Skocz do zawartości

Australia - A-League i ligi niższe


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

AUSTRALIA: A-League

Adelaide - Sydney

31.12.2012 10:00

typ X

kurs 4.09

 

Nie mam wyboru, z kosza czy hokeja jestem noga, już prędzej trafię tutaj remis, choć nie będzie łatwo. Kurs jest wysoki, ponieważ gospodarze: Adelaide to wicelider, i kursy na nich właśnie są niskie, wahają się między 1.6 a 1.75, ja tu wybrałem inną opcję a mianowicie remis. Ostatnio Sydney pokonało u siebie lidera Central Coast 1-0, dziś będzie im także ciężko, ale, że Adelaide w formie szczytowej nie jest to typuje remis. A dlaczego nie jest w najwyższej formie? Bo przegrali ostatnie dwa mecze z Brisbane 1-0 i aż 6-1 z Sydney Wanderers, wcześniej wygrywali stąd ich pozycja w tabeli. Mają 25 punktów a w bramkach 21-17, natomiast Sydney ma 13 punktów w bramkach 16-27 i zajmują przed ostatnią dziewiątą pozycję. Tak sobie patrzę i Adelaide od dawna nie zremisowało meczu, bodaj od siedmiu meczów, na trzynaście meczów zarówno gospodarze jak i goście mają po jednym remisie jeżeli chodzi o tę ligę, może czas by powiększyć ten stosunek? No nie wiem, wiem jedno, że jak wejdzie to będę bardzo happy...

 

H2H

23.11.12 ALE Sydney Adelaide 1 : 2

19.02.12 ALE Adelaide Sydney 1 : 2

22.12.11 ALE Sydney Adelaide 2 : 2 :??:

22.10.11 ALE Adelaide Sydney 1 : 2

29.12.10 ALE Adelaide Sydney 2 : 0

04.10.10 ALE Sydney Adelaide 1 : 2

 

Na 24 mecze bezpośrednie między tymi ekipami były tylko trzy remisy :D Dobra liczę tutaj na remis, ze względu na spadek formy Adelaide, a waleczność Sydney :ok:

 

Stawiam 1-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Australia A-League

Spotkanie: Brisbane - Wellington

Typ: over 2.5

Kurs: 2.05

Godz. 10.30

Bukmacher: Expekt

Analiza:

Spotkanie kończące 14 kolejkę Australijskiej A-League. Gospodarze ekipa Brisbane bardzo zawodzi w tym sezonie przedostatnie miejsce w lidze i tylko 14 punktów zdobytych. Bilans to 4 zwycięstwa 2 remisy i aż 7 porażek, bramki 15:15 – średnia 2.3. Na własnym stadionie po równo 3 zwycięstwa i 3 porażki nieźle w ofensywie bo 10 bramek strzelonych przy 5 straconych (średnia 2.5). Do tego spotkania przystępuje podbudowani ostatnim wyjazdowym zwycięstwem z Adelaide a więc wiceliderem. Po słabych wynikach w grudniu przyszedł nowy trener Mike Mulvey który zapowiedział że chce odbudować zespół w ofensywie bo tam potencjał jest ogromny (w zeszłym sezonie zdecydowanie najwięcej bramek strzelonych w lidze), w składzie pozostała dwójka klasowych napastników król strzelców z ubiegłego sezonu Berisha i jego partner Brazylijczyk Silva. Goście aktualnie zajmują szóstą pozycję ostatnią dającą grę w play-offach jednak ścisk jest bardzo duży gdyż ostatnia ekipa w tabeli Sydney traci tylko 3 oczka. Wellington w meczach wyjazdowych gra dość odważnie i ofensywnie ich średnia bramkowa to 3.3 na co składa się 9 bramek strzelonych przy 11 straconych. Faworytem gospodarze jednak bardziej bym się tu skłaniał ku overowi. Brisbane od pięciu spotkań notuję serię underową co w poprzednim sezonie im się nie przytrafiało tak więc najwyższa pora na przełamanie. Obie drużyny zdecydowanie większy potencjał w ofensywie niż w defensywie. Pierwsze spotkanie obu ekip zakończone remisem 1:1 choć sytuacji do zdobycia większej ilości bramkę z obu stron nie brakowało. Dziś przewiduje ofensywnej wejście w nowy rok obu ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUSTRALIA: A-League

Perth - Sydney 05.01.2013 11:45

typ:X2

kurs:2,20

buk:Tobet

 

Od wczoraj chodzi mi po głowie dzisiejsze spotkanie w lidze australijskiej pomiędzy Perth a Sydney FC. Faworyzowani oczywiście są gospodarze którzy na swoim stadionie zdobyli aż 15 punktów (4-2-1) z 18 zdobytych w lidze. Z drugiej strony słabo radzący sobie goście zajmujący ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 13 punktów (4-1-9) z czego 6 na wyjazdach ( dwie wygrane z Wetern Sydney i Wellington). Znaki na niebie i ziemi wskazują na zespół gospodarzy, ale mi po głowie chodzi typ że Perth nie wygra dzisiejszego spotkania, cos tak czuję w lewym kolanie:D. Przesłanką do zagrania akurat takiego typu jest fakt że dzisiejsi goście są niewygodnym przeciwnikiem dla drużyny Perth, o czym świadczą mecze pomiędzy zespołami, na 24 spotkania tylko 5 wygranych dzisiejszych gospodarzy. W pierwszym meczu tego sezonu Perth uległo w Sydney 2:1, a ostatnie zwycięstwo gospodarze zanotowali w 2009 roku.

Myślę że pomimo słabszej dyspozycji w tym sezonie zespół z Sydney stać na sprawienie niespodzianki i ugranie choćby 1 punktu a kurs bardzo kuszący i chyba warty zaryzykowania zwłaszcza że u kangurów wszystko jest mozliwe.

Troszkę martwią braki w obronie druzyny z Sydney zabraknie takich zawodników jak:Griffiths 9/0, Bosschaart 6/1, Fabinho 10/0. Ale w stosunku do ostatniego przegranego meczu 3:0 z Adelaide zwiększy się moc w ofensywie powraca pomocnik Ali Abbas 13/1 oraz gwiazda w zespole, napastnik Del Piero 13/5.W obronie gospodarzy również braki w obronie do kontuzjowanego M. Thwaite 11/0 dołączył pauzujący za czerwoną kartkę w ostatnim przegranym meczu z Central Cost 1:0 obrońca z Holandii B. van den Brink 12/0.

W obu zespołach notujemy braki w obronie, więc dużo będzie zależeć od gry obu zespołów w ofensywie, i mam nadzieje że skuteczniejsi będa dzisiaj przyjezdni z Sydney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia A-League

Spotkanie: Melbourne V. – Central Coast

Typ: over 2.5

Kurs: 1.93

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 07.30

Analiza:

Hit w 16 kolejce Australijskiej A-League pojedynek Melbourne z Central Coast.

Gospodarze aktualnie na ostatnim stopniu podium, po 15 grach mają na koncie 26 punkty zdobyte, bilans 8-2-5. Podopieczni Postecoglou są znani z ofensywnej piłki bo taką filozofię gry preferuje ich trener. I ma to wszystko odzwierciedlenie, dużo bramek tracą ale także dużo tracą w tej chwili ten bilans jest po równo 26:26 – i najwyższa średnia w lidze 3.5. U siebie jak do tej pory tylko raz schodzili pokonania a było to na samym początku sezonu od tamtej pory 5 zwycięstw i 2 remisy, bramki 15 zdobytych przy 10 straconych, średnia nadal powyżej 3.0.

