Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Zdjęcie
- - - - -

Płatności

skrill neteller opłaty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
571 odpowiedzi w tym temacie

#51 luckyluck   

luckyluck

• 7801 postów
  • 287 tematów

Napisano 01 październik 2010 - 12:32

ostatnio tak samo przyszlo do mnie, czasami mi wcale nie przychodzil mail z info o wplacie..
  • 0

#52 pershing   

pershing

lubię ciasne

• 31560 postów
  • 2822 tematów

Napisano 04 październik 2010 - 12:03

U mnie jest podobnie, z tym, że dostaje powiadomienie na maila co do drugiego otrzymanego przelewu, ale to nie sa puste maile...
  • 0

25a33205ae7df65f.jpg

"Rząd jest dobry w ściąganiu podatków, odbieraniu wolności i zabijaniu ludzi. To w sumie wszystko, w czym jest dobry." - Tom Clancy

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelki wątpliwości" - Abraham Lincoln

Nie narzekaj na swój los, pomyśl sobie jestem bos !!
http://www.youtube.c...h?v=ZOZPs4HSl0I
Otwórz oczy !!

#53 ZIELEmale   

ZIELEmale

• 2746 postów
  • 48 tematów

Napisano 04 październik 2010 - 18:47

u mnie w treści "do mnie"
  • 0

#54 b@rto   

b@rto

• 4172 postów
  • 350 tematów

Napisano 04 październik 2010 - 22:58

Support od tygodnia nie odpowiada, też tak macie ?

Tez tak mam, w sumie dziwne ze support milczy. Rypl im sie mailing, ale mogliby chociaz napisac ze maja problemy techniczne.
  • 0

#55 Tykuś   

Tykuś

• 81 postów
  • 2 tematów

Napisano 05 październik 2010 - 13:09

Mnie także ten brak informacji w mailu denerwuje. Tak to było wiadomo bez konieczności logowania do mb co to za wpłata przyszła.
  • 0

#56 kha1   

kha1

• 117 postów
  • 16 tematów

Napisano 10 listopad 2010 - 11:18

Pisałem już wcześniej o Paysafecard, popatrzcie jak fajnie się rozwinęli, są dostępni u wszystkich polskich bukmacherów (albo u większości), polecam zresztą ich kanał na Facebooku, często organizują konkursy w których łatwo wygrać kasę gotową do wpłacenia na buki :)
  • 0
What`s your thrill?

#57 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 16 listopad 2010 - 17:51

Wiedzą Państwo, że Moneybookers nigdy nie było firmą stojącą w miejscu i ciągle się rozwija. Nasze rozwiązania dążą do lepszego zaspokojenia potrzeb i oczekiwań klientów.

Naszym kolejnym krokiem w ewolucji jest przemianowanie się na Skrill, pierwszy krok w kierunku zapewnienia ulepszonego systemu płatniczego i przyciągnięcia jeszcze większej ilości klientów.

Skrill będzie lepiej reprezentować to czym jesteśmy i czym możemy się stać, a także odróżnić nas w zatłoczonym rynku.

Skrill oznacza bezpieczny i innowacyjny sposób płatności za towary online. Skrill oznacza wybór. Skrill oznacza elastyczność. Skrill oznacza niezawodność i spokój. Skrill sprawia, że jesteś bezpieczny w internecie.
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#58 kha1   

kha1

• 117 postów
  • 16 tematów

Napisano 24 listopad 2010 - 17:12

Zupełnie nie rozumiem tego przesłania :zdegustowany: czy chodzi o to, że MB stanie się teraz dodatkowo/lub konkurentem dla Paysafecard?
  • 0
What`s your thrill?

#59 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 24 listopad 2010 - 17:15

Pożyjemy zobaczymy co to wyjdzie ;)
  • 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

#60 kha1   

kha1

• 117 postów
  • 16 tematów

Napisano 25 listopad 2010 - 10:23

Pożyjemy zobaczymy co to wyjdzie ;)

Mam nadzieję, że to nie jest rezygnacja z ich portfela, chociaż to wydaje się akurat niemal niemożliwe :-)

Z drugiej strony ew. konkurent dla Paysafecard to chyba jednak głupota. Tym bardziej, że jest jeszcze ukash, trzecia metoda raczej nikogo by nie obchodziła i ich przebicie na rynku byłoby niezwykłą mordęgą wręcz.
  • 0
What`s your thrill?

