Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
- - - - -

Płatności

skrill neteller opłaty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
571 odpowiedzi w tym temacie

#1 PieKo   

PieKo

• 275 postów
  • 16 tematów

Napisano 26 luty 2007 - 20:26

Moneybookers
Internetowy system płatności Moneybookers choć nie tak popularny jak e-Gold, stanowi jego ciekawą alternatywę i jednocześnie dobre uzupełnienie. Firma jest dostępna dla polskich użytkowników, zaś samo prowadzenie konta - podobnie jak e-Gold - niemal darmowe. Bank Moneybookers akceptowany jest bardzo często przez systemy get-paid, upodobali sobie go zwłaszcza bukmacherzy internetowi.
MoneyBookers wprowadziło jeden istotny wymóg formalny dla swoich użytkowników: musisz mieć ukończone 18 lat co zostanie sprawdzone przy weryfikacji konta. Jeżeli jesteś niepełnoletni zapytaj rodziców, czy możesz się zapisać na ich dane osobowe (będzie potrzebny dowód osobisty).

Aby otrzymać pieniądze na konto Moneybookers, nie musisz być nawet jego posiadaczem! Loginem w systemie jest adres e-mail, tak więc po przelewie otrzymasz wiadomość o przekazie pieniędzy, które będą dostępne np. dopiero po aktywowaniu konta.

Sposoby wypłacania pieniędzy z konta Moneybookers:
Aby wypłacić pieniądze z konta, musimy wypełnić formularz, w którym podamy numer konta, na które pieniądze mają być przelane. W tym celu z listy kont bankowych ("List of bank accounts") klikamy "Add". Teraz musimy wybrać kraj i NBR (Numer Rozliczeniowy Banku). Zazwyczaj jest to 8 cyfr, od 3 do 10 w numerze naszego konta. Dla pewności zalecam jednak skontaktowanie się z bankiem. Teraz pozostaje nam tylko podanie całego numeru konta. Musimy jeszcze w celu weryfikacji, przesłać na podany adres e-mail zeskanowy nasz dowód tożsamości. Jeżeli wszystko zrobiliśmy prawidłowo, wystarczy kliknąć "Windraw". Wybieramy metode jaką chcemy otrzymać pieniądze (czek czy przelew) i już możemy czekać na nasze pieniądze.

Prowizje pobierane przez Moneybookers od dokonywanych transakcji:
- przelew z Twojego banku na Moneybookers jest darmowy,
- przelew z firmy płacącej za czytanie maili na konto Moneybookers jest darmowy,
- wypłata pieniedzy z Moneybookers za pomocą czeku: 3,5 EUR,
- przelew z Moneybookers na Twoje konto w banku: 1,5 EUR,
- przelew z jednego konta Moneybookers na inne konto w Moneybookers: 0.75% (max. EUR 1.50),
- wpłata na konto Moneybookers za pomocą karty kredytowej: 3% wartości.

Neteller
Neteller umożliwia bardzo szybkie i bardzo bezpieczne dokonywanie transakcji za pośrednictwem Internetu. Jest to bardzo dobra i wygodna forma płatności w przypadku gdy korzystamy z wielu bukmacherów i zależy nam na szybkim transferze pieniędzy z jednego do drugiego bukmachera. Neteller umożliwia wpłaty, wypłaty depozytów do wielu bukmacherów. Ważnym jest także fakt, że w większości przypadków dokonywnie wpłat i wypłat za pośrednictwem Neteller do bukmacherów jest darmowe. Posiadając konto Neteller, posiadamy tak jaby portfel do transakcji w Internecie.
W jaki sposób mogę wpłacić pieniądze do mojego konta w Netellerze?
- przelew bankowy
- kartą kredytową do 00/miesiąc (prowizja 2.9%, niektóre banki mogą też potraktować transakcję jako wypłatę gotówki co wiąże się z jeszcze większymi opłatami)
- możesz wypłacić pieniądze z Twojego konta w danej firmie bukmacherskiej (jeżeli obsługuje ona Neteller) do Neteller
- może także wpłacić depozyt Twój znajomy posiadający pieniądze i konto w Neteller.

