Skocz do zawartości

Pozostałe Ligi Amerykańskie


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina:Piłka nożna - PERU(Primera División)

Spotkanie: Cienciano - Union Comercio

Typ: 1

Kurs: 1.60

Godz:20.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Peru na mecz Primera División.

W szranki między sobą staną Cienciano oraz Union Comercio.

Cienciano rozegrało w tym sezonie Primera División osiemnaście meczy i zdobyło w nich dwadzieścia siedem punktów co plasuje ich na szóstej pozycji w tabeli. Mają bilans siedem zwycięstw, sześc remisów oraz pięć porażek, w bramkach 16-18.

Gospodarze u siebie w dziewięciu rozegranych meczach zdobyli osiemnaście punktów i strzelili dziewięć bramek tracąc zaledwie trzy.

Union Comercio w dziewiętnastu meczach w Primera División zdobyło szesnaście punktów co daje im przedostatnią piętnasta pozycje w lidze. Ich bilans to trzy wygrane, siedem remisów i dziewięć porażek, bramki 18-27.

Goście na wyjazdach graja tragicznie, w dziewięciu meczach zdobyli tylko jeden punkt a ich stosunek bramek w delegacji to 5-18.

Ja stawiam na jedynkę, Cienciano gra u siebie dobrze i nie powinno mieć problemów aby ograć tak grające na wyjazdach Union Comercio.

 

0:2

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:Piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)

Spotkanie: Atletico Nacional - Itagui

Typ: 1

Kurs: 1.80

Godz:03.10

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.

Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Itagui.

Atletico Nacional przegrał swój pierwszy mecz w grupie na wyjeździe z Pasto 2:1, a Itagui również przegrało tylko że u siebie 1:3 z Deportes Tolima.

Ja spojrzę bardziej pod względem Apertury bo tam tych meczów było dużo więcej.

Atletico Nacional zajęło w Liga Postobon - Apertura drugie miejsce, w osiemnastu meczach zgromadzili trzydzieści dwa punkty, a ich stosunek meczy to 8-8-2 a bramek 29-22.

Gospodarze jednak u siebie grali bardzo dobrze gdzie w dziewięciu meczach zdobyli dwadzieścia jeden punktów wygrywając sześc z nich, remisując trzy razy i nie przegrali ani razu, ich bilans bramek u siebie to 20-9.

Itagui natomiast zajęło w zajęło w Liga Postobon - Apertura miejsce trzecie i w osiemnastu meczach zdobyli trzydzieści jeden punktów, ich stosunek meczy to 8-7-3, a bramek 27-17.

Goście na wyjazdach w dziewięciu meczach zdobyli trzynaście punktów, wygrywając trzy razy, cztery razy remisując i dwa razy wracając do domu bez punktów, a ich bilans bramek na wyjeździe to 11-10.

W tym meczu stawiam na jedynkę, jak widać Atletico Nacional jest drużyna własnego stadionu i Itagui się o tym przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)

Spotkanie: Atletico Nacional - Itagui

Typ: 1

Kurs: 1.80

Godz:03.10

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.

Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Itagui.

Atletico Nacional przegrał swój pierwszy mecz w grupie na wyjeździe z Pasto 2:1, a Itagui również przegrało tylko że u siebie 1:3 z Deportes Tolima.

Ja spojrzę bardziej pod względem Apertury bo tam tych meczów było dużo więcej.

Atletico Nacional zajęło w Liga Postobon - Apertura drugie miejsce, w osiemnastu meczach zgromadzili trzydzieści dwa punkty, a ich stosunek meczy to 8-8-2 a bramek 29-22.

Gospodarze jednak u siebie grali bardzo dobrze gdzie w dziewięciu meczach zdobyli dwadzieścia jeden punktów wygrywając sześc z nich, remisując trzy razy i nie przegrali ani razu, ich bilans bramek u siebie to 20-9.

Itagui natomiast zajęło w zajęło w Liga Postobon - Apertura miejsce trzecie i w osiemnastu meczach zdobyli trzydzieści jeden punktów, ich stosunek meczy to 8-7-3, a bramek 27-17.

Goście na wyjazdach w dziewięciu meczach zdobyli trzynaście punktów, wygrywając trzy razy, cztery razy remisując i dwa razy wracając do domu bez punktów, a ich bilans bramek na wyjeździe to 11-10.

W tym meczu stawiam na jedynkę, jak widać Atletico Nacional jest drużyna własnego stadionu i Itagui się o tym przekona.

 

1:2

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)

Spotkanie: Atletico Nacional - Deportes Tolima

Typ: 1

Kurs: 1.90

Godz:03.10

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.

Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Itagui.

Atletico Nacional rozegrało w tej fazie rozgrywek trzy mecze i zdobyło w nich trzy punkty, przegrało na wyjeździe z Pasto, przegrało u siebie z Itagui oraz wygrało ostatnio na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem Tolima.

Deportes Tolima natomiast również zagrał trzy razy zdobywając sześc punktów, ograli na wyjeździe Itagui, pokonali u siebie Pasto oraz przegrali ostatnio u siebie z dzisiejszym rywalem Atletico Nacional.

Ja stawiam w tym meczu na jedynkę, Atletico Nacional szczególnie we wcześniejszej fazie rozgrywek potrafił grać u siebie i powinien sobie o tym przypomnieć i tak juz chyba wrócili na właściwe tory pokonując Tolimę na ich terenie, Atletico Nacional napewno chciałby zagrać w finale apertury ale żeby to osiągnąć to trzeba pokonać w tym meczu Deportes Tolima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)

Spotkanie: Atletico Nacional - Deportes Tolima

Typ: 1

Kurs: 1.90

Godz:03.10

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.

Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Deportes Tolima.

Atletico Nacional rozegrało w tej fazie rozgrywek trzy mecze i zdobyło w nich trzy punkty, przegrało na wyjeździe z Pasto, przegrało u siebie z Itagui oraz wygrało ostatnio na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem Tolima.

Deportes Tolima natomiast również zagrał trzy razy zdobywając sześc punktów, ograli na wyjeździe Itagui, pokonali u siebie Pasto oraz przegrali ostatnio u siebie z dzisiejszym rywalem Atletico Nacional.

