Skocz do zawartości

Serie B i niższe ligi włoskie


Devin69

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy (Serie B)
Spotkanie: Catania - Crotone

Typ: 1

Kurs: 1.70
Data: 16.02.2015
Godzina: 20:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Mecz z gatunku tych o 6 punktów. Obie drużyny walczą o utrzymanie, a każdy punkt jest na wagę złota. Bliżej tego celu są gospodarze dzisiejszego meczu, którzy do tej pory w 24 meczach zgromadzili na swoim koncie 27 punktów. Goście zaś rozegrali o jeden mecz więcej, inkasując zaledwie 24 punkty. Dziś faworytem jest Catania, która jeszcze w poprzednim sezonie występowała w najwyższej włoskiej klasie rozgrywkowej, a więc Serie A. Mój typ w stronę Catanii z prostego względu. Jest to drużyna własnego boiska. Z 27 zdobytych punktów aż 25 wywalczyła na własnym stadionie. Ich bilans domowych meczów to 7-4-2, a więc naprawdę świetny, jak na drużynę, która plasuje się dopiero na 19. lokacie. Gdyby tylko poprawili grę wyjazdową (0-2-9) to mogliby powalczyć o baraże o Serie A. Natomiast jeśli chodzi o gości z Crotone, którzy zamykają ligową stawkę... ich bilans meczów wyjazdowych jest niewiele lepszy od Catanii. W 12 wyjazdowych meczach ligowych przegrywali aż 8-krotnie, 2 razy remisując i 2 razy wygrywając na obcych stadionach. Wydaje mi się, że dziś mogą nie poprawić tego słabego bilansu. Catania na własnym obiekcie będzie bardziej zmotywowana do zgarnięcia pełnej puli. Trzy punkty w tym meczu sprawiłyby, że kibice tej drużyny mogliby być nieco spokojniejsi o przyszłość klubu w Serie B. Zresztą motywacji, jak i dobrej formy Catanii w ostatnich meczach nie można odmówić. Przed dwoma tygodniami ograli u siebie 10. w tabeli Perugię 2:0, zaś 3 tygodnie temu rozgromili Pro Vercelli aż 4:0. Dziś mogą podtrzymać dobrą serię i wierzę, że tak będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: A.S. Livorno Calcio - A.S. Avellino
Typ: 1
Kurs: 2.25
Data: 22.02.2015
Godzina: 12.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 27 kolejkę ligową włoskiej Serie B.
W mieście Livorno liczącym ponad sto sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stadio Armando Picchi mogącym pomieścić ponad dziewiętnaście tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Associazione Sportiva Livorno Calcio założonym w 1915 roku o barwach brązowo-czarnych a w gości z miasta Avellino liczącego ponad pięćdziesiąt cztery tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1912 o barwach biało-zielonych a mianowicie Associazione Sportiva Avellino.
A.S. Livorno Calcio rozegrało w tym sezonie ligowym 26 spotkań w których zdobyło 43 punkty po 12 zwycięstwach, 7 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 44-30.
A.S. Avellino zdobyło 42 oczka w swoich 26 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 11 zwycięstwach, 9 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli włoskiej Serie B, bilans bramek 27-23.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 13 razy zdobywając 27 oczek po 8 wygranych, 3 remisach oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Stadio Armando Picchi 30-14.
Goście zdobyli 15 punktów w swoich 12 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 3 zwycięstwach, 6 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 12-16.
Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 1 punkcik a w ostatnich ich 2 spotkaniach o ligowe oczka w mieście Livorno padły 2 remisy po 0-0.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Associazione Sportiva Livorno Calcio u siebie w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze i zmotywuje się bardzo aby wygrać w końcu na swoim terenie z zespołem z miasta Avellino a Associazione Sportiva Avellino lepiej gra na swoim terenie i moium zdaniem nie uda i się w Livorno zanotować kolejnego remisu i 3 oczka pozostaną na Stadio Armando Picchi.

 

0:1

:minus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY: Serie B 03.03.2015 20:30

Vicenza                -              Lanciano

Typ:1

Kurs:2.15

Stawka:5/10

Bukmacher:Bet365

 

Dzisiejszego dnia moją uwagę przykuło spotkanie we Włoskiej Serie B między Vicenza a Lanciano. Mecz kolejki numer 29 miejscowy Klub z Wenecji który obecnie jest na trzeciej lokacie z 46 oczkami podejmować będzie dziesiątą ekipę sezonu  z Abruzji Lanciano. Moim faworytem są gospodarze aczkolwiek pragnę zaznaczyć dla mnie Włoska Serie B jest bardzo straszną ligą pod względem typowania ponieważ często tam mecze obierają dziwne wyniki, ja postaram się zaryzykować i zagram na gospodarzy. Ich seria z ostatnich meczy pokazuje że maja niezłą formę sześć spotkań bez straty punktu to nie lada wyczyn. Strata jednego bola przy 12 strzelonych też całkiem nieźle to wygląda. Lanciano  na wyjazdach zagrało pięć spotkań wygrali jedno z Ternaną dwa zremisowali i dwa przegrali. Vicenza jak do tej pory na własnym stadionie nie przegrała ani razu zaliczyli 4 zwycięstwa i jeden remis 1:1 z szóstą ekipą z Livorno. Patrząc na H2H między obiema ekipami to Lanciano dla Vicenzy nie jest zbyt łatwym i przyjemnym przeciwnikiem na trzy spotkania jakie do tej pory rozegrali, Lanciano wszystkie z nich wygrywali. Ja natomiast sądzę że dziś będzie to ten mecz w którym gospodarze pokażą swoją wyższość i wygrają dopisując trzy oczka do swojego konta. W sporcie bywa niestety różnie ale jestem dobrej myśli co do tego meczu i miejmy nadzieje że typ okaże się trafny. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - liga Włochy Lega Pro Grupa B
Godzina: 20:45
Spotkanie: Reggiana - Santarcangelo
Typ: over 2,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W dniu dzisiejszym we włoszech Reggiana podejmie na własnym boisku Santarcangelo. Obecnie gospodarze zajmują 3. pozycję z dorobkiem 44. punktow i bilansem meczowym 13-5-7. Natomiast goście zajmują 18. miejsce z 26. punktami zaledwie i bilansem 6-8-12. Reggiana u siebie radzi sobie znakomicie na 12 rozegranych spotkań wygrała 9 , 2 razy remisowała i raz musiała uznać wyższośc przyjezdnych. Reggiana od 5 spotkań non stop strzela bramki u siebie z Pontedera, Grosseto, Forli, Lucchese i aż 5 bramek Savonie. Z kolei druzyna przyjezdnych ostatnio prezentuje wysoką formę strzelecką, a mianowicie ustrzelili 2 bramki kolejno na wyjeździe z Forli i Teramo i przegrali w ostatniej kolejce zdobywając także 2 trafienia z Tuttocoiou 2-3. Podsumowując, biorąc pod uwagę jakość gry gospodarzy za równo na własnym boisku jak i w lidze oraz formę strzelecką w ostatnich tygodniach druzyny gości, uważam że goście mogą strzelić conajmniej jedną bramkę a gospodarze nie zostaną im dłużni i też ustrzelą dwie lub wiecęj. Jak dla mnie over 2,5 jak najbardziej prawdopodobny. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: WŁOCHY: Lega Pro - Group B - Kolejka 27

