Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Zdjęcie
- - - - -

Płatności

skrill neteller opłaty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
571 odpowiedzi w tym temacie

#26 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 12 luty 2010 - 14:08

Info od Moneybookers:

W związku z wyrażoną obawą dotyczącą spamu rozsyłanego do niektórych z naszych polskich klientów, chcielibyśmy zapewnić, że żadne dane osobowe lub finansowe nie zostały przez nas ani ujawnione, ani narażone na ujawnienie.

moneybookers jest firmą regulowaną przez Urząd do Spraw Usług Finansowych Wielkiej Brytanii (FSA) i na bieżąco dostosowuje się do wymogów bezpieczeństwa definiowanych zarówno przez instytucje brytyjskie, jak i organa Unii Europejskiej (Europejska Dyrektywa o Ochronie Danych).

Bezpieczeństwo danych naszych klientów jest dla Moneybookers sprawą pierwszorzędnej wagi.
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#27 kha1   

kha1

• 117 postów
  • 16 tematów

Napisano 18 marzec 2010 - 13:04

Mam pytanie do użytkowników prepaidów: czy kiedy kupujecie w sklepach Paysafecard to sprzedawcy wiedzą z czym to się je? Chodzi mi o konkretne punkty, pisze o tym mały artykulik i pomoc się przyda.

Niestety często bywa tak, że sprzedawca w ogóle nie wie czy ma taką usługę...
  • 0
What`s your thrill?

#28 Darecki79   

Darecki79

• 1505 postów
  • 49 tematów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 12:55

Nazbierało mi się trochę na Moneybookers, wchodzę dziś, zlecam wypłatę na konto bankowe (już jakiś czas temu wypłacałem bez żadnych klocków) a dziś po wybraniu powiązanego konta bankowego ukazało się mym oczom..

Oferujemy nastepujące szybkie i łatwe opcje:

Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)
Państwa karta zostanie obciążona opłatą za wypłatę.

Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.

Opcja 3: Zweryfikuj swój adres (wciągu 2-5 dni roboczych)
Po otrzymaniu Twojego polecenia wyślemy Ci list na adres zarejestrowany na Twoim koncie. List ten będzie zawierał kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie. Jeśli wybierzesz tę opcję, zostaniesz przekierowany do sekcji weryfikacji adresu.

Przepraszamy za zaistniale niedogodności. Mamy nadzieję na zrozumienie, ale są to środki nadrzedne i zgodne z przepisami prawa przeciwdziałającego praniu brudnych pieniędzy. W ten sposób chcemy zapewnić bezpieczeństwo Pana/i konta Moneybookers.

Co ja tu mam wybrać by wypłacić na konto bankowe w miarę szybkim czasie?

Poradźcie.
  • 0

#29 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 12:58

np konto bankowe

Zrób pełną weryfikacje i będziesz miał spokój na przyszłość....
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#30 Darecki79   

Darecki79

• 1505 postów
  • 49 tematów

Napisano 05 maj 2010 - 22:20

Okej, wybrałem 2 opcję i mym oczom ukazało się:

W celu zweryfikowania konta bankowego, należy wypłacić z konta Moneybookers kwotę mniejszą jak PLN 50.00. W polu adnotacji wypłaty otrzyma Pan/Pani kod weryfikacyjny. Oto kod, który należy wprowadzić po otrzymaniu płatności.

Procedura weryfikacji zostanie zakończona w ciągu 3 dni roboczych po pomyślnym wpisaniu kodu weryfikacyjnego status użytkownika zmieni sie na 'zweryfikowany', co umożliwi Panu/Pani swobodnie pobieranie pieniędzy z konta Moneybookers jak również Pana/Pani limit transakcji zostanie zwiększony.

Jeśli otrzymał(a) Pan/Pani juz kod weryfikacyjny konta bankowego, proszę o wpisanie go tutaj:

I jest okienko do wpisania kodu, tylko do jasnej cholery skąd go mam wziąć? :szok: :help:
  • 0

#31 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 05 maj 2010 - 22:32

W tytule nie ma ?
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

#32 Darecki79   

Darecki79

• 1505 postów
  • 49 tematów

Napisano 05 maj 2010 - 22:34

W tytule czego? :mrgreen:

Zatrzymuje sie w tym miejscu, mam okienko do wpisania kodu tylko że żadnego kodu nigdzie nie widzę..
  • 0