Goście w tej chwili lider rozgrywek z 33 punktami na koncie, bilans 10-3-2. Bardzo dobra ofensywa 25 bramki na koncie i najlepsza defensywa tylko 10 bramek straconych tak można scharakteryzować bramkowo ta ekipę. U siebie mają komplet punktów, gorzej idzie na wyjazdach, bilans 4-3-2, bramki 10:6.

Teraz kilka spraw dla którego idzie tutaj w stronę overa. Pierwsza sprawa goście seria aż 6 spotkań underowych co rzadko się zdarza w tej lidze, więc pora na przełamanie. Obie ekipy mają niesamowitych w tym sezonie zawodników od strzelania bramek, Melbourne aktualnego wicelidera strzelców Rojasa 10 trafień, po drugiej stronie jest lider tej klasyfikacja McBreen 12 trafień i ostatnio świetna dyspozycja. Obaj panowie mogą liczyć w tym wszystkich na bardzo kreatywnych pomocników. Central które tak jak wspomniałem może pochwalić się najlepszą defensywą od trzech spotkań na boisku Melbourne nie może sobie poradzić z świetną ofensywą tej drużyny 6 bramek straconych w tych pojedynkach (w każdym po dwa). Nie mają antidotum na ofensywę Melbourne dlatego też grają w tych pojedynkach ofensywnie bo na koncie mają o jedną mnie bramkę strzeloną w tych trzech meczach. W tym sezonie raz już spotkaliśmy się na boisku Melbourne wynik 2:2. Gospodarzę będą chcieli dziś wygrać by zniwelować stratę do lidera która już wynosi 7 punktów a w razie porażki zrobi się już dość duża a formie są wysokiej. Goście też trzy oczka najbardziej by w tym spotkaniu urządzały odskoczą wtedy od rywali strata dzisiejszego rywala wynosiła by już 10 punktów a wiceliderowi uciekli by na cztery oczka. Tym bardziej zależy im na zwycięstwie bo krążą plotki że ktoś z ważnych zawodników może odejść a zwycięstwo z takim rywalem może pomóc zachować tych piłkarzy do lata przynajmniej taką nadzieję ma trener. Ja po prostu widzę w tej konfrontacji znowu bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia A-League

Spotkanie: Central Coast – Newcastle

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.50

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 9.45

Analiza:

Gospodarze Central Coast to aktualny lider rozgrywek w Australii. Po 16 kolejkach mają na koncie 34 punkty i o dwa wyprzedzają drugą w tabeli drużynę Adelaide. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im odskoczyć od rywala na kolejne 3 punkty gdyż ich rywal przegrał wczorajsze spotkanie w tej kolejce.

Central Coast po dwóch meczach wyjazdowych z rzędu wraca na swój stadion by radować swoją grą swoich kibiców. A u siebie kibice maja wiele powodów do dumy z drużyny, sześć spotkań w domu i komplet punktów 15 bramek zdobytych przy tylko 4 straconych.

Goście natomiast zamykają czołową szóstkę która po sezonie zasadniczym rywalizuje w play-offach o mistrzostwom jednak ich przewaga nad grupą pościgową jest prawie żadna ostatni ekipa ma tylko 4 punkty straty. Newcastle w lidze aktualnie mają druga najgorszą defensywę 28 bramek straconych przy 20 strzelonych. W meczach wyjazdowych poczynają sobie bardzo ofensywie lecz ze słabym skutkiem tylko 2 zwycięstwa 1 remis i 5 porażek, w bramkach natomiast wygląda to obiecująco dla typu 13:18 – średnia 3.9. Ostatnie cztery pojedynki wyjazdowe to pasmo niepowodzeń wszystko przegrane.

Forma, atut własnego boisk wszystko przemawia za gospodarzami, jednak podejmuję drugą próbę przełamania underowego gospodarzy (tydzień temu się niestety nie udało) którzy mają już serię 7 underów co w tej lidze jest rzadkością. Sami są wstanie pokryć dziś tą linię bo mając w ataku świetnie dysponowanego lidera klasyfikacji strzelców McBreena a z takim zawodnikiem łatwiej o bramki, jednak liczę także na gości którzy w ofensywie mają czym straszyć Heskey czy Griffiths a jak pisałem wyżej to w meczach wyjazdowych lubią pograć ofensywnie, oby dziś było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia A-League

Spotkanie: Central Coast – Adelaide

Typ: BTS

Kurs: 2.10

Godz. 9:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie na szczycie w 18 kolejce australijskiej A-League gdzie zmierzy się lider z wiceliderem.

Ekipa gospodarzy Central Coast przewodzi w tabeli i nad dzisiejszym rywalem ma trzy punkty przewagi. Po 17 spotkaniach mają na koncie 35 punkty zdobyte bilans 10-5-2, bramki 26:11(średnia 2.2) – bardzo dobrzy zarówno w ofensywie jak i defensywie (najlepsza w lidze). Przed własną publicznością radzą sobie świetnie 6 zwycięstw 1 remis i żadnej porażki, po stronie bramek zdobytych mają 15 po stronie strat zaledwie 4.

Adelaide tak jak wspomniałem do lidera tracą trzy punkty, ale także muszą uważać na goniące je zespoły a mianowicie Melbourne (strata dwóch punktów) i Sydney (strata trzech punktów). Bilans po 17 kolejkach prezentuje się tak 10-2-5, podobnie jak gospodarze w ataku wyglądają bardzo dobrze 27 strzelone bramki to w obronnie jest już gorzej o 10 bramek więcej straconych od dzisiejszych gospodarzy. Na wyjazdach nie radzą sobie zbyt dobrze 3-1-4, bramki 8:13.

Obie ekipy w ostatnich pięciu spotkania pogubili trochę punktów, gospodarze przegrali min. z Sydney czy zremisowali w ostatniej kolejce z Newcastle, gościom szło trochę gorzej bo przegrali dwa pojedynki w tym w ostatniej kolejce z Heart 2:0. Wyżej wspomniałem o tym że obie potrafią grać ofensywnie, bo obie mają świetnych zawodników do takiej gry w Central Coast jest aktualny lider strzelców McBreen oraz partnerujący mu Ibini-Isei, Adelaide mogą odpowiedzieć Neumannem i Vidosicem, do składu natomiast wraca bardzo ważnych w kreowaniu akcji ofensywnych argentyński pomocnik Carrusca która ma na koncie 14 występów i trzy bramki, jego brak był widoczny w ostatnim spotkaniu. Faworytem tej konfrontacji jest aktualny lider który sześć ostatnich konfrontacji wygrał. W tym roku już jeden pojedynek obie ekipy między sobą rozegrały i podobnie jak dzisiaj gospodarzem była ekipa Central. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Gospodarze u siebie problemu ze zdobyciem bramki nie powinni mieć żadnego ale i gościom ta sztuka powinna się udać bo kto ja nie wicelider może zagrozić liderowi u siebie, a od początku grudnia nikt tutaj nie potrafił strzelić bramki więc pora chyba żeby ktoś zapisał coś po stronie strat tej ekipie. A kurs na BTS wystawiony przez Bet365 moim zdaniem jest pomyłką bo obie przecież poziomem od siebie aż tak się nie różnią a w ataku mają kim straszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia A-League

Spotkanie: Brisbane –Melbourne V.

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.11

Bukmacher: Pinnacle

Godz.: 9:45

Analiza:

Najciekawsze spotkanie 24-ej kolejki Australijskiej A-League.

