Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Witam,

 

Proszę o poprawienie rezultatu mojego typu z dnia 21.01.2017. Otóż mecz koszykówki New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies Basket zakończył się wynikiem 111:104, a więc mój typ Memphis Grizzlies +8,5 powinien zostać rozstrzygnięty jako trafiony.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2018 o 09:56, Alibaba napisał:

Ali u mnie typ na minus :minus:Barzal zaliczył asystę Pozdrawiam

By Alibaba,

Poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alibaba, pytanie do Ciebie (nie znalazłem tego w regulaminie) - czy zdarzenie z typu na dany dzien musi zakonczyc sie tego samego dnia? czy np mozna postawic na mecz zaczynajacy sie o 23:00, a konczacy sie juz o 01:00 nastepnego dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela końcowa wstawiona :arrow:https://obstawianie.com/topic/19442-statystyki/?do=findComment&comment=1022969

Pierwsza trójka wysyła swój e-mail ze Skrill wraz z kwotą nagrody na pw do bigbraine777


Gratulacje dla wygranych :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o usunięcie mojego pierwszego typu meczu lazio i over 3,5 bo przedemną juz taki typ był oddany w type drugim dałem n inne zdarzenie tego samego meczu i tak zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2018 o 17:38, pershing napisał:

Zgodnie z nowymi zasadami:

1 miejsce @merdalion 1500 pkt dodane

2 miejsce @huge 1000 pkt dodane

3 miejsce @Lupy1905 500 pkt dodane

 

 

 

 

 

 

Gratulacje :piwo:

 

Kasa wysłana wczoraj wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z
Zasada jeden typ dziennie nie obowiązuje w przypadku zdarzeń anulowanych. Jeśli zdarzenie zostanie odwołane (np. krecz w tenisie przed spotkaniem czy mecz przełożony na inny termin), możecie podać zastępstwo tego typu.

 

Podałem drugi typ na dziś, gdyż pierwszy ( Andrey Chepelev ) nie rozpoczał się dzis i nie rozpocznie, mecz przełożony na jutro, to @Alibaba jak możesz przerzuć go do tematu na jutro.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zmienić mój typ dnia na  typ over 3,5 gola w tym samym meczu , jest to puchar i dwu mecz wiec rozstrzygniecie mojego zakładu na awans  i tak nie będzie jutro.

Over 3,5 kurs 3,7

Edytowane przez Kuchasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kuchasz napisał:

Proszę zmienić mój typ dnia na  typ over 3,5 gola w tym samym meczu , jest to puchar i dwu mecz wiec rozstrzygniecie mojego zakładu na awans  i tak nie będzie jutro.

Over 3,5 kurs 3,7

 

EJ "typer" %-) ale w pucharze Francji grają tylko jedno spotkanie (99%) Btw "dwu mecz" piszemy razem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...