Skocz do zawartości

arkusz kalkulacyjny do prowadzenia statystyk


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was moi mili. Wiem, ze na forum jest wstawiony arkusz do prawdzenia statystyk z granych kuponow, ale nie do konca ma on to, co chcialbym analizowac w swojej grze. Mianowicie chcialbym miec mozliwosc wyboru z listy i sortowania czy kupon byl zagrany na live czy normalnie przed rozpoczeciem.

 

A wiec tak - kolumny normalnie (stawka, kurs, wygrany/przegrany, grany na live/normalnie, wygrana, zysk) no i z boku statystyki (suma stawek z gry normalnej, suma stawek z gry live, zysk/strata z gry normalnej, zysk/strata z gry na live, zysk/strata ogolnie, skutecznosc kuponow, yield)

 

Dla kogos wprawionego w excelu zrobienie takiego arkusza to 10 minut roboty. Ja sie wykladam na podzielieniu statystyk wlasnie na live i normalne. :bz:

 

Dalby rade ktos takie cos wykonac? Mysle, ze arkusz taki by sie przydal wielu uzytkownikom, ktorzy chca prowadzic dokladne statystyki swojej gry i moglby liczyc na podwieszenie w jakims temacie z kuponami czy yieldem. A juz na pewno na kilka przynajmniej pr-ow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


He, nudzilo mi sie w pracy i sam zrobilem. Jak sie spokojnie popatrzy, to latwo to wykonac. Pozniej wrzuce tutaj ten arkusz do sciagniecia i bedzie temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonany przeze mnie arkusz. Jakby ktos zauwazyl bledy - napiszcie tutaj albo na pw. Lucas, Ty tez zerknij co tam jeszcze mozna zmienic, zeby bylo to juz takie w miare kompletne narzedzie do kontroli swojej gry.

 

PS. Waluty nie bede wprowadzal, zdecydowana wiekszosc nas gra w zlotowkach.

Statystyki.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...