Gospodarze Brisbane aktualnie z dorobkiem 28 punktów plasują się na szóstym miejscu ostatnim dającym grę w play-offach. Jak do tej pory wygrali osiem pojedynków w czterech dzieli się punktami a z boiska pokonani schodzili jedenaście razy. Główny cel ekipy to oczywiście pozostanie w czołowej szóstce a sytuacja przedstawia się tak raczej wyżej niże piąte miejsce ciężko będzie wywalczyć do tej pozycji mają stratę tylko dwóch punktów i jeśli dziś wygrają to wskoczą na to pozycję. Zdecydowanie dłuższa jest lista zespołów goniących nawet ostatnie Wellington ma jeszcze szanse strata to sześć punktów. Bramki bo to jest najbardziej w tym typie prezentują się tak 27 strzelone i w ataki Berisha 12 trafień w tym sezonie (rok temu król strzelców), obrona 26 bramki stracone co jest niezłym wynikiem w tej chwili ale dziś nie może wystąpić trójka istotnych graczy odpowiedzianych za grę defensywną dwaj obrońcy Smith i Jurman oraz defensywny pomocnik Murdocca. Co ciekawe gospodarze są najgorzej grającym zespołem u siebie bilans 5-1-4, bramki 17:10. Ostatnie trzy pojedynki to siedem punktów dopisanych do ich konta.

O ekipie gości Melbourne nie raz pisałem i nie raz grałem overy bo jest to ekipa zdecydowanie ustawiona pod grę ofensywną stąd bardzo dużo bramek strzelonych o straconych a mianowicie 41:38 – średnia 3.4. W tej chwili plasują się trzecim miejscu z 39 punktami na koncie strata do lidera to już osiem punktów do wicelidera dwa mniej, przewaga nad czwartym zespołem to zaledwie trzy oczka. Tak jak wspomniałem jest to niezwykle ofensywnie grająca ekipa w której prym wiedzie dwójka graczy Rojas z 14 bramkami i Thompson 7 trafień. Kolejnym dowodem potwierdzającym overowość tej ekipy jest fakt że na wyjazdach są bez remisu bo grają zawsze o pełna pulę, a jeśli już jesteśmy przy meczach wyjazdowych to w tych zdecydowanie częściej tracą bramki. Bardzo dobrą informacją jest powrót pomocnika Floresa który rozprowadza akcję ofensywne. Goście ostatnio mają wahania formy potrafią przegrać aż 6:2 z Central by w następnej kolejce wbić Newcastle pięć bramek.

Dla gospodarzy jest to niezwykle ważny mecz w kwestii dalszej walki o mistrza. Remis przy innych rezultatach może nawet oznaczać wypadnięcie z czołowej szóstki, tak jak wspomniałem dziś są małe problemy w obronnie i myślę że dziś powinni pójść na wymianę ciosów bo goście też obronę mają cienką a nie ma co ukrywać potencjał obu ekip w ofensywie jest ogromny i jak dla mnie na trzech bramkach tutaj się nie skończy. W tym sezonie pierwszy pojedynek w Brisbane zakończył się pogromem gospodarzy 5:0, rok temu dwa pojedynki na tym stadionie i znowu bramek nie brakowało 3:2, 3:1 to tylko utwierdza w typie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Australia - A-Leaguer

Spotkanie: Melbourne Heart - Adelaide

Typ: Melbourne Heart

Kurs: 1.95

Godz: 09:30

Bukmacher: Expekt

 

Analiza: Z samego rana będziemy świadkami kolejne ze spotkań australijskiej A-Ligue. Na własnym stadionie Melbourne Heart podejmie Adelaide. Zacznę od tego, że w tym wypadku miejsce rozgrywania spotkania ma bardzo duże znaczenie. Gospodarze tego meczu mają świetną serię 5 wygranych z rzędu. Zaznaczmy, że te mecze były wygrywane bardzo pewnie w większości przypadków przewagą dwóch bramek. Adelaide w meczach wyjazdowych nie radzi sobie najlepiej. Porażki wynagradza sobie jedynie okazjonalnymi remisami ale i o to jest bardzo trudno. Melbourne miejsca dające możliwość udziału w Play Offach ma na wyciągnięcie ręki (różnica trzech punktów) także będzie to zdecydowanie dodatkowa motywacja. W pięciu ostatnich spotkaniach wyjazdowych drużyna gości zdobyła zaledwie dwa punkty co przy znakomitej passie gospodarzy jest bardzo słabym wynikiem. Stawiam na wygraną Heart po ciekawym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUSTRALIA: A-League

16.03.2013 09:45

Sydney-Melbourne V. :minus: 1-1

Typ:1

Kurs:2.38

Buk:Pinnacle Sports

 

Na 3 kolejki przed końcem sezonu zasadniczego zagraja ze sobą 6 drużyna w tabeli Sydney FC z zajmującym 3 miejsce Melbourne.Gospodarze są zdeterminowani aby wygrać to spotkanie bo walczą o miejsce w play-off ich przewaga nad następnym zespołem Brisbane wynosi tylko 1 punkt,a zespół gości ma juz pewne miejsce w nich gdyż maja 10 punktów przewagi nad gospodarzami.W ostatnich 5 meczach zespół gospodarzy zgromadził 9 punktów(3z-2p),a goście tylko 4 (1zw-1r-3p).Zespół gospopdarzy wygrał ostatnich 6 spotkań na własnym stadionie pokując min.2 razy wicelidera tabeli Central Coast i 4 miejsce w tabeli Adelaide.Liczę na większą motywację w tym meczu Sydney FC,ponieważ ostatnie 2 mecze grają na wyjazdach z liderem Sydney Wanderers(9 zwycięstw z rzędu w lidze) i walczącymi z nimi o awans do play-off Brisbane Roar gdzie o wiele trudniej będzie o punkty niż w meczu z Melbourne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna Australia APL Premier League

Spotkanie: Adelaide Comets - Croydon

Data: 25.03.2013 godz. 10:30

Typ: suma goli powyzej 2.5

Kurs: 1.57

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 10:30 czasu polskiego w szostej kolejce APL Premeir League na stadionie Santos Stadium ,13-ta druzyna tabeli Adelaide Comets podejmuje zespol Croydon ktory zajmuje tez niska bo dziewiata lokate.Oba zespoly nie graly jeszcze ze soba wiec owych statystyk nie ma.Glownie w moim typie skupiam sie na tym iz jest to liga Australijska gdzie gole wpadaja.Piec ostatnich meczy gospodarzy konczyly sie overami 2.5 a nawet 3.5 ,zas w meczach Croydona w ostatniej kolejce padl over 3.5,jednak we wczesniejszych ich meczach goli za duzo nie bylo jednak bylo to w spotkanich z druzynami z wyzszych miejsc glownie.Jednak uwazam ze wlasnie w tym meczu pownny byc bramki glownie opierajac sie na tym iz w ostatnich meczach Adelaide wpadalo duzo goli w ostaniej kolejce padlo 7 bramek,wowczas komety grali u siebie z druzyna Blue Eagles ktorzy sa jedno miejsce wyzej w tabeli od Croydon.Dzis moze byc podobnie przynajmniej 3 gole powinny byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna Australia Queensland State League

Spotkanie: Brisbane - Palm Beach

Data: 05.04.2013 godz. 12:30

Typ: alternatywna azjatycka suma goli powyzej 6,6.5

Kurs: 3.35

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza: Dzisiaj o 12:30 czasu polskiego w 4 kolejce ligi Queensland State League lider tabeli Brisbane Olympic FC na Goodwin Park podejmowal u siebie bedzie dziewiaty zespol tabeli Palm Beach.Gospodarze po 3 kolejkach maja komplet punktow a ich bilans bramkowy to 18:4(+).Zas druzyna gosci ma wygrana i dwie porazki a ich bilans bramkowy wynosi 5:4(+).Ogolem nizsze ligi Australijskie sa overowe sledze je na biezaco ,patrzac dzis na Brisbane to w ostatnich 3 kolejkach padaly takie wyniki jak 2:7 , 5:0 , 2:6 wiec mysle ze dzis u siebie nastrzelaja troche bramek gosciom.Oba zespoly nie graly jeszcze ze soba wiec owych statystyk nie ma.Brisbane sa dzis niepodwazalnym faworytem kurs na mecz nich waha sie miedzy 1.08 a 1.13.Takze kurs na overa 6.5 wynsoi 3.30 wiec nie taki duzy jak na tyle bramek ale jest to spowodowane tym ze duzo goli leci w tej lidze plus 3 ostatnie kolejki gospodarzy wszystko potwierdzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Adelaide City - Adelaide Comets AH(0:1,5) 1 1.68 188bet

