich pojedynkach z nimi gra słabo na ostatnie 10 meczy wygrał zaledwie 2 spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: BELGIA: Jupiler League

Spotkanie: Lokeren - Waregem

Typ: BTS

Kurs: 1.66

Godzina: 20:00

Bukmacher: Bet365

 

W sobotni wieczór w Belgijskiej 1 lidze zmierzą się 2 zespoły z górnych miejsc w tabeli.

Lokeren będzie podejmować na własnym stadionie drużyne Waregem. Obie drużyny dobrze radzą

sobie w tym sezonie.

 

Gospodarze:

Zajmują 3 miejsce z dorobkiem 44 pkt. Ich dotychczasowe osiągnięcia to 13 wygranych, 5 remisów oraz

7 porażek.

Jak do tej pory zdołali strzelić 48 bramek co daje 1,92 gola na mecz, oraz wpuścili 35 bramek czyli 1,4 na mecz.

Ich aktualna forma (5 meczy): R-P-Z-Z-Z

 

Goście:

Zajmują 2 lokatę z dorobkiem 50 pkt. Jak dotąd zdołali wygrać 15 razy, zremisować 5 spotkań oraz przegrać 4 mecze.

Bilans bramkowy wygląda następująco, strzelili 40 bramek czyli 1,6 na mecz, oraz wpuścili tylko 24 co daje im 1 bramkę na mecz.

Ich forma (5 meczy): Z-Z-Z-R-Z

 

Od 2009 roku te drużyny zagrały ze sobą na stadionie Daknamstadion 5 razy przy czym 4 z tych spotkań to BTS.

Mój typ to: 1:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Genk - Kortijk powyżej 4.5 @ 5.50 Bet365 18:00

 

Powoli dobiegają końca rozgrywki rundy zasadniczej w belgijskiej Jupiler League. Do play-offów zostały zaledwie 4 kolejki. Wybrałem pojedynek drużyn, którym zdobycie trzech punktów o wiele bardziej rozjaśniłoby ich sytuację w tabeli. Ekipa Genk zajmuje obecnie 5. miejsce, ale wciąż nie może być pewne udziału w barażach o Ligę Mistrzów. Wygrana w dzisiejszym pojedynku przybliży ich do tego celu na krok, więc o motywację możemy być spokojni. Co do formy i umiejętności to piłkarze Genk zadowalająco dobrze radzą sobie w tym sezonie. Na szczególną uwagę zasługują ich mecze na własnym stadionie, gdzie gra się im zdecydowanie lepiej. Sądzę, że podtrzymają dobry poziom ostatnich spotkań i po raz kolejny z rzędu strzelą kilka goli. Jeśli chodzi o zespół Kortijk to zajmują oni 8. miejsce w tabeli i są już pewni udziału w barażach o Ligę Europejską. Jednak mają jeszcze realne szanse na awans w tabeli i baraże o LM. Ich wyniki w ostatnich meczach mogą imponować, więc możemy spodziewać się walki o pełną pulę. Podsumowując, sądzę, że będziemy świadkami pojedynku na wysokim poziomie, w którym zobaczymy grad goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Piłka nożna, Belgia 1, godzina 20:00

Wassland-Beveren - Leuven

Powyżej 2.5 gola

1.83

Pinnacle

 

Na dzisiaj wybrałem typ z ekstraklasy belgijskiej. W ramach play off o Ligę Europy w grupie B zmierzy się ze sobą Wassland-Beveren i Leuven. Po 5 meczach gospodarze mają na swoim koncie 5 punktów, a goście po 5 meczach uzbierali 7 punktów. Typuję w tym meczu na powyżej 2.5 gola.