Ja stawiam w tym meczu na jedynkę, Atletico Nacional szczególnie we wcześniejszej fazie rozgrywek potrafił grać u siebie i powinien sobie o tym przypomnieć i tak juz chyba wrócili na właściwe tory pokonując Tolimę na ich terenie, Atletico Nacional napewno chciałby zagrać w finale apertury ale żeby to osiągnąć to trzeba pokonać w tym meczu Deportes Tolima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)

Spotkanie: Atletico Nacional - Deportes Tolima

Typ: 1

Kurs: 1.90

Godz:03.10

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.

Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Deportes Tolima.

Atletico Nacional rozegrało w tej fazie rozgrywek trzy mecze i zdobyło w nich trzy punkty, przegrało na wyjeździe z Pasto, przegrało u siebie z Itagui oraz wygrało ostatnio na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem Tolima.

Deportes Tolima natomiast również zagrał trzy razy zdobywając sześc punktów, ograli na wyjeździe Itagui, pokonali u siebie Pasto oraz przegrali ostatnio u siebie z dzisiejszym rywalem Atletico Nacional.

Ja stawiam w tym meczu na jedynkę, Atletico Nacional szczególnie we wcześniejszej fazie rozgrywek potrafił grać u siebie i powinien sobie o tym przypomnieć i tak juz chyba wrócili na właściwe tory pokonując Tolimę na ich terenie, Atletico Nacional napewno chciałby zagrać w finale apertury ale żeby to osiągnąć to trzeba pokonać w tym meczu Deportes Tolima.

 

1:1

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - PARAGWAJ(Primera División)

Spotkanie: Nacional Asuncion - Cerro Porteno

Typ: 1

Kurs: 2.30

Godz:01.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na ostatnia kolejkę Paragwajskiej Primera División.

W meczu który wybrałem zmierzą się Nacional Asuncion oraz Cerro Porteno.

Nacional Asuncion w dwudziestu jeden meczach Primera División uzbierał czterdzieści sześc punktów i już zapewnił sobie mistrzostwo Paragwaju.

Gospodarze u siebie zagrali dziesięć razy i zdobyli dwadzieścia cztery punkty choć ostatnio zaliczyli dwie porażki z rzędu na swoim stadionie.

Cerro Porteno również zagrało dwadzieścia jeden meczy ale zdobyło w nich trzydzieści cztery punkty co daje im w tej chwili czwarta pozycje w lidze.

Goście na wyjazdach grali dziesięć razy i przywieźli trzynaście punktów,a ostatnio przegrali w delegacji dwa mecze z rzędu.

Mój typ to jedynka, Nacional Asuncion po dwóch porażkach z rzędu u siebie przypomni sobie że można też wygrać na swoim stadionie a Cerro Porteno zaliczy trzecią porażkę z rzędu na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - PARAGWAJ(Primera División)

Spotkanie: Nacional Asuncion - Cerro Porteno

Typ: 1

Kurs: 2.30

Godz:01.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na ostatnia kolejkę Paragwajskiej Primera División.

W meczu który wybrałem zmierzą się Nacional Asuncion oraz Cerro Porteno.

Nacional Asuncion w dwudziestu jeden meczach Primera División uzbierał czterdzieści sześc punktów i już zapewnił sobie mistrzostwo Paragwaju.

Gospodarze u siebie zagrali dziesięć razy i zdobyli dwadzieścia cztery punkty choć ostatnio zaliczyli dwie porażki z rzędu na swoim stadionie.

Cerro Porteno również zagrało dwadzieścia jeden meczy ale zdobyło w nich trzydzieści cztery punkty co daje im w tej chwili czwarta pozycje w lidze.

Goście na wyjazdach grali dziesięć razy i przywieźli trzynaście punktów,a ostatnio przegrali w delegacji dwa mecze z rzędu.

Mój typ to jedynka, Nacional Asuncion po dwóch porażkach z rzędu u siebie przypomni sobie że można też wygrać na swoim stadionie a Cerro Porteno zaliczy trzecią porażkę z rzędu na wyjeździe.

 

0:2

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna - PERU(Primera División)

Spotkanie: Alianza Lima - Uni Cesar Vallejo

Typ: 1

Kurs: 1.90

Godz:03.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Peru na mecz tamtejszej Primera División.

W meczu spotkają się Alianza Lima oraz Uni Cesar Vallejo.

Alianza Lima rozegrała w tym sezonie w lidze dwadzieścia trzy mecze w których zdobyła trzydzieści sześć punktów co daje czwartą pozycję w Primera División.

Uni Cesar Vallejo zagrał również dwadzieścia trzy mecze ale zdobył trzydzieści cztery punkty i zajmuje siódmą lokatę w lidze.

Gospodarze zagrali u siebie jedenaście razy i zdobyli dwadzieścia punktów sześć razy wygrywając, dwa razy remisując oraz trzy mecze przegrywając, bilans bramek u siebie 10-9.

Goście grali na wyjazdach jedenaście razy i przywieźli do siebie pięć punktów po pięciu remisach oraz sześciu porażkach, bilans bramek na wyjazdach 7-16.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Alianza Lima nie jest typową domową drużyna lecz w czterech ostatnich meczach u siebie raz zremisowała i trzy razy wygrała, a Uni Cesar Vallejo na wyjazdach gra bardzo słabo i do tej pory nie potrafił wygrać meczu poza swoim stadionem i to się nie zmieni bo kolejny raz wrócą do siebie bez punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - PERU(Primera División)

Spotkanie: Alianza Lima - Uni Cesar Vallejo

Typ: 1

Kurs: 1.90

Godz:03.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Peru na mecz tamtejszej Primera División.

W meczu spotkają się Alianza Lima oraz Uni Cesar Vallejo.

Alianza Lima rozegrała w tym sezonie w lidze dwadzieścia trzy mecze w których zdobyła trzydzieści sześć punktów co daje czwartą pozycję w Primera División.

Uni Cesar Vallejo zagrał również dwadzieścia trzy mecze ale zdobył trzydzieści cztery punkty i zajmuje siódmą lokatę w lidze.

Gospodarze zagrali u siebie jedenaście razy i zdobyli dwadzieścia punktów sześć razy wygrywając, dwa razy remisując oraz trzy mecze przegrywając, bilans bramek u siebie 10-9.

Goście grali na wyjazdach jedenaście razy i przywieźli do siebie pięć punktów po pięciu remisach oraz sześciu porażkach, bilans bramek na wyjazdach 7-16.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Alianza Lima nie jest typową domową drużyna lecz w czterech ostatnich meczach u siebie raz zremisowała i trzy razy wygrała, a Uni Cesar Vallejo na wyjazdach gra bardzo słabo i do tej pory nie potrafił wygrać meczu poza swoim stadionem i to się nie zmieni bo kolejny raz wrócą do siebie bez punktów.