21 kolejka Australijskiej Południowej Premier League. Dziś w samo południe w derbach Adelajdy zmierzą się zespoły City i Comets. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze zajmujący 4 miejsce w tabeli. Mają na koncie 11 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek, bilans bramkowy 42:21. Ich rywal to przedostatni zespół w tabeli z zaledwie 13 punktami na koncie, na co złożyły się 3 zwycięstwa, 4 remisy i aż 13 porażek. Już po tych statystykach widać kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ale to nie wszystko gdy dodamy formę obu ekip to jeszcze bardziej skłaniamy się ku graniu na gospodarzy. Wygrali oni 5 z ostatnich 6 spotkań, a goście mają serię 8(!) porażek z rzędu. Dziś jest świetna okazja by zrewanżować się za porażkę z kwietnia kiedy to Comets wygrali 2:1, nie raz pokonywali już w tym sezonie drużyny z dołów tabeli po 5 a nawet 7:0, dziś przy formie gości jest to znów realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, AUSTRALIA: A-League

Spotkanie: Sydney - Melbourne V.

Data: 09.11.2013 godz. 9:45

Typ: X

Kurs: 3.40

Bukmacher: WH

analiza:

 

Australijska ekstraklasa to liga w której pada sporo remisów. w dzisiejszym meczu zmierza sie 3 (goscie) i 9 (gospodarze) druzyna tabeli. pierwsi maja bilans 2:2:0 z bramkami 6:4, a na wyjazdach 0:1:0 i bramki 2:2. drudzy maja bilans 1:0:3 z bramkami 2:7, a u siebie 1:0:1 i bramki 2:2. według mnie tabela troszke zakrzywia rzeczywisty stan obu drużyn. Sydney przegrało ostatnie 3 mecze, ale ich rywalami był 1, 2 i 4 zespól tabeli. przeciwnicy z górnej półki. W końcu musi przyjść jakaś poprawa i sądzę, że dziś jest ku temu znakomita okazja gdyż melbourne zdobylo 8 pkt., ale aż 7 u siebie. goscie mieli tylko jednego groznego rywala (brisbane) i wygrali ledwie 1:0 po wyrównanym (ze wskazaniem na brisbane) meczu. pozostali dwaj rywale to drużyny z dolnej czesci tabeli. do tej pory gospodarze nie zanotowali jeszcze remisu. obstawiam, że dzis bedzie pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-League

Spotkanie: Melbourne V. - Newcastle

Typ: over 3.5

Kurs: 3.10

Buk; William Hill

Godz. 07:00

Analiza:

Dziewiątą serię spotkań Australijskiej A-League zakończy spotkanie które trzeba nazwać hitem tej ligi.

Melbourne to jeden z głównych kandydatów do końcowego sukcesu aktualnie z dorobkiem 12 punktów zajmują piątą lokatę, do lidera tracą już dziewięć oczek ale mają właśnie zaległy dzisiejszy mecz. Gospodarze zawsze słynęli z bardzo ofensywnej gry, mnóstwo bramek strzelali i tyle samo tracili. Nie tak dawno pożegnano twórcę tego stylu gry który został nowym selekcjonerem reprezentacji Australii. Widziałem ten zespół pod nową wodzą i na szczęście dalej grają to co najbardziej lubią czyli bardzo wysoki pressing, wysoko grający boczni obrońcy, trójka graczy z przodu i mamy otwarte i ciekawe spotkania. Ostatnie dwa spotkania to dwie wygrane 3:2 z Wellington i 3:0 z Adelaide oba spotkania widziałem i sytuacji do zdobycia bramek było znacznie więcej.

Newcastle miało nieudany poprzedni sezon, w nowy sezon też nie weszli najlepiej stąd dopiero siódma pozycja, ale ich gra ostatnio wygląda zdecydowanie w ostatnich pięciu spotkaniach wygrali trzy razy, raz zremisowali i doznali jednej porażki i to grali trudne mecze min. ograli Brisbane 2:1 które jest niezwykle mocne w tym sezonie czy zremisowali 2:2 z obrońcą tytułu tak więc widać zdecydowanie zwyżkę formy. Skład to mieszanka młodości z doświadczeniem i tak w ataku mamy wszystkim dobrze znanego Heskeya i młodego Taggarta który już sześć razy trafił w tym sezonie.

Dwie ekipy o ofensywnym podejściu i to nam zwiastuje dużą ilość sytuacji do tego jeśli spojrzymy na historię spotkań możemy być pewnie bramek, ostatnie dwa spotkania na tym stadionie to pogrom 5:0 i 3:2, dziś cztery bramki też nie powinny być kłopotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-League

Spotkanie: Melbourne V. – Perth

Typ: over 3.5

Kurs: 3.20

Buk: Bwin

Godz. 9:30

Analiza:

Dziesiątą serię gier australijskiej A-League rozpoczniemy w Melbourne. Gospodarze jak na razie grają poniżej oczekiwań, aktualnie z dorobkiem 12 punktów zajmują ostatnią pozycję dającą grę w play-offach tyle samo punktów ma ich dzisiejszy rywal który jest sklasyfikowany oczko niżej. Gospodarze zawsze słynęli z bardzo ofensywnej gry, mnóstwo bramek strzelali i tyle samo tracili. Nie tak dawno pożegnano twórcę tego stylu gry który został nowym selekcjonerem reprezentacji Australii. Widziałem ten zespół pod nową wodzą i na szczęście dalej grają to co najbardziej lubią czyli bardzo wysoki pressing, wysoko grający boczni obrońcy, trójka graczy z przodu i mamy otwarte i ciekawe spotkania. Ostatnio niespodziewanie przegrali u siebie z Newcastle 1:2, oglądałem to spotkanie od drugiej połowy i sytuacji z obu stron było jeszcze sporo. Goście tak jak wspomniałem kilka zdań wcześniej plasują się tuż za swoim rywalem. Ostatnio wreszcie się przełamali bo nie mogli wygrać od pięciu kolejek, pokonując 4:2 Wellington i to spotkanie widziałem już w całości. Podobnie jak Melbourne grają ofensywnie, mają bardzo dobrych i szybkich skrzydłowych z dobrym uderzeniem z dystansu. Groźni są w stałych fragmentach gry zresztą drugą bramkę zdobyli w taki sposób a gospodarze nie wyglądają pewnie w takiej grze. Dobrze wyprowadzają kontry a takich z takim rywalem na pewno nie zabraknie. W defensywie nie ma pewności zostawiają dużo miejsca przed bramką i maja zastoje w grze. Rok temu skończyło się tutaj na 2:3 i patrząc na przebieg ostatnich spotkań bramek i dziś nie powinno zabraknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )

Spotkanie: Adelaide United - Sydney FC

Typ: 1

Kurs: 1.91

Data: 03.01.2014

Godz: 09.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Australii na mecz trzynastej kolejki tamtejszej A League.