Pierwszy i najważniejszy argument przemawiający za moim dzisiejszym typem to bezpośrednia historia spotkań między tymi dwoma belgijskimi zespołami. Ostatnie mecze między Wassland-Beveren, a Leuven obfitowały w bramki. Ich ostatnie pojedynki to wyniki:

 

Leuven Waasland-Beveren 3 : 1

Waasland-Beveren Leuven 2 : 0

Leuven Waasland-Beveren 5 : 2

Waasland-Beveren Leuven 2 : 1

Leuven Waasland-Beveren 3 : 1

Leuven Waasland-Beveren 2 : 4

 

Jak widać na 6 ostatnich meczy między tymi klubami aż 5 razy padał wynik co najmniej 3 bramkowy, a więc over 2.5 gola. W aż 4 przypadkach był to nawet over 3.5 gola. Obie drużyny lubią ze sobą grać otwarta, ofensywną piłkę i w dzisiejszym meczu moim zdaniem nie zabraknie goli. Warto wspomnieć, że w ekipie przyjezdnych gra bardzo bramkostrzelny napastnik I. Sawaneh, który strzelił dla Leuven w tym sezonie aż 19 goli i w klasyfikacji na najlepszego strzelca ekstraklasy belgijskiej jest na 2 pozycji zaraz za C. Bocca z Club Brugge. Dzisiaj będzie zapewne chciał wzbogacić swój dorobek bramkowy o kolejne gole. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu kibice na stadionie Wassland-Beveren będą świadkami kilku goli. Mój typ to remis 2:2 i over 2.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka nożna, BELGIA: Jupiler League - Mistrzostwa Play-Offy, godz. 20:30

Waregem - Club Brugge

Powyżej 2.5 gola

1.60

Pinnacle

analiza:

 

Obie drużyny walczą o mistrza i dlatego remis nie urządzi dziś nikogo. dwa zespoły mają po 43 pkt. i tracą po dwa do anderlechtu. czwarta drużyna ma 4 pkt straty wiec nawet porazka nie zepcha nikogo na nizsze miejsce. gospodrze w 8 meczach play-off'ów mają bilans 14:17, co daje prawie cztery gole na mecz. goscie mają bilans 18:12 co również daje prawie cztery gole na mecz. do tego brugge odrobiło juz 5 pkt straty do lidera i sa na fali. w moim mniemaniu to goscie sa zdecydowanym faworytem i beda dążyli do zwyciestwa. gospodarze graja na swoim boisku i z pewnoscia tanio skory nie sprzedadza. w ostatnich 5 meczach obie drużyny tylko raz miały under 2,5. w czterech pozostałych trafiali sporo goli. w dwóch meczach w tym roku pomiedzy dzisiejszymi rywalami tez podły over'y. zastanawiałem sie nad over'em 3,5..., ale bez ryzyka. kurs tez nienajgorszy jak na taka ilosc strzelanych goli przez oba zespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Jupiler League, godz. 20.30

Spotkanie: Bergen - Standard de Liège

Typ: 2

Kurs: 1.787

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Piąta kolejka belgijskiej ligi. Zdecydowanym faworytem pojedynku są goście. Na tę chwilę goście zagrali 4 mecze, bilans znakomity bo 4 wygrane i bramki 8-0. Kawashima jest nie do przejścia w bramce. Standard w czwartek grał z Mińskiem eliminacje LE, ale wynik 2:0 daje zapewniony na 99% awans więc nie sądzę, aby byly jakieś zmiany w składzie. Zresztą Standard w tamtym meczu miał zdecydowaną przewagę (gospodarze zaliczyli 0 celnych strzałów i 0 rożnych). Gospodarze grają fatalnie, na koncie tylko jeden punkt po remisie w pierwszej kolejce 1-1 z Cercle Brugge, bilans bramkowy 3-7. Co więcej w tym spotkaniu zagrają bez kilku podstawowych graczy. Nieosiągalni będą zawieszony za czerowoną kartkę kapitan Le Postollec (pomocnik), pomocnik Yuval Spungin (4 mecze), pomocnik Thomas Chatelle (3 mecze) i obrońca Peter Franquart. Standard w poprzednim sezonie przegrał 2 mecze z Mons. Według mnie czas wyrównać rachunki. Tym bardziej, że w tym sezonie goście grali 4 mecze wyjazdowe (2 w lidze z Genk i Mechelen) oraz 2 w LE i wszystkie 4 wygrali 2 golami. Stawiam na Standard.