eKonto ( mBank )
Dlaczego warto otworzyć eKONTO?
bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku
brak wymaganej minimalnej i regularnej wpłaty
mozliwość otwarcia bezpłatnych kont lokacyjnych eMAX i eMAX Plus
bezpłatna karta Visa Electron
brak prowizji za wypłaty gotówki z bankomatów Sieci Euronet w Polsce i Banku BZ WBK
brak prowizji za przelewy wewnętrzne (przez Internet oraz IVR)
tylko 0,50 PLN za przelewy do innego banku (przez Internet)
eKARTA oraz dostęp do usługi mTRANSFER
możliwość zakupu jednostek funduszy inwestycyjnych w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych
dostęp do usługi eMAKLER

eKONTO osobiste to rachunek stworzony z myślą o prostym i wygodnym wykonywaniu operacji finansowych. Z pieniędzy zgromadzonych w banku korzystać można na kilka sposobów:

wypłacić je jako gotówkę
płacić w sklepie korzystając z karty płatniczej
płacić wirtualnie - korzystając z numeru karty płatniczej
regulować zobowiązania zlecając przelewy z rachunku

Do rachunku eKONTO mBank wydaje trzy rodzaje kart płatniczych:

karty debetowe Visa Electron i Visa Gold
karty wirtualne: eKARTĘ
karty kredytowe Visa Electron, Visa Classic, Visa Gold

Jak otworzyć konto?

Wypełnij internetowy formularz otwarcia rachunku. Potrzebny będzie m.in. Twój nr PESEL oraz seria i numer dokumentu tożsamości.
Potwierdzeniem poprawnego wypełnienia wniosku otwarcia rachunku będzie wyświetlenie strony zawierającej Twoje imię i nazwisko, rodzaj zamówionego rachunku, datę złożenia wniosku i jego ID.
Przekazane w formularzu internetowym dane umożliwią szybkie otwarcie rachunku. Wkrótce otrzymasz pocztą:

stosowną liczbę egzemplarzy "Umowy o prowadzenie bankowych rachunków oszczędnościowych".
Potwierdzenie otwarcia rachunku bankowego
Pakiet aktywacyjny
Listę haseł jednorazowych

Podpisz wszystkie egzemplarze Umowy i przygotuj kserokopie dokumentów tożsamości wszystkich osób wymienionych w umowie - Twoje i ewentualnych Współposiadaczy lub Pełnomocników - (w przypadku obywatela polskiego jest to dowód osobisty) zawierające: imię (imiona) i nazwisko, podpis, aktualny adres zameldowania oraz serię i numer dokumentu (są to strony 1, 2, 3, 6 i 7 dowodu osobistego).
Jeżeli posiadasz nowy dowód osobisty potrzebna będzie kserokopia obu stron dokumentu w powiększeniu 2:1.

Wyślij je do mBanku wraz z egzemplarzem Umowy podpisanym przez wszystkie osoby w niej wymienione na adres:

mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
DWD Wydział Obsługi Klientów
Skrytka Pocztowa 2108 90-959 Łódź 2

Przy pomocy pakietu aktywacyjnego można dokonać aktywacji (ustanowienia haseł) dla dwu podstawowych kanałów dostępu do mBanku - Internetu oraz Teleserwisu (mLinii).

Po dotarciu do mBanku podpisanej przez Ciebie umowy Twój rachunek zostaje aktywowany i możesz już wypłacać z niego pieniądze.
Upewnij się w Centrum Obsługi Telefonicznej (tel. 0 801 300 800 lub 42/6 300 800) czy mBank otrzymał już Twoją umowę.

Jeśli wraz z Umową dotyczącą rachunku podpisana została "Umowa o korzystanie z kart płatniczych mBanku", możesz teraz zamówić kartę Visa Electron do konta. Zostanie przesłana ją pocztą. Ze względów bezpieczeństwa kartą nie można wykonać żadnej operacji do chwili jej aktywacji w internetowym serwisie transakcyjnym mBanku lub przez operatora mLinii. Po aktywacji karty możesz ustanowić jej PIN. Samodzielna aktywacja i ustanowienie pierwszego PIN-u w Internecie są całkowicie darmowe.