Spotkanie: Reggiana      -              Santarcangelo

02.03.2015 20:45

Typ: over 1.5

Kurs: 1.44

Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie we włoskiej Lega Pro B pomiędzy zespołami Reggiany i Santarcangelo. Gospdoarze z dorobkiem 44 punktów plasują się na 3 miejscu w ligowej tabeli, natomiast dzisiejsi goście ze zdobyczą 26 punktów zajmują 18 pozycje. Faworytem w tym spotkaniu są dzisiejsi gospodarze. Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, ponieważ każda z drużyn ma określone cele. Gospodarze chcą utrzymać się w czołówce ligowej tabeli, natomiast goście myślą o ligowym bycie. W ostatnich pięciu spotkaniach zarówno ekipa Reggiany jak i Santarcangelo zanotowały 4 mecze over 1.5 Świadczy to o tym, że ekipy te strzelają sporo bramek, ale też sporo goli tracą. W mojej opinii mecz ten będzie bardzo ciekawy i trzymający w napięciu do sotatniego gwizdka. Gospdoarze muszą wyjść z ofensywnym nastawieniem jeśli myślą o walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, Natomiast dzisiejsi goście zapewne tanio skóry nie sprzedadzą i zapewne będą szukali swojej szansy w grze z kontry. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem gospdoarzy po wyrównanej walce i ciekawaym spotkaniu. Mój typ 2:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy,Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie:Bologna-Latina
Typ:1
Kurs:2.21
Bukmacher:Pinnacle Sports
Analiza:

Spotkanie włoskiej Serii B w którym zagrają zajmująca drugie miejsce w tabeli Bologną,z czternastą Latiną.Biorąc pod uwagę potencjały obu zespołów gospodarze mają jeden z lepszych w w lidze,w przeciwieństwie do gości .Bologna ostatnio w nie najlepszej formie przegrala u siebie z sąsiadem w tabeli Vicenzą 0-2 u siebie,a Latina wygrała cztery z ostatnich pięciu swoich spotkań.Ale według mnie Bologna musi dzisiaj odnieść zwycięstwo bo ich celem w tym sezonie jest awans do Serie ,a ich konkurenci są już tuż za nimi Vicenza I Avellino jeden punkt mniej ,a Frosinone I Livorno odpowiednio trzy i cztery za nimi.Po za tym wraca dzisiaj po przerwie ich najlepszy pomocnik Matuzalem.Jak dla mnie wygrana gospodarzy w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: F.C. Crotone - Trapani
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 07.03.2015
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 30 serię gier do włoskiej Serie B.
W mieście Crotone na Stadio Ezio Scida mogącym pomieścić prawie 10 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Crotone założonym w 1923 roku o barwach czerwono-niebieskich a w gości z miasta Trapani przyjedzie drużyna założona w roku 1905 o barwach granatowych a mianowicie Trapani Calcio.
Gospodarze w tabeli ligowej oststnie 22 miejsce z 28 oczkami zebranynmi w 29 meczach a goście zdobyli 34 punkty w 29 spotkaniach co daje im obecnie 15 pozycję w tabeli włoskiej Serie B.
Crotone u siebie 5-4-5 i bilans bramek 16-19 a Trapani na wyjazdach 1-4-10 i bilans bramek w delegacjach 13-33, Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Crotone zakończył się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 2-1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy muszą zdobywać punkty aby się utrzymać w tym sezonie w lidze i ostatnio im u siebie idzie trochę lepiej a goście z miasta Trapani na wyjazdach tragicznie i oststnio nic się u nich nie zmieniło i moim zdnaiem po tym meczu tak pozostanie a z kompletu 3 oczek będzie się cieszyć drużyna Football Club Crotone.

 

1:0

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Modena F.C. - Catania
Typ: 1
Kurs: 2.37
Data: 10.03.2015
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na zaległe spotkanie 25 kolejki ligowej włoskiej Serie B.
W mieście Modena na Stadio Alberto Braglia mogącym pomieścić ponad 21 tysięcy widzów odbedzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Modena Football Club założonym w 1912 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Catania przyjedzie drużyna założona w roku 1908 o barwach czerwono-niebieskich a mianowicie Calcio Catania.
Modena F.C. zdobyła 36 punktów w swoich 29 meczach i obecnie zajmuje 13 miejsce w tabeli ligowej a Catania posiada przedostatnie 21 miejsce z 30 oczkami zdobytymi w 29 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Kurs w tym meczu na Modenę jak dla mnie bardzo wysoki jak się popatrzy na 2 ostatnie spotkania bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami na Stadio Alberto Braglia gdzie oba wygrywali gospodarze w stosunku 1:0 oraz 2:1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Modena Football Club w tym sezonie ligowym nie jest aż tak skuteczna na swoim terenie ale i tak gra tam lepiej niż w delegacjach i do tego potrafi grać z drużyną z miasta Catania na swoim terenie a Calcio Catania na wyjazdach to tragedia i tak jest praktycznie co roku gdzie by nie grali do tego stadion w Modenie nie jest dla nich szczęśliwy i moim zdaniem tak pozostanie i komplet 3 oczek pozostanie na Stadio Alberto Braglia w mieście Modena.