 

Goście przeciwnie, wygrane wszystkie cztery spotkania, Kawashima nie puścił żadnej bramki do tej pory więc jako jedyni w lidze zachowują czyste konto. Ich skład nie uległ zmianie, powinni zagrać tak jak ostatnio. W czwartek czeka ich rewanżowe spotkanie z Mińskiem (wygrane na wyjeździe 2:0), ale pełne trzy dni na regeneracje wystarczy spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

RAEC Mons - Club Brugge

 

Dziewiąta kolejka belgijskiej Jupiler League. Zamykający ligową tabelę zespół RAEC Mons podejmuje wicelidera - Club Brugge. Według mnie jest to jedno z najpewniejszych spotkań na dziś. Mons to przeciętny zespół, po dwóch niezłych sezonach w tym idzie im bardzo słabo, w ośmiu spotkaniach zdobyli zaledwie dwa punkty, odpadli także w środę z pucharu Belgii po karnych, co także na pewno nie podbudowało tego zespołu. Natomiast Bruggia w lidze spisuje się bardzo dobrze, miał ten zespół słabszy moment, odpadli w kwalifikacjach ligi europejskiej ze Śląskiem, ale teraz dzięki temu mogą skupić się na lidze i idzie im w niej świetnie, we wrześniu wygrali wszystkie spotkania, gromiąc m.in. Anderlecht 4:0. Można być pewnym że zespół ten do każdego kolejnego ligowego meczu będzie podchodził poważnie, bo są to teraz dla nich najważniejsze rozgrywki. W kadrze na to spotkanie nie ma problemów, wraca de Bock. Club Brugge to ścisła to marka w Belgii, z takim rywalem są faworytem, zapewne będą przeważać i tylko skuteczność zadecyduje czy wygrają to spotkanie i jak wysoko, a jako że są w formie nie powinno być z tym problemu. Dodatkowo z tym rywalem od zawsze grało im się świetnie, rzadko kiedy mieli z nimi problemy, większość spotkań pewnie wygrywali, w dwóch ostatnich sezonach mierzyli się w lidze i Club Brugge na wyjeździe wygrywał 3:1 dwa sezony temu i 2:0 w zeszłym sezonie.

 

2 -> 1.63

AH(1,5:0) 2 -> 2.76

Pinnacle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mons - Club Brugge - 2 (-1 AH) @ 2.04 Pinnacle

 

Drużyna gospodarzy kandydatem do spadku z Jupiler League. Żadnej wygranej, ledwie 2 remisy i ostatnie miejsce w tabeli. Do tego dochodzą problemy kadrowe na dzisiejszy pojedynek. Zawieszeni są: Monteyne (O 6/0), Beleck (N 4/1), Soumah (P 4/0), a kontuzjowani: Lorenzi (O 6/0), Le Postollec (P 7/0), Ntambwe (P 6/0), Shpungin (O 4/0). Club Brugge drugie miejsce w tabeli ze stratą 4 punktów do lidera z Liege. W ostatniej kolejce w pięknym stylu rozprawili się z Anderlechtem wygrywając 4:0. Goście dzisiaj w najmocniejszym składzie. Nie spodziewam się, żeby osłabione Mons było w stanie urwać choćby punkt ekipie z Brugii. Jako ciekawostkę dodam, że w ostatnich trzech meczach między tymi drużynami Club Brugge wygrywało każdym mecz dwoma bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Jupiler League)

Spotkanie: Zulte-Waregem - Gent

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 30.10.2013

Godzina: 20.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na trzynastą kolejkę belgijskiej Jupiler League.

W meczu zmierza się Zulte-Waregem oraz Gent.

Zulte-Waregem rozegrało w lidze dwanaście razy i zdobyło dwadzieścia pięć punktów po siedmiu zwycięstwac, czterech remisach oraz jednej porażce co daje czwarte miejsce w tabeli. bilans bramek 24-17.

Gent zdobył piętnaście punktów w swoich dwunastu meczach Jupiler League po trzech wygranych, sześciu remisach oraz trzech porażkach co plasuje tą drużynę na ósmym miejscu w lidze, bilans bramek 14-18.

Gospodarze rozegrali u siebie sześc meczy w których zdobyli szesnaście punktów po pięciu wygranych oraz jednym remisie, bilans bramek u siebie 13-6.