• 0

#2 BePe   

BePe

• 26442 postów
  • 3234 tematów

Napisano 14 sierpień 2007 - 10:47

Łatwe płatności z Przelewy24 i Moneybookers!

Wspaniałe wiadomości! Moneybookers w partnerstwie z wiodącym polskim dostawcą usług płatniczych Przelewy24 oferuje Państwu całkowicie nową metodę płatności w celu natychmiastowego deponowania funduszy na Państwa kontach Moneybookers.

Ta nowa metoda płatności zezwala na dokonywanie przelewów bezpośrednio do Państwa konta Moneybookers poprzez przekierowanie na strony Państwa banku.

* transakcje natychmiastowe (nie ma konieczności oczekiwania 2 dni na przelew)
* niższa opłata w wysokości 0.9% (karty kredytowe wiążą się z opłatą 1.9%)

Jak to działa?

* zaloguj się do swojego konta Moneybookers i kliknij na „wpłata”
* wybierz swój bank
* kontynuuj proces transakcyjny na stronach swojego banku
* po zakończeniu będziesz przekierowany z powrotem do Moneybookers i natychmiast będziesz mógł wykorzystać przelane środki

Ta forma płatności jest dostępna dla następujących instytucji finansowych:

Konto Inteligo (Płacę z Inteligo), mBank (mTransfer), Bank Zachodni WBK (Przelewy24), Bank BPH (Przelew z BPH), Bank ING , KredytBank, InvestBank, Lukas Bank, Bank Pekao S.A., Bank BGŻ, Bank Millenium, PKO BP (Płacę z PKO Inteligo), MultiBank (MultiTransfer), Bank Ochrony Środowiska, Citibank, Bank Nordea (Płać z Nordea)
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#3 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 21 styczeń 2008 - 16:05

Po formacie dysku za nic w swiecie nie moge zrobic przelewu uzywajac metody przelew24. Gdy loguje sie do banku za pomoca Bank Browser i daje opcje przelewy, przegladarka mi sie zamyka i lipton. Wtyczki poinstalowane, zapora Windows nie blokuje, antyvirus tez ok. Mozliwe, ze chodzi o aplet javy do podpisu elektronicznego, ale jak instalowalem nowa jave to chyba powinno to byc juz w tym...

Jakies pomysly?
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#4 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 21 styczeń 2008 - 17:08

Rozwiazanie:

http://download.drq....ft/msjavx86.exe
http://www3.ingbank....i586-p-iftw.exe -> Java Sun

:yah:
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Otwórz oczy !!

#5 Drizzd91   

Drizzd91

• 1685 postów
  • 40 tematów

Napisano 10 luty 2008 - 10:56

jak można zobaczyć wszystkie swoje transfery [wszystkie otrzymane pieniądze i wysłane] np . od początku założenia konta aż po dziś dzień ??? czy jest taka możliwość ???
  • 0

#6 Levy666   

Levy666

• 2113 postów
  • 13 tematów

Napisano 10 luty 2008 - 11:12

A o ktora metode platnosci pytasz ?
  • 0
Bóg kazał się dzielić więc oddajcie mi swe czarne żetoniki ...

#7 Drizzd91   

Drizzd91

• 1685 postów
  • 40 tematów

Napisano 10 luty 2008 - 11:14

Moneybookers
  • 0

#8 Levy666   

Levy666

• 2113 postów
  • 13 tematów

Napisano 10 luty 2008 - 11:16

Jak sie zalogujesz to po lewej stronie masz w jez. ang. history a w jez. pol nazywa sie to wyciag z konta , klikasz i wybierasz okres w jakim chcesz ujrzec dokonane operacje :)
  • 0
Bóg kazał się dzielić więc oddajcie mi swe czarne żetoniki ...

