Skocz do zawartości

Pytania i komentarze


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Witam,

 

Jeden z użytkowników zaproponował, aby w konkursie o bon i rangę typera każdy użytkownik posiadał swój temat - będzie to na pewno czytelniejsze. Zrobię w wolnej chwili subforum a tam każdy założy swój temat. Jaka nazwa konkursu? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeden z użytkowników zaproponował, aby w konkursie o bon i rangę typera każdy użytkownik posiadał swój temat - będzie to na pewno czytelniejsze. Zrobię w wolnej chwili subforum a tam każdy założy swój temat. Jaka nazwa konkursu? %-)

 

Walka o typera czyli kolejny zielony :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeden z użytkowników zaproponował, aby w konkursie o bon i rangę typera każdy użytkownik posiadał swój temat - będzie to na pewno czytelniejsze. Zrobię w wolnej chwili subforum a tam każdy założy swój temat. Jaka nazwa konkursu? %-)

 

Buk nie dzi*wka, 10 razy nie chcę dać...

 

:spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Będzie druga edycja tego konkursu? Może być bez bona %-) Chodzi raczej o rywalizację, a nie o nagrody :))

 

 

Tak, ale każdy będzie miał własny temat, a nie wszyscy w jednym "worku", aby było przejrzyściej. Jeżeli macie jakieś sugestie, propozycje zmian piszcie śmiało. Nie no, dodamy bon dla "boniarzy" %-)

 

 

Oczywiście najpierw Schalke musi wygrać, ale tak czy siak kiedyś to się zakończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dwa odnośnie konkursu Traf 10 singli z rzędu mianowicie:

1. Czy w przypadku obstawiania BTS koniec zakładu równa się z końcem meczu czy w dowolnym momencie meczu ale po zdobyciu przez oba typowane kluby bramki? Zastanawiam się kiedy mogę wpisać następnego singla w typerze.

2. Dla upewnienia, zakłady live nie biorą udziału w typerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie typów koszykarskich.Czy trzeba pisać Home/Away albo Z dogrywką?

 

 

Postawiłem ten oto kupon w konkursie

 

Typ nr 1

24 lutego 16:00 Aris - Apollon Patras 2 3.00 Bet365

 

Niby typ wszedł.Tylko,że po dogrywce.Kurs wziąłem z oddsportal typ Home/Away tylko,że nie napisałem.

Więc typ przegrany czy jak bo sam już nie wiem.A nie chcę oszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie typów koszykarskich.Czy trzeba pisać Home/Away albo Z dogrywką?

 

 

Postawiłem ten oto kupon w konkursie

 

Typ nr 1

24 lutego 16:00 Aris - Apollon Patras 2 3.00 Bet365

 

Niby typ wszedł.Tylko,że po dogrywce.Kurs wziąłem z oddsportal typ Home/Away tylko,że nie napisałem.

Więc typ przegrany czy jak bo sam już nie wiem.A nie chcę oszukiwać.

 

Zapraszam do zapoznania się pierwszą stroną wątku "Wygraj bon do Bet-at-home i rangę TYPER - Traf 10 singli z rzędu" - tam jest cały regulamin w którym 1 z punktów mówi o tym, że typy podajemy tylko i wyłącznie z Bet365 lub Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...