Skocz do zawartości

[Zamknięty] Spotkania Miedzynarodowe


krystian0016

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Europy Kobiet Niemcy ₋ Rosja -14 Wrz -19:00 UK

1 set Rosja

1,5

wh

 

Co to dużo pisać wielki finał, w którym zagrają gospodynie turnieju i wielki faworyt do złota ekipa Rosji.Nie lubię grac kobiet, ale obok takiego kursu nie można przejść bokiem- Rosjanki graja bajecznie, świetnie funkcjonująca maszyna która po kolei rozjeżdża jak walec inne mocne reprezentacje bez straty seta... co u kobiet mimo wszystko rzadko sie zdarza 3-0 z Turcja 3-0 Serbia można pisać ze te reprezentacje zagrały słabo- bardzo słabo czy fatalnie, ale to Rosjanki maja świetne przyjecie jak na nie -bardzo mało błędów, duża siła ognia. Pewna gra praktycznie w każdym elemencie ,zagrywka -blok nawet nie musi tak błyszczeć i królować Obmoczajewa, bo jest musi byc mvp turnieju Kosheleva.Niemki co tu napisać chyba zrobiły swoje wczoraj bardzo sie męczyły z Belgia. Wygrały praktycznie przegrany mecz, przez cały czas Belgijki miały ten mecz na widelcu 2-0 i prowadzenie w 4 partii ale...Niemki pokazały charakter swoje robi dużo atakuje Kozuch ale czy dzisiaj da rade pociągnąć ten zespól...nie sadze mam nadzieje ze nie będzie jakiegoś załamania formy- dramatu Rosjanek bo zasługują na ten Tytuł czy będzie 3-0 całkiem realne- długi boj Niemek musi zostawić jakieś ślady na zespole... Rosjanki to wykorzystają bez litośnie.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siatkówka - 20.09.2013- 20:00

Spotkanie: Polska- Turcja

Typ: ponizej 160,5

Kurs: 1,44

Buk: WilliamHill

 

Na rozpoczęcie turnieju o Mistrzostwa Europy Reprezentacja Polski zmierzy się Turkami. Turcja to bo Danii według mnie najsłabsza ekipa na tych Mistrzostwach Europy. Żaden z reprezentantów Turcji nie dorównuje na papierze umiejętnościom Polskim siatkarzom. Polacy najprawdopodobniej zagrają w składzie : Winiarski, Kurek, Nowakowski, Mozdżonek, Zygadło , Bociek i Zatorski. Po za tymi dwoma ostatnimi każdy z tych chłopaków uważani jest za całkowitą czołówkę światową na swojej pozycji. A Bociek i Zatorski maja szans aby po tym turnieju być uważani za najlepszych w europie na swoich pozycjach. To własne Oni na sparingach wyglądali najlepiej. Natomiast wśród Turków żadne nazwisko nie jest znanie. Do tego ich styl oparty jest na ataku , majo słabe przyjecie. A Polacy co maja słabego to mają ale serwis chyba mają najlepsi wraz Rosjanami. I własne liczę ze dziś zrobią sobie trening serwisowi. Under 160,5 jest bardzo bezpieczny. Choć niczym się nie różni od under np. 145 bo i tu i tu trzeba wygrać w trzech setach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Siatkówka - South American Cup-Peru 21.09.2013 godz.00:00

Wydarzenie: Brazylia W - Argentyna W

typ: Powyżej 122,5pkt

Kurs: 1.85

Bukmacher: Unibet

 

Analiza skromna, bo już za pół godzinki rozpoczyna się ten mecz. Dotyczy on mistrzostw Ameryki Południowej kobiet rozgrywanych w Peru. Na przeciwko siebie staną zdecydowane faworytki tych mistrzostw Brazylijki i ich odwieczne rywalki Argentynki. Do tej pory zostały rozegrane dwie kolejki tych mistrzostw i obydwa zespoły mają dwa zwycięstwa na koncie: Brazylia obydwa po 3:0 z Kolumbią i Chile,natomiast Argentynki 3:2 z Kolumbią i 3:1 z Wenezuelą. Po drugim meczu Argentynek widać, że ciężko im idzie gra ze słabszymi rywalkami i potrafią urwać im seta, nie mówiąc o pierwszym meczu z Kolumbią gdzie musiały gonić wynik. Ale w pojedynku z Brazylijkami nie stoją aż na tak straconej pozycji żeby przegrać bez zdobycia seta i różnicą powyżej 28 pkt. Jeszcze niedawno niecałe dwa miesiące temu w Pan American Cup gdzie również Brazylijki były uznawane za murowane faworytki i miały zmiażdżyć Argentynki w spotkaniu o 3 miejsce o dziwo te drugie wygrały po wyrównanym meczu 3:0. Więc jak widać znalazły sposób na Brazylijki to dzisiaj jeśli nie znajdą to na pewno nie przegrają aż tak znaczącą liczbą punktów. Zachęcam do swojego typu i polecam jeszcze zagrać, że Argentynki ugrają co najmniej 1 seta, bo np. Pinnacle proponuje kurs aż 5.5!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Siatkówka - ME 2013

Wydarzenie: Niemcy - Bułgaria

typ: Niemcy

Kurs: 2,20

Bukmacher: Pinnacle

Kursy na ten mecz wysokie, ale nie ma się czemu dziwić. W grupie śmierci już pierwsza kolejka pokazała, że nikt nie stoi na straconej pozycji. Wczoraj w Gdyni Niemcy rozegrali bezbłędne spotkanie. Grozer i Fromm przyćmili samego Muserskiego a to łatwa sztuka nie jest. Pomimo wyrównanego II seta to nasi sąsiedzi od początku stawiali warunki i chyba można stwierdzić, że stali się czarnym koniem turnieju. Dzisiaj liczę na potwierdzenie wysokiej formy z Bułgarami, którzy bez większych problemów pokonali nieobliczalnych Czechów. Jedno czego jestem pewien to wyrównanego spotkanie, dlatego over 186,5 jest dla mnie jak najbardziej prawdopodobny. Niemcy są drużyną, która mając sprawdzony ograny skład nie osiągnęła żadnego spektakularnego sukcesu. I tu jest pies pogrzebany. Mimo składu i wybitnych siatkarzy nigdy nie pokazali się jako drużyna na podium większej imprezy. Oczywiście nie uwzględniam występów w LE, która jest siatkarską II ligą. Po tak fantastycznym meczu jak wczoraj to Niemcy powinni wygrać dzisiejsze spotkanie. Patrząc na to co Szwabiki pokazały w Memoriale Wagnera można mieć mieszane uczucia do ich gry. Ale 2 tygodnie temu był turniej towarzyski a teraz jest impreza docelowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Siatkówka (Międzynarodowe, FIVB Grand Champions Cup kobiety)

Mecz: Japonia - Rosja

Typ: 2

Kurs: 1,85

Bukmacher: Unibet

Data i godzina: 12.11.2013 11:15

 

Analiza:

 

