Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

bo przypominam, że 22-6 nie obowiązuje :bz:

+ date daj żebym sobie mógł na sb sprawdzić też ilość bluzg w tym dniu napisanych przez Ciebie, za które też nie dostałeś bana :nioh::lol::lol::lol::nioh:

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:lol:

Nie ma sensu dyskusja z wami , a Ty jeszcze jako moderator sobie robisz podsmiechujki i mnie prowokujesz A w regulaminie SBjest za prowokacje ban także Alibaba wymierz koledze karę :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowokacja? bo chciałem argumenty, których nie miałeś? nie wyzywam Cię, nie atakuje, chciałem normalnie pogadać, a Ty masz jakieś dziwne urojenia

i jeszcze chcesz, żeby regulamin sb przenieść do bez cenzury :k:

to w takim razie jaki sens ma ten temat? skoro za bluzgi w bez cenzury będziemy banowali, bo przecież regulamin sb mówi nie przeklinać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alibaba napisał:

Ban był słuszny odpalam rano forum a tam cały sb Twoich bluzgów co się dziwisz? %-)

c**j był słuszny, szkoda że swojego czerwonego kolegi tak nie pilnujesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udawaj głupiego po głupi nie jesteś , prześledź swoje wpisy o mnie i sam zauważysz, skoro to nie prowokacja to co ku**a recenzja ? :lol:

 

możesz więcej niż inni bo kolega Ci bana nie da, widzę że się tego nie zmieni więc 

KONIEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebane ku**a maszynki , pier****ne szmaty , kurwiska , x2 to oczywiscie porażka , je**ć szmaciane gierki i ku**y to se jeszcze niech zrobią jakąś maszynke ,bo nie mają, z trzema hujami w jackpocie , jebane szmaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier****ne cwele z celticu i ku**y z lazio, w kazdym mecuz zagrane over 1,5 goli kurs 75, 3 kafle do wygrania i tylko u tych kurew po golu zabrakło,je***y antyfutbol włoski i szkocki, jak dobrze ze tego włoskiego ścierwa nie będzie na mundialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar.png.49043aa6f567abf04483bcfb755b85a7

 

Obraza użytkowników, a także lekka prowokacja tym wpisem ze strony @marcio11 także czas chyba zeby odpoczął od sb na 24h.Pozdrawiam

 

kto zbanuje?

@Tonny czy @Alibaba? %-)

 

Tak myślałem że nikt :lol::klask:

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu nie pisze bo nie bede robił pośmiewiska z siebie wyzywaniami już dzieckiem nie jestem tylko stary gościu ,kiedyś wyzywałem wszystkich pare lat w tył jak piłem ,teraz sie zmieniłem na lepsze i dobrze się czuje .A jak ktoś chce wyzywać niech wyzywa sobie mi to nie przeszkadza ,poto jest temat tutaj zeby się wyżyć jak kupon nie wchodzi ,albo ma sie zły dzień

Pozdrawiam Wszystkich piszcych w tym Dziale :5::piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma jedno do drugiego?

Potrafiliscie zbanowac to i powinniście potrafić odbanowac 

Takie kopiuj wklej to wiesz, ja widziałem regulamin do którego się nawet moderatorzy nie stosuja i nie ponoszą żadnych kar więc o czym mi tu piszesz

Wydałem kasę na LE i Elite to chyba logiczne ze dokończę, nie będę sponsorowal choć wielu użytkowników już się na mnie "utuczylo"

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, GdzieKoza? napisał:

SB nie jest ci potrzebne do skonczenia LE i Elity, nie osmieszaj sie rudy z lodzi

 

kundlu przestan juz szczekać, bo tylko to potrafisz, pierdolic głupoty i płakać na zawodnikow z ekstrklasy i pierdolic jakim jestes swietnym typerem tylko jakos nigdy tego nie zaprezentowałes

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...