Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


nic się nie zmieniło max 3 single na dzień??

 

szkoda... dzisiejszy dzien zaliczony trzeba czekac do jutra.... a jesli np. jutro 6 mecz by mi nie wszedl bo dzis raczej wszystkie trzy na plus to nie moge typowac czy moge podac typy 1,2 i 3 ???

 

Można by do oferty buków dodać Expekt?

 

ludzie ogarnijcie się - to ma być w formie zabawy a wy z tego robicie pierd olony wyścig szczurów o śmierdzący bon. Masz Bet365 (bukmachera z najszerszą ofertą sportową) co ci nie pasuje człowieku ? ? ?

 

poza tym zakładając że 1 na 200 osób uda się podać 10 prawidłowych typów pod rząd więc reszta 199 niech da se siana :piwo1::piwo1::piwo1:

 

coraz większa hołota wita na forum :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię napinaczy, ale nie do końca masz rację goldi, bo jest tu jeszcze dodatkowa, ukryta sprawa ;)

Ja na przykład chciałem powalczyć o rangę typera i tu jest bardzo fajna motywacja od obsługi forum. Bon ma tak naprawdę czwartorzędowe (czytaj żadne) znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jak dla mnie zaszczytem jest ranga i kolor ale ja mam mało czasu niestety. Staram sie ogarnąć konkursy w których biorę udział żeby byc fer w stosunku do innych- jedynym błędem jest to ze można próbować ileś tam razy.Jak dla mnie maks dwa podejścia plus kto 1 z typem ten lepszy a nie większość gra i podaje na pale na chybił trawił a nóż się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię napinaczy, ale nie do końca masz rację goldi, bo jest tu jeszcze dodatkowa, ukryta sprawa ;)

Ja na przykład chciałem powalczyć o rangę typera i tu jest bardzo fajna motywacja od obsługi forum. Bon ma tak naprawdę czwartorzędowe (czytaj żadne) znaczenie.

 

wszystko rozumiem - i życzę ci żeby ci się udało wygrać "typera" ale jak w pierwszym poście są określone zasady "zabawy" to nie rozumiem ciągłych pytań o ilość typów, o przerwy między spotkaniami itp itd: ... to mimo wszystko TYLKO zabawa a w nagrodach dla typowego nowego usera (boniarza) fajerwerek nie ma :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym błędem jest to ze można próbować ileś tam razy.Jak dla mnie maks dwa podejścia plus kto 1 z typem ten lepszy a nie większość gra i podaje na pale na chybił trawił a nóż się uda

Jak dla mnie bardzo słuszna uwaga - ja sam pierwsze dwa typy podaję aby szybciej, a jak już zacznę się zastanawiać, to nic z tego nie wychodzi :D

To bardzo trudny konkurs i na pewno nikt szybko tego nie wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ogarnijcie się - to ma być w formie zabawy a wy z tego robicie pierd olony wyścig szczurów o śmierdzący bon. Masz Bet365 (bukmachera z najszerszą ofertą sportową) co ci nie pasuje człowieku ? ? ?

 

Nic mi nie pasuje nie możesz zwyczajnie odpowiedzieć jak się ktoś pyta a nie jechać po kimś od razu? w dupie mam ten cały konkurs zwyczajnie zapytałem nie musisz od razu być taki miły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/wygraj-bon-do-bet-at-home-typujemy-ept-deauville-2014-vt127462.htm

 

Jak macie jakieś pytania co do tego konkursu? Ti piszcie śmiało, bo niektórzy nie podają wszystkich typów - w związku z tym mniej punktów mogą uzbierać :bz:

 

A przypominam, że w tym konkursie bon jest gwarantowany ! Czyli na pewno ktoś wygra :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...