Skocz do zawartości

TYGODNIÓWKA PONAD 2000!!!


youvee

Rekomendowane odpowiedzi

podobnym a wręcz prawie identycznym systemem który polega prawie na tym samym jest system piętnastka tylko że ako grania takiego kuponu jest inne bo wynosi 2.00 i jak sam tytuł wskazuje mamy do pokonania piętnaście etapów by móc cieszyć się z zysku a tu przykład z początkową stawką 2 zł: (oczywiście stawka zależy tylko od nas samych) :

1 etap

Gramy za 2PLN wygrana 4PLN z tych 4PLN odkładamy 2PLN czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.

2 etap

Gramy ponownie za 2PLN wygrana 4PLN nic nie odkładamy

3 etap

Gramy za 4PLN wygrana 8PLN odkładamy do banku 4PLN, które pozwoli nam się cofnąć o krok bez wykładania własnych pieniędzy.

4 etap

Gramy za 4PLN wygrana 8PLN

5 etap

Gramy za 8PLN wygrana 16PLN odkładamy 8PLN

6 etap

Gramy za 8PLN wygrana 16PLN

7 etap

Gramy za 16PLN wygrana 32PLN odkładamy 16PLN

8 etap

Gramy za 16PLN wygrana 32PLN

9 etap

Gramy za 32PLN wygrana 64PLN odkładamy 32PLN

10 etap

Gramy za 32PLN wygrana 64PLN

11 etap

Gramy za 64PLN wygrana 128PLN odkładamy 64PLN

12 etap

Gramy za 64PLN wygrana 128PLN

13 etap

Gramy za 128PLN wygrana 256PLN odkładamy 128PLN

14 etap

Gramy za 128PLN wygrana 256PLN

15 etap

Gramy za 256PLN wygrana 512PLN, co stanowi naszą końcową wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Ja mam lepszy sposób na zarabianie pieniędzy mówię tutaj o grze under/over w zakładach live i grę na brak drugiego gola między 87-90 minutą spotkania.

 

1) Over 0,5 po pierwszej połowię .

 

Przed meczem patrzę po statach który z zespołów ma najczęsciej strzele jedną bramkę w meczu póżniej szukam oferty u bukmachera czekam pierwszą połowię jesli nie padnie bramka to wnoszę zakład gram za duże kwoty by mieć jak największy zysk. Przed meczem przykładowo wczoraj był kurs 1,07 po pierwszej połowie miałem już kurs:1,28 zagrałem a bramka padła w 65 minucie spotkania miałem w ciągu 20 minut 860zł na czysto.

 

2) brak drugiego gola między 87-90 minuta meczu.

 

praktycznie to darmowa kasa rzadko padają bramki między tymi minutami a kurs waha się od 1,18 do 1,20 można również zarobić jednak trzeba dość długo czekać na taki stan meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym ciekawym sposobem na granie i w miarę dobre zyski jest granie że gospodarz wygra pierwszą połowę spotkania.

 

1) Gospodarz/Faworyt

 

Najczęsciej gram na gospodarzy 5 meczy AKO. Łonczne kursy bardzo często przekraczają kurs:10,00 a nawet czasami są większe granie za 100/200/300zł się opłaca bo gdy wygramy dostajemy wygranę x10 warto grać kursy z przedziału 1,18->1,30 na pierwszą połowę zazwyczaj w takich meczach mamy kursy powyżej 1,80 a to już się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...