Mecz odbędzie się w miejscowości Adelaide na Hindmarsh Stadium a zmierzą się w nim miejscowe Adelaide United przeciwko Sydney FC.

Adelaide United rozegrało w tym sezonie ligowym dwanaście meczy w których zdobyło trzynaście punktów po trzech zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje obecnie siódmą lokatę w tabeli ligowej, bilans bramek 17-17.

Sydney FC zdobyło osiemnaście punktów w swoich dwunastu meczach po sześciu zwycięstwach oraz sześciu porażkach co daje obecnie ósmą pozycję w australijskiej A League, bilans bramek 15-18.

Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie sześć meczy w których zdobyli dziesięć punktów po trzech zwycięstwach, jednym remisie oraz dwóch przegranych, bilans bramek u siebie 12-7.

Goście na wyjazdach zdobyli trzy punkty w pięciu meczach po jednej wygranej oraz czterech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 2-7.

Drużyny które spotkają się w tym meczu w dalekiej Australii zajmują pozycje ligowe koło siebie lecz to Sydney FC zdobyło o pięć punktów więcej od swoich rywali z Adelaide lecz mój typ w tym meczu to jedynka ponieważ, Adelaide United to dobra u siebie drużyna która zremisowała na swoim terenie z wysoko notowanym w tabeli Melbourne Victory oraz nieznacznie przegrali dwa mecze z bardzo dobrymi drużynami na wyjazdach oraz ogólnie w tabeli ligowej a mianowicie Newcastle i Brisbane, gospodarze potrafią tez strzelać u siebie dużo bramek i na pewno będą chcieli powalczyć o awans do fazy Play Off i goście tego meczu są ich konkurentami w tej walce i muszą się do nich zbliżyć pokonując ich na swoim Hindmarsh Stadium a Sydney FC to drużyna swojego podwórka która na wyjazdach traci swoją wartość co pokazują ich mecze wyjazdowe gdzie wygrali tylko z najgorszym w całej lidze a także w meczach u siebie Melbourne Heart i pozostałe mecze przegrali tracąc w nich siedem bramek a nie strzelając żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )

Spotkanie: Adelaide United - Sydney FC

Typ: 1

Kurs: 1.91

Data: 03.01.2014

Godz: 09.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Australii na mecz trzynastej kolejki tamtejszej A League.

Mecz odbędzie się w miejscowości Adelaide na Hindmarsh Stadium a zmierzą się w nim miejscowe Adelaide United przeciwko Sydney FC.

Adelaide United rozegrało w tym sezonie ligowym dwanaście meczy w których zdobyło trzynaście punktów po trzech zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje obecnie siódmą lokatę w tabeli ligowej, bilans bramek 17-17.

Sydney FC zdobyło osiemnaście punktów w swoich dwunastu meczach po sześciu zwycięstwach oraz sześciu porażkach co daje obecnie ósmą pozycję w australijskiej A League, bilans bramek 15-18.

Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie sześć meczy w których zdobyli dziesięć punktów po trzech zwycięstwach, jednym remisie oraz dwóch przegranych, bilans bramek u siebie 12-7.

Goście na wyjazdach zdobyli trzy punkty w pięciu meczach po jednej wygranej oraz czterech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 2-7.

Drużyny które spotkają się w tym meczu w dalekiej Australii zajmują pozycje ligowe koło siebie lecz to Sydney FC zdobyło o pięć punktów więcej od swoich rywali z Adelaide lecz mój typ w tym meczu to jedynka ponieważ, Adelaide United to dobra u siebie drużyna która zremisowała na swoim terenie z wysoko notowanym w tabeli Melbourne Victory oraz nieznacznie przegrali dwa mecze z bardzo dobrymi drużynami na wyjazdach oraz ogólnie w tabeli ligowej a mianowicie Newcastle i Brisbane, gospodarze potrafią tez strzelać u siebie dużo bramek i na pewno będą chcieli powalczyć o awans do fazy Play Off i goście tego meczu są ich konkurentami w tej walce i muszą się do nich zbliżyć pokonując ich na swoim Hindmarsh Stadium a Sydney FC to drużyna swojego podwórka która na wyjazdach traci swoją wartość co pokazują ich mecze wyjazdowe gdzie wygrali tylko z najgorszym w całej lidze a także w meczach u siebie Melbourne Heart i pozostałe mecze przegrali tracąc w nich siedem bramek a nie strzelając żadnej.

 

2:2

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )

Spotkanie: Perth Glory - Melbourne Heart

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 10.01.2014

Godz: 11.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam wszystkich na czternasta kolejkę rozgrywek australijskiej A League.

W australijskim mieście Perth na stadionie Perth Oval zmierzą się ze sobą miejscowe Perth Glory przeciwko Melbourne Heart.

Perth Glory rozegrało w tym sezonie ligowym trzynaście meczy w których uzbierało szesnaście punktów po czterech zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje miejsce tuż pod strefa awansu do Play Off a mianowicie siódme, bilans bramek 12-14.

Melbourne Heart zdobyło pięć oczek w swoich trzynastu meczach po pięciu remisach oraz ośmiu porażkach i obecnie jest czerwoną latarnią i ewidentnie najsłabszą drużyną całych rozgrywek, bilans bramek 9-22.

Gospodarze zagrali u siebie sześć meczy w których zdobyli jedenaście oczek po trzech wygranych, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 8-5.

Goście na wyjazdach zdobyli trzy punkty w siedmiu meczach po trzech remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 3-10.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Perth Glory jeśli chce myśleć o awansie do Play Off to nie może lekceważyć tak słabych zespołów jak Melbourne Heart i z nimi u siebie wygrywać a Melbourne Heart do tej pory w całym sezonie gra bardzo słabo i nie mają na koncie nawet jednej wygranej do tego tracą tak u siebie jak i na wyjazdach dużo bramek i moim zdaniem ich ostatni remis na wyjeździe z mocnym Central Coast to tylko i wyłącznie przypadek który się zdarzył przez to że to mocna ekipa ich zlekceważyła i w tym meczu wszystko wróci do normy ponieważ moim zdaniem gospodarze z Perth nauczeni przez wcześniejszego rywala Melbourne Heart już nie popełnią tego błędu i wygrają to spotkanie na swoim Perth Oval.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-League

Spotkanie: Newcastle – Melbourne V.

Typ: over 2.5

Kurs: 1.95

Buk: Pinnacle

Godz. 09:30

Analiza:

Newcastle z dorobkiem 18 punktów plasuje się na ostatniej szóstej pozycji dającą grę w play-offach o mistrzostwo, jednak mają tylko dwa oczka przewagi nad Pert ale z drugiej strony do trzeciego Central tracą zaledwie dwa oczka. Ostatnio przegrali dwa spotkania po 1:0 z zespołami znajdującymi się tuż za nimi. Na własnym stadionie idzie im bardzo przeciętnie 2-2-2, bramki 7:6. W ataku mają świetnie dysponowanego w tym sezonie Taggarta autora 6 trafień do tego jest jeszcze wszystkim zanany doświadczony Heskey. Dziś zagrają bez ważnych defensorów Jaliensa 11/1, Hoole 11/0 i Neville