Goście na wyjazdach zdobyli cztery punkty w sześciu meczach po czterech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 6-12.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Zulte-Waregem u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze i pokonało między innymi na swoim stadionie Anderlecht Bruksela oraz Standard Liege czyli bardzo mocne drużyny a Gent na wyjazdach gra słabo i traci tez sporo bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Jupiler League)

Spotkanie: Zulte-Waregem - Gent

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 30.10.2013

Godzina: 20.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na trzynastą kolejkę belgijskiej Jupiler League.

W meczu zmierza się Zulte-Waregem oraz Gent.

Zulte-Waregem rozegrało w lidze dwanaście razy i zdobyło dwadzieścia pięć punktów po siedmiu zwycięstwac, czterech remisach oraz jednej porażce co daje czwarte miejsce w tabeli. bilans bramek 24-17.

Gent zdobył piętnaście punktów w swoich dwunastu meczach Jupiler League po trzech wygranych, sześciu remisach oraz trzech porażkach co plasuje tą drużynę na ósmym miejscu w lidze, bilans bramek 14-18.

Gospodarze rozegrali u siebie sześc meczy w których zdobyli szesnaście punktów po pięciu wygranych oraz jednym remisie, bilans bramek u siebie 13-6.

Goście na wyjazdach zdobyli cztery punkty w sześciu meczach po czterech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 6-12.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Zulte-Waregem u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze i pokonało między innymi na swoim stadionie Anderlecht Bruksela oraz Standard Liege czyli bardzo mocne drużyny a Gent na wyjazdach gra słabo i traci tez sporo bramek.

 

3:2

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Belgia

Club Brugge vs Sporting Lokeren

Typ - 1

Kurs - 2.00

Pinnacle Sports

03.11.2013 / 18:00

 

Nie pamietam,kiedy ostatni raz gospodarze tego meczu przegrali 3 mecze z rzedu.

Patrzac od kwietnia 2013 roku na wszystkie ich mecze na roznych plaszczyznach to nie zdazylo im sie przegrac 2 spotkan z rzedu a teraz maja passe az 3 porazek pod rzad.

Brugge znakomicie weszla w sezon,nie liczac tych 3 ostatnich porazek to w 13 rozegranych meczach ligowych i LE przegrali tylko jeden mecz ze....Slaskiem Wroclaw.

Co prawda styl przez nich prezentowany byl slaby i tym sposobem odpadli oni z polskim zespolem z LE ale nie przegrywali oni meczow.

Po 6 kolejnych wygranych przyszla passa 3 porazek,warto dodac ze w tych 6 meczach Brugge zagrala mecz z Anderlechtem i na wlasnym stadionie doslownie rozgromili zespol z Brukseli wygrywajac az 4:0.

Porazka z Kortrijk 1:4 to zasluga tego ze Brugga grala od 37 minuty przy stanie 1:1 w "10" i grajac 10 na 11 stracili jeszcze 3 gole,pozniej przegrali 0:2 ze znakomicie grajacym w tym sezonie Genk a w ostatnim meczu co prawda przegrali z Cercle Brugge 0:2 ale grali dobrze a w 40 minucie zawodnik dostal czerwona i znowu grali w "10" przy stanie 0:1.

Lokeren od kilku juz lat jest tuz za czolowka ligowa,jest to solidna druzyna jednak mecze wyjazdowe w ich wykonaniu sa raczej srednie bym powiedzial.

Po 3 pechowych porazkach z rzedu dzisiaj nie ma takiej opcji zeby nadeszla kolejna porazka,nie wierze w to,Lokeren max ugrac moze remis ale ja wierze w gospdoarzy,ktorzy mam nadzieje podniosa sie z kolan i ten mecz wygraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Waregem-Lierse TYP 1

