Skocz do zawartości

Copa Sudamericana


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

21.09.2011, godz. 02:45

Emelec - Olimpia

typ: 1

kurs: 1,70

buk: Expekt

 

Spotkanie Copa Sudamericana pomiedzy wicemistrzem Kolumbii a jednym z najbardziej znanych klubow paragwajskich Olimpia Asuncion. Wydaje mi sie, ze Olimpia dostala udzial w Copa za 2 miejsce w pierwszej czesci sezonu (Apertura), ale reki nie dam sobie uciac, bo reguly podzialu na Clausure i Aperture a szczegolnie nagradzanie zespolow udzialem w pucharach to dla mnie ciezki orzech do zgryzienia.

No wiec pierwsza rzecza, jaka mi sie rzucila w oczy, to to, ze Emelec to zdecydowanie druzyna wlasnego boiska. Nie przegrali na nim od pazdziernika ubieglego roku wliczajac rozgrywki ligowe, pucharowe i miedzynarodowe. W Sudamericana graja nieprzerwanie od 2009 roku, za kazdym razem przechodzac 1/32 finalu. I za kazdym razem na swoim boisku wygrywali. Nawet gdy po pierwszym meczu wynik byl niekorzystny (2009 - Botafogo 0:2 i 2:1, 2010 - Universidad San Martin 1:2 i 5:0). Z Botafogo juz od poczatku spotkania przegrywali ale nadal walczyli o korzysty rezultat no i wyszlo 2:1. Podobna sytuacja jest dzisiaj. W pierwszym meczu Olimpia wygrala 2:1. Tylko ze Olimpia w Sudamericana jeszcze na wyjezdzie nie wygrala. Ba! Nawet nie zremisowala. Podobnie w lidze, o ile Apertura bardzo ladnie wygladala, o tyle poczatek Clausury to 2 wygrane i 2 porazki. Patrzac troche w historie to widac, ze sierpien, wrzesien to byly ciezkie miesiace dla Olimpii, przynajmniej od 2008 roku do dzisiaj.

Dlatego: jesli Emelec potrafilo walczyc z brazylijskimi zespolami rok i 2 lata temu, ktore wg mnie poziomem sa ciut wyzej niz paragwajskie i wykazywalo sie przy tym wysoka determinacja, walecznoscia i charakterem, to dlaczego nie moze dzisiaj pokonac Olimpii? Wg mnie jest spora szansa, bo Olimpia jakiejs mega formy nie prezentuje i jest jak najbardziej do ogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Spotkanie : Universidad de Chile : LDU Quito

Typ : over 2,5

Kurs : 2,20

Bukmacher : Expekt

Godzina : 1.15

Analiza :

 

Dzisiaj spotkanie rewanżowe w finale Copa Sudamericana.

Pierwsze spotkanie zakończyło się wyjazdową wygraną drużyny z Chile 0:1 a więc to oni są zdecydowanie faworytem tej rywalizacji, ale nie można też lekceważyć LDU.

Ostatnio goście odpuszczali sporo spotkań i grali słabiej - można było myśleć że są bez formy, ale moim zdaniem szykowali się właśnie na ten finał.

Co prawda pierwsze spotkanie niespodziewanie przegrali ale to nie znaczy że przegrają finał.

Dzisiaj jednak muszą atakować, a jak będą atakować to zarówno oni jak i UdC strzelą dzisiaj bramki, a jak już UdC strzeli to tym bardziej LDU będzie musiało się rzucić do ataku za wszelką cenę, a wtedy albo sami coś strzelą albo dostaną jakąś kontrę.

Jak grają drużyny z Chile to bramki są zawsze.

LDU wygrało rozgrywki o Copa Sudamericana w 2009 roku i wtedy u siebie wygrali 5:1, a potem na wyjeździe przegrali 3:0.

Tak więc w obu meczach overy były.

Chilijczyków zaś nigdy jeszcze nie było w finale tych rozgrywek a więc jest szansa przejść do historii w tym sezonie, ale trzeba się postarac.

W sumie w finałach CS było 18 spotkań i w ośmiu meczach finałowych były overy.

Na pięć finałów gdzie w pierwszym spotkaniu było mało bramek, w drugim meczu był over.