 

0:1

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Data: 11.08.2013 godzina: 22:30

Dyscyplina: Piłka nożna, Peru

Spotkanie: Pacifico - U. de Deportes

Typ: Powyżej 2,5 bramek

Kurs: 2,35

Bukmacher: Bet365

 

Mecz ligi peruwiańskiej 12 w tabeli Pacifico z 3 U. de Deportes zwrócił moją uwagę wysokimi kursami na tzw. overy, czyli liczbę bramek powyżej przyjętej w zakładzie linii. Na linie powyżej 2,5 kursy są przeważnie po 1,80 zależy od ligi, a tutaj aż 2,35 a w niektórych ofertach bukmacherów sięga nawet 2,50... Liga peruwiańska jak wszystkie południowoamerykańskie jest trochę nieobliczalna i w meczach pod jej egidą często padają albo bardzo wysokie, albo bardzo niskie, bezbramkowe wyniki. Nie można do końca przewidzieć jak może być w danym konkretnym spotkaniu a skoro nie można przewidzieć również w meczu Pacifico z Deportes to kurs 2,35 uznaję za wart podjęcia ryzyka. Ostatnie 3 mecze Pacifico to wyniki 0:2, 2:1, 1:2 czyli 2/3 zakończyły się overami. Ostatnie 3 mecze Deportes to wyniki 3:0, 2:2, 0:0 czyli też 2/3 zakończyły się overami. Łącznie daje to 6 meczów gdzie 4 zakończyły się overami czyli 66,6%. Dla mnie jest to wystarczająco duży procent żeby zaryzykować typ na over również w meczu dzisiejszym. Co mnie jeszcze przekonuje do takiego typu to to, że kursy na taki typ rosną, a to znaczy, że większość grających typuje raczej under. Czasem warto zagrać przeciwko ogólnej tendencji i iść pod prąd bo masówki zazwyczaj kończą się źle, dla grających nie dla bukmachera. 3 bramki jak na nieobliczalną ligę peruwiańską to nie jest dużo, zdarzają się mecze, że tyle pada po pierwszej połowie. Jednak najważniejszym czynnikiem, który przekonuje mnie do tego typu jest kurs, według mnie na tyle wysoki, że warty podjęcia ryzyka. Czy to się opłaci przekonamy się po zakończeniu spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Kolumbia

Spotkanie: Envigado vs Millonarios

Typ: HT-X (remis do połowy)

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bet-at-home

Godzina: 00:30

Analiza:

 

Na dzisiejszy typ wybrałem mecz ligi kolumbijskiej pomiędzy Envigado oraz Millonarios.Gospodarze tego spotkania to obecnie ostatnia drużyna tego sezonu.Po dwóch kolejkach zanotowali dwie porażki i mimo że były to porażki po 1:0 to jednak początek tego sezonu jest nieudany dla Envigado i dziś muszą poprawić swoją grę by coś ugrać z Millonarios który w pierwszych meczach zanotował 2 remisy i zajmuje 12 miejsce w tabeli.Swój typ odnośnie remisu do przerwy stawiam na wzgląd przez to że Envigado na pewno będą chcieli na początku przede wszystkim nie stracić bramki bo tutaj pierwsze punkty w sezonie bardzo przydadzą się gospodarzem jutrzejszego starcia.U siebie Envigado rozegrało jak na razie jeden mecz z obecnym liderem Junior 0:1 jednak o 00:30 przyjdzie im się zmierzyć chyba z łatwiejszym rywalem więc do jakieś punkty powinno być łatwiej choć na pewno Millonariosu nie można lekceważyć.W meczach pomiędzy tymi drużynami w meczach na stadionie Millonariosu przeważnie lepsza byłą właśnie ta drużyna jednak na terenie Envigado zawsze były to ciekawe spotkania gdzie jutrzejsi gospodarze stawiali twardy opór swoim rywalom.Ja osobiście liczę że Envigado na początku nastawi się na grę z kontry bo będą chcieli przede wszystkim zachować czyste konto na początku co już będzie dużym krokiem do skucesu w tym typie.Remis do połowy to na pewno realny typ i myślę że taki kurs trzeba spróbować wykorzystać.Ostatnio z typem HT-X się nie udało więc dziś powinno już być lepiej.Mecz rozpocznie się 30 minut po północy.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

jadu4woh-lAsuXEaC.pngOriente Petrolero - GuabirapC7cTZiQ-xdepK3b3.png

BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Apertura

27.10.2013 23:30

Typ:under 2,5

Kurs:2.25

Buk: Betclic

 

W 12 kolejce najwyższej klasy rozgrywkowej w Boliwii zmierzy się 9 zespół z 11 w tabeli. Gospodarze u siebie mają dobry bilans 3-0-1 a goście na wyjeździe mają bilans 1-1-3. Gospodarze w 11 meczach strzelili 12 bramek a stracili ich aż 20 co daje średnią na mecz niecałe 3 gole. Goście natomiast w 11 meczach strzelili 11 bramek i stracili ich tyle samo więc średnia to równo 2 bramki na mecz. Ostatnich 5 meczy pomiędzy tymi zespołami to 4 undery. Uważam, że dzisiejszy mecz może być underowy ze względu na gre gości, którzy grają bardzo underowo i w 5 wyjazdowych meczach stracili tylko 4 bramki z druzynami będącymi wyżej w tabeli. Typ oparty głównie na statystykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna - KOLUMBIA-Liga Postobon

Spotkanie:Patriotas-Once Caldas :plus: 0-1

Typ:2

Kurs:2.47

Godz:21.15

Bukmacher: ComeOn

Analiza:

 

