Skocz do zawartości

TYGODNIÓWKA PONAD 2000!!!


youvee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu opracowałem sobie sposób grania u bukmachera, testowałem go w kwietniu i dziś chcę się nim z Wami podzielić. Odnośnie testów w kwietniu przy wkładzie 20 zł na starcie udało mi się wygenerować niezły zysk (nie będę podawał w liczbach bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie podważał, poza tym nie lubię się chwalić) grając tym sposobem od 1 kwietnia do 6 maja. Chcę Wam tu zaprezentować ten sposób wraz z moimi typami.

 

System gry polega na graniu kuponów z Ako 3,0 bez ograniczeń jeśli chodzi o liczbę zdarzeń oczywiście im mniej tym lepiej.

 

System zakłada 5 poziomów do osiągnięcia tytułowej TYGODNIÓWKI (2400 PLN).

 

Polecam rzecz jasna grać u bukmachera internetowego z wiadomych względów.

 

A więc do szczegółów:

 

POZIOM I>>> AKO 3,0 x 20 j = 60 j (zostawiamy 20 j )

POZIOM II>>> AKO 3,0 x 40 j = 120 j (zostawiamy 20 j)

POZIOM III>>> AKO 3,0 x 100 j = 300 j (zostawiamy 20 j)

POZIOM IV>>> AKO 3,0 x 280 j = 840 j (zostawiamy 20 j)

POZIOM V>>> AKO 3,0 x 820 j = 2460 j (CEL OSIĄGNIĘTY)

 

W przypadku potknięcia na którymś z etapów mamy zawsze odłożone 20 j - 80 j aby rozpocząć od nowa. Oczywiście każdy może skończyć w dowolnym czasie lub też odkładać większe kwoty z wygranych. Ja obrałem taki tryb bo chciałem ugrać drugą wypłatę. Dwa razy w miesiącu testowym doszedłem do 5 poziomu lecz tylko jeden skończył się powodzeniem, kolejnym razem doszedłem do poziomu III i na nim zakończyłem. Także ja ugrałem większą kwotę niż wypłata i zastanawiam się nad porzuceniem pracy (to żart oczywiście, zawsze lepsze dwie wypłaty a u buków różnie bywa).

 

Zanim rozpocznę tutaj typowanie chciałbym wiedzieć co sądzicie o moim sposobie i czy ktoś jest w ogóle zainteresowany takim graniem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chętnie się temu przyjrzę.

Aby osiągać V poziom trzeba się wykazać umiejętnościami i mieć trochę szczęścia. Skuteczność tego systemu jest w głównej mierze uzależniona od tego.

Wygląda ciekawie, bo inwestując małe kwoty można ugrać coś konkretniejszego.

Tylko pytanie jak często się to uda. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys gralem podobnie, tylko wyzsze AKO. Z doswiadczenia moge powiedziec, ze niezwykle ciezko dojsc do zakladanego poziomu wygranej, moze przy AKO=3 bedzie nieco latwiej. 5 takich kuponow z rzedu nie weszlo nam nigdy, kilkukrotnie siadaly 4 z rzedu i wtedy obnizylismy limit do tego poziomu. Niestety dosc czesto jakis kalafior, niestrzelony karny czy z dupy kartki rozwalaja caly system (wtapia 1 mecz) i wtedy tylko jest ten plus, ze ma sie hajs zeby zaczac od poczatku. Ogolnie fajna zabawa jak sie jest konsekwentnym i gra zalozone stawki i do pewnego limitu. Warto tez wybrac do tego buka, ktory ma obszerna oferte na sport, ktory gramy na kuponie. Fajnie sie gralo w Betsafe i Bwin pilke nozna :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jednostek to byl kapital poczatkowy? Co jesli padniemy kilka razy juz na 1 etapie? Bankructwo. :bz: Sama taktyka gry nie jest jakas wymyslna, ale powiem szczerze ze jakakolwiek gra z ustalona taktyka jest lepsza niz ta bez niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej strategii (bo to w sumie zaden system) chodzi glownie o to, by zalozyc sobie pewne ramy na typerke i poza nie starac sie nie wychodzic. Taka powiedzmy typerska dyscyplina :D Wbrew pozorom mnie sie fajnie tak gralo. Przejscie pierwszego etapu nie jest trudne, tylko trzeba odpowiednio dobrac AKO. Niestety w koncu jakas pewa zawiedzie, tego przeciez czasem sie nie da przewidziec, mozna zaczac od 2zł zeby sobie sie pobawic, potestowac, mozna zostawiac wiecej hajsu "w banku" po kazdym etapie, tylko wtedy wiecej etapow trzeba zaplanowac...