#33 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 05 maj 2010 - 22:39

W tytule przelewu co przyszedł na konto bankowe...
  • 0

#34 Darecki79   

Darecki79

• 1505 postów
  • 49 tematów

Napisano 05 maj 2010 - 22:42

Ale nie przyszedł mi żaden przelew bankowy z Moneybookers bo takowego przelewu nie umiem wykonać bez tego kodu weryfikacyjnego, pod okienkiem do wpisania tego kodu jest ramka z POTWIERDŹ i nic wiecej.. a potwierdzic otrzymania kodu nie umiem wcisnac bo kodu nie mam.. Paranoja
  • 0

#35 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 05 maj 2010 - 22:51

Żadna paranoja tylko konto kompletnie bez weyfikacji, daj sobie list z adresem - podnosi się limit, dodaj konto bankowe - potem zrób przelew do nich (bodajże 5E), również to podnosi limit + dokumenty jak będą chcieli

A takiej sytuacji jak Ty nigdy nie miałem, wystarczy weryfikacja...
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Otwórz oczy !!

#36 Darecki79   

Darecki79

• 1505 postów
  • 49 tematów

Napisano 05 maj 2010 - 23:02

Konto bankowe mam dodane od dobrego roku, i zlecałem juz z 2-3 wypłaty, teraz poprzez to samo konto już się nie da..

Cóż, zleciłem ten list o którym napisałeś. Poczekam :)
  • 0

#37 mario91   

mario91

• 4931 postów
  • 101 tematów

Napisano 05 maj 2010 - 23:12

Od siebie dodam to co persh, list to podstawa czyli weryfikacja adresu, później przelew z konta bankowego za pomocą odpowiedniego przekierowania z mb, albo jeszcze przelew za pomocą druczka pocztowego, ale to kilka dni więc słaba opcja, później dokumenty i musi być ok. A takiego czegoś jak Ty też nigdy nie miałem, widocznie wprowadzili jakąś nową metodę weryfikacji do której od jakiegoś tam czasu przydzielane są konta, które nigdy nie były w jakiś sposób weryfikowane :)
  • 0

#38 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 06 maj 2010 - 00:02

Konto bankowe mam dodane od dobrego roku, i zlecałem juz z 2-3 wypłaty, teraz poprzez to samo konto już się nie da..

a robiłeś depozyt poprzez to konto na mb?
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#39 akupoczek   

akupoczek

• 2970 postów
  • 71 tematów

Napisano 06 maj 2010 - 20:42

ja jak do tej pory wplacalem oczywiscie przelewami24 i nie wyplacalem nigdy srodkow z mb na pl bank, i aby dokonac to co napisal darecki musze zrobic to samo, mario91, pershing, wplacaliscie kiedys srodki normalnym przwelewem z konta a nie przelewy 24
  • 0
Jezeli chce ktos pojedynek na YIELD niech pisze PW lub gg . Stawka to pochwala i 25 zl

#40 Grota   

Grota

• 59 postów
  • 2 tematów

Napisano 06 lipiec 2010 - 13:23

robil ktos na MB przelew z banku ? ile czasu to idzie ? jakas minimalna kwota ? bo ja chcialem wyplacic teraz, ale pojawia sie cos takiego

Transakcja nie może być zrealizowana, gdyż opcja dokonywania przelewów wychodzących i płatności kartą kredytową/ debetową z Państwa konta została zablokowana.

Aby ją odblokować należy wpłacić środki na Państwa konto Moneybookers za pomocą przelewu bankowego.

a w przelewie bankowym podaja dane do przelewu i

Proszę przelać wybraną kwotę z własnego konta bankowego do:

w sobote zlecilem wplate 10zl z mbanku. niby dowolna, ale nie wiem czy nie maja jakis ograniczen, ze minimum 5 czy 10€. zalezy mi na szybkiej wyplacie... poza tym na list juz ze 2 tygodnie czekam i dupa... nie moge tez przelac tej kasy na konta miedzy MB, a support 2 dni nie odpowiada.

I pomyslalem, ze mozna jeszcze zrobic cos takiego, ze wplace kase do jakiegos buka i od razu zlece wyplate na konto bankowe, ale nie wiem czy nie ma czegos takiego, ze po wplacie bede musial zrobic jakis obrot, zeby wyplacic, a na to po pierwsze nie mam czasu, a po drugiego nie chce przegrac, bo MUSZE wyplacic to co mam. Wiec czy znacie jakiegos buka, ze mozna od razu wplacic i wyplacic ?
  • 0

#41 Drizzd91   

Drizzd91

• 1684 postów
  • 40 tematów

Napisano 06 lipiec 2010 - 13:53

robil ktos na MB przelew z banku ? ile czasu to idzie ?

ostatnio zmieniali operatora z BRE na Pekao SA z kilka tygodnii i temu i na wyplate czekalo sie z 4-5 dni. Normalnie z 1-2 dni robocze (w weekendy nie wyplacaja).

