Skocz do zawartości

Porady w FM-ie.


wojtek10611

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to zmieniłem taktykę i pozostało mi trochę za dużo zawodników. Mam 7 zawodników, których rotuję na dwóch pozycjach środkowych pomocników. O ile jeszcze 4 gra cały czas bo często robię zmiany bo UEFA, Puchar Niemiec i Liga to czasami kondycyjnie nie wyrabiają o tyle 3 się lekko marnuje. Problem jest taki, że wszyscy to talenty, które ostro się mogą rozwinąć i nie wiem kogo wywalić. O ile się nie mylę oprócz Sahina wszyscy mają PA -9.

 

Na pewno chciałbym zostawić Gomez-a bo młody jest mega perspektywiczny, Tony Vilhena też zajebiście mi się rozwinął i ostatni sezon wbił do podstawowej "11" i obecnie razem z Ekdalem jest w wyjściowych na ligę i UEFA. Co do Szweda to zarabia u mnie najwięcej w klubie to pierwszy minus, drugi to najstarszy w drużynie. Sahin kupiony przypadkiem bo zaoferował mi go Real ledwo 4mln wyłożyć wystarczyło to wziąłem i jak Tony jest w gorszej formie to wchodzi od razu, i ładnie ogarnia środek. Co do Cana to on niby jest talentem ale kijowo się rozwija i chyba pójdzie na odstrzał jako pierwszy, chciałem go wypożyczyć ale nikt nie chciał. Pozostaje Andryan i Podstawski którzy obaj mają potencjał, ale no właśnie nie mam jak ich wsadzić. Podstawski zagra jeszcze w Pucharze Niemiec ale już z Adryanem jest lipa, nie mam gdzie go wykorzystać o ofensywnym pomocnikiem nie gram, tylko dwoma skrzydłowymi. Sprzedałbym ich i w sumie chciałbym kupić przede wszystkim SO na zmianę, bo mam tylko jednego rezerwowego na tą pozycję i nie mam żadnej alternatywy dla lewego skrzydłowego bo Draxler i Ismail są po prawej stronie.

 

Tutaj screeny tych pomocników:

 

3yvqow.jpg

 

cnchk1.jpg

 

w5vebr.jpg

 

1sstys.jpg

 

qgb993.jpg

 

dmf3u7.jpg

 

ckz9pu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PŚP i PŚL

 

ustawienie 4-2-2-2, obrońcy wiadomo bez wysuniętych. przed nimi w formacji defensywnej pomocy nikogo nie ma, dopiero później tych dwóch środkowych pomocników. Dwóch skrzydłowych i na środku dwóch napastników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FM-a to powiedzcie mi jakaś jest najbardziej optymalna wersja żeby mi kompa nie zamuliło (2 GB RAM, Radeon HD3430, Pentium Dual-Core T4200 @2.00GHz - laptop) ? W jaką wersję gracie i na jakiej wielkości bazie?

 

:??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...