 

0:0

:minus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY: Serie B 10.03.2015 18:30

Modena              -              Catania

Typ:Over 2.5

Stawka:4/10

Kurs:2.40

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiejszego dnia zapraszam Państwa na spotkanie zamykające 30 kolejkę spotkań w Włoskiej Serie B. Mecz między Modeną która obecnie znajduje się na bezpiecznej 14 pozycji z 36 oczkami na koncie aczkolwiek mają zaledwie 2 oczka przewagi nad strefą spadkową. Catania miejsce 23 rzedostatnia lokata w tabeli trzydzieści oczek na koncie. Obie drużyny mają szanse na utrzymanie i na spadek, ogółem w tabeli włoskiej serie B jest bardzo Ciasno ponieważ od 11 do 21 miejsca drużyny mogą się i utrzymać i spać. Ja w tym meczu nie będę szukał drużyny lepszej mam nadzieje że będzie grad goli. Mamy dziś doczynienia z drużyną która strzela najmniej goli w lidze jest to modena i również najmniej traci ich ponieważ mają bilans bramek 26:25, oraz drużyna która najwięcej tych bramek traci czyli Catania. Z Catani dwóch graczy ubiega się o tytuł któla strzelców oboje mają po15 goli jest to Calaio i Maniero. W modenie najlepszy strzelec Granoche ma na koncie 14 trafien i jest zaraz za nimi. W tym meczu mimo że bardzo ciężkim jak dla mnie do przewidzenia ja ukierunkuje się tym że może się dziać tutaj wszystko, Catania która ma kiepską formę nie wygrali na wyjazdach od 14 spotkań za to bardzo dobrze punktują mecze po 3:0 3:2 4:2 fakt że porażki ale goli sporo Modena zapewne będzie chciała się utrzymać mają lepszą formę ostatni dwa mecze to wygrane po 1:0 i mam nadzieję że tutaj się ich passa zakończy. Myślę że wynik remisowy 2:2 to jest to co tutaj wisi w powietrzu, chyba że naprawdę gospodarze się zepną i wygrają ten mecz to obstawiam na wynik 2:1 bądź 3:2. Mam nadzieję że ta „czutka” mnie nie zawiedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Lega Pro 1B )
Spotkanie: U.S. Ancona - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 18.03.2015
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Włoch na 30 kolejkę spotkań tamtejszej Lega Pro 1B.
W mieście Ancona na tamtejszym Stadio del Conero mogącym pomieścić 26 tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Unione Sportiva Ancona założonym w 1905 roku o barwach czerwono-białych a w gości z miasta San Miniato przyjedzie drużyna założona w roku 1957 o barwach zielono-czarnych a mianowicie Associazione Calcio Tuttocuoio.
U.S. Ancona rozegrała w tym sezonie ligowym 28 spotkań zdobywając 42 punkty dające obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej a A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato 8 pozycja we włoskiej Lega Pro 1B ze zgromadzonymi 38 oczkami w swoich 28 meczach rozegranymi w tym sezonie ligowym.
Gospodarze u siebie zagrali 14 razy zdobywając 22 oczka, bilans bramek na swoim Stadio del Conero 17-11 a goście w delegacjach 13 spotkań i zdobyte 16 punktów, bilans bramkowy na wyjazdach 18-26.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 4 punkty i raczej szykuje się wyrównane widowisko.
Moim typem jednak na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy gdyż Unione Sportiva Ancona w tym sezonie ligowym gra porównywalnie i u siebie i na wyjazdach i aby się dalej liczyć w walce o Play Off tej ligi musi takie mecze na swoim terenie wygrywać a Associazione Calcio Tuttocuoio owszem wygrali ostatnie swoje 2 spotkania w delegacjach lecz z drużynami u siebie słabszymi niż zespół z Ancony i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie jednak na miejscowym Stadio del Conero.

 

2:1

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Bologna F.C. - A.S. Livorno Calcio
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 28.03.2015
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 33 serię gier rozgrywek włoskiej Serie B.
W mieście Bologna na Stadio Renato Dall'Ara mogącym pomieścić ponad 38 tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Bologna Football Club założonym w 1909 roku o barwach czerwono-niebiesko-białych a w gości z miasta Livorno przyjedzie zespół założony w roku 1915 o barwach ciemnoczerwonych a mianowicie Associazione Sportiva Livorno Calcio.
Bologna F.C. w swoich 32 spotkaniach w tym sezonie ligowym zdobyła 54 punkty lecz ma icvh w tabeli 53 gdyż 1 punkt został im odjęty przez związek co daje obecnie pozycję wicelidera tabeli ligowej, bilans bramek 39-26 a A.S. Livorno Calcio zajmuje pozycję 8 we włoskiej Serie B z 47 oczkami w swoich 32 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym, bilans bramkowy 47-37.
Gospodarze u siebie 6-7-3 co daje w swoich 16 meczach 25 oczek, bilans bramkowy na swoim Stadio Renato Dall'Ara 17-11 a goście na wyjazdach 4-5-7 czyli 17 punktów w swoich 16 wyjazdowych spotkanaich w tym sezonie ligowym, bilans bramek w delegacjach 14-20.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się dwa zespoły które walczą w tym sezonie ligowym o awans do Serie A a w ostatnich 3 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy tymi zespołami w mieście Bologna 2 razy wygrywali gospodarze oraz raz padł remis, bilans bramek w tamtych meczach 3-0 na korzyść Bologna F.C..
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Bologna Football Club w tym sezonie ligowym zdobyła więcej punktów na wyjazdach niż u siebie lecz z zespołem z miasta Livorno potrafią grać bardzo dobrrze na swoim terenie co pokazują ich bezpośrednie starcia na swoim terenie do tego posiadają takich strzelców jak Cacia D. oraz Laribi K. którzy potrafią strzelać bramki a Associazione Sportiva Livorno Calcio na wyjazdach grają nienajlepiej do tego w mieście Bologna im po prostu nie idzie i nie potrafili tam do tej pory strzelić nawet bramki i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Stadio Renato Dall'Ara w mieście Bologna.