#61 jemjogurt   

jemjogurt

• 451 postów
  • 14 tematów

Napisano 30 listopad 2010 - 01:59

chyba niewielki odsetek ludzi korzysta z ukash - ja tam do netellera sie przekonalem - juz karte zamowilem - przy okazji jak ktos lata ryanairem to bilety bez prowizji dzieki tej karcie kupic mozna; )
  • 0

#62 BePe   

BePe

• 26431 postów
  • 3234 tematów

Napisano 10 grudzień 2010 - 19:12

mBank

Witaj,

teraz Twój przelew do innego banku może trafić do odbiorcy nawet w 15 minut!

mBank jako pierwszy bank w Polsce udostępnił swoim Klientom możliwość realizacji szybkich przelewów pomiędzy mBankiem a innymi bankami w Polsce.

Przelew EKSPRESOWY wykonasz błyskawicznie, nie czekając na sesje księgowania.
  • 0

#63 duncan   

duncan

• 7635 postów
  • 349 tematów

Napisano 11 grudzień 2010 - 15:46

To już było dawno dostępne poprzez firmę BlueCash, teraz mBank po prostu dorzucił to do swojej oferty

Jak robisz w mBanku dalej pośrednikiem jest BlueCash.
  • 0

#64 Adik   

Adik

• 633 postów
  • 10 tematów

Napisano 12 grudzień 2010 - 13:00

mBank

Witaj,

teraz Twój przelew do innego banku może trafić do odbiorcy nawet w 15 minut!

mBank jako pierwszy bank w Polsce udostępnił swoim Klientom możliwość realizacji szybkich przelewów pomiędzy mBankiem a innymi bankami w Polsce.

Przelew EKSPRESOWY wykonasz błyskawicznie, nie czekając na sesje księgowania.

Jak dla mnie jest to opcja znacznie lepsza od Moneybookers czy Paysafecard. Przelewy dochodzą bardzo szybko do adresata, a w dodatku za darmo :D
  • 0

#65 duncan   

duncan

• 7635 postów
  • 349 tematów

Napisano 12 grudzień 2010 - 14:15

a w dodatku za darmo

przelew ekspresowym w mBanku nie jest za darmo...
  • 0

#66 dikimow43420   

dikimow43420

• 927 postów
  • 15 tematów

Napisano 12 grudzień 2010 - 17:50

a w dodatku za darmo

przelew ekspresowym w mBanku nie jest za darmo...

a jakie koszta sa za ten przelew??? :)
  • 0

#67 jemjogurt   

jemjogurt

• 451 postów
  • 14 tematów

Napisano 12 grudzień 2010 - 17:58

http://www.mbank.pl/przewodnik/tpio/

dokonanie przelewu ekspresowego na dowolny rachunek w innym banku8 5zł
  • 0

#68 Matchbox   

Matchbox

• 855 postów
  • 46 tematów

Napisano 25 luty 2005 - 23:49

Moneybookers
jeden z najlepszych serwisów umożliwiających dokonywanie szybkich płatności online, używany bardzo często do wpłacania / wypłacania środków do buków internetowych od kilku dni dostępny jest w polskiej wersji językowej! Zaoferowanie polskiej wersji to wielki ukłon w stronę naszych graczy, którzy jak widać coraz liczniej korzystają z tej usługi. A naprawdę warto - wpłata srodków np. zMoneyBookers do GameBookers( bardzo dobry buk internetowy z ogromną ofertą zdarzeń sportowych) trwa dosłownie kilka sekund. Operacja w drugą stronę nie zamuje również dużo więcej czasu. Umożliwia to przenoszenie jednego dnia środków pomiędzy kilkoma bukami i wybieranie najlepszych kursów na dany mecz. Oczywiście można też przelać środki z Moneybookers na swoje konto bankowe. Wszystko sprawnie, łatwo i wygodnie. Już niedługo poradnik korzystania z Moneybookers, a póki co zachęcamy do korzystania z ich usług