Podstawą tego typu jest ,że mecz zostanie rozegrany w Bogocie,czyli na neutralnym boisku,bo Patriotas nie mogę grać na swoim stadionie w Tunja gdzie będzie jakiś koncert.W lepszej sytuacji stawia to gości bo są oni bardzo znanym zespołem w Kolumbii i mają w Bogocie wielu sympatyków,więc będą oni się czuli jak u siebie na Manizales.Once Caldas jest o krok od awansu do play off ,sa ostatnio w doskonałej formie wygrali na wyjeżdzie z Itaqui 4-0 i u siebie z Quindio 3-0.Jak wygrają ten mecz to awans mają pewny i nie muszą patrzeć na inne wyniki.Dodatkowo d drużyny wraca 3 graczy:że pierwszy bramkarz Cuadrado 35 / 0 i dwaj obrońcy Mosquera 12/ 0 i Lopera 34 / 0.Patriotas ,żeby awansować do play-off muszą liczyć na potknięcia aż 3 rywali ,wiedzą ,że ich szase są znikome Ich celem przed tym sezonem było utrzymanie i plan został wykonany.Odnieśli oni w ostatnich 9 meczach tylko 1 zwycięstwo,dodatkowo nie zagra u nich bardzo ważny gracz pomocnik Avimiled Rivas 15/3.Wszystko wskazuje na Once Caldas są lepszym zespołem ,mają dobrych zawodników i trenera ,a zagrają o wszystko z małym zespołem bez potencjału Patriotas .Radzę stawiać szybko bo kursy lecą szybciutko w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka nożna/ Boliwia Liga de Futbol Prof

18.11.13 00:00

Blooming-The Strongest

typ: over 2,5

kurs: 1,75

bukmacher: marathonbet

W Santa Cruz dojdzie do starcia pomiędzy zespołami Blooming i The Strongest. Dla gospodarzy aktualny sezon nie rozpoczął się zbyt dobrze. W 15 spotkaniach zdobyli 15 pkt co plasuje ich na przedostatnim miejscu w tabeli. Na chwilę obecną dysponują najgorsza ofensywą w lidze zaledwie 12 bramek strzelonych. Co ciekawe 9 z tych bramek zdobyli na własnym terenie. Goście z kolei zajmują 4 lokatą z możliwością wskoczenia na 3 miejsce. W 15 spotkaniach zdobyli 29 bramek i stracili 21. The Strongest to drużyna własnego boiska a gra na wyjazdach to dla nich bolączka. Aktualnie notują serię 5 wyjazdowych spotkań bez zwycięstwa. Teren Blooming to dla gości strasznie niewygodne boisko. Na 25 ostatnich spotkań wyjazdowych wygrali zaledwie 3 spotkania 7 zremisowali a 15 przegrali. Co ciekawe Między tymi zespołami pada sporo bramek co z kolei napawa optymizmem przy wyborze dlatego spotkania opcji over 2,5.

 

25.08.13 LIG The Strongest Blooming 5 : 0

06.05.13 LIG Blooming The Strongest 3 : 4

17.02.13 LIG The Strongest Blooming 3 : 1

02.12.12 LIG The Strongest Blooming 4 : 2

17.09.12 LIG Blooming The Strongest 2 : 1

03.05.12 LIG The Strongest Blooming 2 : 0

09.03.12 LIG Blooming The Strongest 3 : 0

15.05.11 LIG The Strongest Blooming 4 : 0

 

Patrząc przez pryzmat bramkowy w meczach z udziałem The Strongest pada średnio 3,3 bramki na mecz natomiast w przypadku zespołu Blooming 2,4 bramki. W spotkaniach domowych Blooming zdobywa 2,6 bramki tyle samo co The Strongest na wyjazdach. Patrząc przez pryzmat ligi, ilość bramek towarzyszących spotkaniom bezpośrednim tych zespołów myślę, że linia 2,5 jest jak najbardziej w zasięgu obu drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Kolumbia

Spotkanie: Atletico Nacional vs Itagui

Typ: HT/FT- X/1

Kurs: 4.00

Bukmacher: William Hill

Godzina: 00:00

Analiza:

 

O północy zapraszam na mecz ligi kolumbijskiej gdzie Atletico Nacional u siebie zagra z Itagui.Są to tak jakby półfinał tej ligi gdzie grają tylko 4 drużyny.Dla gospodarzy będzie to pierwsze spotkania w tej fazie natomiast goście z Itagui zagrali już jedno spotkanie które notabene przegrali 1:0.Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze o czym świadczą nawet kursy na tą drużynę oscylujące od 1.40 do 1.50 dlatego to mówi wszystko za siebie.W bezpośrednich konfrontacjach tych drużyn też dużo lepiej wypada Atletico Nacional.Itagui na pewno będzie się starać szczególnie na początku gdyż nie będą chcieli przegrać drugiego meczu ale potem może zabraknąć sił i stąd mój typ X/1.Jest on podyktowany tym że sądzę że 1 połowa będzie wyrównana a potem uwidoczni się przewaga gospodarzy i wygrają to spotkania zapewniając sobie 3 punkty w drugiej części spotkania.Ostatnie mecze nie układają się najlepiej dla Atletico Nacional, notują sporo remisów,co innego Itagui którzy grają bezkompromisowo, albo wygrywają albo przegrywają.Dziś czas na tą drugą opcję Tak więc gramy X/1, wczorajszy typ na over 3,5 w meczu Horsens tragedia (w 16 min 2:1 i tak się też skończyło) dlatego na jutrzejszy dzień trzeba się przełamać.Info niby ze strony ale tamten over też taki miał być więc sam nie wiem co o tym myśleć.Co by tu nie pisać gramy X/1.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia ( Primera Division )

Spotkanie: Nacional Potosi - Jorge Wilstermann

Typ: 1

Kurs: 2.10

Data: 28.11.2013

Godzina: 01.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na osiemnasta kolejkę boliwijskiej Primera Division.

W meczu zmierza się Nacional Potosi oraz Jorge Wilstermann.

Nacional Potosi rozegrało w lidze siedemnaście meczy w których zdobyło dwadzieścia cztery punkty po siedmiu wygranych, trzech remisach oraz siedmiu porażkach i zajmują szóste miejsce w tabeli, bilans bramek 16-17.

Jorge Wilstermann zdobył dwadzieścia siedem punktów w swoich siedemnastu meczach po siedmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz czterech przegranych co plasuje ich obecnie na czwartym miejscu w lidze, bilans bramek 32-30.

Gospodarze u siebie zagrali osiem razy i zdobyli dziewiętnaście punktów po sześciu wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 11-3.

Goście na wyjazdach zdobyli dziewięć punktów w ośmiu meczach po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 12-17.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Nacional Potosi u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze i traci bardzo mało bramek a Jorge Wilstermann obecnie na wyjazdach zalicza spadek formy-ostatnie trzy mecze to porażki, stracone dziesięć bramek i strzelone trzy a więc Gospodarze tego meczu powinni wykorzystać słabszą formę swoich rywali na wyjeździe i wygrać kolejny mecz u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia ( Primera Division )

Spotkanie: Nacional Potosi - Jorge Wilstermann

Typ: 1

Kurs: 2.10

Data: 28.11.2013

Godzina: 01.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na osiemnasta kolejkę boliwijskiej Primera Division.