kurs: eFortuna 1,38

Dla mnie jedynka to bardzo mocny pewniak, a jeśli tak to kurs na nią jest bardzo zadowalający. Zulte jest wysoko na czwartym miejscu. W tym sezonie ligowym zeszło z boiska pokonane zaledwie raz i to bardzo dawno temu bo trzy miesiące i na boisku mocnego Genk. U siebie gra niemal perfekcyjnie notując najlepszy bilans w całej lidze 8-1-0 pokonując m.in. Standard i Anderlecht. Radzi sobie również nieźle w Lidze Europy mając szansę na wyjście z grupy przed ostatnią serią, a decydujący mecz rozegra już jutro jednak uważam że jego rezultat nie będzie miał wpływu na spotkanie w krajowej lidze. Lierse jest dwunaste i przegrało 3 z ostatnich 4 gier. Z dziewięciu wyjazdów przywiozło zaledwie cztery punkty i traci też najwięcej goli w całej lidze. W pierwszej rundzie Zulte wygrało z Lierse na jego terenie podobnie zresztą uczyniło w poprzednim sezonie podejmując tak jak teraz tego rywala. Tak kiepska drużyna jak goście i grająca tak marnie na wyjazdach nie będzie miała najmniejszych starć na terenie drużyny, która właściwie walczy jeszcze o mistrzostwo bo do lidera traci tylko cztery punkty.

www.livewyniki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Jupiler League)

14.12.2013 20:00

Spotkanie: Leuven - Oostende

Typ: 2x

Kurs: 1.72

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Gospodarze na 14 pozycji z 16 punktami i bilansem bramkowym 20-30. Ich ostatnie 5 meczy w lidze, to 2 przegrane, 2 remisy i 1 zwycięstwo.

Kontuzje zawieszenia: pierwszy bramkarz L. Bailly 16/0, Obrońca W. Raymaekers 4/0, Pomocnicy M. Messoudi16/3, K. Geraerts 18/1, Napastnicy J. Kostovski 11/2, B. Ruytinx 13/7, A. Cerigioni 13/0.

Goście na 11 pozycji z 18 punktami i bilansem bramkowym 17-27. Ich ostatnie 5 spotkań w lidze, to 3 wygrane i 2 przegranie, dziś zagrają bez osłabień.

H2H:

10.08.13 JUP Oostende Leuven 1 : 1

26.09.12 PUC Oostende Leuven 2 : 1

23.01.11 BEL Leuven Oostende 4 : 1

17.09.10 BEL Oostende Leuven 2 : 1

03.04.10 BEL Leuven Oostende 1 : 1

 

FT: 1-2 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Pilka nozna Belgia Pro league

Spotkanie: Club Brugge - Waasland beveren

Data: 26.12.2013 godz. 20:30

Typ: Club brugge Strzeli w obydwu polowach - TAK

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:Witam na dzis wybieram ze gospodarze club brugge strzeli gola w obu polowach.Uwazam ze drugi zespol tabeli ligowej club brugge nie powinien miec problemu z pokonaniem przedostatniej druzyny tabeli wassland beverenu a przy tym strzelic gola w obu polowach.Gospodarze graja bardzo dobrze zas ich rywale ponizej sredniej.Brugge jest na 2 miejscu z dorobkiem 43 punktow i ze strata tylko 2 pkt do lidera st liege,ostatnie ich 5 kolejek to az 4 wygrane i jeden remis.Gole 35:17 jak dotad we wszystkich kolejkach a wiec obiecujaco.Goscie prawie zamykaja tabele sa na przedostatnim miejscu z 14 punktami,5 ich ostatnich kolejek to tylko jedna wygrana u siebie z 12 lierse,2 porazki i 2 remisy.Goscie na wyjazdach graja bd slabo u siebie lepiej.Mysle ze goscie nie maja dzis zadnych szans.Bardzo realne jest ze Brugge strzeli w obu polowach gola,dzis goscie skazani sa poprostu na syte pozarcie.St liege sie ostatnio podzielilo pkt z 2 andrerlechtem wiec gospodarze powinni to wykorzystac.Gol w obu polowach gospodarzy pewniak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia, Jupiter League

27.12.2013 20-30

Spotkanie: Kortijk - St.. Liege

Typ: Standard - 1,5

Kurs: 3,20

buk: Bet365

 

Analiza:

