Skocz do zawartości

sposób na bezpieczną grę( natchnienie system youvee :D )


adrian-rks

Rekomendowane odpowiedzi

System adrian-rks

 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiam o co mniej więcej chodzi: :)

:arrow: zaczynam z przykładowo 100j

 

Faza 1 :arrow: 20j X 4,00 = 80j (zostawiamy 20j w banku) [bank 100j]

Faza 2 :arrow: 60j X 2,00= 120j ( zostawiamy 80j w banku) [bank 180j]

Faza 3 :arrow: 40j X 3,00=120j (zostawiamy 60j w banku) [bank 240j]

Faza 4 :arrow: 60j X 2,00=120j ( zostawiamy 80j w banku) [bank 320j]

Faza 5 :arrow: 40j X 3,00=120j ( zostawiamy 60j w banku) [bank 380j]

Faza 6 :arrow: 60jX 2,00=120j.....i tak dalej można grac

 

 

 

W przypadku gdy nie trafimy w fazie 1 , wiadomo musimy uzyc budżetu , w fazie 2 wracamy do stanu początkowego, w fazie 3 wracamy do fazy 2, w fazie 4 wracamy do 3 i mamy 2 podejscia bo mamy wypracowany budzet 240, itp.... Co sadzicie ?? czy nie ma sensu ten sposób gry :D:afro:

 

 

 

systemem zainspirował mnie user youvee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie pierwszy poziom z kursem 4,0 to duze utrudnienie juz na samym starcie. Albo bedzie trzeba wybierac okolo 5-6 spotkan z kursami okolo 1,25 albo atakowac 3 mecze z kursami 1,6, co czasami bywa problematyczne. Poza tym zastanawia mnie jaki ma sens skakanie ze stawki na stawki i ta zmiana kursu z 2 na 3 i z powrotem. Czy nie lepiej np. grac stawka 50 z kursem 2,25 - 2,50 caly czas? I odkladac rowna kwote. Moze ja czegos nie rozumiem, to jakbys mogl to wytlumacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest to pewne zabezpieczenie, zmieniamy stawki, na 60j ako 2,00 więc można zagrac nawet jedno spotkanie, w przypadku wtopy na jakiejś fazie mamy zaliczke z poprzedniej. racja początkowa faza byc moze lekko przesadzona ale to takie wyrobienie sobie budżetu do gry.pozdro :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...