W meczu zmierza się Nacional Potosi oraz Jorge Wilstermann.

Nacional Potosi rozegrało w lidze siedemnaście meczy w których zdobyło dwadzieścia cztery punkty po siedmiu wygranych, trzech remisach oraz siedmiu porażkach i zajmują szóste miejsce w tabeli, bilans bramek 16-17.

Jorge Wilstermann zdobył dwadzieścia siedem punktów w swoich siedemnastu meczach po siedmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz czterech przegranych co plasuje ich obecnie na czwartym miejscu w lidze, bilans bramek 32-30.

Gospodarze u siebie zagrali osiem razy i zdobyli dziewiętnaście punktów po sześciu wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 11-3.

Goście na wyjazdach zdobyli dziewięć punktów w ośmiu meczach po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 12-17.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Nacional Potosi u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze i traci bardzo mało bramek a Jorge Wilstermann obecnie na wyjazdach zalicza spadek formy-ostatnie trzy mecze to porażki, stracone dziesięć bramek i strzelone trzy a więc Gospodarze tego meczu powinni wykorzystać słabszą formę swoich rywali na wyjeździe i wygrać kolejny mecz u siebie.

 

2:1

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka ( Primera Division - Torneo de Invierno - Play Offy )

Spotkanie: Herediano - LD Alajuelense

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 23.12.2013

Godzina: 02.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kostaryki na drugi mecz finałowy tamtejszych rozgrywek Primera Division - Torneo de Invierno - Play Offy.

W finale tym zmierzą się drużyny Herediano oraz LD Alajuelense a w pierwszym meczu gdzie gospodarzem było LD Alajuelense padł bezbramkowy remis.

Herediano w pierwszej fazie rozgrywek ligowych zajęło pierwsze miejsce z dorobkiem czterdziestu dziewięciu punktów po piętnastu zwycięstwach, czterech remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek w pierwszej fazie sezonu 49-23.

LD Alajuelense w pierwszej fazie rozgrywek zdobyło czterdzieści siedem oczek po piętnastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz pięciu porażkach co pozwoliło im przejść do fazy Play Off z drugiego miejsca, bilans bramek w pierwszej fazie 38-18.

Gospodarze w pierwszej fazie rozgrywek zagrali u siebie jedenaście meczy z czego wygrali dziesięć a jeden zremisowali, bilans bramek u siebie w pierwszej fazie 30-9.

Goście na wyjazdach w pierwszej fazie rozgrywek zdobyli dwadzieścia punktów w jedenastu meczach po sześciu wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek na wyjazdach w pierwszej fazie rozgrywek 17-12.

W swoich półfinałach fazy Play Off Herediano zmierzyło się z Cartagines i ograło ta drużynę na wyjeździe 0:2 a u siebie 3:0 a LD Alajuelense trafiła się Saprissa z którą przegrali na wyjeździe 0:1 lecz ograli ją u siebie 1:0 i awansowali przez wyższą pozycję po pierwszej fazie zasadniczej.

Moim zdaniem będzie to bardzo ciekawy mecz w którym zgodnie z planem spotkają się dwie najlepsze drużyny po pierwszej fazie zasadniczej a do tego w pierwszym meczu finałowym padł remis 0:0, lecz ja obstawiam w tym meczu zwycięstwo gospodarzy gdyż uważam że nie wypuszczą takiej szansy z rąk mając niezły wynik na wyjeździe, grając rewanż u siebie gdzie potrafią zagrać bardzo dobre zawody, pokonali już w tym sezonie drużynę gości u siebie w fazie zasadniczej 2:0 i strzelają bardzo dużo bramek u siebie a LD Alajuelense moim zdaniem będzie musiało zadowolić się drugim miejscem grając przeciwko tak dobremu zespołowi na swoim stadionie a do tego rundę wcześniej już mieli dużo szczęścia awansując tylko przez wyższą pozycję we wcześniejszej fazie rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka ( Primera Division - Torneo de Invierno - Play Offy )

Spotkanie: Herediano - LD Alajuelense

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 23.12.2013

Godzina: 02.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kostaryki na drugi mecz finałowy tamtejszych rozgrywek Primera Division - Torneo de Invierno - Play Offy.

W finale tym zmierzą się drużyny Herediano oraz LD Alajuelense a w pierwszym meczu gdzie gospodarzem było LD Alajuelense padł bezbramkowy remis.

Herediano w pierwszej fazie rozgrywek ligowych zajęło pierwsze miejsce z dorobkiem czterdziestu dziewięciu punktów po piętnastu zwycięstwach, czterech remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek w pierwszej fazie sezonu 49-23.

LD Alajuelense w pierwszej fazie rozgrywek zdobyło czterdzieści siedem oczek po piętnastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz pięciu porażkach co pozwoliło im przejść do fazy Play Off z drugiego miejsca, bilans bramek w pierwszej fazie 38-18.

Gospodarze w pierwszej fazie rozgrywek zagrali u siebie jedenaście meczy z czego wygrali dziesięć a jeden zremisowali, bilans bramek u siebie w pierwszej fazie 30-9.

Goście na wyjazdach w pierwszej fazie rozgrywek zdobyli dwadzieścia punktów w jedenastu meczach po sześciu wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek na wyjazdach w pierwszej fazie rozgrywek 17-12.

W swoich półfinałach fazy Play Off Herediano zmierzyło się z Cartagines i ograło ta drużynę na wyjeździe 0:2 a u siebie 3:0 a LD Alajuelense trafiła się Saprissa z którą przegrali na wyjeździe 0:1 lecz ograli ją u siebie 1:0 i awansowali przez wyższą pozycję po pierwszej fazie zasadniczej.

Moim zdaniem będzie to bardzo ciekawy mecz w którym zgodnie z planem spotkają się dwie najlepsze drużyny po pierwszej fazie zasadniczej a do tego w pierwszym meczu finałowym padł remis 0:0, lecz ja obstawiam w tym meczu zwycięstwo gospodarzy gdyż uważam że nie wypuszczą takiej szansy z rąk mając niezły wynik na wyjeździe, grając rewanż u siebie gdzie potrafią zagrać bardzo dobre zawody, pokonali już w tym sezonie drużynę gości u siebie w fazie zasadniczej 2:0 i strzelają bardzo dużo bramek u siebie a LD Alajuelense moim zdaniem będzie musiało zadowolić się drugim miejscem grając przeciwko tak dobremu zespołowi na swoim stadionie a do tego rundę wcześniej już mieli dużo szczęścia awansując tylko przez wyższą pozycję we wcześniejszej fazie rozgrywek.