Na wtorkowy pewniak dnia wybrał mecz siatkówki kobiet. Dla mnie mocnym faworytem tego spotkania jest zespół rosyjski. Ostatnio Rosjanki wygrywały Mistrzostwa Europy Kobiet. Zdominowały cały turniej, pokonując gładko swoje rywalki, 3:1 z Białorusią, 3:1 z Chorwacją, 3:0 z Azerbejdżanem oraz Turcją i Serbią, a w finale bez większych problemów z drużyną Niemiec 3:1. Myślę, że wtorek będzie podobnie. Jeśli chodzi o Japonię, idzie im jak po grudzie. Ostatnie ich pojedynki zostawiły niesmak i niezadowolenie na twarzach kibiców japońskich. Przegrywały z USA i Chinami 2:3, a wcześniej 0:3 z Serbią, Brazylią oraz Włochami. Beznadziejne rezultaty stawiają ich w złym świetle. W jutrzejszym spotkaniu nie będą miały nic do stracenia i postawią na agresywną grę, co może zaobfitować w zdobycie jednego setach i końcowym rezultatem 3:1 na korzyść zespołu rosyjskiego. Bilans bezpośrednich spotkań tych drużyn wynosi 6:2 dla Rosji. Jestem zaskoczony tak wysokim kursem na mojego faworyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Siatkówka - Grand Champions Cup Women 12.11.2013 godz. 04:10

Wydarzenie: Tajlandia - Dominikana

typ: 1

Kurs: 1.592

Bukmacher: Pinnacle

 

Dzisiaj w nocy rozpoczyna się kolejny Puchar Wielkich Mistrzyń w siatkówce odbywający się w Japonii. W turnieju tym udział biorą Mistrzynie Europy Rosjanki, Azji Tajki, Ameryki Północnej Amerykanki, Ameryki Południowej Brazylijki oraz gospodynie Japonki i biorące udział z dziką kartą siatkarki Dominikany. Mój typ dotyczyć będzie pierwszego spotkania turnieju pomiędzy reprezentacją Tajlandii, a Dominikany. Zastanawiałem się dłuższy czas nad tym meczem, ale jako że wyczytałem o występie Tajek w najsilniejszym składzie postanowiłem wybrać na typ dzisiejszego dnia właśnie ich zwycięstwo. Siatkarki tego kraju pod koniec września niespodziewanie wygrały Mistrzostwa Azji których były gospodyniami sprawiając sensację w półfinale gdzie pokonały Chinki 3-2, a w finale który okazał się formalnością ograły Japonki 3:0. Jak widać powoli przynosi efekty emigracja zawodniczek tego kraju do silnej ligi Azerbejdżanu, czwórka z nich (Wanna Buakaew, Pleumjit Thinkaow, Onuma Sittirak oraz kapitan reprezentacji Wilavan Apinyapong) występuje obecnie w zespole Igtisadchi Baku w pierwszej szóstce. Zespół ten zaliczany jest do jednego z faworytów Ligi Mistrzyń pań i do tej pory spisuje się w tych rozgrywkach rewelacyjnie, pokonał ostatnio między innymi bardzo dobrą ekipę Dynama Moskwa i zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Jeśli chodzi o siatkarki Dominikany to na pewno nie jest to drużyna do bicia chociaż oprócz Tajlandii siatkarki tego kraju uznawane są za najsłabsze w rozpoczynającym się turnieju. W Ameryce Północnej również rozgrywane były Mistrzostwa kontynentu pod koniec wrześnie, gdzie zawodniczki Dominikany zanotowały bardzo dobry występ przegrywając dopiero w finale z Amerykankami 1-3. Dzięki organizatorom dostały jednak szansę w postaci dzikiej karty i mają okazję również zaprezentować się w turnieju. Moim zdaniem o wiele większe ogranie występującym w jednej z najsilniejszych lig Europy siatkarek Tajlandii i gra z najlepszymi w lidze mistrzów pozwala stwierdzić, że drużyna ta jest zdecydowanym faworytem tego meczu i ja też tak uważam. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Siatkówka (eliminacje Mistrzostw Świata kobiet)

Mecz: Polska - Szwajcaria

Typ: Handicap punktowy Szwajcaria +22,5

Kurs: 1,85

Bukmacher: WilliamHill

Data: 03.01.2014 godz: 20:30

 

Analiza:

 

W Łodzi rozpoczyna się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata siatkarek, z udziałem Polski, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Jak wiadomo nasz zespół po raz pierwszy od lat wystąpi w najsilniejszym możliwym składzie, m.in. z Glinką, Werblińską i Skowrońską-Dolatą. To każe upatrywać w naszym zespole faworyta turnieju kwalifikacyjnego, a już zwłaszcza meczu z przeciętną Szwajcarią. Mimo wszystko aż tak wysoki handicap punktowy jaki ustalił bukmacher uważam za przesadzony. Oczywiście jest duża szansa że Polska wygra mecz w trzech setach, ale żeby pokryć tak wysoki handicap każdy z tych setów musiałby być wygrywany do 17, ewentualnie któryś bardzo wysoko. Nie bardzo chce mi się wierzyć w aż tak równy i spokojny występ Polek. Pamiętajmy że będzie to pierwszy od dawna mecz w takim składzie, mogą się zdarzać różne nieporozumienia czy niedokładności, dojdą nerwy związane z pierwszym meczem i to przed własną publicznością. A jeżeli nawet będzie dobrze szło to trener może zechcieć wypróbować również zmienniczki by wiedzieć na kogo może liczyć w decydujących meczach. Nie sądzę też by polskie zawodniczki mając w perspektywie trzy mecze w trzy dni rzuciły wszystkie siły już na pierwsze z tych spotkań po to by koniecznie zmiażdżyć Szwajcarię. Raczej będą chciały spokojnie kontrolować spotkanie nie tracąc zbyt wiele energii.

Druga sprawa to że Szwajcaria nie jest zespołem aż tak tragicznym jak by na to wskazywał jej ranking. Przygotowując się do łódzkiego turnieju wzięła w zeszłym tygodniu udział w turnieju towarzyskim Top Volley z udziałem silnych drużyn klubowych. Wprawdzie Szwajcarki zajęły ostatnie miejsce, ale nie kompromitowały się w każdym niemal z setów nawiązując walkę. One akurat już w pierwszym meczu, przy naszej wspaniałej widowni na pewno zagrają na 100% i zapewne zdołają sprawić naszym zawodniczkom trochę problemów.

Oczywiście trzymam kciuki za nasze Złotka, ale sądzę że ich wygrana przyjdzie po niezbyt pięknym meczu, z wieloma jeszcze niedociągnięciami i widocznym brakiem zgrania. To pozwoli Szwajcarii przegrać niżej niż różnicą 22,5 małych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Siatkówka - Kwalifikacje Mistrzostw Świata 03.01.2014 godz. 20:00

Wydarzenie: Hiszpania - Belgia

Typ: Hiszpania(+2,5s)

Kurs: 1.549

Bukmacher: Pinnacle

 

Na dzisiaj moja propozycja dotycząca siatkówki, a dokładniej początku 3 rundy kwalifikacji do Mistrzostw Świata i spotkania pomiędzy Hiszpanią i Belgią. Drużyny te są w bardzo ciekawej grupie obok drużyny Francji i Białorusi. Wydaje się, że zdecydowanym faworytem tej grupy są Francuzi, a obok nich jako głównego rywala uznaje się bardzo dobrze w ostatnim roku grających Belgów. Ja jednak na straconej pozycji nie stawiałbym drużyny Hiszpanii, która co prawda lata dobrej gry ma za sobą, ale w spotkaniach u siebie może być mocna. Dzisiejsze spotkanie nie powinno być jednostronnym widowiskiem i mimo tego, że uważam Belgów za faworytów w tym meczu to postawiłbym mimo wszystko na Hiszpanów, a mój typ że zdobędą co najmniej seta w tym meczu powinien bez problemu być trafiony. Ostatni raz drużyny spotkały się dwukrotnie w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy było to w 2010 roku i Belgowie obydwa spotkania rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając 3:2 u siebie i 3:1 na wyjeździe. Dzisiaj może być podobnie, ale niekoniecznie w tą samą stronę. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Siatkówka- Kwalifikacje Mistrzostw Świata Kobiet

