Skocz do zawartości

Tennisduel - zostan profesjonalnym tenisista %-)


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


O co kaman tu wogóle ?

 

jesteś tenisistą, zdobywasz umiejętności, większe levele, kupujesz coraz lepszy sprzęt, grasz turnieje, wykonujesz zadania, grasz z innymi przeciwnikami, sponsorzy, itd.

 

Taka typowa gierka %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedłem na miasto na 4h i z 27W zrobiło się 27W i 10L - dlatego nienawidzę tych gierek :D

 

ale jak masz zdeponowaną kasę w banku to nic się złego nie dzieje, poprzez sponsorów dużo nie zarobisz w tym czasie :) Teraz mam bilans 96W9L, akurat mam to szczęście, że do przy sesji mogę sobie spokojnie w to grać :)

 

Tennis Duel - Darmowe gry tenisowe online - Spełnij swoje tenisowe marzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tego Emerald Lynch jest na 2 miejscu, a zdecydowanie lepsze różne opcje mam i jestem o kilka dobrych pozycji w dół %-)

 

może ranking masz gorszy, chociaż ja mam najlepsze staty, najwięcej wygranych pojedynków, najwięcej wykonanych zadań, najlepszy ranking, a widzisz, że jestem drugi, może chodzi o ranking krajowy, etc. Nie mam pojęcia, a nie chce mi się czytać FAQ-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dane:

Imię i nazwisko - Krzysiekow

Serwer - 1 międzynarodowy

 

Także bójta się :afro:

 

Jak to jest z tym rankingiem żółtodziobów ?? Jak nikt nie osiągnie tego 20 poziomu to gra się tak długo kto pierwszy czy koniec o północy??? Bo nie wiem czy się starać %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym rankingiem żółtodziobów ?? Jak nikt nie osiągnie tego 20 poziomu to gra się tak długo kto pierwszy czy koniec o północy??? Bo nie wiem czy się starać

 

Gra tak się długo, aż ktoś osiągnie wymagany 20 poziom, na pewno to potrwa kilka dni, jestem w swoim rankingu drugi, także trwa to drugi dzień, a poziom mam 11-sty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbijaj lekko to zdążysz przebiec na drugą stronę :)) Tak sam pograsz %-)

 

:k: Uwielbiam Twoje porady, na pewno wynikają z twego doświadczenia życiowego ! wielkie dzięki, na pewno skorzystam !! %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...