 

0:0

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piła Nożna, Meksyk

Spotkanie: Monarcas vs Queretaro

Typ: HT-X

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet-at-home

Godzina: 2:30

Analiza:

 

Zapraszam na mecz ligi meksykańskiej gdzie Monarcas na włąsnym stadionie podejmie Queretero.Jest to pierwszy mecz sezonu choć ostatnio zakończył się dopiero miesiąc temu no ale to nic (może nie mam racji nawet ale nie ogarniam tak bardzo piłki meksykańskiej).Ja jednak myślę że znalazłem typ warty do obstawienia.Dwie jak dla mnie równe drużyny powalczą przeciwko sobie o pierwsze punkty w sezonie.O tym że obie drużyny są na równym poziomie świadczą chociażby ostatnie statystyki H2H tych drużyn.Często padały remisy a jeśli jakaś drużyna wygrywała to najczęściej jedną bramką po bardzo wyrównanych spotkaniach.Ja dziś stawiam na remis do połowy bo jak dla mnie obie drużyny w pierwszym meczu sezonu będą się tak jakby "badać" i na pewno nie ruszą od razu do ataku.W moim odczuciu lekkim faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy więc dla bardziej odważnych graczy polecam granie HT/FT-X/1 (sam gram właśnie ten typ ale tutaj wolę zagrać bardziej ostrożnie).W ostatnich 5 meczach pomiędzy drużynami z Monarcas oraz Queretero aż w 4 starciach do połowy były remisy i to 0:0 dlatego widać że obie drużyny często grają dość kompromisowo i nie rzucają się do przodu na swojego rywala stąd taka bardzo mała ilość zdobywanych bramek.Dlatego też na dziś gramy X do połowy.Jest to pierwszy mecz sezonu dlatego ktoś może powiedzieć że ciężko przewidzieć typy w tej fazie sezonu ale właśnie to mi może pomóc bo na pewno w 1 spotkaniu nikt nie będzie chciał się bardzo odkryć żeby już od początku atakować dlatego remis do połowy całkiem możliwy i tego się trzymajmy.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna,BOLIWIA: Liga de Futbol Prof

Spotkanie:Oriente Petrolero-The Strongest

Typ:1

Kurs:2.65

Bukmacher:Unibet

Stawka 6/10

 

Po odpadnięciu z Copa Libertadores Oriente Petrolero koncentrują się na rozgrywkach ligowych,które chcą zakończyć w pierwszej trójce.Trener Silva nie będzie mógł skorzystać tylko z napastnika Pena 14/10 jest kontuzjowany .Zaś goście wczoraj grali ciężki mecz w rozgrywkach Copa Libertadores w Brazylii z Atletico Paranense,który przegrali 1-0.W najbliższym tygodniu z nowu czekaja ich 2 mecze na wyjeżdzie w Santa Cruz (lezy na wysokości)3500 m,i znowu w czwartek pojedynek u siebie z peruwiańskim Universitario bardzo ważny mecz w kontekście wyjścia z grupy.Trener gości Villegas powiedział, że da odpocząć wszystkim graczą, którzy grali w Brazylii.Pojadą oni bezpośrednio do La Paz i rozpoczną przygotowania do meczu z Universitario. Więc w Santa Cruz zagrają bez obrońców Parada 19/2 , Soliz 18/2 , Barrera 17/1 , Jeferson 4 / 0 , pomocników P.Escobar 24/15 ( kapitan i najlepszy gracz) , Cristaldo 19/4 , Melgar 17 / 0 , Castro 23/3 oraz napastników Rios 20/1 i Alfaro 3/4.Zagrają więc ze sobą zmotywowany zespół gospodarzy z druga drużyną gości,która zawsze miał problemy w Santa Cruz H-2-H 12-4-2,ostatnio wygrali,gdyz gospodarze wystawili juniorów,wcześniej nie wygrali tam 15 meczów z rzędu.Radzę bardzo szybko grać ten mecz bo kurs poleci szybko w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Chile I liga

Spotkanie: Palestino - Huachipato

Typ: over 2,5

Kurs: 1.76

Bukmacher: PinnacleSports

Czas: 20:00

Data: 06.03.2014

 

analiza:

 

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 10 kolejki Chilijskiej Premier Dywizji w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 4 pozycję w tabeli zespół Palestino z 13 Huachipato. Gospodarze tego meczu aktualnie mają za sobą 4 ligowe spotkania rozegrane na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek a stracili 3. Goście natomiast rozegrali do tej pory 4 pojedynki ligowe na wyjeździe w których to zdołali zaledwie 1x zremisować a 3x doznali porażki strzelając przy tym 7 bramek a stracili 17. Gospodarze tego meczu dobrze prezentują się aktualnie na własnym stadionie gdzie średnio zdobywają prawie 2 bramki na każde spotkanie. Goście natomiast zupełnie nie radzą sobie w pojedynkach wyjazdowych i chodź o dziwno zdobywają w nich sporo bramek bo prawie 2 na każdy mecz to jednak o wiele więcej ich tracąc co widać zresztą na w/w statystykach. Reasumujac wydaje mi się, że warto tutaj pobrać over 2,5 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Chile Primera Division)

Mecz: Palestino - Huachipato

Typ: liczba bramek w meczu – over 3,5

Kurs: 3,00

Bukmacher: WilliamHill

Data: 06.03.2014 godz: 20:00

 

Analiza:

 

Od jakiegoś czasu obserwuję uważniej ligę Chile i trzeba przyznać że jest to ciekawa liga do grania overów. Jest tam kilka zespołów, które nie przejmują się za bardzo taktyką i stawiają na radosny, ofensywny futbol. Oczywiście zdarzają się też mecze nudne z małą liczbą sytuacji, ale jak spotkają się dwa zespoły nastawione ofensywnie to mamy wymianę ciosów i bardzo wiele goli. Dzisiaj dojdzie do meczu w którym możliwy jest taki właśnie wysoki over.