Spotkanie: Bułgaria-Czechy

Typ: powyżej 4,5 seta

Kurs: 3,20

Godz: 16:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 16:30 dojdzie do spotkania kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata kobiet w siatkówce, gdzie ekipa Bułgarii zmierzy się z reprezentacją Czech. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ekipa Bułgarii, jednak ja idę w inną stronę. W moim odczuciu w tym spotkaniu wielce prawdopodobny tie-break. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że w sumie obie ekipy mają podobne składy. Może lekka przewaga jest u Bułgarek, jednak kurs poniżej 1,3 to jak dla mnie lekka przesada, biorąc pod uwagę fakt, że jest to spotkanie o awans do Mistrzostw Świata. Zwycięzca praktycznie zagwarantuje sobie awans do tej imprezy, gdyż jutro ani Białoruś ani Słowacja nie będą stanowiły żadnego problemu dla tych reprezentacji. Należy również dodać, że 2 najlepsze drużyny z drugich miejsc spośród 4 grup również awansuje do Mistrzostw Świata. Tak więc przegrywając za 3 pkt, oba zespoły postawią się w trudnej sytuacji, natomiast zdobywając 1 pkt za tie break i jutro 3 pkt, to nawet z drugiego miejsca jest pewny awans. Ostatnim powodem dlaczego gram na tie break w tym spotkaniu jest również ostatnie spotkania między oboma ekipami. 4 ostatnie bitwy pomiędzy tymi reprezentacjami zawsze kończyły się w 5 setach. Dlatego jak dla mnie warto spróbować taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Siatkówka- Kwalifikacje Mistrzostw Świata - reg.: Afryka

Spotkanie: Egipt - Kenia

Typ: poniżej 153,5 pkt

Kurs: 1.85

Godz: 14:00

Bukmacher:

Analiza:

 

Egipt w Afryce wydaje się być bezkonkurencyjny. Drugim groźnym zespołem jest tam Tunezja. Zespół Kenii na pewno do groźnych się nie zalicza, świadczy o tym chociażby kurs na Egipt - 1.09. Egipt czasem powalczy z najlepszymi reprezentacjami. W zeszłym roku pokonali Francję 3:2. 13 września przegrali towarzyski mecz z Serbią 4:1 (tak, nie pomyliłem się). Potrafili więc bardzo dobremu zespołowi urwać seta. Co do Kenii hmm szczerze mówiąc nigdy nie widziałem ich gry, ale wczoraj pokonali jeszcze słabsza od siebie reprezentację Wysp Zielonego Przylądka 3:0 (kurs na Kenię - 1.02). Kenijczycy daaawno nie rozegrali spotkania na jakimś wyższym poziomie, zupełnie odwrotnie niż Egipcjanie.

Myślę, że doświadczony i ograny zespół Egiptu gładko pokona rywala, zwłaszcza, że nie jest to mecz towarzyski. Chciałem postawić linie 141,5, ale chwilę przed pisaniem tego posta podniósł linię, co mnie dziwi, ale jednocześnie cieszy. Przy dobrym wietrze na tym poziomie, który prezentują oba zespoły jest nawet mała szansa na zmieszczenie się w 4 setach, a kurs na 3:0 dla Egiptu również wynosi 1.85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zawody: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Azji 08.04.2014 godz. 08:00

Wydarzenie: Turkmenistan - Al Rayyan(Katar)

typ: Al Rayyan (-2,5seta)

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

 

Na jutro typ z rozpoczynających się w Filipinach Klubowych Mistrzostwach Azji i spotkanie pomiędzy zespołem z Turkmenistanu i jednym z faworytów tego turnieju zespołem Kataru Al Rayyan. Zespół z Kataru w tamtym sezonie zdobył drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Azji i w tym roku apetyty zespołu z Kataru są jeszcze większe, a pierwsze spotkanie powinno być jedynie przebieżką dla tego zespołu, który obecnie jest w formie co widać po występach ligowych gdzie zajmuje pierwsze miejsce z 17 wygranymi i 3 porażkami. Ekipa z Turkmenistanu, nie powinna się w ogóle przeciwstawić fworytom z Kataru i dlatego stawiam, że przegra po trzech krótkich setach. Patrząc na grupę Katarczyków to raczej nie będą mieli problemów, żeby przejść ją we wszystkich meczach bez straty seta. Dopiero w dalszej fazie rozgrywek z innymi faworytami takimi jak choćby Japończycy z Panasonic Panthers czy zespół z Iranu Kaleh będzie równorzędnym przeciwnikiem dla Al Rayyan. Zachęcam do swojego typu, bo chociaż to dopiero pierwszy mecz w turnieju to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zawody: Siatkówka - Kwalifikacje Mistrzostw Europy 18.05.2014 godz. 18:00

Wydarzenie: Polska - Słowenia

typ: Polska (-2,5seta)

Kurs: 1.72

Bukmacher: Bet365

 

Na dzisiaj moja propozycja z ostatniego spotkania Polaków w kwalifikacyjnym turnieju do Mistrzostw Europy z reprezentacją Słowenii. Już przed pierwszymi spotkaniami nasz dzisiejszy przeciwnik był uznawany za najlepszą drużynę oprócz naszej w tej grupie, jednak dwa pierwsze mecze Słoweńców pokazały, że jednak ta drużyna sporo odstaje od naszych zawodników. Słoweńcy co prawda mają tak samo jak nasza reprezentacja dwa zwycięstwa ale ich gra pozostawia wiele do życzenia. Ze słabymi drużynami Łotwy i Macedonii Słoweńcy męczyli się od pierwszej do ostatniej piłki, ale mimo wszystko z obydwu spotkań wyszli zwycięsko po spotkaniach zakończonych tiebreakami. Spotkań naszych zawodników nie trzeba przypominać, bo zarówno wygrana z Łotwą jak i Macedonią pokazały, że Polacy są zespołem o wiele mocniejszym w każdym aspekcie gry i zwycięstwa po 3:0 były jedynie formalnością. Dzisiejsze spotkanie powinno wyglądać tak samo, Słoweńcy nie mają czym się przeciwstawić naszym zawodnikom, a jeśli gra "naszych" będzie wyglądała tak jak wczoraj z Macedonią szczególnie przy serwisie i ataku to może znowu dojść do pogromu. Ja osobiście stawiam na to, że nasi zawodnicy zakończą turniej kolejnym zwycięstwem 3:0 i pokażą Słoweńcom, że w kolejnym turnieju na ich terenie nie mogą myśleć pozytywnie o jakimkolwiek zagrożeniu Polakom w walce o pierwsze miejsce. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, ŚWIAT: World League

Spotkanie: Bułgaria- USA

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data i godzina: 23.05.2014, godz. 19.30

Bukmacher: Marathonbet

 

Analiza:

Rozpoczyna się Liga Światowa i od razu wielkie mecze w grupie śmierci, czyli grupie B, w której zmierzą się ze sobą 4 bardzo dobre zespoły: Rosja, USA, Bułgaria i Serbia. Pierwsze spotkanie tej grupy rozpoczyna się w Bułgarii w Warnie, a każdy kibić siatkówki wie jak trudno i ciężką gra się właśnie w tej hali w Bułgarii- tam tylko dobrze gra się chyba tylko gospodarzom w duchocie, przy braku klimatyzacji i przy specyficznej atmosferze. Ale mniejsza o to, zarówno jedna jak i druga drużyna będzie miała takie same warunki, jednak bardziej przystosowani i przyzwyczajeni do tych klimatów są oczywiście Bułgarzy, dlatego ja osobiście stawiam im pierwszy plus przy tym meczu. Nie wiem dlaczego jest tak wysoki kurs na ekipę gospodarzy, wcześniej mówiono o kilku absencjach ale w obecnej chwili wszystko się wyjaśniło i wszyscy wielcy za wyjątkiem Mateja Kazijskiego (co nie wątpliwie jest wielką wadą i szkodą dla kadry). Kadra na mecz z USA według mediów jednej i drugiej drużyny wygląda następująco:

Bułgaria: Bratoev, Sokolov, Aleksiev, Skrimov, Yosifov, Nikolov, Salparov (wyjściowy skład- przypuszczalny)

USA: Kawika Shoji, Micah Christenson, Russell Holmes, David Lee, Max Holt, Matt Anderson, Paul Lotman, Reid Priddy, Sean Rooney, Tyler Sander, Carson Clark, Erik Shoji (ogólny skład)

 

Patrząc kadrowo to w ataku, rozegraniu i libero dużo lepiej prezentuje się kadra Bułgarii- szczególnie rzecz biorąc, że w USA najprawdopodobniej zagra słaby jak na taki zespół jak Stany Zjednoczone Clark, który w porównaniu do Sokolova wygląda mizernie. Rozegranie oraz pozycja libero również dużo lepiej wyglądają Bułgarzy.

Jedynie pozycja przyjęcia i środowych tutaj lepiej wyglądają zawodnicy USA, szczególnie Anderson, który wyczynia cuda zarówno w kadrze jak i w klubie. Do tego dochodzą Rooney oraz Priddy i jest tutaj duży bardzo duży potencjał.

Jednak według mnie Bułgarzy tutaj są w uprzywilejowanej sytuacji, grają u siebie, nie muszą się aklimatyzować, mają zarówno w ataku, rozegraniu jak również na pozycji libero zawodników klasy światowej oraz do tego własna hala, klibice i pierwszy mecz.

Kurs bardzo zachęcający- szczególnie, że grają dwie bardzo wyrównane ekipy i tutaj wydaje mi się, że własny parkiet może być czynnikiem decydującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy Kobiet - Kwalifikacje

Spotkanie: Polska - Łotwa

Typ: over 119,5pkt.

Kurs: 1.84

Data i godzina: 23.05.2014, godz. 20.00

Bukmacher: Betsson

Analiza: Siatkarki Łotwy, Polski, Szwajcarii i Ukrainy zagrają od piątku do niedzieli w bydgoskiej "Łuczniczce" w turnieju kwalifikacyjnym nr 2 do mistrzostw Europy kobiet w 2015 roku. Pierwsza konfrontacja z udziałem tych zespołów w Lugano 16-18 maja przyniosła sukces drużynie Polski, która prowadzi w tabeli. Polki ograły Szwajcarki i Łotyszki po 3:0 oraz Ukrainki 3:2. Łotyszki przegrały 3 mecze, a tylko z Szwajcarkami ugrały 1 seta. Z Polkami przegrały do 20, do 6 i do 20. Jak widać było ponad 120pkt. i podobnie spodziewam się dzisiaj. Zakładając, że nasza reprezentacja wygra 3:0, to Łotyszki muszą uzyskać w 3 setach 45 pkt., aby taki zakład był trafny. To daje w każdym secie 15 pkt. Nie ma też opcji, aby rywalki przegrały po raz drugi w secie do 6, bo to był po prostu wypadek, który zdarza się raz w życiu. Był to przede wszystkim efekt dobrej zagrywki Klaudii Kaczorowskiej. Rywalki bądź nie przyjmowały w ogóle, bądź oddawały nam piłki za darmo. Trzeba też wspomnieć o tym, że teraz mamy nową reprezentację. Dziewczyny muszą walczyć, zaczynają pracować na swój rachunek. Nie ma najlepszych zawodniczek. Oczywiście rywalki to nie ta półka, ale nie sądzę, aby ten mecz był jakimś treningiem. Warto też zaznaczyć, że przecież Łotyszki w 1 i 3 secie w Lugano potrafiły ugrać po 20 pkt. więc granica 120 pkt. dzisiaj powinna zostać spokojnie przekroczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga światowa

Spotkanie: Argentyna - Francja (set handicap 0:1,5)

Typ: 1

Kurs: 2,50

Data i godzina: 25.05.2014 02:30

bukmacher: Bet365

 

Dziwią mnie krusy na gospodarzy tego spotkania. Owszem w tamtym sezonie grali bardzo słabo, w lidze światowej wygrywając tylko 1 mecz..

Ale bukmacherzy chyba zapomnieli, że do drużyny po kontuzji wraca mózg drużyny - De Cecco, jeden z najlepszych zawodników świata. Jakby też nie brali pod uwagę tego, że moim zdaniem marnego szkoleniowca jakim był Weber zastąpił Velasco - którego to zaliczyłbym do siatkarskiego topu, jeśli chodzi o fach trenerski.

Te dwie istotne zmiany w porównaniu z zeszłym sezonem pozwalają optymistyczniej patrzyć na poczynania ekipy z Argentyny.

 

Ekipa Francuska osłabiona brakiem podstawowego środkowego- La Roux'a oraz przyjmującego Lynella.

Jak wyczytalem pod znakiem zapytania stoi występ innego przyjmującego - N'Gapetha - a to byłoby kolejne osłabienie, wobec braku powyższej dwójki.

 

Nie wydaje mi się, by wobec tych problemów goście ugrali coś więcej w tym meczu niż jeden set. Argentyńczycy u siebie nie powinni mieć kłopotów z pokonaniem ekipy trójkolorowych, a kurs na handicap bardzo ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa

Spotkanie: Brazylia - Polska

Typ: Brazylia -2.5 seta (HA)

Kurs: 1.75

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dziś Polacy zainaugurują swoją przygodę z tegoroczną Ligą Światową, zadanie jednak łatwe nie będzie, bo już na sam początek zmierzą się z Brazylią. Brazylią podrażnioną, bo jak wiemy podopieczni Bernardo Rezende dwukrotnie przegrali z Włochami (1-3) i to grając u siebie.

Wyniki były o tyle zaskakujące, że Canarinhos wcale nie grali jakimś rezerwowym składem, wręcz przeciwnie ale nie przypominali w tych spotkaniach dawnej Brazylii. To jednak może się zmienić już dziś, żadni rewanżu tym razem znów zagrają u siebie i zapewne będą chcieli w końcu zapunktować a sytuacji temu niestety sprzyja.

Stephane Antiga bowiem jak zapowiedział wcześniej do Brazylii wysłał nieco rezerwowy skład i tak w porównaniu z meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy nie ma 8 zawodników - Pawła Zagumnego, Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego, Bartosza Kurka, Marcina Możdżonka, Pawła Zatorskiego, Piotra Nowakowskiego oraz kontuzjowanego Michała Kubiaka.