? jakas minimalna kwota ?

raczej nie ma choc moge sie mylic biora zawsze 1.8 euro za wyplatei i tyle. Moze moglbys wyplacic nawet 1euro :p , choc jak powtarzam moge sie mylic a sprawdzac nie bede %-)

a w przelewie bankowym podaja dane do przelewu i

Cytat:
Proszę przelać wybraną kwotę z własnego konta bankowego do:

w sobote zlecilem wplate 10zl z mbanku. niby dowolna, ale nie wiem czy nie maja jakis ograniczen, ze minimum 5 czy 10€. zalezy mi na szybkiej wyplacie... poza tym na list juz ze 2 tygodnie czekam i dupa... nie moge tez przelac tej kasy na konta miedzy MB, a support 2 dni nie odpowiada.

nie wiem jak teraz ale ostatnie 4-5 tygodni MB wraz ze zmiana swojego oddzialu bankowego(wyzej o tym wspomnialem) robi wszystko z o wiele wiekszym opoznieniem. W weekendy z tego co pamietam MB nie ksieguje wplat (przelewy bankowe), wiec jak do jutra gdzies do 18 nie dostaniesz kasy mozesz SPRÓBOWAĆ pobawić sie w sposob podany przez ciebie jednak z perspektywy bukmachera jest to pranie brudnych pieniedzy, dosc duzo bukow/pokerroomow ma zasade ze wyplacasz tym czym wplacasz mozesz poszukac na innych forach info odnosnie wplacania i natychmiastowego cash-outa bo czytalem o tym. Z tego co pamietam Sportingbet nie robil zadnych problemow z tym (ale to bylo dawno, obecnie nie wiem jak jest)
  • 0

#42 seboes   

seboes

• 817 postów
  • 16 tematów

Napisano 06 lipiec 2010 - 16:46

Na unibecie jeszcze w tym roku wplacilem kase na Moneybookers by po chwili przeslac na konto bankowe. Wiec tam mozna sprobowac.
  • 0

#43 kha1   

kha1

• 117 postów
  • 16 tematów

Napisano 31 sierpień 2010 - 11:22

Z czego korzystacie najczęściej? Które polecacie bądź odradzacie?

Ja dla przykładu ostatnio interesowałem się Paysafecard , prepaidy może nie są w Polsce jeszcze tak bardzo znane, ale to prosta i szybka usługa.
  • 0
What`s your thrill?

#44 Mazur   

Mazur

• 3387 postów
  • 172 tematów

Napisano 31 sierpień 2010 - 12:02

Moneybookers i przelewy 24 :))
  • 0

#45 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 31 sierpień 2010 - 12:06

Najczęściej jednak MB

Paysafecard i ukash tez są ok
  • 0

#46 oksFan   

oksFan

• 1078 postów
  • 19 tematów

Napisano 31 sierpień 2010 - 17:15

Przelewy 24 chyba najlepsza metoda, szybko i bez prowizji :) , sa jednak banki w ktorych z tą metodą są niekiedy problemy np. Kredyt Bank , ale zdecydowanie najlepsza metoda :)
  • 0
Opolska szlachta - ród niebiesko-czerwony

#47 handicap   

handicap

• 1508 postów
  • 11 tematów

Napisano 31 sierpień 2010 - 23:38

Praktycznie tylko karta kredytowa.
  • 0
handicap.2hi.pl

#48 bigbraine777   

bigbraine777

• 10613 postów
  • 391 tematów

Napisano 01 wrzesień 2010 - 01:56

praktycznie kazdy z userow ma stale regularne dochody by bank dal mu karte kredytowa :zdziwiony:
  • 0

#49 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 01 wrzesień 2010 - 07:17

mb, neteller, sporadycznie inne
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

Otwórz oczy !!

#50 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 01 październik 2010 - 12:21

Jak dostajecie wpłatę na MB to przychodzi Wam normalny mail jak kiedyś ?

U mnie od jakiegoś czasu przychodzi tak jak w załączniku i w treści też nic... muszę wchodzić na MB żeby sprawdzić co i od kogo przyszło :f:

Support od tygodnia nie odpowiada, też tak macie ?

Załączone pliki

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skrill, neteller, opłaty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.