Na zakończenie dwudziestej pierwszej kolejki w Belgii lider Standr Liege wyjeżdza na trudny teren do ligowego średniaka Kortijk. Gospodarze zajmuja przed ta kolejka siódme miejsce w tabeli i raczej trudno bedzie im przeskoczyć o pozycje wyzej, by znaleźć sie w grupie mistrzowskiej, bo zarówno wyprzedzajáce ich zespoły Lokeren i Genk maja już kilka punktów przewagi, bo graja bardziej regularnie (maja ponad połowę meczy wygranych) i wydają się lepszymi zespołami piłkarskimi. Liege to lider rozgrywek w Belgii od początku sezonu. Jest to oczywiste, skoro w dwudziestu meczach sezonu przegrali zaledwie raz (z Waregem). Do tego sześć remisów i trzynaście zwycięstw pozwaliło utrzymać dośc brzpieczną, czterowpunktową przewagę nad drugim Anderlechtem. Fiołki swój mecz z Waregem szczęśliwie wygrały (1-0 po samobójczym trafieniu). Przewaga wiec wynosi teraz ledwie jeden punkt, więc Standardowi bardzo bedzie zależeć by wrócić do bezpiecznego dystansu. Wywiezienie kompletu punktów moim zdaniem w tym meczu nie powinno byc teraz problemem. Na początku sezonu wahałbym sie czy to dobry pomysł, bo Kortijk radziło sobie znakomicie i plasowal się w ścisłej czołowce ligi. Ostatnie czasy to jednak seria niepowodzen. Od sześciu meczy nie potrafią zgarnąc kompletu punktów w meczu ligowym, a przecież grali z zespołami zdecydowanie w ich zasięgu - Leuven, Charleroi, Cercle czy Mechelen. Z tymi ostatnimi przegrali ostatnio nawet aż 2-5, choć to oni otworzyli wynik meczu (jak również zamknęli). W miedzyczasie odpadli też z krajowego pucharu ulegając Gent 0-1. Jak widać po wynikach gospodarze są dalecy od optymalnej formy. Czy uda się to wykorzystać piłkarzom Standardu?? Moim zdaniem tak. Ci po małym kryzysie formy w październiku znów wrócili do formy jaką powinni prezentować liderzy. Ostatnio w meczu na szczycie zremisowali z Anderlechtem 1-1, ale wczesniej pokonali m.in. 3-1 Genk i zdemolowali Lierse az 5-0. Standard nie wygrał tu od czterech lat tylko raz wywożąc jeden punkt. Jeśli nie teraz to kiedy?? Stawiam na pewne zwycięstwo gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia

Spotkanie: Kortijk - St.Liege

Typ: 2

Kurs: 1.95

Godzina: 20:30

Bukmacher: WilliamHill

 

Zgadzam się z typem kolegi, który opisał to spotkanie wyżej jednak ja typuję nieco ostrożniej na samo zwycięstwo przyjezdnych. Goście to obecnie pierwsza siła w belgijskiej Jupiler League. Piłkarze Liege mają obecnie jeden punkt przewagi nad najgroźniejszym rywalem Anderlechtem i jeśli dziś zdoła im się wygrać zwiększą dystans do bezpiecznych czterech oczek. Forma przyjezdnch w obecnej kampanii może naprawdę robić wrażenie - 20 rozegranych spotkań i zaledwie 1 porażka oraz 6 remisów z bilansem bramkowym 39:11. Ostatnia ligowa kolejka to remis w szlagierowym meczu ze wspomnianym wyżej Anderlechtem, zwycięstwo 3:1 z Genk oraz wpadka za jaką uznać trzeba bezbramkowy podział punktów z Leuven. Gospodarze na dzień dzisiejszy walczą o mistrzowską grupę play-off jednak tracą aż 6 punktów do miejsca im to gwarantującego. Sen z powiem kibiców Kortijk spełnia forma ich ulubieńców a w zasadzie to jej brak. Na 5 ostatnich konfrontacji gospodarze nie wygrali ani razu, czterokrotnie dzielili się punktami a raz w ostatnim meczu z Mechelen 5:2 schodzi jako pokonani. Dwa ostatnie pojedynki pomiędzy wyżej opisanymi drużynami kończyły się zwycięstwami 2:0 Liege. Ze względu na fakt, iż liderzy tabeli grają na obcym stadionie przewiduje zacięty pojedynek ze skromną wygraną 0:1 lub 1:2. Początek piłkarskich emocji punktualnie o godzinie 20:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Belgia - Belgijska Jupiler League

Spotkanie.KV Kortrijk - Standard de Liège

Typ.x

Kurs.3,60

Bukmacher.Betsson

Data.27.12.2013 g.20.00

 

Analiza.