 

A jak ktos kilka razy wtapia na pierwszym poziomie, to niech sie zajmie lepiej dzianiem na drutach, bo do bukmacherki sie nie nadaje %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jednostek to byl kapital poczatkowy? Co jesli padniemy kilka razy juz na 1 etapie? Bankructwo. :bz: Sama taktyka gry nie jest jakas wymyslna, ale powiem szczerze ze jakakolwiek gra z ustalona taktyka jest lepsza niz ta bez niej.

 

Moja gra zaczęła się od 20 zł wpisałem 20j żeby każdy mógł sobie sam obrać wartość jednostki. Mi się zdarzyło dwa razy paść na I poziomie ale jak już mówiłem udało mi się dojść dwa razy do V poziomu, bo gram w miarę pewne typy z podpórkami i raz na V poziomie się wywaliłem a drugi raz wyciągnąłem pełną pulę. To osiągnięcie od 1 kwietnia do 6 maja tak więc zysk pokrył mi te dwa potknięcia na I poziomie :) od soboty zacznę wstawiać tu swoje typy bo widzę że jest zainteresowanie. Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał to grać to na swoją odpowiedzialność ;p bo wiadomo - co mi się udało raz nie musi udać sie 100 razy ;p ale jestem dobrej myśli i kapitał mam spory więc zaryzykuje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos kilka razy wtapia na pierwszym poziomie, to niech sie zajmie lepiej dzianiem na drutach, bo do bukmacherki sie nie nadaje

Trudnosc 1 poziomu nie rozni sie niczym od trudnosci poziomu 5. Tylko stawka inna. :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gra zaczęła się od 20 zł wpisałem 20j żeby każdy mógł sobie sam obrać wartość jednostki.

No dobrze, zaczales od 20 zl, ale wlasnie pytam o to, jaki masz kapital. 1000j? 100j? Moze wiecej? Przeciez jak ktos ma powiedzmy wlasnie 20j kapital to nie zacznie od razu od all ina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, zaczales od 20 zl, ale wlasnie pytam o to, jaki masz kapital. 1000j? 100j? Moze wiecej? Przeciez jak ktos ma powiedzmy wlasnie 20j kapital to nie zacznie od razu od all ina.

 

No w tej chwili mam spory kapitał ale dajmy na to że przeznaczam 500j na obrót, przed rozpoczęciem testu w kwietniu miałem założone 200j na maksymalnie 10 prób nieudanych, ale udało sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wspomniał b@rto jakakolwiek taktyka jest lepsza od jej braku, pomysł mnie się spodobał i sam spróbuje, wychodzę z założenia ze nawet dupowaty typer nie jest w stanie stracić na niej zbyt dużo, bo przyjmując że coś musi mu wejść to strata będzie niewielka albo zerowa a jeśli pierwsze 5 kuponów [100j] nie wejdzie to lepiej naprawdę da sobie spokój ale i ta strata jest do przeżycia. Ja zacznę własnie ze wspomnianymi 100j-100zł i spróbuje swoich sił. Youvee dam ci znać jak mi poszło. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście taktyka zakłada 5 poziomów aby jak najszybciej dojść do celu a każdy może na przykład 2 razy dojść do 4 poziomu i już sumka całkiem niezła, szczerze trzeba powiedzieć że nie trzeba się jakoś specjalnie znać na sporcie aby w tym systemie wygrywać. Przede wszystkim trochę szczęścia i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba się jakoś specjalnie znać na sporcie aby w tym systemie wygrywać

Chyba sobie zartujesz... Nie znajac sie specjalnie na sporcie to rownie dobrze mozna isc na ruletke czy jakies Bingo.

