Skocz do zawartości

Laik na temat SUREBET. Pomocy


rozek1899

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka pytań co do SureBet:

1.Mam pojęcie na temat piłki, ale cięzko znaleźć SUREBET w trzydrogowcach. Jakie dyscypliny są najbardziej opłacalne?

2.Jakie serwisy oferują najwyższe kursy i gdzie można znaleźć jakieś porównania bukmacherów w stosunku do danego spotkania?

3.Interesują mnie bukmacherzy w PLN gdzie mogę wpłacić depozyt z mTransferu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. To nie zalezy od dyscypliny, w kazdej dyscyplinie sa surebety.

2. Zwykle surebety beda uwzglednialy Marathonbet, Pinnacle bo tu jest najnizsza marza - na Oddsportal masz porwnianie kursow do kazdego spotkania.

3. Nawet jak u buka nie grasz w PLN tylko powiedzmy w Euro to wysylajac powiedzmy 10 Euro przez mtransfer buk przeliczy ile ma pobrac zlotowek z konta. :p Takze to nie problem, ze wplata bedzie w innej walucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wytlumaczyc czy sa? Przy wplatach nie ma zadnych prowizji. Pobiera Ci z konta powiedzmy 100 zl i tyle masz na granie. Przy wyplatach niektorzy bukmacherzy umozliwiaja np. tylko 1 wyplate w miesiacu (bodajze Pinnacle - nastepne sa platne), wiekszosc jednak udostepnia nielimitowana ilosc wyplat z konta bukmacherskiego - oczywiscie powyzej okreslonego limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać o przewalutowaniach. 100e wpłacone do buka nie jest tyle samo warte w PLN co 100e wypłacone od tego samego, tak więc to jednak problem w przypadku takiej gry. To że samo przewalutowuje nie oznacza, że nic na tym się nie traci...

Dlatego na początku warto grać głównie na kontach pln, chyba, że ktoś posiada 2 konta Moneybookers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj, systemem surebets zajmuję się jakieś 1,5-2 lat. Przed tym czasem straciłem na zakładach jakieś 5000zł, a zgadnij w ile to odrobiłem? Miesiąc wystarczył na zarobienie na czysto 5000zł przy wkładzie własnym równym także 5000zł. Mogę ci zaoferować mój blog o surebetach do 1% - surebetforfree.blogspot(kropka)com , jeśli będziesz bardziej zainteresowany tym co robie, możesz pobierać surebety nawet do 10 %, linki do nich znajdziesz zawsze na moim blogu. Powodzenia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale strona oznacza moje linki jako spam.

Strona z surebetami to : surebetforfree(kropka)blogspot(kropka)com zamiast ( kropka) wpisz .

Jeśli chciałbyś przeczytać mój poradnik to zapraszam tutaj:

gigup(kropka)pl/C60iZRo2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
Może mi ktoś jak debilowi wytłumaczyć krok po kroku czy są jakies prowizje od wpłat i wypłat na depozyty?

np. Bet-at-home, Bet365

 

w Bet-at-home masz 3 wypłaty w miesiacu za darmo, do nastepnych masz doliczane chyba 10euro

w Bet365 kazdorazowo za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...