>>Moneybookers<<

Gamebookers
inf.z typer.ys.pl
  • 0

#69 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 07 marzec 2005 - 15:42

ja cie raczej nie pociesze...

moj qmpel mial podobny problem ale pomylil tylko jedna literke - "MonyBookers" .na nic zdaly sie tlumaczenia, skany itp. :/
  • 0

#70 Kaligula   

Kaligula

• 538 postów
  • 53 tematów

Napisano 07 marzec 2005 - 17:18

Kasa nigdy nie ma prawa zaginąć, jeśli podałeś swój ID w tytule przelewu to powinno być dobrze, jeśli nie, to kasa powinna wrócić na Twoje konto, choć może to trwać :?

Najlepszy sposób :arrow: skan przelewu i zalewasz ich mailami, że taki tak i tak, masz taki i taki nr ID tyle kasy z tego konta tego dnia.
najważniejszy jest ID, bez ID kaplica, ale jeśli nie przyjmą kasy, to powinna wrócić na Twoje konto, może to trwać i z 3 tygodnie :roll:
  • 0

#71 Matchbox   

Matchbox

• 855 postów
  • 46 tematów

Napisano 07 marzec 2005 - 15:40

Mam duzy problem z Moneybookers. Chyba...
Chodzi o to ze c***a z mojego banku, z którego przelewałem kase na konto MB, w miejscu posiadacza konta(MB) napisała moje imie i nazwisko....a powinno byc: Moneybookers Ltd. Myslała ze ja przelewam kase ze swojego konta w Lukasie na swoje konto w BRE Banku. Skapnałem sie dopiero po kilku dniach...Kase przelewałem 2 marca, a mamy dzis 7 marca. Co robic? Czy kasa mimo wszystko dojdzie? Pierwsy raz wpłacam konto do MB i troche sie denerwuje, bo z tego co mi wiadomo to kasa powinna byc po 2-3 dniach...
Proszę o pomoc!

• 0

#72 tomekmasz   

tomekmasz

• 8 postów
  • 1 tematów

Napisano 09 marzec 2005 - 17:56

Potrzebuje 80zł na Moneybookers. Płace przelewem na konto. Najlepiej aby była to osoba z kontem w Banku Lukas-(bedzie najszybciej), ale niekoniecznie. Potrzebuje tych pieniedzy na dzis/jutro. Prosze.

Oczywiscie wpłacam pierwszy, zeby nie było ze to jakis wałek. Jesli ktos jest chetny by mi pomóc, prosze o odpowiedz na forum lub na GG: 5389997.
  • 0

#73 ebony   

ebony

• 2 postów
  • 0 tematów

Napisano 17 marzec 2005 - 17:25

Witam
Czy wie ktoś czy pieniądze dojdą na konto Moneybookers jeżeli wpłace bespośrednio w BRE Banku ?
pozdro
  • 0

#74 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 17 marzec 2005 - 18:12

jasne dojda, przeciez pisze na ich stronie:

Bankowość online: Płać bezpośrednio online w przypadku posiadania internetowego konta bankowego w jednej z poniższych instytucji:

Bank Zachodni WBK S.A. | PKO Bank Polski | Bank Pekao S.A. | BRE Bank S.A. | ING Bank | Citibank Handlowy | Bank BPH | Kredyt Bank S.A. | Lukas Bank | Bank Millennium

• 0

#75 ebony   

ebony

• 2 postów
  • 0 tematów

Napisano 17 marzec 2005 - 18:34

O tym to ja wiem że dojdą bo robie przelew z mojego konta, ale mi chodzi jeśli pójde bezposrednio do kasy ich banku (BRE Bank) i zrobie wpłate na konto, a nie przelew?
pozdro
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skrill, neteller, opłaty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.