 

2:0

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie B - Kolejka 34

Spotkanie: Carpi              -              Bologna

01.04.2015 20:30

Typ: Połowa lub koniec spotkania (zakład wygrany, gdy wytypowany wynik będzie w połowie lub na koniec spotkania) Typ? Remis

Kurs:  1.45

Bukmacher:  bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.30 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie B pomiędzy drużynami Carpi i Bologny. Gospdoarze z dorobkiem  65 punktów plasuje się na  1 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem  56 punktów zajmują 2 pozycje.Eipa gospodarzy  w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 4 zwycięstwa i jedną porażkę. Zawodnicy Bologny natomiast zdołali uzyskać trzy remisy i dwa zwycięstwa. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami raz padł remis 0:0 W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie mało bramek. Oba zespoły zapewne zdecydują się na stonowane ataki i może to spowodować że będziemy mieli mało strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli. Z racji tego iż jest to pojedynek na szycie moim zdaniem oby dwa zespoły podejdą z respektem do przeciwnika i w pierwszej połowie możemy mieć do czynienia z piłkarskimi szachami i do przerwy możemy mieć bezbramkowy remis. Być może w drugiej połowie któraś z drużyn zdecyduje się zaatakować, jednak remis dla gospodarzy wydaje się być dobrym wynikiem i jeśli mam się tutaj kusić o wytypowanie zwycięzcy to najbardziej byłbym za remisem ze wskazaniem minimalnym na gospodarzy. Mój typ to 1:1 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: A.S. Livorno Calcio - S.S. Virtus Lanciano
Typ: 1
Kurs: 2.25
Data: 02.04.2015
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do włoskiej Serie B gdzie odbędzie się 34 kolejka ligowa.
W mieście Livorno na tamtejszym Stadio Armando Picchi mogącym pomieścić ponad 19 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Associazione Sportiva Livorno Calcio założonym w 1915 roku o barwach granatowo-czerwonych a w gości z miasta Lanciano przyjedzie drużyna założona w roku 1924 o barwach czerwono-czarnych a mianowicie Società Sportiva Virtus Lanciano.
A.S. Livorno Calcio rozegrało w tym sezonie ligowym 34 spotkania zdobywając 47 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej włoskiej Serie B, bilans bramek 47-39 a S.S. Virtus Lanciano zdobyło 46 oczek w swoich 33 meczach co daje pozycję 10 w tabeli ligowej, bilans bramkowy 46-39.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 9-3-4 co daje 30 oczek w swoich 16 meczach, bilans bramkowy na swoim Stadio Armando Picchi 33-17 a goście na wyjazdach 2-10-4 co daje w 16 spotkaniach 16 punktów, bilans bramek w delegacjach 19-22.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 1 punkcik a w ostatnim ich spotkaniu o ligowe oczka w mieście Livorno to gospodazre wygrali tamten mecz w stosunku 2:0.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Associazione Sportiva Livorno Calcio lepiej gra na swoim terenie i ostatnio pokonali gości tego spotkania na swoim terenie a Società Sportiva Virtus Lanciano na wyjazdach bardzo dużo remisuje lecz moim zdaniem w tym spotkaniu to gospodarze będą kolejny raz góra na swoim Stadio Armando Picchi.

 

1:0

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Lega Pro - Group B - Kolejka 33

Spotkanie: Spal                -              Forli

02.04.2015 20:45

Typ: 1

Kurs:  1.60

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie we włoskiej Lega Pro pomiędzy drużynami Spal i Forli.Gospdoarze  z dorobkiem  46 punktów plasuje się na  7 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem  33 punktów zajmują 18 pozycje.Eipa Spal  w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 4 zwycięstwa i jeden remis . Zawodnicy Forli natomiast zdołali uzyskać 1 zwycięstwo, jeden remis i 3 porażki W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 1 zwycięstwo odnieśli gracze Spal, dwa razy padł remis i raz wygrali dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Gospdoarze zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli. GEkipa Spal notuje świetną passę co najmniej 5 spotkań bez porażki i 4 zwycięstw z rzędu. Moim zdaniem dzisiaj też odniosą zwycięstwo.  Mój typ 2:1 to po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Frosinone - U.S. Latina Calcio
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 14.04.2015
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 35 kolejkę ligową włoskiej Serie B.
W mieście Frosinone na tamtejszym Stadio Matusa mogącym pomieścić prawie 10 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Frosinone Calcio założonym w 1928 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Latina przyjedzie zespół założony w roku 1945 o barwach czarno-niebieskich a mianowicie Unione Sportiva Latina Calcio.
Frosinone rozegrało w tym sezonie ligowym 34 spotkania zdobywając 54 punkty i zajmuje obecnie 4 miejsce  wtabeli ligowej z bilansem bramkowym 52-44 a U.S. Latina Calcio plasuje się na 16 pozycji w tabeli włoskiej Serie B ze zdobytymi 41 oczkami w swoich 34 meczach, bilans bramek 31-33.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 10-6-1 czyli w 17 meczach 36 oczek, bilans bramek na swoim Stadio Matusa 30-15 a goście na wyjazdach 2-9-6 czyli w 17 spotkaniach zdobyte 15 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 11-14.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż gospodazre walczą o awans do Serie A a goście o uniknięcie degradacji a w ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy nimi w mieście Frosinone 2 razy wygrywali gospodarze oraz raz padł remis, bilans bramek w tamtych meczach, bilans bramek w tamtych meczach 4-2 na korzyść Frosinone.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Frosinone Calcio w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze lecz to na swoim terenie potrafią zagrać po profesorsku i mają 2 strzelby które potrafią strzelać gole i mają ich po 11 a mianowicie Ciofani D. oraz Dionisi F. a Unione Sportiva Latina Calcio lepiej gra na swoim terenie i chociaż ostatnio na wyjazdach gra nieźle to moim zdaniem z tak grającymi przed własną publicznością gospodarzami nie uda im się wywieźć korzystnego rezultatu i komplet 3 oczek pozostanie na Stadio Matusa.

 

1:0

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Lega Pro B )
Spotkanie: U.S. Pistoiese - Santarcangelo
Typ: 1
Kurs: 2.30
Data: 15.04.2015
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do włoskiej Lega Pro B.
W mieście Pistoia na tamtejszym Stadio Marcello Melani mogącym pomieścić ponad 13 tysięcy widzów odbędzie się zaległe spotkanie 30 kolejki ligowej pomiędzy miejscowym Unione Sportiva Pistoiese założonym w 1921 roku o barwach pomarańczowych a z miasta Santarcangelo di Romagna przyjedzie zespół założony w roku 1926 o barwach żółto-niebieskich a mianowicie Santarcangelo Calcio.
U.S. Pistoiese rozegrało w tym sezonie 33 spotkania zdobywając w nich 38 punktów co daje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 37-53 a Santarcangelo zdobyło 38 oczek w swoich 33 grach co daje obecnie 14 pozycję we włoskiej Lega Pro B, bilans bramek 30-34.
Gospodarze u siebie 8-3-5 czyli w 16 meczach 27 oczek, bilans bramek na swoim Stadio Marcello Melani 23-24 a goście na wyjazdach 2-6-8 czyli w swoich 16 spotkanaich 12 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 12-21.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zaspoły walczą w tym sezonie ligowym a uniknięcie degradacji klasę niżej.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Unione Sportiva Pistoiese gra w tym sezonie ligowym lepiej na swoim terenie i potrafi u siebie pokonywać nawet dobre drużyny wyjazdowe do których goście jednak nie należą a Santarcangelo Calcio jest lepszą drużyną u siebie co pokazali pokonując gospodarzy runde wcześniej na swoim terenie lecz na wyjazdach nie grają już tak i moim zdaniem komplet 3 bardzo potrzebnych oczek pozostanie na Stadio Marcello Melani w mieście Pistoia.

