Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Pytania i uwagi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2351 odpowiedzi w tym temacie

#1 BePe   

BePe

• 26435 postów
  • 3234 tematów

Napisano 20 sierpień 2011 - 20:49

Przypominam, że od 1 września 2011 wprowadzamy małe zmiany w Pewniaku Dnia oraz zwiększamy nagrody do 400 PLN co miesiąc.

Więcej w temacie -> http://obstawianie.c...376.htm#1584415
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#2 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 31 sierpień 2011 - 21:08

Prosze wszystkich o zapoznanie sie z punktem 14 regulaminu. Punkt zostal dodany dzisiaj, wiec bardzo prosze od tego momentu stosowac sie do tego.
  • 0

#3 janik85   

janik85

• 268 postów
  • 8 tematów

Napisano 01 wrzesień 2011 - 09:55

Prosze o wykasowanie postu z 02.09.11 - tego bez linku do dzialu tematycznego.
  • 0

#4 typer1407   

typer1407

• 1677 postów
  • 19 tematów

Napisano 01 wrzesień 2011 - 15:48

Do mojej dzisiejszy analizy proszę o dodanie tekstu :D

Dziś zostanie rozegrana większość spotkań drugiej rundy kobiecego turnieju US Open. W jednym z ciekawszych spotkań wystąpi główna faworytka do wygrania tego wielkoszlemowego turnieju Amerykanka Serena Williams. Powróciła po rocznej przerwie na korty, i gra tak dobrze jak w latach swoich najlepszych występów. Amerykanka jest zawodniczką przede wszystkim grającą bardzo fizycznie i siłowa. Jej mocną stroną jest dobry serwis. W ramach przygotowań do US Open rozegrała kilka turniejów. W ostatnich tygodniach znalazła się dwukrotnie w finale gdzie zwyciężała. W Stanford w decydującym starciu ograła Marion Bartoli, natomiast w Toronto ograła samanthę Stosur. Na zdarzenie, że Serena Williams wygra US Open oferowany jest jeszcze w miarę możliwy kurs, w granicach 2,50. W pierwszej rundzie bez większych problemów ograła młodą Serbkę Bojanę Jovanovski oddając rywalce zaledwie dwa gemy. Holenderska zawodniczka to rocznik 89. Obecnie zajmuje 183 miejsce w rankingu WTA, i aby dostac się do turnieju głównego musiała przebijac się przez kwalifikacje, w których wygrała może z trudem, ale zwyciężyła, i awansowała do turnieju głównego. W pierwszej rundzie zagrała z Greczynką Eleni Daniilidou sklasyfikowaną prawie sto miejsce w tabeli wyżej w Holenderki. Krajicek pomimo przegranego pierwszego seta w drugim się podniosła, gdyż w tie-breaku wygrała do czterech, by w następnym decydującym secie oddac rywalce zaledwie jednego gema. Holenderka sukcesy minimalne odnosiła kilka lat temu. Obecnie z pewnością chciala by powtórzyc te sukcesy. W karierze wygrała trzy turnieje jednak było to dosc dawno temu. Obie zawodniczki grały ze sobą dwukrotnie. Za każdym razem lepsza była Williams, jednak każdy mecz co wsakzuje wynik był emocjonujący, gdyż obfitował w over gemowy, na co liczę, że dziś będzie podobnie, a wynik 6-3 wystarczy, który jest realny-powodzenia

Z góry dzięki ;)
  • 0

#5 krysztalowyy   

krysztalowyy

• 1879 postów
  • 19 tematów

Napisano 02 wrzesień 2011 - 14:28

Prosze o dodanie do mojego dzisiejszego typu bukmachera : Bet365
Przepraszam za klopot.
  • 0
Jesli nie mowie nic, to znaczy, ze nic nie chce mowic, te?

#6 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 02 wrzesień 2011 - 22:45

Na przyszlosc:

Jesli zauwazycie w swoim poscie jakis blad typu brak bukmachera, niepodanie godziny, czy tak jak zrobil typer, nie wpiszecie swojego tesktu :k: - napiszcie drugi post. Ja wtedy usune niepoprawny, bo wole nie ingerowac w posty z typam, gdyz sam biore udzial w konkursie i nie chcialbym, zeby pozniej byly jakies "ale" co do tego.
  • 0

#7 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 18:12

Nie wiem czy Wam sie gdzies spieszy przy dodawaniu typow do konkursu ale przypominam o podstawowych rzeczach:

typ (jasno i przejrzyscie okreslony)
data i godzina (od biedy moze byc sama godzina)
kurs
bukmacher

brak kursu lub bukmachera - nawet jesli podane sa w tresci analizy ale nie na samej gorze skutkuje niezaliczeniem analizy;
brak godziny = -30 pkt od trafionego typu

ogarnijcie sie niektorzy
  • 0

#8 krzysiujarzyna   

krzysiujarzyna

• 92 postów
  • 0 tematów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 16:19

jako ze jestem nowym uzykownikiem na forum nie moge w poscie wpisywac linków stron i dlatego w mojej analizie nie ma obowiazujacego linku
  • 0

