Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


Wszystko okej, kasa po ~24h po wykupieniu. Pomnozona %-) Wypłacam i wpłacam z powrotem po bonusik :))

 

mam pytanko właśnie w sprawie tego bonusu 500zł od depozytu to jest 100% tak? Wpłaca się 500 i 100 na grę czy jakoś inaczej? Bo nie moge rozkminić ich regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam skany to napisy przód i tył dowodu na czerwono że niby coś źle, a po podaniu konta ERROR_BANK_ACCOUNT_WRONG_LENGTH...

 

co do skanów to może format inny niz jpg albo za duży plik, a error z banku masz pewnie dlatego ze robisz kopiuj wklej i urywa 3 ostatnie cyferki ;) przepisz sobie numer bez spacji i wtedy wklej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, również po zalogowaniu się i weryfikacji otrzymałem 2100pkt, które można wymienić na 15zł w e-Shopie, czekałem na doładowanie 1 dzień, z tego co widziałem na innych forach, to doładowują zawsze drugiego dnia do godziny 9:00 - 10:00.

 

Zapomniałem dodać, w Fortunie każdy nowy gracz może zyskać również podwojenie pierwszej wpłaty do 500zł. Można ładnie połączyć obie promocje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa weryfikacja. Teraz się zarejestrowałem i przesłałem im skan dowodu.

Zweryfikują jeszcze dziś? Wtedy bym wykupił kupon i z tego co pisze Radagast jutro już bym miał kaskę ;)

Niestety nie ma pomocy LIVE24H czyli normalnie pracują jak ludzie pewnie i w ludzkich godzinach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te formularze weryfikacyjne chodzą co najmniej ch*jowo, że tak powiem. Wypełniam wszystko, klikam zarejestruj i doczekuję się 504 Gateway Time-out'a.

 

 

edit:

 

Udało się wszystko jakoś załatwić, w ciągu dwóch dni. Promocja na plus :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

619239_678690_bonus_mobile_teaser2.jpg

 

Zawieraj zakłady mobile w swoim telefonie komórkowym w najbliższy weekend (piątek, sobota i niedziela) i odbierz bonus. Masz aż 3 dni, aby zawrzeć zakłady za łączną kwotę min. 200zł, a otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości do 30zł. Nie zmarnuj takiej okazji! Graj mobile i odbierz swój bonus.

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/serwis_sportowy/analizy_sportowe/x2013_08_08_bonus_mobile.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...