Palestino to solidny zespół z czołówki ligi, w dotychczasowych dziewięciu meczach ma bilans bramek 19:12. U siebie słabiej - 7:3 w czterech meczach, ale akurat podejmował inne zespoły z czołówki i mecze były w miarę wyrównane. Ze słabszym Evertonem już była wygrana 4:0. Tym razem jest szansa na wysoki wynik bo przyjeżdża Huachipato, czyli zespół który na wyjazdach nie zwykł murować bramki. Dotychczas przegrał z Santiago Wanderers 4:2, Colo Colo 5:3 oraz Universidad Catolica 7:1. To wszystko zespoły z czołówki ligi na poziomie zbliżonym do Palestino. Do tego remis 1:1 ze słabszym zespołem Cobreloa.

Jak widać gracze Huachipato bez kompleksów podejmują wymianę ciosów z silniejszymi rywalami i nawet jeśli wychodzą z niej mocno poobijani to przynajmniej jest na co popatrzeć. Atak mają niezły, w każdym meczu strzelają gole, trochę gorzej jest z grą obronną, no ale tym lepiej dla nas. Over 3,5 gola jak najbardziej realny, a za drobne można nawet próbować jeszcze wyższych overów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – I liga Kolumbia

Spotkanie: Boyaca Chico – Atletico National

Typ: X

Kurs: 3.40

Bukmacher: Unibet

Czas: 01:45

Data: 08.03.2014

 

analiza:

 

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 10 kolejki Kolumbijskiej Premier A w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 7 pozycję w tabeli drużyna Boyaca Chico z prowadzącym Atletico Nacional. Gospodarze tego meczu w swoich 8 dotychczasowych występach ligowych zdołali 5x odnieść zwycięstwo a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 8. Goście natomiast mają aktualnie rozegranych 9 spotkań ligowych w których to zdołali 7x zwyciężyć a 2x doznali porażki strzelając przy tym 23 bramki a stracili 10. W pojedynku tym spotykają się dwie drużyny które nie zremisowały jeszcze w swoich dotychczasowych spotkaniach i chodź wcale nie powiedziane, że będzie to akurat w tym meczu to jednak osobiście zaryzykuje tutaj i poszukam remisu po bardzo dobrym kursie 3.40 który znaleźć możemy w Unibet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka nożna, Kolumbia Liga Postobon, godz. 21:15

Spotkanie: Deportivo Cali - Patriotas

Typ: 2 DNB

Kurs: 5,0

Buk: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

Przed nami 11 kolejka Kolumbijskiej Liga Postobon. Naprzeciw siebie staną zespoły Deportivo Cali i Patriotas. Faworytem wydają się być gospodarze, ja jednak zdecydowałem się na postawianie na gości. Deportivo zajmuje w lidze ostatnią pozycję z zaledwie 7 punktami na koncie. W 10 meczach wygrali zaledwie raz i zanotowali 4 remisy i już 5 porażek. Bardzo słabo jest u nich ze skutecznością. Tylko 7 bramek zdobytych to nie najlepszy wynik. Gospodarze grają w Copa Libertadores, gdzie po 3 kolejkach fazy grupowej są liderami z 6 punktami. Kolejne spotkanie już za 4 dni. Trener zatem rotuje składem i w dzisiejszym meczu zabraknie spora ilość ilość ważnych zawodników. Nie zagrają: Maondragon 5/0 B, Cassiera 6/0 O, Viafara 6/0 P, Perez 8/0 P, Lizarazo 5/1 P, Higuita 5/2 P, Candelo 9/0 P, Ramirez 7/2 N oraz Mendoza 4/1 N. Widzimy zatem że Ci gracze grali dużo w lidze, a co ciekawe strzelili 6 z 7 bramek które zdobyło Deportivo w Liga Postobon. A teraz o gościach. Dość dobrze radzą sobie w tym sezonie. W tabeli plasują się na 8 miejscu z 14 punktami [4-2-4]. W ostatnich 5 spotkaniach wygrali 3 razy i zanotowali remis i porażkę. Na wyjazdach grają jednak słabo. Jednak będzie bardzo dobra okazja aby przełamać to niemoc. Zwłaszcza że Patriotas nie jest tak mocno osłabione. Najważniejszą postacią która nie zagra jest obrońca Vargas 10/1, do tego nie zagrają również Vikonis 8/0 B, Rivas 6/0 P, Larahondo 7/0 N. Zatem jakoś to się rozkłada bo w każdej formacji brakuje tylko jednego zawodnika, a więc bez problemu są do zastąpienia. Myślę że dla gospodarzy ważniejszym meczem będzie ten za 4 dni. Widzimy ilu zawodników brakuje, a myślę że tym ważniejszym trener da jeszcze odpocząć w tym meczu. Goście mocno nie są osłabieni. Muszą w końcu odblokować się w meczach wyjazdowych, a okazja ku temu jest bardzo dobra. Mój typ to wygrana gości jednak trochę asekuracyjnie DNB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna – BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Clausura 2013/2014

Spotkanie: Oriente Petrolero - Nacional Potosi

Typ: Oriente Petrolero wygra po przejęciu prowadzenia

Kurs: 8,00

Bukmacher: Bet365

Data i godzina: 07.04.14 00:00

Stawka: 2/10

 

Dziś o północy czasu polskiego odbędzie się mecz kończący trzynastą kolejkę boliwijskiej ekstraklasy pomiędzy Oriente Petrolero a Nacional Potosi. Gospodarze to szósta ekipa ligi, goście są na ostatnim miejscu w tabeli.

 

Gospodarze zremisowali ostatni mecz ligowy z przedostania Guabirą 2:2. Pomimo tego, iż przez ponad dziesięć minut goście grali w "10" gospodarze zdołali ledwie wyrównać trafieniem z rzutu karnego. Na swoim stadionie Oriente gra solidnie: 3 zwycięstwa, remis i porażka (z walczącym o mistrzostwo kraju Realem Potosi).

 

Goście zremisowali ostatni mecz Bolivarem 1:1. Mimo, iż przegrywali spotkanie zdołali doprowadzić do remisu i zdobyć cenny punkt na drodze ku utrzymaniu. Niestety, goście dysponują fatalnym bilansem wyjazdowym - każdy z 6 ligowych wyjazdów kończył sie klęską gości. Mało tego, Nacional strzelił rywalom ledwie dwie bramki, tracąc aż 13!

 

Obie drużyny grały ze sobą w styczniu tego roku – wtedy to lepszy okazał się Nacional Potosi, który wygrał spotkanie pewnie 3:1. W 12 z 15 ostatnich spotkań obie ekipy strzelały bramki.