#9 kaziu_boss   

kaziu_boss

• 5217 postów
  • 60 tematów

Napisano 05 wrzesień 2011 - 10:13

B@rto czy w moim typie z dnia 3.09 nie powinien być zwrot??
  • 0

#10 radomiak1910   

radomiak1910

• 3321 postów
  • 33 tematów

Napisano 05 wrzesień 2011 - 17:06

W dniu 3.09 typ Sorena zostal blednie rozliczony, Pinnacle zalicza zaklad po rozegraniu pelnych dwoch setow, wiec powinien byc zwrot
pozdrawiam
  • 0

#11 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 05 wrzesień 2011 - 18:10

W dniu 3.09 typ Sorena zostal blednie rozliczony, Pinnacle zalicza zaklad po rozegraniu pelnych dwoch setow, wiec powinien byc zwrot
pozdrawiam

Tenis

Kontuzje lub Dyskwalifikacje
Mecze Head to Head
Aby zakłady Money Line były ważne, musi być zakończony jeden pełny set. Jeśli zakończony jest niecały 1 set, wszystkie zakłady Money Line zostaną unieważnione.

sprawdz a pozniej zglaszaj...

B@rto czy w moim typie z dnia 3.09 nie powinien być zwrot??

Rzeczywiscie, ale nie tyle zwrot co analiza jest nieliczona z powodu zlamania regulaminu (nieprawidlowy bukmacher).
  • 0

#12 kaziu_boss   

kaziu_boss

• 5217 postów
  • 60 tematów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 07:56

Raz byś oko przymknął ;) . Mogłem od razu dać kurs z Bet-at-home,ale połasiłem się na wyższy.
  • 0

#13 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 11:48

Statystyki podliczone do 5 wrzesnia wlacznie, nastepna aktualizacja bedzie dosc pozno, bo gdzies okolo 14 - 17 wrzesnia.

http://obstawianie.c...165.htm#1588762
  • 0

#14 radomiak1910   

radomiak1910

• 3321 postów
  • 33 tematów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 21:21

Jesli moj typ na dzis zostal przelozony z powodu opadow deszczu na jutro to bedzie normalnie rozliczony po rozegraniu czy zwrot?
  • 0

#15 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 23:38

Bedzie normalnie rozliczony po rozegraniu i liczony jako typ na 6. wrzesnia (nawet jesli rozegraja powiedzmy 8. wrzesnia).
  • 0

#16 ArOd_fan   

ArOd_fan

• 24 postów
  • 1 tematów

Napisano 11 wrzesień 2011 - 10:29

Witam.

Wczoraj tj. 10.09.2011 typowałem, że:

V. Klitschko - T. Adamek - Klitschko by Decision or Technical Decision (Klitschko wygra na punkty)
10.09.2011 godz. 22.00
3.65
Expekt

Jak widać w nawiasie napisałem, że Klitschko wygra na punkty ale kompletnie nie pomyślałem, że nokaut techniczny też się liczy. W analizie niestety też o tym nie wspomniałem. Piszę aby osoby odpowiedzialne za konkurs przy sprawdzaniu typów zaliczyli go jako trafiony :)

Pozdrawiam.
  • 0
Nie ma pewniaków - są typy wielce prawdopodobne.

#17 adi0984   

adi0984

• 891 postów
  • 27 tematów

Napisano 11 wrzesień 2011 - 14:22

Cytatadi0984 napisał/a:
Dyscyplina: Siatkówka
Data: 11.09.2011 Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska-Bułgaria
Typ: POLSKA
Kurs: 2.28
Bukmacher: Betsafe

