Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


To już nie pierwszy raz gość edytuje typy, które mu nie weszły. W temacie z live to samo robi. Żenada :)

  ;)  weś wrzuć na luz  Dallas masz przecież na minus.

Edytowane przez Grankin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Capitals    -    Pittsburgh Penguins typ:Under 2,5<1-tercja>,Kurs:1,19

 

AKO:1,19

Stawka:3000zł

EWK:3570zł

 

Tutaj wcześniej był taki sam typ, ale w meczu Winnipeg - Montreal, co niestety nie weszło. Ten post został zedytowany, co zresztą widać wyraźnie. Wiem bo zajrzałem tuż przed rozpoczęciem tego meczu koło 1:00. 

To po pierwsze. 

Po drugie, nie ma postu z kuponem Anaheim - Dallas, jest tylko wrzucony wynik. Dlaczego? Bo post z takim typem również został zedytowany i w jego miejsce wrzucony mecz Washington - Pittsburgh. 

Przecież to wszystko widać, po co robić z siebie głupka Grankin? Szkoda, bo całkiem fajny temat miałeś, ale teraz straciłeś wiarygodność. Ciekawe czy gdyby się przyjrzeć nie było wcześniej takiej edycji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graciano Pelle przede wszystkim nie rob tutaj jako adwokat Grankina, bo pograzasz samego siebie. Nie wiem po jako cholere sie udzielasz, skoro byly machlojki i go na sile bronisz, skup sie na swoim temacie ;) . Podziwiam za konsekwencje podawania typow, ale jak widac jest kombinowanie zeby nabic zysk. Osobiscie ten system grania jest nie dla mnie, jedna mina i wiadomo potem trzeba 4,5 razy z rzedu trafic zeby wyjsc na swoje. Co do stawki podobnie, malo ktory uzytkownik pozwoli sobie na takie sumy. Prowadz temat dalej, ale bez takich akcji. Temat do usuniecia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na c**j człowieku się wtrącasz pewnie nawet nie przeglądasz tego tematu co dziennie a prawisz mądrości jak Kaczynski na mównicy do hejtu ludziska ustawiają się w kolejce nie twój interes po czyjej staję stronie uważam że troszkę przesadzacie a na tym forum jest więcej gorszych mózgowców ,którzy naginają statystyki ,a czepiacie się paru edycji postów. Po za tym prowadzi temat bardzo skrupulatnie ,i prawie co dziennie podaje kupony ,co nie każdy potrafi .O skuteczności nie będę nawet mówił bo ma dużą .Nie jestem niczyim adwokatem tylko po prostu mnie wku**ia jak w tym jebanym kraju w jednej chwili wszyscy potrafią się od ciebie odwrócić za nie długo to będziecie tutaj pisać że każdy jego post był edytowany no ku**a!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stawki podobnie, malo ktory uzytkownik pozwoli sobie na takie sumy.

 

 

Każdy kolego gra na tyle na ile sobie może pozwolić ty grasz za 300zł ja za 3tys nie widzę tutaj sensu pisania na ten temat.

 

Prowadz temat dalej, ale bez takich akcji

 

.

Przepraszam >>? A ty kim jesteś by mi mówić czy mam prowadzić temat czy nie ??

 

 

Po za tym szczerze mam na to wyj***ne czy ktoś z moich kuponów korzysta czy też nie . Podaje tutaj kupony z czystej przyjemności ,i z chęci pisania tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na c**j człowieku się wtrącasz pewnie nawet nie przeglądasz tego tematu co dziennie a prawisz mądrości jak Kaczynski na mównicy do hejtu ludziska ustawiają się w kolejce nie twój interes po czyjej staję stronie uważam że troszkę przesadzacie a na tym forum jest więcej gorszych mózgowców ,którzy naginają statystyki ,a czepiacie się paru edycji postów. Po za tym prowadzi temat bardzo skrupulatnie ,i prawie co dziennie podaje kupony ,co nie każdy potrafi .O skuteczności nie będę nawet mówił bo ma dużą .Nie jestem niczyim adwokatem tylko po prostu mnie wku**ia jak w tym jebanym kraju w jednej chwili wszyscy potrafią się od ciebie odwrócić za nie długo to będziecie tutaj pisać że każdy jego post był edytowany no ku**a!!!

  

Naginaja statystyki? A to dobre, wiec sam sobie strzelasz w stope tym wpisem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...