Do Brazylii polecieli natomiast :

 

Rozgrywający: Fabian Drzyzga i Paweł Woicki

Atakujący: Grzegorz Bociek i Dawid Konarski

Przyjmujący: Rafał Buszek, Wojciech Ferens, Mateusz Mika, Michał Ruciak

Środkowi: Karol Kłos, Łukasz Perłowski, Andrzej Wrona

Libero: Krzysztof Ignaczak

 

Nie jest to najmocniejszy skład jaki mogliśmy wysłać do Brazylii i obawiam się, że podrażniona porażkami z Włochami Brazylia w meczach z Polską będzie chciała się odkuć. Myślę, że warto pomyśleć w tym spotkaniach o handicapach w stronę Brazylii zarówno tych punktowych jak i tych setowych ja proponuję to drugie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa

Spotkanie: Brazylia - Polska

Typ: Brazylia -4,5 (pierwszy set - handicap - punkty)

Kurs: 1.80

29.05.2014 19:45

Bukmacher: Bet365

 

W pierwszym spotkaniu w tegorocznym rozgrywkach Ligi Światowej, Polska reprezentacja rozegra mecz z mistrzami świata na terenie rywali. Brazylia zainaugurowała rozgrywki 23 i 24 maja z Włochami u siebie, przegrywając niespodziewanie oba mecze dość zdecydowanie bo po 1:3. Dla nas to nie są dobre wiadomości, gospodarze najprawdopodobniej będą chcieli sobie odbić te dwa mecze i rozjechać naszą reprezentacje dwa razy po 3:0 nie dając nam nawet chwili wytchnienia. Najgorsze dla nas jest to, że Canarinhos mają zamiar rozegrać ten mecz w najsilniejszym składzie ponieważ Bernardo Rezende tylko w ten sposób zamierza budować formę i zgranie zespołu na MŚ.

 

Trener Stephan Antiga po zwycięskich eliminacjach Mistrzostw Europy dał wolne kilku kluczowym zawodnikom takim jak: Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Piotr Nowakowski, Marcin Możdżonek, Paweł Zatorski i Mariusz Wlazły, a dodatkowo z gry w Lidze Światowej jest wykluczony Michał Kubiak z powodu kontuzji. Biorąc to wszystko pod uwagę, nasze szanse w tym meczu są wręcz znikome, powiem więcej wątpię żebyśmy chociaż w jednym secie zbliżyli się na 3-4 punkty do reprezentacji Brazylii. Warto też dodać, że z zespołu który walczył w eliminacjach Mistrzostw Europy zostali tylko Fabian Drzyzga, Grzegorz Bociek, Mateusz Mika, Michał Ruciak i Karol Kłos.

 

W tym meczu są bardzo niskie kursy na zwycięstwo gospodarzy dlatego dobrymi typami są handicapy na punkty. Według mnie w pierwszym secie Brazylia od razu będzie chciała pokazać kto tutaj rządzi i nasi chłopcy nie zdobędą więcej niż 20 punktów w secie. Z jednej strony chciałbym się mylić, ale zdrowy rozsądek podpowiada, że jednak tak będzie a kurs 1.80 na ten typ jest bardzo kuszący.

 

Skład reprezentacji Polski na mecze z Brazylią:

 

rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów), Paweł Woicki (Transfer Bydgoszcz)

 

atakujący: Grzegorz Bociek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Dawid Konarski (Asseco Resovia Rzeszów)

 

przyjmujący: Rafał Buszek (Asseco Resovia Rzeszów), Wojciech Ferens (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Mateusz Mika (Montpellier UC), Michał Ruciak (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

 

środkowi: Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów), Łukasz Perłowski (Asseco Resovia Rzeszów), Andrzej Wrona (PGE Skra Bełchatów)

 

libero: Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia Rzeszów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, ŚWIAT: World League

Spotkanie: Czechy- Korea Południowa

Typ: 2

Kurs: 3,25

Data i godzina: 05.06.2014, godz. 15.50

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Mecz Czechy vs Korea Południowa w grupie E Ligii Światowej. Poza grupą A i B reszta ekip nie prezentuję takie wysokie poziomu, jednak również jest kilka fajnych ekip. Ja jednak dziś podchodzę do meczu mniej efektownych i efektywnych ekip. Czesi to zespół, który jest mało znany w świecie siatkówki i mało kto pewnie wie kto tam tak naprawdę gra. Natomiast ekipa Korei już grała na wielki imprezach, jednak bez jakiś wielkich sukcesów. Ja w tym meczu jednak przychylam się w stronę ekipy bardziej doświadczonej czyli Korei.

W poprzednich swoich meczach obie ekipy grając z pozycji outsidera wygrały jedno spotkanie i jedno przegrały z teoretycznie lepszymi drużynami. Co do Koreańczyków, którzy grali z Holandią na wyjeździe można się zgodzić w 100%, że sprawili niespodziankę, jednak oglądając ten mecz to widać było styl i formę, która prezentowali zawodnicy z Azji. W pierwszym meczu zagrali również dobrze jednak brak koncentracji oraz troszkę szarpana gra sprawiła, że przegrali ten mecz 3:0 (szczególnie w 2 secie mieli szanse na zwycięstwo), ale w drugim meczu już zagrali bardzo dobrze i zaprezentowali się równo i wygrali z faworyzowaną drużyną.

Natomiast mecz Portugalia vs Czechy i wynik jaki tam padł nie dziwi mnie, Portugalia nie jest jakąś wielką ekipą i w tych meczach mógł paść wynik 2:0, 0:2 lub 1:1 i nikogo to pewnie nie zdziwiłoby. Jedyny atut jaki posiadała Portugalia to własny parkiet, dlatego kurs pewnie był taki a nie inny.

Teraz Czesi zagrają na własnym parkiecie z Koreą i tutaj ja osobiście uważam, że faworytem są Koreańczycy, dlatego bardzo zdziwiłem się tymi kursami, które zaproponowali buki. Kursy są bardzo zachęcające i ja osobiście biorę je w ciemno.

W zespole z Korei bardzo dobrze grają i zarazem napędzają swoją drużynę zarówno Kwang-In Jeon, jak również Chul-Woo Park. Obaj Ci zawodnicy bardzo dobrze grają w ataku i zdobywają wiele pkt. Czesi grają ogólnie rzecz biorą mizernie- ostatnio siedziała im zagrywka i dlatego wygrali ten drugi mecz, natomiast Koreańczycy przyjmują dobrze i nadrabiają dużo w obronie. Są zwinni i szybcy, a zarazem grają inteligentnie.

Tutaj w tym meczu widzę różnicę klas między jedną, a drugą ekipą i ten kurs jeszcze jest niezwykle zachęcający.

Gdyby Koreańczycy mieli lepsze warunki fizyczne to mogliby zawojować troszkę, a tak muszą bić się z Czechami, ale na nich to spokojnie wystarczy to co jest. Z Holandią się podbudowali i teraz zagrają jeszcze lepiej bo jest duża szansa nawet na zajęcie 1 miejsca w grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Liga światowa

Spotkanie: Belgia - Kanada

Typ: Belgia wygra 1 seta

Kurs: 1.70

Godz: 20:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Witam, zapraszam na spotaknie ligi światowej na mecz między Belgią i Kanadą. Belgia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, na własnym parkiecie spisują się bardzo dobrze do tej pory stracili tylko jednego seta. Przewidywany skład Belgii na ten mecz;

Rozgrywający: Depestele, Valkiers

Przyjmujący: Baetens, Deroo, Klinkenberg, Verhanneman

Środkowi: Coolman, Van De Voorde, Verhees

Atakujący: Van Den Dries, Van Walle

Libero: Dejonckheere

 

Prawdopodobny skład Kanady pewnie będzie coś takiego lecz nie moge znaleźć oficjalnego skłądu

 

Rozgrywający: Dustin Schneider, Ciaran McGovern

Atakujący: Gavin Schmitt, Dallas Soonias

Przyjmujący: John Gordon Perrin, Jason De Rocco, Toontje Van Lankvelt, Frederic Winters, Nicholas Hoag

Środkowi: Adam Simac, Rudy Verhoeff, Justin Duff, Graham Vigrass

Libero: Daniel Lewis

 

