Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Prosze o zmiane tego typu poprawnie ma być tak,poprzedni skasować

 

Dyscyplina Koszykowka Korea

Godz: 11,00

spotkanie Seoul Samsung Thunders - Anyang KGC

typ: under168,0

Kurs 1,90

Buk Bet365

 

Analiza.Zapraszam na pojedynek koszykówki ligi KBL w Korei.Będzie to spotkanie na szczycie ponieważ te drużyny zajmują 2 czołowe miejsca w tabeli.Gospodarze tego spotkania drużyna Seoul Samsung Thunders zajmuje

1 miejsce.Ich dotychczasowy bilans to 25 wygranych pojedynków i przegrali 11 meczy.W ostatniej kolejce pokonali na swoim parkiecie Sonic Boom 74-67.Drużyna ta ma imponujący bilans koszy który wynosi 3074:2924

Ich przeciwnik Anyang KGC jest na 2 miejscu i ma identyczny bilans punktowy.W ostatnim pojedynku niespodziewanie przegrali na wyjeżdzie z LG Sakers 81-74.Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło

się wyjazdowym zwycięstwem Anyang KGC 83-73.Przeważnie w tych pojedynkach pada dużo koszy,jednak teraz będzie mniej niż 164,5 punkta

 

BL 2016/2017

2017-01-30 05:00 Seoul Samsung Thunders - Anyang KGC 73-83

2016-12-23 10:00 Anyang KGC - Seoul Samsung Thunders 73-81

2016-12-03 05:00 Anyang KGC - Seoul Samsung Thunders 88-98

2016-10-25 11:00 Seoul Samsung Thunders - Anyang KGC 114-91

 

KBL - Playoffs 2016

2016-03-02 10:00 Seoul Samsung Thunders - Anyang KGC 83-85

2016-02-29 10:00 Seoul Samsung Thunders - Anyang KGC 92-88

2016-02-27 08:00 Anyang KGC - Seoul Samsung Thunders 93-86

2016-02-25 10:00 Anyang KGC - Seoul Samsung Thunders 96-71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w sytuacji z dwoma handicapami? Czy to wygląda mniej więcej tak?

  • Daję AH -0,25, jest remis, więc mam -50 i zalicza się do nietrafionych.
  • Daję AH +0,75, drużyna przeciwna wygrywa jednym i też mam tylko -50/zaliczenie do nietrafionych.
  • Daję AH +0,25, jest remis, więc zalicza wygraną jak za połowę stawki i mam przypisane do trafionych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co w sytuacji z dwoma handicapami? Czy to wygląda mniej więcej tak?

  • Daję AH -0,25, jest remis, więc mam -50 i zalicza się do nietrafionych.
  • Daję AH +0,75, drużyna przeciwna wygrywa jednym i też mam tylko -50/zaliczenie do nietrafionych.
  • Daję AH +0,25, jest remis, więc zalicza wygraną jak za połowę stawki i mam przypisane do trafionych.

 

W razie remisu narobisz mi tylko liczenia... %-)

 

Skoro chcesz grać AH warto byłoby się podszkolić jak azjany są rozliczane albo ich w ogóle nie ruszać :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem doskonale, jak się rozlicza takie azjany. Tylko, że tutaj jest nieco inaczej, bo na każdy zakład mam jakby 100j, ale do tego jest doliczana skuteczność. Przeczytaj jeszcze raz, co tam napisałem, bo nie popełniłem żadnego błędu logicznego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://obstawianie.com/topic/35282-typy-na-dzień-12022017/?p=990549

 

Czy można prosić o zmianę kursu na 1.45 i bukmachera na Expekt? Pisałem to na szybko i zapomniałem to zmienić. Przepraszam z góry za problemy, po prostu chciałem się w czasie wyrobić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://obstawianie.com/topic/35275-typy-na-dzień-19022017/?p=991330

 

Nie tego zawodnika wstawiłem, Bernardeschi pałzuje za kartki. Przydałaby się edycja tego ostatniego zdania, żeby było tak: 

W tygodniu była wygrana z Gladbach, jest potencjał na kilka bramek z Kalinicem i Babacarem więc liczę tutaj na Viole.

 

 

W tygodniu była wygrana z Gladbach, jest potencjał na kilka bramek z Kalinicem i Babacarem więc liczę tutaj na Viole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto informacyjnie zapytam ;) W poprzedniej tabeli był jakiś blad? Cos u Jacia było nierozegrane? Bo wydawalo mi się ze miał oddanych 7 typów + 25.02 podał 8 i do końca czekałem aby taktycznie to rozegrać (wiedziałem ze musi podac typ) a tu klops i ma 9 typków oddanych :k:

 

Oczywiście czysto informacyjnie aby nie było ze się sapie czy cos bo nich se chłopina pogra za tą stówkę :D:wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto informacyjnie zapytam ;) W poprzedniej tabeli był jakiś blad? Cos u Jacia było nierozegrane? Bo wydawalo mi się ze miał oddanych 7 typów + 25.02 podał 8 i do końca czekałem aby taktycznie to rozegrać (wiedziałem ze musi podac typ) a tu klops i ma 9 typków oddanych :k:

 

Oczywiście czysto informacyjnie aby nie było ze się sapie czy cos bo nich se chłopina pogra za tą stówkę :D:wuwu:

Tak, jednego typu nie dodałem omyłkowo w tabeli :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...