 

Liga Belgijska i spotkanie pomiedzy zespolami Kortrijk - Standard Liege.Faworytem tego spotkania jest ekipa gosci ,ja jednak postawie w tym spotkaniu na podzial punktow.Co prawda ekipa Standard Liege jest na miejscu 1 majc 45 oczek zdobytych,natomiast gospodarze z Kortrijk to dopiero miejsce 7 z 29 oczkami zdobytymi to sadze,ze dzisiaj nastapi podzial punktow.Po pierwsze ekipa Kortrijk w ostatnim czasie na 6 meczy zanotowala 2 porazki i ,az 4 remisy co widac,ze walcza o kazdy punkt.Natomiast Standard Liege ostatnio to tylko 3 wygrane i 3 remisy,wiec wiadac,ze obie jedenastki w ostatnim czasie bardzo duzo remisow.Po drugie gospodarze u siebie niezwykle mocni i nie przywykli do porazek bo na 9 spotkan 5 wygranych,3 remisy i tylko 1 porazka.Natomiast na wyjazdach ekipa Standard Liege prezentuje sie takze niezle...7 wygranych ,2 remisy i porazka.Bilanse podobne i w takim momencie gdy spotykaja sie tak dobre ekipy domowe i wyjazdowe jak najbardziej mozliwy podzial punktow.Tak wlasnie stawiam i typuje wynik 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Jupiler League )

Spotkanie: Genk - Gent

Typ: 1

Kurs: 1.95

Data: 26.01.2014

Godzina: 14.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo gorąco na dwudziestą trzecią kolejkę belgijskiej Jupiler League.

W miejscowości Genk liczącej sobie ponad sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Cristal Arena w niedzielne popołudnie odbędzie się mecz w którym spotkają się miejscowy Koninklijke Racing Club Genk a w gości z dużo większej Gandawy liczącej ponad dwieście trzydzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie Koninklijke Atletiek Associatie Gent.

Genk w tym sezonie ligowym rozegrał w lidze dwadzieścia dwa spotkania w których zdobył trzydzieści pięć punktów po jedenastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz dziewięciu porażkach i zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli z bilansem bramkowym na poziomie 32-27.

Gent zdobył w tym sezonie ligowym dwadzieścia siedem oczek w swoich dwudziestu dwóch grach po siedmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz dziewięciu porażkach i plasuje się obecnie na ósmej pozycji w belgijskiej Jupiler League, bilans bramek 25-30.

Gospodarze u siebie zagrali jedenaście meczy w których zdobyli dwadzieścia jeden oczek po siedmiu wygranych oraz czterech porażkach, bilans bramek na ich Cristal Arena 18-10.

Goście na wyjazdach zdobyli trzynaście punktów w swoich jedenastu meczach na obcych stadionach po trzech zwycięstwach, czterech remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 13-17.

Moim zdaniem ten mecz w belgijskiej Jupiler League zapowiada się bardzo ciekawie i mój typ na to spotkanie to jedynka, Genk po dwóch słabszych meczach u siebie sprzed przerwy w rozgrywkach będzie chciał w tym meczu pokazać że nie zapomniał jak sie powinno u siebie wygrywać a że to wiedzą sugeruje ich siedem zwycięstw u siebie w tym sezonie w których to meczach strzelili wszystkie swoje osiemnaście bramek na Cristal Arena i muszą wrócić do wygrywania u siebie gdyż w tabeli gonia ich zespoły które mają chrapkę na ich pozycję w kolejnej fazie Mistrzostwa Play Off co na pewno gracze z Genku by sobie nie życzyli bo chcą grać w kolejnej fazie z najlepszymi zespołami ligi natomiast Gent po za trzema zwycięstwami z rzędu na wyjazdach w ostatnich czterech meczach w ostatnim z nich wrócił do swoje formy na obcych stadionach czyli porażki i to z najsłabszą drużyną u siebie całej ligi Mons i stracili na wyjazdach już dużo bramek i moim zdaniem z miasta Genk wrócą bez punktów do swojej większej Gandawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...