 

Oba zespoły są na podobnym poziomie. Nie mają w swoich składach gwiazd lecz są bardzo zgraną drużyna świetna gra w środku, co raz lepsza praca na bokach siatki. Belgowie pierwszego seta grając u siebie przegrali tylko z Australia po bardzo wyrównanym secie. Kanada zagra swój pierwszy mecz na wyjeździe w tym sezonie Ligi światowej Grali z Finlandią wygrywajać pierwszy mecz 3:0 a drugi 3:2 gdzie przegrali pierwszego seta. Sprawdzajać historie meczów Kanadyjczyków możemy zobaczyć że rozkręcajasie oni dopierw drugim lub trzecim secie przeważnie pierwszy grają na wyczucie. Grając z Rosja i Japonią dwa razy odnieśli zwyciestwo 3:2 lecz zawsze przegrywali pierwszego seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka - 08.06.2014r godz. 16.00

Spotkanie: Belgia - Kanada

Typ: Belgia

Kurs: 1,80

Buk: WilliamHill

 

Drugi weekend spotkań w Lidze Światowej siatkarzy. Belgowie we własnej hali podejmują drużynę Kanady. Mój typ na zakończenie tego spotkania to wygrana gospodarzy. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami, rozgrywanym w piątek padł wynik 3-2 dla Kanady, dziś liczę że Belgowie grając we własnej hali będą chcieli się zrewanżować za tą porażke i wygrać. Drużyny te są faworytami swojej grupy, w meczach przed tygodniem odniosły po dwa zwycięstwa. Belgowie pokonali 3-1, 3-0 Australią a Kanadyjczycy pokonali 3-2, 3-0 Finlandię. Dzisiejszy mecz rozstrzygnie kto po dwóch weekendach rywalizacji będzie liderem grupy C. Belgowie dobrą pracą z młodzieżą ( nie tylko w piłce nożnej pracują ) dochowali się dobrych ekip męskich i żeńskich. Potrafili oni pokonać już w tym roku Francuzów 3-2. Dziś podraźnieni piątkową porażką, zmotywowani przez swoich kibiców są faworytem tego spotkania. Kurs 1.80 jest bardzo dobrym i dlatego zagram na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Volleyball » Europe » European League Women

Spotkanie: Spain W - Poland W

Typ: 1 [hc points 19,5:0]

Kurs: 1,9

Godz: 19.30

Data: 13.05.2014

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Spotkanie nr 3 dla obu ekip w żeńskiej Lidze Europejskiej. Buki i każdy kto zna się na sile obu zespołów faworyzuje Polki, ale nie sądzę, aby to był łatwy i przyjemny mecz dla naszych siatkarek i łatwe 3:0. Liga Europejska jest ciężka do stawiania, trenerzy rotują składem, a i często nie ma kilku zawodniczek z podstawowego składu. Polki w pierwszym weekendzie ograły Greczynki 3:0 i 3:2. Tutaj też kursy mówiły, że w obu spotkaniach nic nie wydarzy. W pierwszym meczu 1 i 3 set Polki wygrały do 12 i 14, ale już w drugim na przewagi, a drugi mecz Greczynki ugrały 2 sety. Widać więc, że Polki potrafią nawet z tak słabiutkim zespołem grać na równym poziomie, a Hiszpanki na pewno są lepsze od Greczynek.

Hiszpanki od zawsze miały potencjał, ale jakoś nie ma tam tradycji siatkarskich i panie nigdy nic nie ugrały. W składzie brakuje Rivery, która mogłaby pomóc w ofensywie i zrobić kilka/kilkanaście punktów. Polki bez Wołosz, Zaroślińskiej i Kaczorowskiej. Na pierwszym meczu nie będzie też Durajczyk. Gramy naprawdę młodzieżą, trener też mówi o rotacji składem. Tym bardziej wierzę więc w powodzenie takiego zakładu i grę w stronę Hiszpanek.

Hiszpanki w pierwszy weekend zaliczyły dwa razy 0:3 z Niemkami, ale Niemki grały w pełnym składzie z Brinker, Kozuch itp. Myślę, że warto jednak pograć dość wysoki handicap na gospodynie, bo na seta na pewno stać. Nawet przy wyniku 0:3 spokojnie powinien zostać przez gospodynie pokryty. Kursy według mnie zupełnie nieadekwatne do sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Volleyball » Liga Światowa

Spotkanie: Polska - Włochy

Typ: 1 [-1.5]

Kurs: 1,97

Godz: 19.30

Data: 15.06.2014

Bukmacher: Marathonbet

 

Analiza:

 

To już czwarty z rzędu mecz pomiędzy Polakami, a Włochami w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Stawiam w tej potyczce na triumf „Biało-Czerwonych” z handicapem -1.5, czyli jeśli wygramy dzisiaj 3-0, albo 3-1, to nasz typ będzie trafiony. Polska zagra dzisiaj w prawie najmocniejszym składzie. W pierwszych 4. meczach tej edycji Ligi Światowej Antiga dał grać rezerwom, które i tak spisały się dość solidnie. Na piątkowy mecz z Włochami do zespołu wrócili już jednak Winiarski, Wlazły i Kurek. Dzięki temu gra Polaków od razu wyglądała lepiej. Gdyby nie słaba końcówka w jednym z setów to Polacy triumfowali na pewno w najgorszym wypadku 3-1. Dzisiaj uważam, że nasi nie powtórzą już tych samych błędów, a „nowym starym” zawodnikom będzie się grało jeszcze lepiej. Poza tym Włosi przyjechali do Polski w mocno rezerwowym składzie. Nie ma bowiem tak ważnych zawodników jak Simone Parodi, czy Dragan Travica. Oprócz nich brakuje też Ivana Zajceva, który praktycznie w pojedynkę pokonał nas w pierwszym meczu tych ekip. Uważam, że mało doświadczona 2. drużyna Italii nie zagra już tak dobrze, jak w piątek. Włosi poza tym nie mają na sobie zbyt wielkiej presji, bo i tak mają zapewniony udział w turnieju finałowym Ligi Światowej, dlatego mogą sobie spokojnie dzisiaj pozwolić na porażkę. A my zagramy we własnej hali i doping naszych kibiców powinien pomóc naszym siatkarzom w odniesieniu pewnego i przekonującego zwycięstwa nad Italią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga Europejska

Spotkanie: Austria - Słowenia

Typ: under 161.5 pkt

Kurs: 1.90

Bukmacher: Bet365

 

Sytuacja w grupie wygląda następująco:

 

aayxy.jpg

 

Właściwie już wiadomo kto wyjdzie z grupy choć jeszcze trochę meczów do rozegrania zostało.

Jest to drugie spotkanie w Austrii. Wczoraj Słowenia łatwo wygrała w trzech setach oddając tylko 54 pkt (linie wystawione przez buki - 153.5). Słoweńcy ostatnio są co raz lepsi, o czym chociażby świadczy fakt, że 23.05.2014 wygrali z nami, i to w Polsce 3:2. Wg mnie są najlepszym krajem w grupie. Poprzednie 2 grupowe spotkania Słowenia stoczyła w Danii, która jest najsłabszą ekipą w grupie, więc jej ostatnie miejsce jest uzasadnione. Słoweńcy oddali Duńczykom 46 i 48 pkt (linie wystawione przez buki to odpowiednio - 154.5 i 135.5). Bukmacherzy wzięli poprawkę z pierwszego meczu i w drugim byli już trochę mądrzejsi. Teraz wystawiają dość wysoką linię 160.5, czyżby nie uczyli się na błędach? Austriacy rozegrali wcześniej 2 spotkania z Macedonią 1:3 i 1:3 oraz 2 z Turcją 1:3 i 3:0. Słowenia to nie Turcja, więc moim zdaniem będzie tu powtórka z wczoraj. Słoweńcy powinni wygrywać spotkania w trzech setach z najsłabszymi, żeby podejść z lepszej pozycji do meczów o bój zwycięzcy grupy z Macedonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga Europejska

Spotkanie: Rumunia - Czarnogóra

Typ: over 185.5 punktów

Kurs: 1.91

Godz: 19:00

Data: 20.06.2014

Bukmacher: William Hill

 

Analiza:

Dziś w "polskiej" grupie Ligi Europejskiej siatkarzy spotkanie pomiędzy Rumunią a Czarnogórą.

