Skocz do zawartości

Mecze wyjazdowe


scorpi

Rekomendowane odpowiedzi

System może to nie jest ale całkiem niedawno mój kumpel zauważył ciekawą rzecz. Mianowicie wszystko skupia się na drużynach, które danego dnia rozgrywają mecz wyjazdowy i kursy na te ekipy wahają się w granicach 2.0 - 2.4 . Bardzo często (nie mylić z zawsze) te ekipy wygrywają.

 

Można pomyśleć, że codziennie kilka ekip z takim kursem wejdzie ale ja już od dłuższego czasu obserwuję takie zdarzenia i naprawdę większość typów jest trafiona. Z wybranych przeze mnie typów przynajmniej 80% kończy się wygraną gości. Oczywiście pod uwagę biorę tutaj głównie mecze ligowe, w których zaangażowanie drużyn jest przynajmniej normalne gdzie przy pucharowych wypada zupełnie inaczej.

 

 

 

Przykłady z dnia dzisiejszego:

 

Red Star - Creteil 0-1 @2.25 Link do zdarzenia

 

Almere - Dordrecht 2-3 @2.10 Link do zdarzenia

 

Maritzburg Utd - Orlando 1-2 @2.10 Link do zdarzenia

 

 

Wczoraj w rozgrywkach pucharowych były zdarzenia kwalifikujące się do tego o czym napisałem, niestety nie były trafione. Natomiast dwa dni wcześniej (12.12.12) znów kilka przeze mnie wybranych drużyn wyjazdowych z kursami 2.0 - 2.4 wygrało (3/4).

 

Przykłady z dnia 12.12.12:

 

Brest - Montpellier 1-2 @2.10 Link do zdarzenia

 

Bastia - Marsellie 1-2 @2.10 Link do zdarzenia

 

Mallorca - Sevilla 0-5 @2.05 Link do zdarzenia

 

Olympiakos - Bilbao U19 1-0 @2.15 Link do zdarzenia

 

Analizowałem zdarzenia przez około dwa tygodnie i śmiało mogę powiedzieć, że nie jest to zwykły fart lecz naprawdę coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

System może to nie jest ale całkiem niedawno mój kumpel zauważył ciekawą rzecz. Mianowicie wszystko skupia się na drużynach, które danego dnia rozgrywają mecz wyjazdowy i kursy na te ekipy wahają się w granicach 2.0 - 2.4 . Bardzo często (nie mylić z zawsze) te ekipy wygrywają.

 

Słaba podstawa systemu, systemy nie istnieją, kursy i tak są zazwyczaj zaniżone w porównaniu do ryzyka i zysk jaki otrzymujemy za nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...