 

0:0

:minus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Lega Pro 1C )
Spotkanie: U.S. Lecce - U.S. Foggia
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 19.04.2015
Godzina: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Włoch gdzie trwa 35 kolejka ligowa tamtejszej Lega Pro 1C.
W mieście Lecce na tamtejszym Stadio Via del Mare mogącym pomieścić ponad 40 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Unione Sportiva Lecce założonym w 1908 roku o barwach żółto-czerwonych a w gości z miasta Foggia przyjedzie drużyna założona w roku 1920 o barwach czerwono-czarnych a mianowicie Unione Sportiva Foggia.
U.S. Lecce rozegrało w tym sezonie ligowym 34 spotkania w których zdobyło 57 punktów co obecnie plasuje ich na 6 pozycji w tabeli włoskiej Lega Pro 1C, bilans bramek 43-30 a U.S. Foggia zdobyła 58 oczek lecz przez decyzje związku ma ich w tabeli tylko 57 w swoich 34 meczach i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 56-33.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 13-2-2 czyli w swoich 17 meczach zdobyte 41 oczek, bilans bramkowy na swoim Stadio Via del Mare 28-10 a goście na wyjazdach 7-5-5 czyli 26 punktów w swoich 17 spotkaniach, bilans bramek w delegacjach 31-24.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły mają w tabeli ligowej tyle samo oczek i dla obu klubów to ostatnia szansa aby włączyć się do walki o Play Off tej ligi.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Unione Sportiva Lecce u siebie w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze zdobywając na swoim terenie większość swoich ligowych oczek a Unione Sportiva Foggia więcej oczek zdobyła na swoim terenie i na wyjazdach tak dobrze już nie gra do tego tracą w delegacjach sporo bramek co moim zdaniem wykorzysta bardzo mocne na swoim Stadio Via del Mare U.S. Lecce.

 

1:0

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Serie B

Spotkanie: Entella - Pro Vercelli

Typ: Poniżej 10 rożnych

Kurs:1.90

Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zapraszam na dzisiejsze spotkanie ligi Włoskiej serii . Jak zwykle gram rzuty rożne i jak zwykle moja analiza będzie wyglądać podobnie. Oto liczba rożnych które padały w trzech ostatnich spotkaniach w meczach Entelli na własnym stadionie: Dziesięć, Dziewięć i Sześć- Entella w tych trzech spotkaniach zdobywała w sumie tylko siedem rożnych reszte wbili rywale. Wychodzi średnio 2,5 rożnego na mecz Entellii. A tak prezentują się rzuty rożne w meczach wyjazdowych Pro Vercelli  : Jedenaście, sześć , dwanaście lecz większośc tych rożnych wbijali ich rywale. Pokazuje to że obie ekipy nie wbijają zbyt dużo rożnych w swoich meczach . Dodatkowo w ostanim meczu po między tymi ekipami padło tylko sześć rzutów rożnych co w tamtym spotkaniu przyniosło by nam zysk... Mam nadzieje że dzisiaj będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Modena F.C. - F.C. Crotone
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 25.04.2015
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Włoch gdzie odbywa się 37 kolejka gier tamtejszej Serie B.
W mieście Modena na tamtejszym Stadio Alberto Braglia mogącym pomieścić ponad 21 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Modena Football Club założonym w 1912 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Crotone przyjedzie drużyna założona w roku 1923 o barwach czerwono-niebieskich a mianowicie Football Club Crotone.
Modena F.C. rozegrała w tym sezonie ligowym 36 spotkań zdobywając w nich 42 punkty co daje obecnie 15 pozycję w tabeli włoskiej Serie B, bilans bramek 30-30 a F.C. Crotone w swoich 36 meczach uzbierało 41 oczek co obecnie daje 17 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 36-43.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 6-9-3 czyli 27 oczek w 18 meczach, bilans bramkowy na swoim Stadio Alberto Braglia 16-10 a goście na wyjazdach 2-6-10 czyli w swoich 18 spotkaniach zdobyte 12 punktów, bilans bramek w delegacjach 14-22.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły walczą w tym sezonie o utrzymanie w Serie B a sezon powoli zbliża się ku końcowi a w ostatnich 9 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Modena 6 razy wygrywali gospodarze, 2 razy padł remis oraz raz komplet 3 oczek pojechał do miasta Crotone.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Modena Football Club w tym sezonie ligowym nie zachwyca swoją formą ale zespół ten na swoim terenie zawsze jest bardzo groźny szczególnie że teraz muszą już zdobywać ligowe oczka i z drużyną z Crotone po prostu potrafią grać u siebie a Football Club Crotone na wyjazdach słabo, dużo traconych bramek i do tego nie potrafią grać w mieście Modena i moim zdaniem ten bardzo ważny komplet 3 ligowych oczek pozostanie na Stadio Alberto Braglia przy drużynie Modena F.C..

 

3:0

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Bologna F.C. - Catania
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 27.04.2015
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Włoch na rozgrywki 38 kolejki ligowej Serie B.
W mieście Bologna na tamtejszym Stadio Renato Dall'Ara mogącym pomieścić ponad 38 tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Bologna Football Club założonym w 1909 roku o barwach czerwono-niebieskich a w gości z miasta Catania przyjedzie zespół założony w roku 1908 o barwach czerwono-niebieskich a mianowicie Calcio Catania.
Bologna F.C. rozegrała w tym sezonie ligowym 37 spotkań w których zdobyła 60 punktów i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 43-31 a Catania zajmuje obecnie 11 pozycję w tabeli włoskiej Serie B ze zdobytymi 47 oczkami w swoich 37 meczach, bilans bramek 54-50.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 7-8-3 czyli w swoich 18 meczach 29 oczek, bilans bramek na swoim Stadio Renato Dall'Ara 19-11 a goście w delegacjach 2-5-11 czyli 11 punktów w swoich 18 spotkaniach, bilans bramkowy na wyjazdach 15-28.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyz gospodarze mają szansę na awans bezpośrednio do Serie A a goście mają jeszcze szansę na awans do Play Off o Serie A a w ostatnich 7 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Bologna 5 razy wygrywali gospodarze, raz padł remis oraz raz 3 oczka pojechały do miasta Catania.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Bologna Football Club gra w tym sezonie bardzo dobrze i porównywalnie i u siebie i w delegacjach co może się dla nich przełożyć na powrót do najwyższej we Włoszech Serie A i do tego potrafią grać na swoim terenie z drużyną z miasta Catania a Calcio Catania dużo lepiej w tym sezonie ligowym gra na swoim stadionie i na wyjazdach gra słabo chociaż ostatnio 2 spotkania w rzędu wygrali jednak z drużynami u siebie nie najlepszymi a zespół z Bologny to całkiem już inny poziom na swoim Stadio Renato Dall'Ara i moim zdaniem te 3 oczka pozostaną jednak w mieście Bologna.