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w grupie, w czterech meczach zdobyli 8 punktów (3 zwycięstwa, w tym jedno po tie-breaku i jedna porażka, sety 9:7) i wyprzedzają o 1 punkt Grecję oraz o 3 Czarnogórę, która ma jednak rozegrane tylko 2 mecze (oba wygrane, z Polską 3:2 i 3:1).

Obie ekipy spotkały się nie tak dawno temu (grały ze sobą w maju) w grupie eliminacyjnej Mistrzostw Europy i obie nie zakwalifikowały się do dalszych gier, wyprzedzone przez reprezentacje Chorwacji i Holandii. Oba mecze eliminacyjne zakończyły się pięciosetowymi pojedynkami (po jednym zwycięstwie każdej z drużyn). Prawie dwa lata wcześniej również w eliminacjach do ME sytuacja wyglądała podobnie: obie reprezentacje zostały wyprzedzone przez Finlandię i Grecję i wygrały po jednym meczu między sobą (3:2 dla Rumunii i 3:0 dla Czarnogóry). Jak widać mecze pomiędzy tymi drużynami to zazwyczaj zacięte, pięciosetowe pojedynki, a w takich łatwo o przekroczenie linii punktowej powyżej 185.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, LŚ

Spotkanie: Polska - Brazylia

Typ: Polska -1.5 seta (AH)

Kurs: 2.6

Godz: 19:30

Bukmacher: Unibet

 

Brazylia, ku zaskoczeniu wielu, po 9 meczach zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Wygrała w tym czasie 14 setów. Polska rozegrała 2 spotkania mniej a ma na koncie taką samą ilość setów co Brazylia. 2 dni temu Nasi wygrali 3:1. Było blisko 3:0, bo przegrany set graliśmy na przewagi. Reprezentacja Brazylii jest odmłodzona i nie prezentuje już tego poziomu co kiedyś. W grupie wygrała tylko 3 spotkania, z Nami 3:0, i 2 razy męcząc się z Iranem 3:2. Co pokazała nasza reprezentacja? Różne twarze. Na inaugurację Ligi Światowej przegraliśmy z Brazylią 3:0, by następnego dnia 3:0 wygrać. Potem z Włochami udało się Nam ugrać tylko po secie. Ostatnio wygraliśmy u siebie z pewnymi już awansu Włochami 3:1. Myślę, że właśnie ta wygrana miała duże znaczenie i Nasi są zmotywowani, bo mają teraz duże szanse na 2 miejsce. Został tylko ten mecz z Brazylią a potem to już tylko ?czwórmecz? z Iranem o 2 miejsce. Nie lubię stawiać na naszych w którymkolwiek sporcie, ale taki wysoki kurs zaryzykuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran(-1,5 seta) - Polska 1 1.52 Expekt

 

Iran w piątkowym meczu potwierdził jak mocną jest drużyną, nie dał najmniejszych szans naszym siatkarzom, byli drużyną zdecydowanie lepszą. Ta siła Iranu bierze się poniekąd stąd, że choćby Polska w lidze światowej nie gra najmocniejszym składem i to przekłada się później na parkiecie. Iran jest zgrany, grają szybko, dobrze serwują, są przygotowani do grania w tej chwili. Zupełnie inaczej wygląda to u nas, żeby coś wygrać musi złożyć się sporo elementów, ktoś musi mieć znakomity dzień itd. Będzie o to bardzo trudno, oczywiście mecz meczowi nie równy ale w piątek zostaliśmy wręcz rozbici i ciężko przypuszczać by nagle dziś udało się odrodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

8KK7rFUE-xSgpZ3oA.pngHong Kong K - Malediwy KYBo08uVE-4xWXgtkP.png

AZJA: Asian Games Women

25.09.2014 09:30

Typ: over 108

Kurs: 1,85

Buk: Unibet

 

W Azji mają miejsce dziwne mistrzostwa czy też zwana przez Azjatów Olimpiada Azjatycka, gdzie można zobaczyć takie cuda jak Malediwy grające w siatkówkę czy też piłkę ręczną. W dzisiejszym meczu zagrają najsłabsze ekipy grupy B. Obie drużyny mają po 3 mecze przegrane w tym, że Malediwy nie zdobyły żadnego seta i mają bilans 0-9, a Hong Kong zaskoczył wszystkich ludzi w Azji i urwał seta Kazachstanowi i ma bilans 1-9. Dzisiejszy mecz ma ogromne znaczenie dla układu tabeli ! ponieważ z grupy 5 drużynowej wychodzą aż 4, więc ten mecz to będzie walka o życie dla obu ekip i wygrana da awans :D !! jeśli nie czujecie tych emocji przedstawie jak obie drużyny się zaprezentowały podczas tych 3 meczy. Malediwy pierwszy mecz przegrały z Chińskim Tajpej pierwszy set 3 punkty drugi 11 a trzeci to 7 łącznie 21 punktów ! Honk Kong poradził sobie lepiej i zdobył 10-12-19 punktów więc łacznie 41pkt. Drugi mecz Kazachstan 6-10-10=26 Honk Kong wygrał nawet seta ! Z Chinami Malediwy zagrały słabiej 7-7-6 punktów czyli 20, ale HK dużo lepszy nie był zdobył 29punktów. Powiem szczerze mecz jest typu amatorskiego i nie zdziwi mnie jeśli Malediwy ugrają seta a kurs na takie cudo opiewa na @ 26.00, obie ekipy są dosyć słabe i myślę, że mecz może być wyrównany dlatego over 108punktów jest jak najbardziej dobry do stawiania to oznacza, że w przypadku 3-0 dla jednej z drużyn druga musi zdobyć 34 punkty w tych setach dla mnie jest to żart ponieważ jest to 11/12 punktów na set a biedne Malediwy zdobyły 7 punktów z najmocniejszą drużyną tej grupy w secie dołożyć 4 punkty myślęnie będzie to problem. :) Polecam pograć za drobne Malediwy +2,5 seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dyscyplina: Siatkówka EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Serbia vs Polska
Typ: over 183,5
Kurs: 1.83
Godz: 20.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o 20.30 nasza reprezentacja rozpoczyna zmagania o Kwalifikację olimpijską. Pierwszy mecz- czyli jedna wielka nie wiadoma ( po porażce ze Słowenią). Mecz startowy typu "musimy wygrać" więc emocję i napięcie będzie duże. Ale wracając do spotkania to Serbia i Polska już wielokrotnie grały ze sobą i mecze zazwyczaj między tymi ekipami były zacięte (za wyjątkiem tego na stadionie narodowym). Oba zespoły mają dobrych - światowych zawodników w swoich składach, tutaj będą liczyły się walory psychiczno-dyspozycyjne. Polacy w wywiadach jasno i klarownie deklarują, że muszą wywalczyć awans olimpijski. Podkreślam MUSZĄ- stąd uważam, że będą tak bardzo chcieli, że aż za bardzo. Ja osobiście nie podejmuje się na samym początku turnieju wskazać która ekipa w tym meczu będzie zwycięska (szanse według mnie 55% do 45% na korzyść Polski), ale tutaj po kilku pierwszych nie będzie miało to znaczenia i tutaj może wydarzyć się dosłownie wszystko. Wynik 3:0 lub 0:3 według mnie nie wchodzi kompletnie w grę i tutaj jestem o to spokojny. W głowie mam, że ten mecz będzie bardzo równy i 5 setowy, ale nawet dobre i równe 3:1 lub 1:3 pokryje spokojnie ten typ, dlatego na początek turnieju na spokojnie typ pod over powinien być najlepszym rozwiązaniem.