Polecam zaryzykować bo kurs naprawdę świetny a tu powinno być wielkie strzelanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Spotkanie : U. Catolica – Sao Paulo

Dyscyplnia: Amer. Południowa Copa Sudamericana 22.11.2012 23:15

Typ: Over 2,5

Kurs: 2,15

Bukmacher:Bet365

Dziś o godzinie 23:15 czasu Polskiego odbędzie się 1 spotkanie meczu półfinałowego między drużyną z Chile U.Catolica a drużyną z Brazylii Sao Paulo, Moim typem w tym spotkaniu jest Over 2,5 gola? Dlaczego patrząc ostatnie mecze drużyn w ligach i pucharach swoich krajów to U Catolica u siebie Na 10 spotkań taki over padał aż 6 razy a natomiast Sao Paulo jak brało udział w meczach wyjazdowych na 10 meczy padł tylko 2 razy. Stawiam na over w tym meczu z paru różnych przyczyn, obydwie drużyny są z najszybszych i najagresywniejszych lig w świecie. Mecze w Chilijskiej lidze są tak szybkie i dynamiczne że agresja Brazylisjkiego Sao Paulo może sprawić że to spotkanie będzie obfitować w dużo goli. Aczkolwiek wiem żę to spotkanie pucharowe i Może stać się tutaj wszystko jednak jestem myśli ze over 2,5 gola zdobędą smi gospodarze ale że goście coś strzelą także mam nadzieje. W końcu to coś innego niż liga. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dyscyplina: Piłka Nożna-AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana

Godzina: 03:00

Spotkanie:J. Wilstermann -Penarol :minus: 0-4

Typ:1

Kurs:2.06

Bukmacher:Pinnacle Sports

Analiza:

 

W pierwszym meczu Penarol wygrał 2-0 ,ale według mnie oba gole byly szczęśliwe,a J. Wilstermann rozegrali bardzo dobre spotkanie.Mają bardzo solidny zespół w tym roku kupili trzech najlepszych graczy z San Jose-paragwajski napastnik Neuman (strzelił 43 goli w ostatnich 2 latach), brazylijski ofensywny pomocnik Jose Gomes (27 goli w zeszłym sezonie) i kolejna wyśmienity pomocnik Bravo (17/9 w zeszłym sezonie) i kilku innych doświadczonych graczy.Obecnie mają według mnie najsilniejszy zespól w Boliwii ,zmotywowani ostatnią wygraną w lidze z Oriente 2-0,będą chcieli przy pełnym stadionie(ponad 30000 tysięcy biletów juz sprzedanych na ten mecz) pokonać gości.Penarol ma duży problem nie zagra podstawowy bramkarz, który jest kontuzjowany, więc muszą wystawić bramkarzy rezerwowych,którzy w lidze nie zagrali do tej pory ani minuty. Ponadto zagrają na dużej wysokości w Cochabamba, która jest około 2600m .Również we znaki może dać się długa podróż (ponad 2100 km). I najważniejszy argument Penarol ostatnio nie grał na takiej wysokości od dłuższego czasu (cztery lata temu był ich ostatni mecz w takich warunkach w Quito przeciwko LDU, gdzie przegrali 5-0).Jak dla mnie warto w tym meczu postawić na gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamerica

Godzina: 01:00

Spotkanie: Sao Paulo - Criciuma

Typ: Sao Paulo + under 2.5

Kurs: 3.10

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Rewaznowe spotkanie w rozgrywkach Copa Sudamericana w ktorym zmierzą się dwie druzyny z Serie A (1 liga brazylijska). Sao Paulo naszpikowane gwiazdami: Kaka, Luis Fabiano, Ganso, Kardec, Pato - 3 miejsce w tabeli obecnie i Criciuma z dolnyc rejonów tabeli. Co ciekawe pierwszy mecz wygrali dzisiejsi goście 2:1 i dzis Sao Paulo musi isc pełną parą, by awansowac - a ich celem jest zdobycie tytułu. Przeciwnicy mogą rotować, poniewaz bardziej zalezy im na lidze (w teorii oczywiscie,bo sezon na początku, a rozgrywki pucharowe to prestiz i kasa). Goscie sa druzyna ktora praktycznie nie strzela bramek (9 w 18 spotkaniach i 1 na wyjezdzie), więc jesli dzis cos ustrzelą to bedzie to ewenement. Sao Paulo nie ma takiego problemu, choc strzela srednio po niecałe 2 bramki na mecz. Bilans i tak maja dodatni. Dla mnie to murowany faworyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Copa Sudamericana