Ja, zainspirowany Twoimi postami, zaczalem teraz podobnie grac, aczkolwiek nieco bezpieczniej bo i budzet niski. Ako od okolo 2 do okolo 3 - nie szukam na sile czegos do dodania i stawka poczatkowa to 15 zl - budzet pozwolilby mi na 7 startow przy niepowodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudnosc 1 poziomu nie rozni sie niczym od trudnosci poziomu 5. Tylko stawka inna. :bz:

Oczywiscie, ze ten sam poziom trudnosci, ale zagranie zakladu za powiedzmy 1000zł w porownaniu do tego na pierwszym poziomie za 20zł to niebo a ziemia %-) Na poczatku masz sporo pewniakow, wraz ze wzrostem stawki rosnie niepewnosc. Chyba, ze ktos zbija kokosy i takie sumy jak 1000zł na nim wrazenia nie robia :p tylko takie osoby ta strategia gry opisana wyzej nie beda zainteresowane :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZIOM I

 

FK Sarajevo - FK Zeljeznicar 1X (1,33)

NK Karlovac - HNK Rijeka X2 (1,28)

1 FK Pribram - 1 FC Slovacko 1X (1,27)

AS Varese 1910 - Ascoli Calcio 1898 1X (1,11)

AS Livorno - US Sassuolo Calcio X2 (1,28)

 

AKO: 3,07 X 20j = 61,44j

 

 

Kursy Bet-at-Home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZIOM I

 

FK Sarajevo - FK Zeljeznicar 1X (1,33)

NK Karlovac - HNK Rijeka X2 (1,28)

1 FK Pribram - 1 FC Slovacko 1X (1,27)

AS Varese 1910 - Ascoli Calcio 1898 1X (1,11)

AS Livorno - US Sassuolo Calcio X2 (1,28)

 

AKO: 3,07 X 20j = 61,44j

 

 

Kursy Bet-at-home

 

Pierwsze koty za płoty, jutro kolejne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZIOM I

 

Juventus Turin - Atalanta Bergamasca Calcio (H 0:1) 1 (1,60)

AC Milan - Novara Calcio (H 0:1) 1 (1,60)

AC Ajaccio - Olympique Lyon X2 (1,33)

 

AKO: 3.40 x 20j = 68,10j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszke zbyt lajtowo kolega podszedl do tematu. Majac do zrobienia AKO=3 wybiera wloskie zespoly w ostatniej kolejce, gdy nikt juz w zasadzie o nic nie gra, wygrana z hcp? Osobiscie nigdy w zyciu bym nie porywal sie na cos takiego. Zalozeniem tej taktyki jest gra na pewniaki (i modlitwa, ze nie zawioda %-)), grac handi w takim meczu jest moim zdaniem co najmniej ryzykowne ;) Dobrym krokiem bylo celowanie w nieco wyzsze kursy, bo stara zasada mowi, ze im mniej spotkan na kuponie, tym mniejsza szansa na niespodzianke...

 

Sorki za taki wjazd, ale zycie mnie nieraz bolesnie nauczylo, ze nawet teoretycznie najwieksze kozaki z najslabszymi druzynami wygrywaja ledwo 1 golem, a i to nie zawsze %-)

 

Stanowczo odradzam gre handicupow w tym systemie, mniej zgryzoty w przyszlosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventusu byłem pewien a co do Milanu to myślałem że będzie w nich złość po meczu z interem i wyładują sie na zdegradowanej już Novarze. No mój błąd ale dla mnie to były pewniaki, narazie idzie ciężko ale nie poddam sie prędko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisany sposób gry to zwyczajna progresja nic innego równie dobrze można grać na AKO 2.00 + i stawka początkowa 50zl i mamy te same wygrane ,a do uzyskania takiego AKO wystarczą dwa spotkania z kursami 1.6.

W dodatku granie samych faworytów to największa mina jaka może byc.

Trafienie 5 kwitów pod rząd niby w teorii nic trudnego ale w praktyce to już zupełnie inna bajka .

Opisany tutaj sposób bardziej do gry dla zabawy niż dla zysku w dłuższym okresie czasu . W prawdzie zakładając sztywno ze gramy jeden kwit dziennie i tak przez cały miesiąc może się trafić seria 5 W i zysk 2tys co nam daje pożądany cel .

 

Jednak lepszy taki plan gry niż żaden .Obserwuje prywatny temat youvee zobaczymy co mu tam wyjdzie w praktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisany sposób gry to zwyczajna progresj

Nie zgadzam sie. "Zwyczajna progresja" bazuje na zwiekszaniu stawki po przegranych kuponach, tak aby miec zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisany sposób gry to zwyczajna progresj

Nie zgadzam sie. "Zwyczajna progresja" bazuje na zwiekszaniu stawki po przegranych kuponach, tak aby miec zysk.