Melbourne nowy rok rozpoczęło bardzo boleśnie od wysokiej porażki na własnym stadionie z aktualnym liderem Birsbane, ta porażka spowodowała że spadli w tabeli na czwarte miejsce i mają tylko trzy oczka nad siódmym Perth. Swój styl gry opierają na ofensywnym podejściu, wysoko wychodzą do pressingu już na połowę przeciwnika, boczni obrońcy niemal w każdej akcji ofensywnej biorą udział , rywale często mają okazję do wyjścia z kontrą lub gdy uda się zgubić pressing mają dużo miejsca na rozkręcenie akcji. Na wyjazdach jak do tej pory średnio pierwsze zwycięstwo odnieśli nie tak dawno po za tym dwa remisy i dwie porażki. Taki styl gry powoduje wiele pracy dla defensywy a dziś wystąpią praktycznie bez niej Geria 12/0, Ansell 5/0, Galloway 7/0 są na Mistrzostwach Azji do lad 22 w Omanie, do tego Leijer 12/0 i Contreras 10/0 są kontuzjowani tak więc zostaje tak naprawdę tylko jeden podstawowy obrońca. Na szczęście w ataku mogą liczyć na Troisiego który ma na koncie 7 trafień i Brazylijczyka Guilhemere. Melbourne przegrał pierwsze spotkanie u siebie w rozmiarach 1:2, rok temu na tym stadionie przegrał w takim samym stosunku, ale potrafił także wygrać u siebie 5:0 czy 3:2, tak wiec widzimy że na bramki w tych spotkaniach można liczyć a jeśli dodamy do tego fakt braków u gości powinno to być ofensywne spotkanie bo Newcastle będzie chciało wykorzystać ten fakt a goście będą się przeciwstawiać swoją ofensywną bo najlepszą obroną jest atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )

Spotkanie: Perth Glory - Melbourne Heart

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 10.01.2014

Godz: 11.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam wszystkich na czternasta kolejkę rozgrywek australijskiej A League.

W australijskim mieście Perth na stadionie Perth Oval zmierzą się ze sobą miejscowe Perth Glory przeciwko Melbourne Heart.

Perth Glory rozegrało w tym sezonie ligowym trzynaście meczy w których uzbierało szesnaście punktów po czterech zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje miejsce tuż pod strefa awansu do Play Off a mianowicie siódme, bilans bramek 12-14.

Melbourne Heart zdobyło pięć oczek w swoich trzynastu meczach po pięciu remisach oraz ośmiu porażkach i obecnie jest czerwoną latarnią i ewidentnie najsłabszą drużyną całych rozgrywek, bilans bramek 9-22.

Gospodarze zagrali u siebie sześć meczy w których zdobyli jedenaście oczek po trzech wygranych, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 8-5.

Goście na wyjazdach zdobyli trzy punkty w siedmiu meczach po trzech remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 3-10.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Perth Glory jeśli chce myśleć o awansie do Play Off to nie może lekceważyć tak słabych zespołów jak Melbourne Heart i z nimi u siebie wygrywać a Melbourne Heart do tej pory w całym sezonie gra bardzo słabo i nie mają na koncie nawet jednej wygranej do tego tracą tak u siebie jak i na wyjazdach dużo bramek i moim zdaniem ich ostatni remis na wyjeździe z mocnym Central Coast to tylko i wyłącznie przypadek który się zdarzył przez to że to mocna ekipa ich zlekceważyła i w tym meczu wszystko wróci do normy ponieważ moim zdaniem gospodarze z Perth nauczeni przez wcześniejszego rywala Melbourne Heart już nie popełnią tego błędu i wygrają to spotkanie na swoim Perth Oval.

 

3:0

:plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )

Spotkanie: Adelaide United - Wellington Phoenix

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 27.02.2014

Godz: 09.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na dwudziesta pieta kolejkę australijskiej A League.

W mieście Adelaide liczącym prawie milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Hindmarsh Stadium mogącym pomieścić siedemnaście tysięcy widzów odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Adelaide United Football Club a w gości przyjedzie ze stolicy Nowej Zelandii Wellington liczącego około dwieście tysięcy mieszkańców drużyna Wellington Phoenix Football Club.

Adelaide United rozegrało w tym sezonie ligowym dwadzieścia spotkań w których zdobyło dwadzieścia siedem punktów po siedmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym trzydzieści trzy strzelone oraz dwadzieścia osiem straconych goli.

Wellington Phoenix zdobył dwadzieścia sześc oczek w swoich dwudziestu meczach ligowych w tym sezonie po siedmiu zwycięstwach, pięciu remisach oraz ośmiu porażkach i obecnie plasuje się na siódmej pozycji w tabeli australijskiej A League a ich bilans bramkowy trzydzieści strzelonych goli oraz dwadzieścia dziewięć straconych.

Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym dziesięć meczy zdobywając w nich osiemnaście oczek po pięciu wygranych, trzech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na swoim Hindmarsh Stadium 19-11.

Goście w swoich dziesięciu wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym zdobyli trzynaście punktów po czterech zwycięstwach, jednym remisie oraz pięciu przegranych, bilans bramek na obcych stadionach 18-17.

Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie drużyny dzieli w tabeli ligowej tylko jeden punkcik i dwie pozycje i obie walczą o możliwość wejścia do Play Off A League a w ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy nimi w mieście Adelaide cztery razy wygrywali gospodarze a raz goście i bilans bramek wygląda następująco 10-4 na korzyść drużyny z Hindmarsh Stadium.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Adelaide United Football Club grają u siebie w tym sezonie bardzo dobrze i strzelają sporo bramek na swoim terenie oraz widać maja patent na drużynę z Nowej Zelandii jak grają na swoim stadionie a Wellington Phoenix Football Club na wyjazdach w tym sezonie gra dobrze lecz potrafi tracić bramki w delegacjach i ciężko się im gra w Mieście Adelaide na Hindmarsh Stadium gdzie im nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )

Spotkanie: Adelaide United - Wellington Phoenix

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 27.02.2014

Godz: 09.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na dwudziesta pieta kolejkę australijskiej A League.

W mieście Adelaide liczącym prawie milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Hindmarsh Stadium mogącym pomieścić siedemnaście tysięcy widzów odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Adelaide United Football Club a w gości przyjedzie ze stolicy Nowej Zelandii Wellington liczącego około dwieście tysięcy mieszkańców drużyna Wellington Phoenix Football Club.

Adelaide United rozegrało w tym sezonie ligowym dwadzieścia spotkań w których zdobyło dwadzieścia siedem punktów po siedmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym trzydzieści trzy strzelone oraz dwadzieścia osiem straconych goli.

Wellington Phoenix zdobył dwadzieścia sześc oczek w swoich dwudziestu meczach ligowych w tym sezonie po siedmiu zwycięstwach, pięciu remisach oraz ośmiu porażkach i obecnie plasuje się na siódmej pozycji w tabeli australijskiej A League a ich bilans bramkowy trzydzieści strzelonych goli oraz dwadzieścia dziewięć straconych.

Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym dziesięć meczy zdobywając w nich osiemnaście oczek po pięciu wygranych, trzech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na swoim Hindmarsh Stadium 19-11.

Goście w swoich dziesięciu wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym zdobyli trzynaście punktów po czterech zwycięstwach, jednym remisie oraz pięciu przegranych, bilans bramek na obcych stadionach 18-17.

Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie drużyny dzieli w tabeli ligowej tylko jeden punkcik i dwie pozycje i obie walczą o możliwość wejścia do Play Off A League a w ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy nimi w mieście Adelaide cztery razy wygrywali gospodarze a raz goście i bilans bramek wygląda następująco 10-4 na korzyść drużyny z Hindmarsh Stadium.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Adelaide United Football Club grają u siebie w tym sezonie bardzo dobrze i strzelają sporo bramek na swoim terenie oraz widać maja patent na drużynę z Nowej Zelandii jak grają na swoim stadionie a Wellington Phoenix Football Club na wyjazdach w tym sezonie gra dobrze lecz potrafi tracić bramki w delegacjach i ciężko się im gra w Mieście Adelaide na Hindmarsh Stadium gdzie im nie idzie.

