Skocz do zawartości

[Zamknięty] Mistrzostwa Świata U 19 - Węgry 2013


Kpax1985

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ U 19

Spotkanie: Szwecja-Chorwacja AH (0:3,5)

Typ: Szwecja AH -3,5

Kurs: 1.85

Godz: 10

Bukmacher: Betcick

Analiza:

 

W odbywających się na Węgrzech Mistrzostwach świata do lat 19 nadeszła faza ćwierćfinałów. Dziś na tapetę wezmę spotkanie Szwedów z Chorwatami, które wydaje mi się bardzo ciekawe do typowania. Od samego początku faworytem tego spotkania wydają się Szwedzi. Bez problemów wygrali swoją grupę nie mając w żadnym ze spotkań najmniejszych problemów. Oczywiście biorę miarę na to, że nie trafili na żadnego klasowego rywala, ale mimo wszystko od samego początku grają bardzo ciekawego szczypiorniaka. W 1/8 przejechali Białoruś jak walec i dziś zmierzą się po raz pierwszy z drużyną, która umiejętnościami dorównuje Szwedom. Chorwaci doznali jednej porażki w fazie grupowej z faworyzowaną Hiszpanią 28-29, ale także pokonali tą samą różnicą Francję i Brazylię. Patrząc na powyższe niewiele brakowało a Chorwaci skończyli by fazę grupową z gorszym bilansem niż mają. Ze strony Chorwatów z pewnością trzeba będzie uważać na Lovro Mihica, który na 58 rzutów zdobył 43 bramki i jest on najskuteczniejszym strzelcem swojej drużyny. Szwedów próżno szukać na czołowych miejscach w tej klasyfikacji strzelców, ale atutem skandynawów nie jest w cale gra w ataku. Oni doskonale spisują się w obronie o czym świadczą tylko 142 bramki stracone w całym turnieju co daje im 3 wynik całych mistrzostw. Nie można również zapominać o dwóch świetnych bramkarzach Szwedzkich. W szczególności Tobias Thulin jest w czołówce klasyfikacji najlepszych bramkarzy turnieju z 45 % skutecznością co po takiej ilości rozegranych spotkań jest moim zdaniem znakomitym wynikiem. Podsumowując uważam, że Szwedzi nie bez kozery są uznawani za faworytów tego mecz i swoją dzisiejszą postawą udowodnią przynależność do światowej elity tej kategorii wiekowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ U 19

Spotkanie: Chorwacja - Niemcy

Typ: Chorwacja

Kurs: 3,70

Godz: 17.30

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Chorwaci zagrali wczoraj fenomenalny mecz ze Szwedami. Jak widać powyżej sam nie doceniłem ich gry uważając, że Skandynawowie z łatwością pokonają rywali. Marko Mimic z 11 bramkami zagrał kapitalne spotkanie. Jotic i Mihic dołożyli po kilka bramek a w obronie dobrze zaprezentował się bramkarz Mario Cvitkovic z 40 % skutecznością. O Chorwatach sporo napisałem wczoraj. Dzisiaj skupię się na Niemcach. Wszyscy pisali, że ćwierćfinale ze Słoweńcami będzie łatwo gładko i przyjemnie. Mecz wygrali, ale po dogrywce, a kto oglądał ich spotkanie widział co się działo. Mecz był bardzo wyrównany. Prowadzenie zmieniało się raz w jedno raz w drugą stronę. Dopiero w dogrywce Słowenia nie wytrzymała meczu kondycyjnie. Chorwaci doznali jednej porażki z Hiszpanią ale w 1/8 z Austrią i 1/4 ze Szwecją pokazali wszystko co najlepsze i dziś można liczyć, że w takie formie pokonają Niemców, na których bądź co bądź kurs jest bardzo zaniżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja-Dania

Chorwacja

@5.00

Bwin

 

Typ na swój sposób może szalony, ale mający swoje uzasadnienie. Chorwaci to jak dla mnie rewelacja turnieju, która zdołała już odprawić z kwitkiem Szwedów i Niemców czyli klasowe drużyny. Mam wielką nadzieję, że w dniu dzisiejszym ta drużyna będzie potrafiła wznieść się na wyżyny w meczu z niepokonaną Danią. Duńczycy jak do tej pory wygrywali mecz za meczem, nawet grając na pół gwizdka. Ale należy zauważyć, że oprócz Hiszpanów w półfinale nie trafili na jakiegoś światowego potentata. Chorwaci jak pisałem wyżej odprawili drużyny uznawane za silniejsze i nie jest powiedziane, że dziś będzie inaczej. W meczu z Niemcami Chorwaci cały czas gonili wynik, dopiero w ostatnich 10 minutach odskoczyli rywalom na bezpieczną przewagę. Mam nadzieję, że w dniu dzisiejszym Mamic i Grbavac poprowadzą drużynę do złotych medali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...