Skocz do zawartości

Gruzja


Hatak

Rekomendowane odpowiedzi

Gruzja, Umaglesi Liga – 8.3.2012 12:00

Mecz: Gagra – Dinamo Tbilisi

 

W 22 kolejce Umaglesi Liga FC Gagra zespół zajmujący przedostatnią pozycję podejmuje u siebie chyba najsławniejszy klub z Gruzji Dinamo Tbilisi zajmujące obecnie 2 lokatę. Dla przeciętnego kibica piłkarskiego wynik z góry jest przesądzony, czyli zwycięstwo Dinamo. W tym przypadku to proste myślenie wydaję się rozsądne, a więc poprzyjmy tą tezę liczbami. Zawodnicy z Tbilisi po trzech kolejkach rundy rewanżowej są niepokonani, wygrali u siebie z Sioni Bolnisi 1:0 i z Baia Zugdidi 5:1, a na wyjeździe pokonali Rustavi 2:0. Gagra przeciwnie przegrała 3 spotkania, u siebie nie dali rady liderowi Zestafoni przegrywając 0:1, a na wyjeździe dostali srogie lanie od Torpedo Kutaisi 2:5 i polegli w starciu z FC Gori 0:1. Ostatnie dwa spotkania tych drużyn na terenie Gagry zakończyły się zwycięstwami Dinamo, a w ostatnim ligowym spotkaniu tych zespołów Dinamo wygrało u siebie 3:0. Ostatecznie wszystko rozstrzygnie się na murawie, ale jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Dinamo Tbilisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Umaglesi Liga 2012/2013

Spotkanie: Merani Martvili - Torpedo

Typ: Merani Martvili 1 DNB

Kurs: 4.50

Godz: 11.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

 

Jestem zmuszony napisać analizę już teraz, bo spotkanie o godzinie 11, a rano może być różnie. Przed nami 16 kolejka gruzińskiej Umaglesi Liga 2012/2013. Do końca pozostało zaledwie 6 spotkań. Spośród szerokiej gamy spotkań przewidzianych na całą sobotę wydaje mi się, iż udało mi się znaleźć perełkę jaką jest ten typ. Ekipa Merani Martvili miała na ten sezon postawione z pewnością inne cele niż walka o utrzymanie, jednakże wyniki zweryfikowały wszystko i sytuacja na chwile obecną jest dosyć kiepska. Kibice Merani Martvili z trudem przypominają sobie kiedy to ich ukochana drużyna zdobyła komplet punktów, ostatnie wyniki z pewnością nie przynoszą chluby. Po zwycięstwie nad słabeuszem Poti 6.X drużyna gospodarzy odnosi fatalne wyniki, przez co zajmuje 10 miejsce wyprzedzając tylko Dinamo Batumi i wspominany wcześniej Poti. Aktualna forma także nie zachwyca, jednak jeżeli drużyna ma coś zmienić w swoich wynikach to taki mecz jak jutro musi po prostu wygrać. Patrząc na H2H obydwu drużyn widzimy ciekawą zależność.. ;) Torpedo aktualnie nie bije się w lidze już praktycznie o nic, w tym sezonie to topowa drużyna plasująca się aktualnie na trzeciej pozycji. Ostatnie wyniki to przekładanka meczów lepszych z gorszymi (bilans 2W-1D-2L).. W mojej opinii zwycięstwo w tym spotkaniu odniosą gospodarze, którzy tym zwycięstwem rozpoczną bój o utrzymanie w lidze. Z pewnością otuchy doda im fakt, iż mają przed sobą już teraz łatwe mecze dzięki którym zaczną zdobywać komplety oczek.



WYNIK: 2-0 :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...