Skocz do zawartości

Łatwa kasa


apollo13

Rekomendowane odpowiedzi

100 % winning system !!!

System na wyciągnięcie bonusa z 4

bukmacherów przyłącznym zysku

249.8 zł / £ albo funtów. Zależy gdzie

zamierzacie obstawiać zakłady czy

w Polsce czy w Wielkiej Brytanii….

100 % Guaranteed !!!

 

A ,B,C,D - Bukmacherzy internetowi…

Wpłacamy po 100 zł / £ do każdego . Bukmacherzy którzy dają 100% bonusu przy nowym

otwartym kącie bukmacherskim .

 

1. Po wpłaceniu do każdego z bukmacherów 100 zł / £ otrzymujesz po 100% bonusu .

 

2. Zagraj w buku A i B max stawki czyli po 200 na 1.9 po obu stronach drużyn np. Rugby -

poniżej / powyżej , albo również Baseball lub / American Football , Zalicza się do obrotu .

Przykład :

 

Drużyna Gospodarzy : Drużyna Gości :

Bukmacher ( A )- 200 zł / £ x 1.9 = 380 i Bukmacher ( B )- 200 zł / £ x 1.9 = 380

 

Jedna ze stron Wygrywa !!!

 

3. Zagraj u buka C i D tak samo jak po wyżej 200 zł /£ na 1.9 po obu stronach drużyn np:

RUGBY - poniżej / powyżej , albo również Baseball lub / American Football ...

 

Drużyna Gospodarzy : Drużyna Gości :

Bukmacher ( C ) - 200 zł / £ x 1.9 = 380 i Bukmacher ( D ) - 200 zł / £ x 1.9 = 380

 

Jedna ze stron wygrywa!!!

 

4. Bez względu na wynik z tych 4 bukmacherów masz pieniądze u 2 buków po 380 zł / £ .

 

5. Obstawiasz tak samo dalej po maksymalnej stawce 380 zł/£ na 1.90 po obydwu stronach np:

 

Drużyna Gości : Bukmacher ( 1 ). 380 x 1.9 = 722 zł / £ - ( swoja pieniądze )

 

Drużyna Gospodarzy: Bukmacher ( 2 ). 380 x 1.9 = 722 zł / £ - ( wygrane pieniądze )

 

6. Zagraj w jednej z wygranych stron za 722 zł / £ a w Drugiej obstaw za swoje 722 zł / £

 

722 x 1.9 Kurs bukmacherski = 1371.8 zł / £

 

7. Twój wkład całkowity to jest 400 zł / £ + 722 zł / £ = 1122 zł / £

 

8. Wygrana to 1371.8 zł / £ - 722 zł / £ - 400 = 249.8 zł / £ Zarobku na czysto ...

 

9. Bez względu na wszystko obrót 3 x został osiągnięty bez najmniejszego Ryzyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ehe..nooo rozumiem.

 

i rozumiem że swoją "łatwą kasę" już przerabiałeś ?

na początku piszesz o 4 różnych, teraz o 4 kontach na 1 buku ?

to jak grałeś już takim systemem czy to tylko śmieszne wyliczenia ?

 

a poza tym co jak co ale kombinowanie na Bet365 jeszcze nikomu dobrze nie wyszło [wielu próbowało - oni mają specjalny dział dla takich myków jak ten,

po 3 razach przy tym obrocie zkminią konta i jeszcze pewnie pierdolniesz ziomków z tego samego miasta XD i pograne] :D

 

i jeszcze jedno PRIMO w 4 na jednym buku mówisz i co później przychód 250 zł na 4 [po 6 dyszek mało zachęcająca propozycja]

 

POZDRAWIAM i sorry za sceptyczne podejście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przerabiałem i jestem do przodu :)........ a skoro niektórym to niewystarcza to nie jest mój problem że SĄ PAZERNI i odrazu by Chcieli miliony zarabiać . A co do tych czterech różnych buków z 100% bonusem to Trochę trzeba ruszać Głową i poszukać w necie a nie liczyć na innych . Nie moja wina że niektórzy mają ORZECH ZAMIAST MÓZGU !!!! A może najlepiej jak byś kolego chciał by ktoś za Ciebię całą robotę wykonał .Jak szukasz lamusów to poszukaj gdzie indziej !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ku**a to nie problem pazerności, tylko jak ktoś ma troche oleju w głowie spokoju i minimum wiedzy to jest w stanie zrobić tego dubla AKO: 2 i zrobić ten twój przychód w max 2 dni. Systemy mają to do siebie że tworzy się je w celu konkretnego zysku, nie neguję tych 250 zł to już sprawa każdego człeka [jak dużo to jest] i wracając do wspomnianych 4 buków, rejestrujesz się na forum, piszesz o swoimi systemie, prosisz o pytania a jak znajduję się jeden dociekliwy frajer to beczysz jak dziecko. Ja tam twój system mam szeroko w **** ale są może inni na forum którzy by spróbowali a skoro ku**a już go przerabiałeś to nie widzę problemu wypisania tych 4 buków bo między innymi po to forum powstało: by sobie pomagać i ułatwiać, a poza tym druga sprawa sam jestem ciekawy bo jakoś ciągle ci nie wierze :p:p:p

 

P.S rada na przyszłość jak jesteś nowym userem gdziekolwiek to nie zaczynaj od obrażania innych bo ja w swoich postach ani razu nie napisałem o tobie :D

 

GAME OVER - pozdrawiam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co piszesz to pamiętaj że ten co dużo gada i piszę i się nawięcej udziela na forach to h...... tak naprawdę potrafi .To że jestem tu nowy to nie znaczy że mało wiem na ten temat .A pozatym to jeżeli Cię ten system nie intersuje po co się udzielasz .Wiem że podałem" jak macie jakieś pytania to piszcie " powyżej ale a ty zadałeś żebym podał 4 bukmacherów a ja nie będę odwalał brudną robotę za kogoś . Wiem może to poprostu jest za trudne dla niektórych poszukać w necie informacji .Poprostu podałem przykład i chciałem się podzielić z innymi tym sposobem gry .To wszystko z mojej strony bo szkoda czasu na takich jak Ty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ten co dużo gada i piszę i się nawięcej udziela na forach to h...... tak naprawdę potrafi

No dzieki. :p Troche mam juz tych postow, ale myslalem ze troche potrafie. :p

 

Tak serio juz. Twoj sposob jest bardzo podobny do obrotu bonusow na surebetach. Tylko Twoj powoduje strate (malej czesci kasy z bonusu ale jednak) na kazdym typie, a na surebetach gwarantuje zysk przy kazdej opcji. Ogolnie to nic nowego nie wymysliles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

To chyba nie wiecie co to surebety, na tym powyżej się traci jakąś część obrotu, a na surebetach nawet zyskuje, grosze ale zawsze na +.

A przy takim kursie 1.90 zawsze się bedzie do tyłu, kurs musiałby być od 2.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...