Wracając do składów:

 

Serbia:

Rozgrywający: Nikola Jovović, Aleksa Brdjović
Atakujący: Aleksandar Atanasijević, Drażen Luburić
Środkowi: Dragan Stanković, Marko Podrascanin, Srećko Lisinac, Aleksandar Okolić
Przyjmujący: Marko Ivović, Nemanja Petrić, Milan Katić, Uros Kovacević
Libero: Nikola Rosić, Neven Majstorović

 

Polska:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów), Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin)

Atakujący: Dawid Konarski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Bartosz Kurek (Asseco Resovia Rzeszów)

Przyjmujący: Rafał Buszek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Michał Kubiak (Halkbank Ankara), Mateusz Mika (Lotos Trefl Gdańsk), Wojciech Żaliński (Cerrad Czarni Radom)

Środkowi: Mateusz Bieniek (Effector Kielce), Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów), Marcin Możdżonek (Cuprum Lubin), Andrzej Wrona (PGE Skra Bełchatów)

Libero: Damian Wojtaszek (Asseco Resovia Rzeszów), Paweł Zatorski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

 

Tutaj jeżeli porównywać to według mnie wygląda to równo- zarówno pod względem kadrowym jak również trenerskim, na ławce trenerskiej będzie zasiadało dwóch niedawnych bardzo dobrych siatkarzy. Serbowie dużo będą liczyć na swojego asa Atanasijević-a i jak będzie on w dobrej dyspozycji to uważam, że Polacy nie będą mieli za bardzo nic do powiedzenia i będzie trudno o zwycięstwo, ale oczywiście meczu nie wygrywa tylko jeden zawodnik tylko cała drużyna i tutaj Polacy już nie jednokrotnie udowodnili, że w naszym zespole liczy się cały zespół. Serbowie mają w swoim składzie dobrych tzn. bardzo dobrych zawodników: wspomniany Atanasijević, Jovović, Podrascanin, Ivović, Kovacević, Petrić. Naszych nie muszę tutaj wymieniać bo każdy wie kto jak gra i kto jaki prezentuję potencjał. Oczywiście brak Wlazłego to według mnie jest największe osłabienie ale nie ma co już o tym wspominać i o tym dyskutować- jest jak jest i oczywiście nie jest źle.

Podsumowując tutaj zwycięstwo może obrać się jak w kalejdoskopie ale zacięty i pełen emocji mecz jest gwarantowany- niech wygra lepszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: siatkówka: EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje

Spotkanie: Serbia            -              Polska

05.01.2016 20:30

Typ: 2

Kurs: 1,44

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.20 odbędzie się pierwsze spotkanie w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2014 roku. Serbia podejmie Polskę. Faworytem w tym spotkaniu są Polacy, którzy jak sami powtarzali przyjeżdżają do Niemiec walczyć o zwycięstwo w całym tyrnieju i wywalczyć przepustkę do Rio. Dzisiejsze spotkanie jak i każde kolejne jest bardzo ważne. Polska w ostatnich turniejach dobrze radziła sobie z ekipą z Bałkanów. Oby dwa zespoły posyadają klasowych zawodników oraz bardzo dobrych trenerów. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie twardym męskim pojedynkiem z końcowym triyumfem Polaków. Kluczowe wydaje się być zatrzymanie głównej armaty Serbów  - Aleksandara Atanasijevića. Polacy mają zawodników światowego kalibru, a to że sąaktualnymi Mistrzami Świata dodatkowo ich zmotywuje i wywoła strach wśród ekip z którymi będą musieli się mierzyć. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte i zakończy się końcowym zwycięstwem biało czerwonych 1:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka EUROPA: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska vs Belgia
Typ: pierwszy set over 44,5
Kurs: 1.83
Godz: 15.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś kolejny mecz Naszych chłopaków- tym razem na przeciwko Mistrzom Świata staję ekipa Belgii. Belgia czyli pewnie wielu kibicom mało znana i na pierwszy rzut oka przeciętna. Ale to tylko pozory- ta ekipa to młody zespół głodny gry i sukcesów. Zawodnicy młodzi, który można powiedzieć nabierają doświadczenia, wielu graczy z Belgii gra w Polsce więc oglądając naszą rodzimą ligę łatwo dostrzec, że tacy zawodnicy jak: Sama Deroo (ZAKSA), Van De Voorde (obecnie zawodnik Trentino Volley, niegdyś Jastrzębskiego Węgla), Klinkenberg (Łuczniczka) oraz Van den Dries (Indykpol). Analizując to spotkanie skupię się tutaj głównie na zespole naszym rywali. Poprzedni mecz z gospodarzami Niemcami zagrali bardzo dobrze i równo i tutaj wynik 3:0 to niefart i oczywiście emocję w koncówkach 1 i 3 seta. Gdyby Belgowie zagrali spokojniej w 1 i 3 secie to tutaj wynik byłbym zupełnie inny i nawet nie zdziwiłbym się gdyby zwycięstwo przychylili na swoją stronę Belgowie. Świetny mecz zawodnika Zaksy, solidny mecz zagrał również Voorde- czyli 2 filary drużyny. Uważam, że Belgowie wyjdą do tego meczu niezwykle zmotywowani i głodni wygranej, do tego dochodzi mecz z Mistrzami Świata zawsze jest meczem dla drugiego zespołu bardzo ważnym (każdy chce wygrać z Mistrzem) i tutaj uważam, że przynajmniej w pierwszym secie Belgowie nie powinni obiegać Polakom, mają solidną europejką drużyną, która w przyszłości uważam pomiesza troszkę w europejskiej i światowej piłce siatkowej.

Polacy natomiast po wygranej z Serbią troszkę dopompowali już bardzo napompowany balonik i tutaj do tego meczu pewnie wychodzą po pewne 3 pkt i oczywiście awans do fazy paly off tych kwalifikacji, ale czy ten balonik i nastawienie nie będzie złudne. Dużo będzie zależało do gry Bartosza Kurka z Serbami zagrał bardzo dobrze w ataku i zagrywce i dlatego Polacy wygrali 1:3 (chociaż ten mecz powinien zakończyć się w 5 setach- 4 seta nie wytrzymali Serbowie).

Patrząc na całokształt Belgowie powinny mocno rozpocząć mecz i pierwszy set powinien być wyrównany, jeszcze do tego dochodzi mentalność naszej ekipy, w meczu z Serbią wyszli do tego meczu jak już wygraliby i 1 set i obudził tutaj uważam, że może być podobnie. Nie twierdze, że Polacy przegrają pierwszego seta, ale opór Belgów będzie na 100% duży i początek meczu według mnie będzie toczył się punkt za punkt.

Już coraz bliżej meczu dlatego czas na wielkie emocje Part2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...