 

No tak a tu odkładamy raptem 30% do banku i reszta all in ..... wszystko ładnie wygląda na papierze w praktyce jest zupełnie inaczej .

Uda się /nie uda się tak to działa . Owszem pobawić się można a nóż się uda :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można grać na AKO 2.00 + i stawka początkowa 50zl i mamy te same wygrane ,a do uzyskania takiego AKO wystarczą dwa spotkania z kursami 1.6.

W dodatku granie samych faworytów to największa mina jaka może byc.

 

to jest kwintesencja mojego grania - AKO 2-2.6 + stawka i max na 3 poziomie wywrotka, no właśnie faworyci mnie nie kochają :bz:

 

bezpieczniej chyba jednak 3z4, 4z5 itp, ale z mocniejszą stawką. Np. 4 typy po ok 1,6 w sys 3z4 dają podstawowe AKO ok 15. Stawka x 10 i za 4 dychy jest 150, II poziom x 20 i za 8 dych ok 300. Nie spotkałem sie z ograniczeniami stawki w systemach a zawsze jest jakaś szansa na zwrot przy 1 błędzie.

 

Ale chętnie poobserwuję dokonania kolegi. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja mam odłożone na bukmacherke 1500 zł i planuję zacząć od 250 zł (z pewnością dłuższa zabawa niż w kasynie)

AKO 2.0 (ewentualnie lekko wyższe ale nie niższe niż 2.0)

 

Etap 1: 250 zł - AKO 2.0- wygrana 500 zł

Etap 2: 500 zł- wygrana 1000 zł

Etap 3: 1000 zł- wygrana 2000 zł

Etap 4: 2000 zł- wygrana 4000 zł

Etap 5: 4000 zł- wygrana 8000 zł

Etap 6: 8000 zł- wygrana 16000 zł

Koniec

 

1500 zł Kapitał

250 zł Stawka początkowo

W razie niepowodzenia zostaje jeszcze 5 podejść

 

Wydaje mi się ze łatwiej trafić AKO 2.0

A kapitał przeznaczony na grę w razie niepowodzenia jest zaplanowany z góry (zamiast odkładania z każdej wygranej)

 

Co o tym sądzicie?

 

 

Edit: czy bezpieczniej np. stawka 500 zł 9 etapów i kurs AKO 1.50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Ja mam odłożone na bukmacherke 1500 zł i planuję zacząć od 250 zł (z pewnością dłuższa zabawa niż w kasynie)

AKO 2.0 (ewentualnie lekko wyższe ale nie niższe niż 2.0)

 

Etap 1: 250 zł - AKO 2.0- wygrana 500 zł

Etap 2: 500 zł- wygrana 1000 zł

Etap 3: 1000 zł- wygrana 2000 zł

Etap 4: 2000 zł- wygrana 4000 zł

Etap 5: 4000 zł- wygrana 8000 zł

Etap 6: 8000 zł- wygrana 16000 zł

Koniec

 

1500 zł Kapitał

250 zł Stawka początkowo

W razie niepowodzenia zostaje jeszcze 5 podejść

 

Wydaje mi się ze łatwiej trafić AKO 2.0

A kapitał przeznaczony na grę w razie niepowodzenia jest zaplanowany z góry (zamiast odkładania z każdej wygranej)

 

Co o tym sądzicie?

 

 

Edit: czy bezpieczniej np. stawka 500 zł 9 etapów i kurs AKO 1.50?

 

Dobrze kombinujesz , ale wiesz ze im pewniejszy typ tym jest wieksza niespodzianka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szybciej przegra 6x pod rząd niż trafi. Żeby cokolwiek ugrać na dłuższą metę, musi mieć przynajmniej 50%skuteczności trafiania kursu 2. Czyli krótko mówiąc, yeld musi być dodatni. A żeby mieć dodatni yeld, trzeba być dobrym typerem. Jeżeli twierdzicie, że to dobry i łatwy do zarobienia pieniędzy system, to nie jesteście dobrymi typerami. I kółko się zamyka. A jeżeli potraficie uzyskać dodatni yeld na dłuższą metę, to polecam granie płaską stawką. Bo to jak dotąd najlepszy sposób na zarobek i nikt nic lepszego nie wymyślił(ew. surebety, ale tam jest ograniczona wygrana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...