 

5:1

:plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A - League )

Spotkanie: Melbourne Victory - Central Coast Mariners

Typ: 1

Kurs: 1.95

Data: 07.03.2014

Godz: 09.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie do kraju kangurów słonecznej Australii i najwyższej ligi tego kraju A - League.

W mieście Melbourne liczącym około cztery i pół miliona mieszkańców na Melbourne Rectangular Stadium mogącym pomieścić trzydzieści jeden i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Melbourne Victory Football Club a w gości przyjedzie drużyna z miasta Gosford liczącego około sto sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców posiadający swoją drużynę a mianowicie Central Coast Mariners Football Club.

Melbourne Victory rozegrało w tym sezonie ligowym dwadzieścia jeden spotkań w których zdobyło trzydzieści punktów po ośmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli z bilansem trzydzieści barmek strzelonych oraz trzydzieści sześc goli straconych.

Central Coast Mariners zdobyło trzydzieści oczek w swoich dwudziestu jedne meczach ligowych w tym sezonie ligowym po ośmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz siedmiu porażkach i obecnie plasuje się na czwartej pozycji w australijskiej A - League z bilansem dwadzieścia dwa strzelone gole oraz dwadzieścia siedem straconych bramek.

Gospodarze u siebie zagrali jedenaście razy zdobywając dwadzieścia oczek po sześciu wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek na swoim Melbourne Rectangular Stadium 18-17.

Goście na wyjazdach zdobyli dziewięć oczek w swoich dziewięciu spotkaniach w delegacjach po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek po za domem 9-16.

Mecz w kraju kangurów zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły mają tyle samo punktów w tabeli ligowej i dzieli ich tylko jedna pozycja w tabeli a w ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi rywalami na Melbourne Rectangular Stadium raz wygrało Melbourne Victory, trzy razy padł remis i raz wygrało Central Coast Mariners.

Moim typem w tym meczu jest wygrana u siebie gospodarzy, Melbourne Victory Football Club w tym sezonie ligowym jest drużyną która u siebie gra dobrze i znajdują się w czołówce tabeli ligowej meczy domowych a do tego potrafią tez na swoim stadionie strzelać bramki a Central Coast Mariners w tym sezonie dużo lepiej gra u siebie niż na wyjazdach na których traci sporo bramek ale na pewno nie będzie to mecz do jednej bramki tylko mecz który minimalnie wygrają gospodarze z Melbourne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Melbourne Victory – Central Coast Mariners

Typ: X

Kurs: 3.45

Bukmacher: Unibet

Czas: 09:30

Data: 07.03.2014

 

analiza:

 

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rozpoczynający 22 kolejkę Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 5 pozycję w tabeli drużyna Melbourne Victory z Central Coast Mariners. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 11 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 6x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 18 bramek a stracili 17. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć 3x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 9 bramek a stracili 16. Obydwie w/w drużyny występują w ostatnim czasie w Azjatyckiej Lidze Mistrzów lecz przegrali oni swoje pierwsze spotkania w fazie grupowej kolejno Melbourne Victory na wyjeździe 4:2 z Chińskim Guangzhou Evergrande oraz Central Coast Mariners uległo również na wyjeździe 2:0 z Koreańskim FC Seul. W nadchodzącym tygodniu obydwie drużyny rozegrają 2 kolejkę w fazie grupowej w swoich grupach a ewentualne 2 porażki bardzo ograniczą szansę na wyjście z grupy do dalszej fazy tych rozgrywek. Reasumując wydaje mi się, że dzisiejszy mecz będzie nudnym widowiskiem a ostatecznie zakończy się on podziałem punktów co powinno zadowolić obydwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A - League )

Spotkanie: Melbourne Victory - Central Coast Mariners

Typ: 1

Kurs: 1.95

Data: 07.03.2014

Godz: 09.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie do kraju kangurów słonecznej Australii i najwyższej ligi tego kraju A - League.

W mieście Melbourne liczącym około cztery i pół miliona mieszkańców na Melbourne Rectangular Stadium mogącym pomieścić trzydzieści jeden i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Melbourne Victory Football Club a w gości przyjedzie drużyna z miasta Gosford liczącego około sto sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców posiadający swoją drużynę a mianowicie Central Coast Mariners Football Club.

Melbourne Victory rozegrało w tym sezonie ligowym dwadzieścia jeden spotkań w których zdobyło trzydzieści punktów po ośmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli z bilansem trzydzieści barmek strzelonych oraz trzydzieści sześc goli straconych.

Central Coast Mariners zdobyło trzydzieści oczek w swoich dwudziestu jedne meczach ligowych w tym sezonie ligowym po ośmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz siedmiu porażkach i obecnie plasuje się na czwartej pozycji w australijskiej A - League z bilansem dwadzieścia dwa strzelone gole oraz dwadzieścia siedem straconych bramek.

Gospodarze u siebie zagrali jedenaście razy zdobywając dwadzieścia oczek po sześciu wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek na swoim Melbourne Rectangular Stadium 18-17.

Goście na wyjazdach zdobyli dziewięć oczek w swoich dziewięciu spotkaniach w delegacjach po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek po za domem 9-16.

Mecz w kraju kangurów zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły mają tyle samo punktów w tabeli ligowej i dzieli ich tylko jedna pozycja w tabeli a w ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi rywalami na Melbourne Rectangular Stadium raz wygrało Melbourne Victory, trzy razy padł remis i raz wygrało Central Coast Mariners.

Moim typem w tym meczu jest wygrana u siebie gospodarzy, Melbourne Victory Football Club w tym sezonie ligowym jest drużyną która u siebie gra dobrze i znajdują się w czołówce tabeli ligowej meczy domowych a do tego potrafią tez na swoim stadionie strzelać bramki a Central Coast Mariners w tym sezonie dużo lepiej gra u siebie niż na wyjazdach na których traci sporo bramek ale na pewno nie będzie to mecz do jednej bramki tylko mecz który minimalnie wygrają gospodarze z Melbourne.

 

3:1

:plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-League

Spotkanie: Adelaide United - Melbourne Victory

Typ: over 3.5

Kurs: 2.65

Buk: Unibet

Godz. 10:40

Analiza:

Przed tygodniem rozpoczęto kolejny sezon Australijskiej A-League, drugą kolejkę tych rozgrywek rozpoczniemy od hitu tej kolejki w którym zmierzą się dwaj faworyci do końcowego sukcesu.

Gospodarze poczynili przed sezonem kosmetyczne zmiany kadrowe, każda formacja zyskała nowego zawodnika do linii ataku sprowadzono z Hiszpańskiego Lugo Sancheza, obrona to McGowan z Szkockiego Heart, pomoc to młody gracz Jeggo. Nie było większych ruchów kadrowych bo tak naprawdę takiej potrzeby w tym zespole nie ma bo obecna kadra wygląda bardzo solidnie. Innym celem było po prostu postawienie na zgranie a to bardzo ważny element w tej układance z prostej przyczyny, Hiszpański szkoleniowiec który przejął ten zespół przed rokiem chce tu wprowadzić Australijski odpowiedni Barcelony, czyli utrzymywanie się przy piłce i szybka wymiana piłki. W niektórych spotkaniach poprzedniego sezonu wychodziło im to bardzo dobrze ale jak sam trener przyznał potrzebował tego roku by to dopracować. Efekty mają przyjść w tym roku no i trzeba przyznać w ofensywie ma wielkie pole do popisu ma w składzie czterech liderów każdych z nich potrafi odnaleźć się w polu karnym. Sezon rozpoczęli od zwycięstwa na ternie mistrza kraju Brisbane 1:2 to potwierdza że forma jest.

