Skocz do zawartości

SureBety i blokady bukmacherów.


razem2l

Rekomendowane odpowiedzi


Witam serdecznie,

 

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Są bukmacherzy, którzy konta graczy, jak to mawiamy w żargonie "limitują" a są tacy którzy tego nie robią. Wysokości limitów są także zależne od wielu czynników.

 

Generalnie limity u dobrych bukmacherów na mecze kształtują się, w zależności od ligi od kilku do kilkudziesięciu tysięcy EURO/zakład. Po zlimitowaniu można postawić około 100 - 200 € na typ, czasem jeszcze mniej.

 

Dodać należy jednak, że - jak wspomniałem - wiele serwisów nie limituje kont.

 

Pozdrawiam

Mike

SurebetMonitor.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Mam pytanie na temat Surebetów.

Czy to prawda, że z czasem bukmacherzy blokują konta użytkowników, aby gracz na ty nie zarabiał? Jeśli tak to jakie są mniej więcej progi?

 

Może nie tyle blokują, co limitują i to dotkliwie i nie dotyczy to tylko buków z niższej półki, ale nawet takich jak Bet365.

Ja osobiście po zagranie dosłownie kilku surebetów po kilkaset złotych zostałem dotkliwie zlimitowany przez tego buka, a dodatkowo wyłączony ze wszelkich promocji, bonusów, itp...

Nie wiem jak jest u innych buków, ale skoro dość renomowana firma tak postępuje to myślę, że nie lepiej jest z bukami z niższej półki.

 

Ps. Dodam, że limity na niemalże wszystkie zakłady AKO oscylują w granicy dosłownie kilku/kilkunastu złotych. Single już zależą od dyscypliny i poziomu ligi, ale limity to max. kilkaset złotych,ale zdarzają się mecze, które mogę zagrać za 10-15 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat Surebetów.

Czy to prawda, że z czasem bukmacherzy blokują konta użytkowników, aby gracz na ty nie zarabiał? Jeśli tak to jakie są mniej więcej progi?

 

Może nie tyle blokują, co limitują i to dotkliwie i nie dotyczy to tylko buków z niższej półki, ale nawet takich jak Bet365.

Ja osobiście po zagranie dosłownie kilku surebetów po kilkaset złotych zostałem dotkliwie zlimitowany przez tego buka, a dodatkowo wyłączony ze wszelkich promocji, bonusów, itp...

Nie wiem jak jest u innych buków, ale skoro dość renomowana firma tak postępuje to myślę, że nie lepiej jest z bukami z niższej półki.

 

Ps. Dodam, że limity na niemalże wszystkie zakłady AKO oscylują w granicy dosłownie kilku/kilkunastu złotych. Single już zależą od dyscypliny i poziomu ligi, ale limity to max. kilkaset złotych,ale zdarzają się mecze, które mogę zagrać za 10-15 złotych

 

I tak i nie. Na ten moment najbardziej nielimitującym bukmacherem jest Bwin (Gamebookers)/Partybets.

 

Co do programu - owszem jest on płatny, aczkolwiek w każdy poniedziałek można go używać za darmo i przetestować jego działanie (wystarczy go po prostu pobrać ze strony internetowej).

 

Co do powiększenia wiedzy o surebetach - polecam dwa miejsca w sieci, gdzie znajdziecie najwięcej informacji - forum surebetowe na www.arbusers.com i nasz blog surebetowy na http://www.surebetmonitor.com/blog/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Na ten moment najbardziej nielimitującym bukmacherem jest Bwin (Gamebookers)/Partybets.

 

nie zgodze sie, na bwinie ma limity 25pln :D , Bet365 gralem surebety po 3k i nie bylo problemu na dosc niszowe rynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...
Mam pytanie czy program SureBet Monitor jest aktualnie płatny?

 

Program Surebet Monitor jest obecnie darmowy.

 

 

 

:??:

Nie jest darmowy, po pobraniu trzeba założyć konto,a następnie wykupić dostęp, bo inaczej nie wpuści do programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od jakiegoś czasu zacząłem się interesować surebetami. Chciałem się zapytać czy ktoś z was miał do czynienia z surebetami udostępnianymi przez serwis betplatform? Po zalogowaniu dostępne są właściwie za darmo, ale czy można im ufać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...