 

2:0

:plus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Brescia - Vicenza

Typ: 2 DNB
Kurs: 1,91
Data: 28.04.2015
Godzina: 20.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie  zajmującej 3 pozycję w lidze Vicenzy z przedostatnią w tabeli i praktycznie już zdegradowaną Brescią. Goście po wczorajszej wygranej Bolonii spadli z 2 miejsca dającego bezpośredni awans do serie A na 3 miejsce i tracą 1 pkt do wspomnianej Bolonii. Myślę że piłkarze gości grając z pozbawioną szans na utrzymanie Brescią szybko wrócą spowrotem na "swoją" pozycję (2). Bilans meczów wyjazdowych Vicenzy wygląda następująco 7-5-6 i w bramkach 20-21. Jak widac nie rzuca na kolana, zwłaszcza ilość zdobytych bramek tylko 20 w 18 meczach wyjazdowych. Niemniej jednak fakt że przyszło im grać przeciwko tak słabej drużynie jak Brescia mysle ze zadziala pozytywnie na graczy Vicenzy. Ponadto w ostatnich 5 meczach wyjazdowych Vicenza zanotowala 3 zwyciestwa i 2 remisy,co świadczy o formie jak najbardziej zwyżkowej. Martwic może jedynie słaba skuteczność napastników Vicenzy spośród wszystkich ekip z czuba tabeli Vicenza ma najmniej strzelonych bramek bo tylko 41, gdzie Pesca czy Capri maja ich o prawie 20 wiecej. Patrząc na drużyne gospodarzy widac ze po odjeciu im 6 punktów ( decyzja ligi) stracili zapal. Ich bilans meczy u siebie to 5-7-6 i bramki 22-21. Ostatnie 5 meczy to 3 remisy ( z rzedu) i 2 porażki. Jak dla mnie mecz obarczony sporym ryzykiem remisu gdyz obie ekipy maja ok 30% remisów w sezonie, stad tez typuje Draw no bet Vicenza licząc ze jednak drużyną której bardzie zalezy an punktach bedą właśnie goście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Modena F.C. - Ternana
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 16.05.2015
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na przedostatnią 41 kolejkę ligową do włoskiej Serie B.
W mieście Modena na tamtejszym Stadio Alberto Braglia mogącym pomieścić ponad 21 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Modena Football Club założonym w 1912 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Terni przyjedzie zespół założony w roku 1925 o barwach czerwono-zielonych a mianowicie Ternana Calcio.
Modena F.C. rozegrała w tym sezonie ligowym 40 spotkań w których zdobyła 46 punktów i zajmuje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 35-36 a Ternana plasuje się na 18 pozycji w tabeli włoskiej Serie B ze zdobytymi 45 oczkami w swoich 40 meczach, bilans bramek 32-46.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 7-9-4 czyli zdobyte 30 oczek w 20 meczach, bilans bramek na swoim Stadio Alberto Braglia 20-12 a goście na wyjazdach 6-7-7 czyli w swoich 20 spotkanaich zdobyte 25 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 19-24.
Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli tylko 1 oczko i obie jedenastki grają o uniknięcie spadku oraz baraży o utrzymanie w tym sezonie ligowym a w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy nimi w mieście Modena 3 razy wygrywali gospodarze, raz padł remis oraz raz komplet 3 oczek pojechał do miasta Terni, bilans bramek w tamtych meczach 12-5 na korzyść Modena F.C..
Moim typem na ten pojedynek jest zwycięstwo gospodarzy, Modena Football Club nie ma w tym sezonie ligowym najlepszego sezonu i u siebie też nie gra tak jak do tego przyzwyczaił ten zespół lecz w tym meczu będą gryźć trawę aby już nim zapewnić sobie pewne utrzymanie w Serie B na kolejny sezon a Ternana Calcio na wyjazdach gra nieźle lecz w mieście Modena im ciężko się gra i do tego gospodarze będą na ten mecz bardzo zmotywowani i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Stadio Alberto Braglia.

 

1:2

:minus:

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy
Data: 09.06.2015 20:30
Spotkanie: Bologna vs Pescara
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech czyli Serie A gdzie Bologna na własnym stadionie podejmie Pescare i jak dla mnie ciężko tutaj wyłonić zdecydowanego faworyta.W pierwszym meczu lepiej zaprezentowała się drużyna dziś gospodarzy ale mecz zakończył się bezbramkowym remisem co byłoby dziś idealnym wynikiem dla mnie.Ja stawiam remis do przerwy bo w mojej opinii obie drużyny nie będą chciały się zbyt szybko odkryć by nie pozbawić się szansy na awans już na początku meczu.Obi drużyny do finał€ tych play-offów awansowały przemierzając na prawdę trudno droge.Pescara musiała zaczynać już od ćwierćfinałów tych play-offów gdzie pokonała Perguie 2:1.Potem w dwumeczu okazali się lepsi od Vicenzy na co główny wpływ miało zwycięstwo 1-0 na swoim stadionie.Bologna nie musiała grać w ćwierćfinale ale w półfinale przebyli ogromną katorgę w dwumeczu z Avellina gdzie awans do finału dał im tylko fakt że strzelili bramkę na wyjeździe.W pierwszym meczu zaprezentowali się jednak lekko lepiej od swoich dzisiejszych rywali z Pescary ale nie potrafili tego udokumentować bramką.Wydaje mi się że dziś Bologna mimo ostatniej dobrej gry nie będzie chciała się rzucić od razu do ataku mimo że to oni mogą być tu uznawani za lekkich faworytów.Rozważna gra gospodarzy byłaby wręcz idealna dla remisu do przerwy ponieważ trudno mi sobie wyobrazić by Pescara rzuciła się do ataków na stadionie rywali.Ci raczej będą czekać na kontry i skupią się w głównej mierze na defensywie.Warto popatrzeć jak ostatnio gra Pescara.W ostatnich 5 meczach zanotowała aż 4 razy remis do przerwy, w większości przypadków bezbramkowy więc widać że drużyna ta stawia na rzetelną defensywę na początku i pojedyncze ataki które jak widać doprowadziły ich do walki o Serie A.W meczach pomiędzy tymi drużynami w ostatnich 5 starciach remis do przerwy padał 3 razy i jest to dobry prognostyk na dziś.W moim odczuciu obie drużyny wiedząc jaki wynik padł w Pescarze nie będą chciały od razu atakować bo stracona bramka może ich pozbawić jakichkolwiek szans,Bologna tracąc bramkę musi strzelić ich aż 2 i nie mają już marginesu błędu natomiast Pescara tracąc szybko bramkę musi przeciwstawić się trudnemu rywalowi na ich terenie i w dodatku przegrywając.Dlatego każda z drużyn wie że stracona szybko bramka może przekreślić wszelkie marzenia.Dlatego też stawiam na remisik do przerwy bo moim zdaniem po takim kursie warto.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina Piłka nożna Serie B
Spotkanie Trapani -Perugia
Typ: over 2.5
Kurs 2.15
Buk bet365
Godz: 05.10.2015/20:30
Analiza: Z racji tego że nie było za bardzo co zagrać skupiłem się na drugiej lidze włoskiej w której to Trapani przed swoją publicznością podejmowało będzie drużynę Perugii. Zespołem któremu dawałbym większe szanse na zdobycie kompletu punktów w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy , która w obecnym sezonie nie przegrała jeszcze ani jednego swojego spotkania, ma w chwili obecnej bilans 2:3:0, i znajduję się na pozycji numer 8 w ligowej klasyfikacji, goście są na miejscu 17 ich bilans do 1:2:2 i mają bardzo mało bramek zdobytych jak i straconych ponieważ 3:3, goście grają bardzo underowo natomiast gospodarze overowo, myśle że w tym meczu bramki padnę dla obu ze stron i gospodarze w swojej obecnej formie co najmniej powinni bramkarza gości pokonać, uważam że w tym spotkaniu bardzo prawdopodobny jest over 2.5 ponieważ obie ekipy mają potencjał strzelecki , goscie zanotowali 3 wyjazdowe porażki pod rzad i myślę że albo w tym spotkaniu zanotują kolejną albo się w końcu obudzą i może zdołają ugrać chociażby jakiś remis, mój typ na to spotkanie to albo 2:1 albo remis po 2, myśle że bramki tutaj spokojnie 3 obejrzymy, poniewaz Trapani w poprzednim spotkaniu na tym stadionie pokazało że bramki zdobywać potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Lega C
Spotkanie: Catania - Cosenza
Typ: 1/1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet

Godzina: 15:30
Analiza:

 

Spotkanie 5 kolejki 3 ligi włoskiej Lega Pro C w której zmierzą się Catania Calcio i Cosenza. Catania została zdegradowana za korupcję do tej ligi, właściciel aresztowany ponieważ utrzymali się w Serie B nieprawidłowo, ale mimo wszystko ten zespół ma raczej najlepszy skład w Lega C, może oprócz Lecce. Z resztą obie ekipy zagrały ze sobą w ostatniej kolejce i na Lecce było 0:0. Reszte zespołów Catania przede wszystkim u siebie powinna pokonywać i być faworytem. Z resztą wg buków takim własnie jest bo kurs na czyste zwycięstwo to 1.40. 4 pozostałe mecze Catania wygrywała, w 2 z nich prowadząc już do przerwy. Goście wygrali tylko jedno z 4 spotkań strzelając tylko 2 bramki. To 10 zespół poprzedniego sezonu, w którym wygrali tylko 2 z 19 meczów wyjazdowych. Catania powinna wygrać i mam nadzieje że strzeli szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina :PN - serie B
Spotkanie: Novara - Cagliari

Typ: under 1,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Unibet

Godzina: 15:00
Analiza:

Spotkanie serie B, lider caligiari jedzie do 18 novarry, Novara w domu 1-1-1 i w bramkach 2-3 natomiast Caligiari wyjazd 1-1-1 i bramy 4-3,  wydaje mi sie ze mecz na remis a oprocz tego bedzie under 1,5. bilans novary w 7 dotychczasowych meczach to 4-7 co daje 1,6 brtamki na mecz. Mecze u siebie wszytskie under 1,5.  Caligiari wyglada o wiele lepiej bo ich ogolny bilans to az 3,3 bramki na mecz, a na wyjazdach 2,3 bramy. Mysle jednak ze novara postawi autobus w bramce i caligiari nie postrzela sobie. W ostatich pojedynkach obu ekip bylo 0-0 i 2-1. Novara chyba nie ma za bardzo czym zawalczyc a caligiari na wyjezdzie jak to wloska ekipa jesli strzeli to sie cofnie i bedzie bronic. Bezpiczniejszy bylby under 2,5 ale wydaje mi sie ze u1,5 tez jest jak najbardziej realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina :PN - Serie B
Spotkanie: Crotone - Avellino

Typ: 1 i over 2.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bwin

Godzina: 20:30

 

Ostatni mecz 12-tej kolejki Serie B. Crotone jest 4-te, ale dziś ma szansę wskoczyć na miejsce wicelidera. U siebie rozegrali 5 spotkań i zdobyli w nich 13 pkt z bilansem bramek 14:3. Jak dotąd super, jednak ostatni mecz w lidze przegrali na wyjeździe 1:4 z Pescarą. Pora odrobić stracone punkty. Avellino zajmuje 16-tą pozycję jednak jest niepokonane od 5-ciu spotkań. Wyjazdowe spotkanie z potentatem na wicelidera jest dobrym czasem na przerwanie serii ;) Avellino na wyjazdach w 6-ciu meczach zdobyło 5 pkt, 2 razy remisując i 3 razy przegrywając. Obie ekipy są bramkostrzelne. We wszystkich 13-tu meczach tego sezonu dzisiejszy gospodarz strzelał przynajmniej jedną bramkę w 10-ciu, natomiast gość w 12-tu. To powód gry na over. Natomiast gram na gospodarzy nie tylko ze względu na dobre wyniki u siebie i szanse objęcia drugiego miejsca w ligowej tabeli, ale także ze względu na mecze bezpośrednie. Drużyny spotykały się już niejednokrotnie jednak miały 8-sezonową przerwę, aż do sezonu 13/14. 4 spotkania od tamtej pory i 3 zwycięstwa Crotone 3:2, 2:1 i 2:0 oraz wygrana gości 2:0. Crotone potrafi grać z Avellino, liczę, że dziś znów się uda, ale nie będzie łatwo, bo przeciwnik potrafi strzelać. Dlatego spodziewam się wyniku 2:1, a w przypływie szczęścia 3:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie B
Spotkanie: Lanciano - Crotone