#9 Mazur   

Mazur

• 3387 postów
  • 172 tematów

Napisano 26 luty 2009 - 13:29

Witam. Jezeli mama i tata maja konto na MB to moge zalozyc na siebie? Bedzie ten sam adres dlatego pytam...
  • 0

#10 Pietaszek89   

Pietaszek89

FRAJER OD URODZENIA

• 3612 postów
  • 285 tematów

Napisano 26 luty 2009 - 13:32

To nie jest bukmacher. Przecież nie jest powiedziane, że musi być jedno konto MB. Przynajmniej tak mi się wydaje :p
  • 0

Jestem Pietaszek, mieszkam w Bytomiu i jestem złamanym chujem. Tylko u mnie szybkie pożyczki - Ty pożyczasz, a ja nie oddaje.

#11 Grzybek   

Grzybek

• 4545 postów
  • 69 tematów

Napisano 26 luty 2009 - 14:23

Możesz bez problemu :)) Ja tak osobiście mam i nawet przelewam pieniądze pomiędzy tymi kontami i wszystko się dzieje bez problemu :p
  • 0

#12 Mazur   

Mazur

• 3387 postów
  • 172 tematów

Napisano 26 luty 2009 - 15:33

:piwo1:
  • 0

#13 Esteban   

Esteban

• 39 postów
  • 0 tematów

Napisano 26 luty 2009 - 15:54

Witam. Jezeli mama i tata maja konto na MB to moge zalozyc na siebie? Bedzie ten sam adres dlatego pytam...

wowwww! należy wam się status "stałego klienta" albo jakiś bonus rodzinny :D

(żartuję)

PS: Adres adresem, ale nie polecam korzystać z 3 różnych konta MB z tego samego IP. Kwestią czasu jes wtedy kiedy ci wszystkie zablokują...do wyjaśnienia.
  • 0
"Wiesz...mieć hopla na punkcie kogoś takiego jak ty...to zawsze bardzo słuszne zachowanie. Gdybyśmy się spotkali, kiedy jeszcze byłem w branży, byłabyś moją damą numer jeden". LINK

#14 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 27 luty 2009 - 20:42

Możesz bez problemu :)) Ja tak osobiście mam i nawet przelewam pieniądze pomiędzy tymi kontami i wszystko się dzieje bez problemu :p

Nie polecam, można powiedzieć, że jestem dla nich dobrych klientem %-) Ale miałem dostęp do konta kolegi, prawdopodobnie 2-3 razy powtórzyło się IP, po czym zablokowali jedno konto (kolega im dostarczył wszystkie dokumenty skan dowodu, rachunku oraz wyciąg z banku) a następnie otrzymał jeszcze taki oto mail:

Przypominamy jednak, ze musi Pan wyjasnic jaka jest Pana relacja z uzytkownikiem xxxxxxxxxxxx (tutaj mój adres mail) i z jakiego powodu otrzymywa od niego pieniadze.

Cała sytuacja skończyła się można powiedzieć szczęśliwie, ale nie polecam zakładać typowych tzw. "lewych kont".
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#15 Mazur   

Mazur

• 3387 postów
  • 172 tematów

Napisano 08 lipiec 2009 - 12:58

Szanowny xxxxx

Dziękujemy za informację.

Uprzejmie informujemy Pana, iż abyśmy mogli przekazać Pana sprawę do odpowiedniego działu, prosimy napisać do nas czy będzie Pan na przyszłość korzystał z konta Moneybookers w celu otrzymywania pieniędzy od innych osób jak do tej pory oraz na jakie usuługi/towary będzie Pan otrzymywał pieniądze od tych osób.

Przypominamy, iż zgodnie z punktem 3.8 naszej Umowy "firma Moneybookers zastrzega sobie prawo do nałożenia opłaty za otrzymane płatności w przypadku, gdy klient używa konta Moneybookers w celach komercyjnych". Otrzymywanie pieniędzy za typowanie również uważane jest za działlność komercyjna.

Co im napisac?? Przeciez nie dzialam komercyjnie :lol:
  • 0

#16 Bart   

Bart

• 1543 postów
  • 37 tematów

Napisano 08 lipiec 2009 - 13:33

Wjebałeś się :k: Na pw masz maila do mnie, zrób fwd całej konrenspondencji jaką masz w tej sprawie to postaram się pomóc ci z tego wybrnąć.
  • 0
Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie
wolność. A wolność to życie.