Godzina: 2:15

Spotkanie: Boca - Rosario

Typ: 2DNB

Kurs: 3.40

Bukmacher: WH

Analiza:

 

Spotkanie w 1/16 finału Copa Sudamericana w ktorym zmierza sie dwie argentynskie ekipy, z czego tak: jedna jest bardzo utytułowana ale w bardzo słabej formie, rozbita (Boca Juniors), a druga bez tytułów ale w mysle dobrej formie. Tutaj stosuje grę przeciwko Boce, a nie to ze graja z dobrym przeciwnikiem w formie. Gospodarze zawodza od dluzszego czasu, graja bez napastnikow (jeden kontuzja, drugi ma problem z kontraktem), a w grze wygladaja fatalnie. Rosario za to juz inaczej bo 7 miejsce, 10 punktow i sporo dodatni bilans bramkowy (Boca ma ujemny). Pierwszy mecz zakonczyl sie remisem 1:1 mimo przewagi Rosario. Mysle, ze sa w stanie wykorzystac slabosc gospodarzy w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Copa Sudamericana

Spotkanie: Cerro Porteno - Lanus

Typ: 1 HT

Kurs: 3.15

Godzina: 02:30

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Pierwszy mecz tych drużyn w rozgrywkach Copa Sudamericana. Cerro Porteno to druzyna z Paragwaju. Naturalnie zajmuje 1 miejsce w swojej lidze spisując się przeważnie dużo lepiej u siebie niż na wyjazdach (16 pkt do 10). Ostatnio w lidze przegrali 31 sierpnia,a wcześniej ... w Copa Sudamericana, tyle że z Independiente NA WYJEŹDZIE. Reszte meczów dość gładko wygrywają i strzelają sporo bramek. Poprzedni sezon zakonczyli z ... brakiem porażek. Na pewno stać ich tutaj na zwycięstwo. Goście? Liga argentyńska. Juz w samej lidze warunki zwykle dyktują ekipy gospodarzy. Tutaj mamy problem z odległością. Najczesciej druzyny wyjazdowe są gorzej przygotowane do meczow. Te dzieli 1300km. Ciezko powiedziec co z tym Lanus, bo od wrzesnia zaczeli marsz w górę i nie przegrali 7 meczów z rzędu, a przez to wspięli sie na 2 miejsce w tabeli ligowej. W poprzednim sezonie wygrali tylko 2 mecze na 10 wyjazdowych. Nie doczekałem się jeszcze zestawienia składów, ale z tego co wiem goście mają troche rotować składem. M.in ma nie zagrać podstawowy bramkarz i najlepszy napastnik, ale jest to niesprawdzone info. Tak czy siak mysle, ze gospodarze będą przeważać i postarają się to udokumentować w 1 połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Sudamericana

Spotkanie: Sao Paolo - Emelec

Typ: Poniżej 2,5

Kurs: 1.75

Godz: 23:15

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Sao Paolo ten puchar koliduje trochę z walką w lidze, która jest priorytetem bo zajmują drugie miejsca ze stratą pięciu punktów do lidera Cruzeiro a za plecami kilka drużyn, które gonią Sao Paolo więc w ostatnich spotkaniach w lidze muszą naprawdę być dobrze przygotowani a zmęczenie sezonem już wychodzi. Naturalnym ruchem trenera jest oszczędzenie kilku piłkarzy z podstawy, głównie z ofensywy co dziś może być widoczne. Drużyna z Ekwadoru przyjeżdża się bronić bo wiedzą, że u siebie zespoły z Ekwadoru mają spory handicap postaci warunków atmosferycznych. Ten mało prestiżowy turniej nie jest wielką motywacją dla gospodarzy, ale to nie znaczy, że nie zamierzają awansować dalej, stawiam jednak, że będzie to najpewniej skromne zwycięstwo Sao Paolo po nudnym meczu nastawionym na defensywę przyjezdnych i wyrachowaną grę brazylijskiego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...