Melbourne po odejściu legendy na ławce trenerskiej, który przejął zespół narodowy nie zmienił swojego sposobu gry opartego na ofensywnej grze z wysokim pressingiem. Mają ogromną łatwość w zdobywaniu bramek ale taki styl naraża ich na bardzo groźne kontry tak więc też sporo przy tym tracą. Zdecydowanie nie będzie zmiany swojego nastawienia gry. Do świetnej trojki w ofensywie Guilherme, K. Barbarouses i A. Thompson dołączył świetnie spisujący się od trzech lat na boiskach A-Legaue Berisha czyli najlepszy gracz strzelec aktualnego mistrza kraju. Ta trójka będzie siała wiele zamieszanie w szeregach obronnych każdego zespołu w tej lidze. Dobitnym dowodem jest pierwszy mecz sezonu i ogranie najlepiej poukładanego zespołu w defensywie w rozmiarach 4:1.

Tak jak wspomniałem jakoś w obu zespołach jest największa w ofensywie i mam nadzieję że taki futol zwycięży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide United - Sydney FC
Typ: 1/1
Kurs: 3.20
Buk: WH
Godz. 9:45

 

5 kolejka ligi australijskiej. Spotkanie jednych z lepszych drużyn tej ligi powinno dostarczyć trochę wrażeń - przynajmniej kibicom tych druzyn i obstawiającym. Kursy spadają na gospodarzy. Mają przede wszystkim bardzo dobrą historię przeciwko Sydney (13 zwyciestw na 20 meczów) i to bedzie głęboki wyznacznik. Razem oczywiscie z tym, ze graja u siebie, bo ta liga tez mocno premiuje druzyny domowe (1.79 pkt na mecz). Jesli chodzi o ten sezon to obie druzyny są na razie niepokonane, ale grano tylko 4 mecze. Te zespoly z reszta juz niedawno sie spotkały w Pucharze i tam tez Adelaide pokonało Sydney 3:1. W poprzednim sezonie Sydney też nie wojowało na wyjazdach bo wygrali tylko 3 na 13 spotkań. Z tego co czytałem to także Adelaide jest druzyną która dobrze bije stałe fragmenty, uzyskuje duze posiadanie piłki, a więc w domu powinni móc wygrać z każdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

dyscyplina: Piłka nożna Australia Kobiet
Spotkanie: Cannbera utd Kobiety - Perth Glory kobiety 
Typ: Goście wygrają
Kurs:2.0
Godz: 05:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Drużyna Kobiet Perth Glory dominuje w kobiecej A league. DO tej port na jedenaście meczy mają 10 wygranych i tylko jedno przegrane spotkanie. Pokazuje to jak silnym zespołem są te kobiety, widać że ten zespół jest najlepszym w tej lidze i tylko wpadka może spowodować to że nie uda im się wygrać spotkania. Gosspodarze to zespół radzący sobie w miare dobrze ich bilans to : 5 - 2 -4 jest to w miare dobry bilans, widać że ta ekipa potrafi walczyć. Te dwa zespoły spotkały się ze sobą dwa miesiące temu I Perth glory wygrało to spoktanie 3 do 0 pokazuje to że jednak rożnica po między tymi dwoma kobiecymi ekipami jest ogromna, perth glory do tej pory straciło tylko osiem bramek co jest bardzo dobrym wynikiem. Uważam ze kurs na gości jest przesadzony spodziewałem się raczej kursu około 1.60, kurs 2,0 jest nie lada okazją by zarobić ... poowdzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A-League )
Spotkanie: Brisbane Roar F.C. - Sydney F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 30.12.2014
Godzina: 10.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Australii gdzie odbedzie się 13 kolejka ligowa tamtejszej A-League.
W australijskim mieście Brisbane liczącym ponad dwa miliony dwieście trzydzieści osiem tysięcy mieszkańców na Lang Park mogącym pomieścic pięćdziesiąt dwa i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Brisbane Roar Football Club założonym w 2005 roku o barwach pomarańczowych a w gości z miasta Sydney liczącego ponad cztery miliony siedemset pięćdziesiąt siedem tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 2004 o barwach błękitno-niebieskich a mianowice Sydney Football Club.
Brisbane Roar F.C. rozegrało w tym sezonie ligowym 11 spotkań w których zdobyło 11 punktów po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 14-16.
Sydney F.C. zdobyło 17 oczek w swoich 12 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 5 remisach oraz 3 porazkach co daje obecnie 5 lokatę w tabeli australijskiej A-League, bilans bramek 15-15.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 4 razy zdobywając 1 oczko po 1 remisie oraz 3 przegranych, bilans bramek na swoim Lang Park 3-8.
Goście zdobyli 9 punktów w swoich 5 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 wygranych oraz 3 remisach, bilans bramkowy w delegacjach 8-5.
Mecz zapowiada się ciekawie chociaż oba zespoły dzielą obecnie aż 6 oczek lecz większość ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty wygrywali gospodarze.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Brisbane Roar Football Club w tym sezonie u siebie gra bardzo słabo lecz ostatnio ogólnie zaczeli lepiej grać w lidze i potrafią grać z zespołem z miasta Sydney a Sydney Football Club w tym sezonie ligowym gra nieźle ale ostatnio przydarzają im się przegrane i do tego raczej nie potrafią grać w mieście Brisbane i moim zdaniem 3 oczka zostaną na Lang Park.

 

0:0

:minus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia, A-Legaue

Spotkanie: Melbourne Victory – Perth Glory

Typ: over 2.5

Kurs: 2.00

Buk: Pinnacle

Godz. 09:40

Analiza:

Weekend z Australijską A-League rozpoczniemy od hitu a mianowicie starcia Melbourne Victory które na własnym stadionie będzie podejmowało aktualnego lidera.

Gospodarze to jedna z najbardziej lubianych ekip w Australii, a ten podziw wynika z tego że jest to ekipa stawiając zdecydowanie na atak, wysoki pressing duża ilość graczy biorących udział w akcjach ofensywnych to ich wizytówka.  Na tle tej ligi nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sytuacji bramkowych a do tego trener ma sześciu graczy którzy strzelili minimum po dwie bramki, ale w główne mierze może liczyć na duet Berisha – Thompson którzy po sześć razy trafiali już do siatki i zdecydowanie jest to najlepszy duet napastników w tej lidze.  Oczywiście ten swój styl preferują w głównej mierze przed własną publicznością gdzie w siedmiu spotkaniach strzelili aż 19 bramek,  to ustawienie niesie też jednak za sobą dużo problemów w defensywie szczególnie jeśli  grają z wymagającym rywalem Sydney, Adelaide oraz Melbourne City strzelali tutaj po dwie bramki ale z drugiej strony w tych starciach gospodarze grali jeszcze bardziej skutecznie.

Perth Glory to główny kandydat do zdobycia tytułu mistrzowskiego, w przeciwieństwie do dzisiejszych gospodarzy są bardziej poukładanym zespołem który wie kiedy trzeba bronić a kiedy atakować.  Na pewno w tym starciu oba wariant zastosują tak czy siak czy będą przegrywać czy wygrywać to z takim rywalem na brak nudy nie będzie można wówczas narzekać.  Na wyjazdach jednak tak mocni nie są bo wszystkie dotychczasowe punkty stracili właśnie w delegacji.  Podobnie jak u gospodarzy też mamy dwójkę liderów w przodzie ale ich jeszcze większym atutem są stałe fragmenty gry, którymi na pewno będą dzisiaj straszyć.

Starcie dwóch najlepszych defensyw jak i najlepszych ofensyw, stawiam że dziś zatriumfuje ta druga opcja, chociaż a takim starciu każdy wynik jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba zamknął ten temat
  • Gruby unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...