#17 kha1   

kha1

• 117 postów
  • 16 tematów

Napisano 02 listopad 2009 - 13:14

Wszyscy piszecie o MB, Nettelerze czy zwykłych przelewach prze mTransfer. A nie korzystacie z innych form płatności? Nie mówie tutaj o przelewach bankowych z poczty tylko prepaidach. To nowa usługa w Polsce, ale może warta uwagi?
  • 0
What`s your thrill?

#18 Adgam   

Adgam

• 266 postów
  • 6 tematów

Napisano 02 listopad 2009 - 13:24

Wszyscy piszecie o MB, Nettelerze czy zwykłych przelewach prze mTransfer

Bo to jak dotychczas najbardziej popularne i sprawdzone metody i raczej długo nimi pozostaną... aż do wejścia ustawy %-) ;)
  • 0

#19 kha1   

kha1

• 117 postów
  • 16 tematów

Napisano 02 listopad 2009 - 13:49

Hehe, no tak. Ale warto próbować czegoś nowego, szczególnie jeśli jest sprawdzone i dobre. Bo sam przyznaj jeśli mam sobie kupić takiego prepaida i dokonać wpłaty bez logowania na konto bankowe to why not? Działa szybciej i nie trzeba sie bawić z personaliami etc.
  • 0
What`s your thrill?

#20 Adgam   

Adgam

• 266 postów
  • 6 tematów

Napisano 03 listopad 2009 - 10:02

Niby tak ale ciężko będzie wyprzedzić obecnych faworytów w płatnościach, a zapewne nigdy się to nie uda. Metoda średnio wygodna (choć w pełni anonimowa), chyba, że zakup karty przy okazji ;) Znajdziesz coś do typowania na ostatnią chwilę to nie polecisz do kiosku po kartę tylko wpłacisz przez mb etc., Zobaczymy jak się rozwinie, narazie to mało gdzie dostępne...
  • 0

#21 kha1   

kha1

• 117 postów
  • 16 tematów

Napisano 03 listopad 2009 - 10:13

Mało dostępne? To wstukaj swój adres na ich stronie, zapewne sie zdziwisz!

(kurde, wyglądam jak jakiś promotor :p)
  • 0
What`s your thrill?

#22 BePe   

BePe

• 26442 postów
  • 3234 tematów

Napisano 03 listopad 2009 - 10:21

Zależy gdzie, u mnie na osiedlu też narazie lipa, trzeba ruszyć w dalszą podróż aby kupić %-)
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#23 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 03 listopad 2009 - 13:41

a co dopiero u mnie na wsi %-)
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#24 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31575 postów
  • 2824 tematów

Napisano 06 listopad 2009 - 20:04

Szanowny/a xxxx,

Moneybookers posiada obecnie 9,7 milionów klientów, a wkrótce przywitamy naszego
10-milionowego klienta! Możemy więc świętować za sprawą zaufania, jakim obdarzacie nasze usługi i pomagacie nam stać się wiodącym usługodawcą w przekazywaniu pieniędzy przez Internet, z którego usług korzystają wszystkie najważniejsze strony bukmacherskie czy pokerowe.

Rozpuść więc wieści wśród swoich znajomych, by zapoznali się z Moneybookers, a może
wygrasz 5 000 euro!

Każdy polecony przez Ciebie klient uprawnia Cię do brania udziału w losowaniu nagród:

Jeśli dzięki Tobie zyskamy 10-milionowego klienta, otrzymasz €5,000 bezpośrednio na Twoje konto, osobisty manager konta i bezpłatna karta płatnicza Moneybokers MasterCard® – wystarczająco dużo na granie przez pewien czas!

Czekając natomiast na 10-milionowego klienta, możemy wylosować Cię i obdarzyć 100 euro!

Polecaj nas swoim przyjaciołom, kolegom, rodzinie i każdemu, kto lubi gry czy zakupy w Internecie, a otrzymasz część z wszystkich wydatków dokonanych przez nich na stronach naszych partnerów – dochód na lata!
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#25 Mazur   

Mazur

• 3387 postów
  • 172 tematów

Napisano 07 luty 2010 - 13:45

http://niebezpieczni...ch-internautow/

Trza kase przetransportowac na netka :D
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skrill, neteller, opłaty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.