Dziś o godzinie 18:00 w Pradze dojdzie do arcyważnego spotkania pomiędzy Polską a Bułgaria. Jest to spotkanie o bardzo wysoką stawkę bo jeśli Polacy wygrają ten mecz to są już na 99.9% w ćwierćfinale Mistrzostw Europy. Po wczorajszym bardzo efektownym zwycięstwie nad Niemcami nie rozumiem w ogóle kursów bukmacherów na to spotkanie w dodatku, że Bułgaria uległa wczoraj niespodziewanie Słowacji 3-2, a mecz mógł się skończyć 3-0 bo Słowacy prowadzili 11-5 w trzeciej partii. Dobrze wiemy jak mocna jest drużyna z Bułgarii nie raz już się przekonaliśmy na własnej skórze. Bardzo dobrze grają zagrywką i w ataku. W bloku liczę, że przewagę osiągną Biało-Czerwoni i jeśli tak jak we wczorajszym meczu zagra Bartosz Kurek to myślę, że nie będzie większych problemów z odniesieniem zwycięstwa, oczywiście na sukces musi zapracować cały zespół a nie tylko jeden zawodnik.
Ale we wczorajszym spotkaniu Kurek był postacią numer 1 co ważne nie psuł tyle zagrywek co zawsze, z sytuacyjnych piłek atakował wręcz niesamowicie. Zapewne Anastazji przygotuje taką taktykę na dzisiejszy mecz, która pozwoli wykorzystać słabe punkty rywali. Gdyby dziś Bułgaria przegrała z nami 3-0 lub 3-1 to stanie w jutrzejszym meczu pod ścianą, dokładnie jutrzejszy mecz może być dla nich o być albo nie być w turnieju.
Dodatkowy autem Polaków jest licznie zgromadzona publiczność w hali. Ponad połowa kibiców we wczorajszym meczu z Niemcami to Polacy. Dziś także liczę na wsparcie.
Tak więc Polska do boju :)

http://obstawianie.c...302.htm#1590473

Proszę dopisać tam ten link i skasować post :)
Z góry dziękuje
  • 0

#18 SzymTypuje   

SzymTypuje

• 162 postów
  • 1 tematów

Napisano 12 wrzesień 2011 - 14:04

Witam proszę usunąc moj typ na 12.09.11 ten zły ponieważ wkleiłem drugi dobry sorki za kłopot.Dziekuje
  • 0
The Special One

#19 Chomik   

Chomik

• 21732 postów
  • 451 tematów

Napisano 12 wrzesień 2011 - 14:10

Witam proszę usunąc moj typ na 12.09.11 ten zły ponieważ wkleiłem drugi dobry sorki za kłopot.Dziekuje

:t:
  • 0

pre_1416671612__jaga.png

pre_1416671667__nie_draznij.gif

#20 krzysiujarzyna   

krzysiujarzyna

• 92 postów
  • 0 tematów

Napisano 12 wrzesień 2011 - 19:24

jako ze jestem nowym uzykownikiem na forum nie moge w poscie wpisywac linków stron i dlatego w mojej analizie nie ma obowiazujacego linku, jednak od nastepnej anazlizy juz wszystko bedzie zgodne z regulaminem bo osiagnąłem wymagana liczbe 5 postow. sorry za utrudnienia
  • 0

#21 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 12 wrzesień 2011 - 20:05

Witam.

Wczoraj tj. 10.09.2011 typowałem, że:

V. Klitschko - T. Adamek - Klitschko by Decision or Technical Decision (Klitschko wygra na punkty)
10.09.2011 godz. 22.00
3.65
Expekt

Jak widać w nawiasie napisałem, że Klitschko wygra na punkty ale kompletnie nie pomyślałem, że nokaut techniczny też się liczy. W analizie niestety też o tym nie wspomniałem. Piszę aby osoby odpowiedzialne za konkurs przy sprawdzaniu typów zaliczyli go jako trafiony :)

Pozdrawiam.

by decision - to wiemy, wygrana na punkty, ale Technical decision:

definicja z Wiki:
A technical decision is a term used in boxing when a fight has to be stopped because of a headbutt.

I dalej:
headbutt
A headbutt is a strike with the head, typically involving the use of robust parts of the cranium as areas of impact.

Przerwani walki przez sedziego to referee technical decision, Wiec zle zrozumiales niestety typ przy obstawieniu i bedzie uznany jako nietrafiony.
  • 0

#22 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 12 wrzesień 2011 - 20:05

jako ze jestem nowym uzykownikiem na forum nie moge w poscie wpisywac linków stron i dlatego w mojej analizie nie ma obowiazujacego linku, jednak od nastepnej anazlizy juz wszystko bedzie zgodne z regulaminem bo osiagnąłem wymagana liczbe 5 postow. sorry za utrudnienia

Nie ma zadnego problemu, ja wiem ze sa pewne ograniczenia dla nowych uzytkownikow. :)
  • 0

#23 BePe   

BePe

• 26435 postów
  • 3234 tematów

Napisano 13 wrzesień 2011 - 21:57

Przerwa w działaniu forum -> http://obstawianie.c...na-vt120474.htm
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#24 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 16:31

Arctic - za kopiowanie analiz z innych serwisow zostaje wykluczony z rywalizacji w miesiacu wrzesniu. Zostal rowniez "obdarowany" ostrzezeniem na forum.
  • 0

#25 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 18:33

Statystyki podliczone do 12 wrzesnia wlacznie.
  • 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.