Typ: Crotone wygra do 0
Kurs: 4.2
Godz: 15:00
Bukmacher: Bwin

 

13-ta kolejka Serie B. Przedostatni zespół (21.) podejmie wicelidera. Lanciano jak do tej pory strzeliło tylko 8 bramek. Mają na koncie 9 pkt (1 odjęty przez federację), właściwie wszystko to zasługa gry u siebie, bo na wyjazdach udało im się zdobyć tylko 1 pkt. Mają niezłą statystykę u siebie 2-3-0 i 5:2 w bramkach. Myślę, że jest ona trochę myląca ponieważ 3 z tych 5 spotkań rozegrali z drużynami z miejsc: 19, 20, 22. Tylko tym drużynom strzelali bramki. Teraz pora na kogoś z czołówki.

Crotone na wyjazdach wg statystyk wygląda średnio 2-2-2 i 4:8. Jednak połowa straconych bramek to wynik słabego meczu z 8-mą w ligowej tabeli Pescarą 1:4, a druga połowa 0:4 z - myślę pierwszym kandydatem do awansu - liderem Cagliari. Tak więc poza tymi spotkaniami mamy bilans 2-2-0 i 3:0 w 4 spotkaniach. To już jakoś wygląda. Jednak zwyciężyli tylko z drużynami z dołu tabeli - 16 i 20. Do tego poza wyjazdami stracili tylko 4 gole u siebie w 6-ciu spotkaniach, a 3 z nich strzeliły zespoły z pierwszej 10-tki. 

Wydaję mi się, że statystyki obu drużyn świetnie mówią o ich sile i wynika z nich, że gospodarze nie strzelą dziś bramki. Gości natomiast czeka trudne spotkanie pomimo gry z przedostatnim teamem ligi, jednak przewiduję, że gol padnie i mecz zakończy się po mojej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Spotkanie Cagliari-Ascoli
typ: przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 20:30
Analiza: Na jutro wybralem spotkanie w którym lider włoskiej serie b czyli Cagliari, podejmował będzie na własnym terenie 19 zespół tej ligi czyli drużynę Ascoli, gospodarze sa tutaj zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów przed swoją publicznością, właśnie tutaj osiągają najlepsze wyniki w obecnym sezonie, są na chwilę obecną u siebie zespołem niepokonanym i mają w 7 rozegranych spotkaniach komplet zwycięstw, goście natomiast na wyjeździe w 6 meczach zdobyli tylko 3 punkty pokonując na wyjeździe Como, który jest zdecydowanie najsłabszym zespołem w tej lidze, resztę ich spotkań konczyło się porażkami , zazwyczaj były to wysokie porażki, myślę że bardzo podobnie może być tym razem, nie wiem czy gospodarze będą w stanie wygrać wysoko ,ale myślę że na wygna co najmniej jednym lub dwoma bramkami będzie ich stać, tym bardziej że historia spotkań pomiędzy obiema ekipa jest zdecydowanie korzysteniejsza dla zespołu jutrzejszych gospodarzy w 5 rozegranych meczach 4 wygrane oraz remis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Włochy, Serie B, godz. 20:30

Spotkanie: Cagliari - Ascoli

Typ: Cagliari (-2 HE) 

Kurs: 3,0

Buk: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

Na zakończenie 14 kolejki włoskiej Serie B Cagliari podejmie u siebie Ascoli. Faworytem bez wątpienia jest zespół gospodarzy. Widać, że w pierwszym sezonie po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej chcą od razu wrócić do najlepszych drużyn we Włoszech. Na razie są na najlepszej drodze. Zajmują bowiem miejsce lidera z 29 punktami na koncie [9-2-2]. Bardzo dobrze grają w ofensywie, strzelili bowiem 27 bramek co czyni ich najskuteczniejszą ekipą rozgrywek. Również defensywie nie ustępuje atakowi gdyż stracili 10 bramek co jest drugim najlepszym rezultatem w Serie B. Fenomenalnie grają przed własną publicznością. 7 meczy i... 7 zwycięstw. Świetny bilans bramkowy 20:6 mówi sam za siebie. Obecnie mają serię 3 zwycięstw z rzędu i 5 meczy bez porażki. Na wyjazdach grają przeciętnie bo bilans zaledwie [2-2-2] i 7:4. Ponad 3/4 punktów zdobywają zatem przed własną publiczności i to jest ich główna siła - własny stadion. Także dzisiaj powinni zdobyć kolejny komplet punktów i kilka bramek. A zadanie nie powinno być bardzo trudne gdyż zagrają dzisiaj z Ascoli. Goście to tegoroczny beniaminek. Póki co są jedną z drużyn walczących o utrzymanie. Obecnie są dopiero na miejscu 19, a więc na miejscu barażowym. 

Wygrali ostatni mecz z Perugią i to spowodowało że awansowali trochę wyżej z przedostatniej pozycji w lidze. Ogólnie zdobyli 13 punktów [4-1-8] z bilansem 11:17. Przed meczem ze wspomnianą Perugią przegrali aż 5 meczy z rzędu. Na wyjazdach grają bardzo słabo wygrali tylko jedno spotkanie i przegrali aż 5. Warto dodać, że zwycięstwo zanotowali z najgorszym zespołem w lidze z Como. Jeśli chodzi o H2H pomiędzy Cagliari i Ascoli to zdecydowanie na korzyść gospodarzy, którzy nigdy nie przegrali u siebie żadnego spotkania wygrywając 4 z 5 meczy. A ogólnie ponieśli zaledwie 1 porażkę w 9 meczach. Stawiam tutaj na bardzo wysokie zwycięstwo Cagliari, które chce wrócić do Serie A. Świetnie spisują się u siebie i po raz kolejny pokażą na co ich stać przed własnymi kibicami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...