 

To że padną bramki oceniam jako pewniak. Bukmacherzy również nie pozostawiają złudzeń kto jest faworytem. Pokuszę się więc o typ przewidujący losy spotkania. Można przypuszczać następujący rozwój spotkania – walczące o utrzymanie Nacional stawia wszystko na jedną kartę, okupuje się we własnym polu karnym i być może strzela bramkę z zaskoczenia. Myślę jednak, że i to może okazać się za mało. Po pierwsze, nad ekipą gości wisi fatum – dla nich remis na boisku rywala będzie jak zwycięstwo. Po drugie – różnice w poziomie gry obu zespołu obrazuje nam dystans punktowy między obiema ekipami: goście 8 „oczek”, gospodarze aż o 10 więcej. Nacional udowodnił jednak, iż potrafi strzelać bramki akurat temu rywalowi, nawet na wyjeździe.

 

Stawiam drobną kwotę z ostatniej wygranej na wygraną gospodarzy po przejęciu prowadzenia. Ewentualna wygrana będzie dobrym kapitałem przed wtorkową LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka (Primera Division - Torneo de Verano)

Spotkanie: LD Alajuelense - CS Cartagines

Typ: 1

Kurs: 1.90

Data: 11.04.2014

Godzina: 04.00

Bukmacher: Doxxbet

 

Analiza:

W 19 kolejce Torneo de Verano kostarykańskiej Primera Division na Estadio Alejandro Morera Soto w Alajuela zmierzą się miejscowy zespół Liga Deportiva Alajuelense z Club Sport Cartagines. Gospodarze to jeden z najmocniejszych klubów w historii kostarykańskiego futbolu: 29-krotny mistrz kraju (rekord ligi wspólnie z Deportivo Saprissa) i 20-krotny wicemistrz, 2 razy zdobyli Puchar Mistrzów CONCACAF (1986 i 2004). W poprzedniej rundzie - Torneo de Invierno - zdobyli mistrzostwo pokonując w finale Herediano, które w półfinale wyeliminowało CS Cartagines po dwóch pewnych zwycięstwach 2:0 i 3:0. W Torneo de Verano gospodarze także spisują się znakomicie. Po 16 meczach zajmują wysokie trzecie miejsce, mimo że rozegrali o dwa mecze mniej niż większość drużyn. Na 31 zdobytych punktów składa się 9 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki (gole 34:16). U siebie zagrali do tej pory tylko 7 meczów - 6 razy wygrywając i raz remisując (gole 22:5). Goście po dobrej lokacie w Torneo de Invierno w obecnej rundzie notują bardzo słabe wyniki. Zajmują przedostatnie, 11 miejsce z dorobkiem 16 punktów w 17 meczach (3 zwycięstwa, 7 remisów i 7 porażek, gole 14:24). Na wyjazdach wygrali tylko raz, 3 razy remisując i 5 razy przegrywając, bilans bramkowy 7:18. Z CS Cartagines dzisiejszym gospodarzom dobrze gra się od zawsze - pierwszy mecz po założeniu LD Alajualense 2 sierpnia 1919 roku wygrali 3:1 w Cartago właśnie z CS. Ostatnie 2 mecze między tymi zespołami także zostały w Cartago: w lutym padł bezbramkowy remis, w listopadzie górą byli przyjezdni LD (1:0). W Alajuela 10 ostatnich meczów z CS to 8 wygranych gospodarzy, 1 remis i 1 wygrana gości:

17.09.13 PRI Alajuelense Cartagines 4 : 0

10.03.13 PRI Alajuelense Cartagines 2 : 0

23.09.12 PRI Alajuelense Cartagines 1 : 0

22.01.12 PRI Alajuelense Cartagines 0 : 1

08.09.11 PRI Alajuelense Cartagines 4 : 0

28.11.10 PRI Alajuelense Cartagines 3 : 0

25.07.10 PRI Alajuelense Cartagines 2 : 0

18.04.10 PRI Alajuelense Cartagines 2 : 0

24.10.09 PRI Alajuelense Cartagines 2 : 1

14.09.08 PRI Alajuelense Cartagines 1 : 1.

W najbliższym meczu stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna Peru Copa Inca

Spotkanie: Los Caimanes FC - Cesar Vallejo

Typ: Los Caimanes lub remis

Kurs:1.50

Godz: 23:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zapraszam na spotaknie 10 kolejki Peruwiańskiej piłki. Wybrałem na dziś ten mecz z powodu małego wyboru lecz myśle że można na nim zarobic. Los caimanes u siebie w świetnej formie jak do tej port 4 zwycięstwa i jeden remis. Cesar Vallejo na wyjazdach nie zachwyca 2 porażki 1 zwycięstwo z ostatnia jak do tej pory drużyną Univestrario która nie wygrała jeszcze żadnego meczu, oraz jeden remis nie są to zachwycające rezultaty. W tabeli gospodarze są na jedno punktowym prowadzeniu nad swoimi dzisiejszymi rywalami. Będzie to więc mecz o punkty przewiduje remis Caimanes ma szanse na wygraną , dlatego radze grać asekuracyjnie na ten mecz. Te drużyny grały ze sobą tylko raz i był to wynik 1:1 na boisku dzisiejszych gości, jeżeli na wyjeźdźie remisują u siebie spokojnie powinni wygrać w najgorszym wypadku zremisować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna (Gwatemala)

Spotkanie: Coatepeque - Comunicaciones

Typ: X2

Kurs: 1,67

Godz: 1.05.2014 21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Gwatemala to chyba liga z największym procentem wygranych gospodarzy, ale tutaj zdecyduję się pograć na gości. Comunicaciones to najlepszy klub w Gwatemali od kilku lat. Co sezon dochodzą do finału (chyba sezon 08/09 był taki, że nie awansowali nawet z 1/4) są lepszą drużyną zdecydowanie. Ostatnio z formą nie najlepiej, ale zaczęły się play-offy i trzeba iść na całego. Wyjazdy nie zawsze się w ich wykonaniu udawały, ale sądzę, że od Coatepeque są o klasę lepsi. W reprezentacji ostatnio grało z tego zespołu 11 graczy, więc to oni stanowią o sile reprezentacji i zespołu, są zgrani. Coatepeque bez większych sukcesów, myślę że Los Cremas będzie chciało załatwić awans już w 1 meczu. X2 asekuracyjnie, bo niepokoi mnie ten odsetek wygranych gospodarzy i forma zespołów Gwatemalskich na wyjazdach (Comunicaciones ma najlepszy bilans wyjazdów, ale i tak jest bez szału, starczy spojrzeć w którykolwiek sezon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...