Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że od 1 września 2011 wprowadzamy małe zmiany w Pewniaku Dnia oraz zwiększamy nagrody do 400 PLN co miesiąc.

 

Więcej w temacie -> http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm#1584415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do mojej dzisiejszy analizy proszę o dodanie tekstu :D

 

Dziś zostanie rozegrana większość spotkań drugiej rundy kobiecego turnieju US Open. W jednym z ciekawszych spotkań wystąpi główna faworytka do wygrania tego wielkoszlemowego turnieju Amerykanka Serena Williams. Powróciła po rocznej przerwie na korty, i gra tak dobrze jak w latach swoich najlepszych występów. Amerykanka jest zawodniczką przede wszystkim grającą bardzo fizycznie i siłowa. Jej mocną stroną jest dobry serwis. W ramach przygotowań do US Open rozegrała kilka turniejów. W ostatnich tygodniach znalazła się dwukrotnie w finale gdzie zwyciężała. W Stanford w decydującym starciu ograła Marion Bartoli, natomiast w Toronto ograła samanthę Stosur. Na zdarzenie, że Serena Williams wygra US Open oferowany jest jeszcze w miarę możliwy kurs, w granicach 2,50. W pierwszej rundzie bez większych problemów ograła młodą Serbkę Bojanę Jovanovski oddając rywalce zaledwie dwa gemy. Holenderska zawodniczka to rocznik 89. Obecnie zajmuje 183 miejsce w rankingu WTA, i aby dostac się do turnieju głównego musiała przebijac się przez kwalifikacje, w których wygrała może z trudem, ale zwyciężyła, i awansowała do turnieju głównego. W pierwszej rundzie zagrała z Greczynką Eleni Daniilidou sklasyfikowaną prawie sto miejsce w tabeli wyżej w Holenderki. Krajicek pomimo przegranego pierwszego seta w drugim się podniosła, gdyż w tie-breaku wygrała do czterech, by w następnym decydującym secie oddac rywalce zaledwie jednego gema. Holenderka sukcesy minimalne odnosiła kilka lat temu. Obecnie z pewnością chciala by powtórzyc te sukcesy. W karierze wygrała trzy turnieje jednak było to dosc dawno temu. Obie zawodniczki grały ze sobą dwukrotnie. Za każdym razem lepsza była Williams, jednak każdy mecz co wsakzuje wynik był emocjonujący, gdyż obfitował w over gemowy, na co liczę, że dziś będzie podobnie, a wynik 6-3 wystarczy, który jest realny-powodzenia

 

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszlosc:

 

Jesli zauwazycie w swoim poscie jakis blad typu brak bukmachera, niepodanie godziny, czy tak jak zrobil typer, nie wpiszecie swojego tesktu :k: - napiszcie drugi post. Ja wtedy usune niepoprawny, bo wole nie ingerowac w posty z typam, gdyz sam biore udzial w konkursie i nie chcialbym, zeby pozniej byly jakies "ale" co do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wam sie gdzies spieszy przy dodawaniu typow do konkursu ale przypominam o podstawowych rzeczach:

 

typ (jasno i przejrzyscie okreslony)

data i godzina (od biedy moze byc sama godzina)

kurs

bukmacher

 

brak kursu lub bukmachera - nawet jesli podane sa w tresci analizy ale nie na samej gorze skutkuje niezaliczeniem analizy;

brak godziny = -30 pkt od trafionego typu

 

ogarnijcie sie niektorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09 typ Sorena zostal blednie rozliczony, Pinnacle zalicza zaklad po rozegraniu pelnych dwoch setow, wiec powinien byc zwrot

pozdrawiam

Tenis

 

Kontuzje lub Dyskwalifikacje

Mecze Head to Head

Aby zakłady Money Line były ważne, musi być zakończony jeden pełny set. Jeśli zakończony jest niecały 1 set, wszystkie zakłady Money Line zostaną unieważnione.

 

sprawdz a pozniej zglaszaj...

 

B@rto czy w moim typie z dnia 3.09 nie powinien być zwrot??

Rzeczywiscie, ale nie tyle zwrot co analiza jest nieliczona z powodu zlamania regulaminu (nieprawidlowy bukmacher).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj tj. 10.09.2011 typowałem, że:

 

V. Klitschko - T. Adamek - Klitschko by Decision or Technical Decision (Klitschko wygra na punkty)

10.09.2011 godz. 22.00

3.65

Expekt

 

Jak widać w nawiasie napisałem, że Klitschko wygra na punkty ale kompletnie nie pomyślałem, że nokaut techniczny też się liczy. W analizie niestety też o tym nie wspomniałem. Piszę aby osoby odpowiedzialne za konkurs przy sprawdzaniu typów zaliczyli go jako trafiony :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytatadi0984 napisał/a:

Dyscyplina: Siatkówka

Data: 11.09.2011 Godzina: 18:00

Spotkanie: Polska-Bułgaria

Typ: POLSKA

Kurs: 2.28

Bukmacher: Betsafe

 

Dziś o godzinie 18:00 w Pradze dojdzie do arcyważnego spotkania pomiędzy Polską a Bułgaria. Jest to spotkanie o bardzo wysoką stawkę bo jeśli Polacy wygrają ten mecz to są już na 99.9% w ćwierćfinale Mistrzostw Europy. Po wczorajszym bardzo efektownym zwycięstwie nad Niemcami nie rozumiem w ogóle kursów bukmacherów na to spotkanie w dodatku, że Bułgaria uległa wczoraj niespodziewanie Słowacji 3-2, a mecz mógł się skończyć 3-0 bo Słowacy prowadzili 11-5 w trzeciej partii. Dobrze wiemy jak mocna jest drużyna z Bułgarii nie raz już się przekonaliśmy na własnej skórze. Bardzo dobrze grają zagrywką i w ataku. W bloku liczę, że przewagę osiągną Biało-Czerwoni i jeśli tak jak we wczorajszym meczu zagra Bartosz Kurek to myślę, że nie będzie większych problemów z odniesieniem zwycięstwa, oczywiście na sukces musi zapracować cały zespół a nie tylko jeden zawodnik.

Ale we wczorajszym spotkaniu Kurek był postacią numer 1 co ważne nie psuł tyle zagrywek co zawsze, z sytuacyjnych piłek atakował wręcz niesamowicie. Zapewne Anastazji przygotuje taką taktykę na dzisiejszy mecz, która pozwoli wykorzystać słabe punkty rywali. Gdyby dziś Bułgaria przegrała z nami 3-0 lub 3-1 to stanie w jutrzejszym meczu pod ścianą, dokładnie jutrzejszy mecz może być dla nich o być albo nie być w turnieju.

Dodatkowy autem Polaków jest licznie zgromadzona publiczność w hali. Ponad połowa kibiców we wczorajszym meczu z Niemcami to Polacy. Dziś także liczę na wsparcie.

Tak więc Polska do boju :)

 

 

http://obstawianie.com/me...302.htm#1590473

 

Proszę dopisać tam ten link i skasować post :)

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze jestem nowym uzykownikiem na forum nie moge w poscie wpisywac linków stron i dlatego w mojej analizie nie ma obowiazujacego linku, jednak od nastepnej anazlizy juz wszystko bedzie zgodne z regulaminem bo osiagnąłem wymagana liczbe 5 postow. sorry za utrudnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj tj. 10.09.2011 typowałem, że:

 

V. Klitschko - T. Adamek - Klitschko by Decision or Technical Decision (Klitschko wygra na punkty)

10.09.2011 godz. 22.00

3.65

Expekt

 

Jak widać w nawiasie napisałem, że Klitschko wygra na punkty ale kompletnie nie pomyślałem, że nokaut techniczny też się liczy. W analizie niestety też o tym nie wspomniałem. Piszę aby osoby odpowiedzialne za konkurs przy sprawdzaniu typów zaliczyli go jako trafiony :)

 

Pozdrawiam.

by decision - to wiemy, wygrana na punkty, ale Technical decision:

 

definicja z Wiki:

A technical decision is a term used in boxing when a fight has to be stopped because of a headbutt.

 

I dalej:

headbutt

A headbutt is a strike with the head, typically involving the use of robust parts of the cranium as areas of impact.

 

Przerwani walki przez sedziego to referee technical decision, Wiec zle zrozumiales niestety typ przy obstawieniu i bedzie uznany jako nietrafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze jestem nowym uzykownikiem na forum nie moge w poscie wpisywac linków stron i dlatego w mojej analizie nie ma obowiazujacego linku, jednak od nastepnej anazlizy juz wszystko bedzie zgodne z regulaminem bo osiagnąłem wymagana liczbe 5 postow. sorry za utrudnienia

Nie ma zadnego problemu, ja wiem ze sa pewne ograniczenia dla nowych uzytkownikow. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. dlaczego nie ma mnie w tabeli?

Heh, zrobilem blad przy robieniu screena z excela, o duzo za duzo ucialem. ;) Juz poprawiam tabele.

 

Zmienic godziny nie zdazylem, ale nie ma z tym problemu, wazne ze napisales.

 

jak skopiwoac link do danej analizy?

Jak wyslesz posta w dziale tematycznym, to obok "Wyslany: data godzina" jest taka ikonka karteczka. Kliknij nia i skopiuj adres z paka adresu przegladarki. Ewentualnie mozesz kliknac prawym i wybrac cos w stylu "kopiuj adres linku" lub cos w podobie, zaleznie od tego jaka masz przegladarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...