Skocz do zawartości

nowy wygrywajacy bezwzgledny system 3 drogowy


brody

Rekomendowane odpowiedzi


cos ebi 8 nie odpowiada napisalem ze podaje typy na gp monaco i przekonamy sie kto ma racje i 2 kupony weszly i to ja mam racje a nie jakis ebi 8 i jego doktoraty nieskuteczne -pozdrawiam wszystkich graczy -brody ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

ebi rozszyfrowalem twój system idealny  na 7 zdarzen po4 w kazdej kratce 7 kombinacji zamiast 35 i doszedlem do wniosku ze znowu oszukujesz-albowiem nie daje 100procent przy 2 bledach  bo wcale 123-1 blad 4567- 1 blad bo moga wystapic inne bledy  lepiej go popraw -brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebi rozszyfrowalem twój system idealny  na 7 zdarzen po4 w kazdej kratce 7 kombinacji zamiast 35 i doszedlem do wniosku ze znowu oszukujesz-albowiem nie daje 100procent przy 2 bledach  bo wcale 123-1 blad 4567- 1 blad bo moga wystapic inne bledy  lepiej go popraw -brody .

 

Po 1. to mój nick nie jest jak z jakimś troglodycko-pijackim uporem piszesz "ebi" a edi8 i zacznij go pisać prawidłowo, jeżeli nie chcesz abym o Tobie pisał np. @bezbrody albo @siwobrody :)

 

Po 2. czy przekracza to poziom Twojej inteligencji ( a do  tego wystarczy IQ50 ) aby odnosząc się do jakiegoś mojego wpisu sprzed lat czy miesięcy - wkleić go tu lub ew. podać sam link?

 

Gdy to zrobisz, chętnie odniosę się do uwag jakie dziś tu zamieściłeś na temat rzekomej niegwarancyjności tego systemu na 7 zdarzeń, bo skąd mogę wiedzieć o który konkretnie i gdzie zamieszczony mój wpis Ci chodzi...

 

Tak więc piłka jest po Twojej stronie - czekam!

Edytowane przez edi8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po 1. to mój nick nie jest jak z jakimś troglodycko-pijackim uporem piszesz "ebi" a edi8 i zacznij go pisać prawidłowo, jeżeli nie chcesz abym o Tobie pisał np. @bezbrody albo @siwobrody :)

 

Po 2. czy przekracza to poziom Twojej inteligencji ( a do  tego wystarczy IQ50 ) aby odnosząc się do jakiegoś mojego wpisu sprzed lat czy miesięcy - wkleić go tu lub ew. podać sam link?

 

Gdy to zrobisz, chętnie odniosę się do uwag jakie dziś tu zamieściłeś na temat rzekomej niegwarancyjności tego systemu na 7 zdarzeń, bo skąd mogę wiedzieć o który konkretnie i gdzie zamieszczony mój wpis Ci chodzi...

 

Tak więc piłka jest po Twojej stronie - czekam!

to prawda która cie boli- masz jakies nowe swoje pomysły w stylu bezsensownych rozpisow na 5 meczy -gdzie koszt wyslania przekracza sume wygranej a raczej przegranej -musiasz zaczac obstawiac na ilosc goli w dnych meczach  i liczyc ze sie cos trawi bo ty tylko kolujesz przy meczach dwudrogowych a przecierz wszyscy wiedza ze tylko trzy drogowe to jest cos dla tygrysów -brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

@brody, czy przekracza to poziom Twojej inteligencji ( a do  tego wystarczy IQ50 ) aby odnosząc się do jakiegoś mojego wpisu sprzed lat czy miesięcy - wkleić go tu lub ew. podać sam link?

 

Gdy to zrobisz, chętnie odniosę się do uwag jakie tu w formie zarzutu wobec mnie zamieściłeś, na temat rzekomej niegwarancyjności tego systemu na 7 zdarzeń, bo skąd mogę wiedzieć o który konkretnie i gdzie zamieszczony mój wpis Ci chodzi...

 

Tak więc piłka jest wciąż po Twojej stronie - czekam!

 

Bo albo jesteś totalnym oszołomem i bijesz pianę bez przedstawienia dowodu - albo kimś poważnym i pozwolisz mi się odnieść do swojego "odkrycia" w formie wychwycenia rzekomego błędu w podanym przeze mnie rozpisie.

 

@brody, jak się mówi A to mówi się także B, chyba że jesteś gówniarzem ( pomimo swoich 55 lat ) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w odpowiedz na kalumnie i trzepotanie niepotrzebne tymi pecinami -informuje ze nic nie warte te twoje systemy  bo sprawdzilem ich i faktycznie  lepiej grac single  niz te twoje systemy pseudo bi ebi  oszolom -których  pelno na kazdym forum ile kasujesz za te  zasmiecanie  bzdetami  pochwal sie  i wydrukuj  te ksero kuponu wygranego na tych twich niby systemach -  bo to ze moczysz ciagle gumiora to pewnwe  jak 2x2 . moze masz juz jakis nowy genialny system  na  moczenie  ...brody  bez siwej brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wczesniej   system  wygrywajacy  to taki który  nie generuje  strat  tak jak w ebi 666- niby systemach  gramy 2z3  na 9 kombinacji /1x1,x22,21x,112,xxx,221,12x ,x11,2x2 -co daje nam przewage nad bukmacherem  poniewaz  mamy  albo  w jednej rubryce   wszystkie trafienia  lub w 3 po 2 trafienia - a najkrotszy  2 z 3  to az 5 kombinacji  a my  potrzebujemy  tylko 3 kombinacji aby uzyskac 1 trafienie -wystarczy dodac do systemu 1 lub 2 male pewniaczki po 1,2 ,1,3 np + 1,5 gola i mamy juz male przody -pozdrawiam   brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wczesniej   system  wygrywajacy  to taki który  nie generuje  strat  gramy 2z3  na 9 kombinacji /1x1,x22,21x,112,xxx,221,12x ,x11,2x2 -co daje nam przewage nad bukmacherem  poniewaz  mamy  albo  w jednej rubryce   wszystkie trafienia  lub w 3 po 2 trafienia - a najkrotszy  2 z 3  to az 5 kombinacji  a my  potrzebujemy  tylko 3 kombinacji aby uzyskac 1 trafienie -wystarczy dodac do systemu 1 lub 2 male pewniaczki po 1,2 ,1,3 np + 1,5 gola i mamy juz male przody -pozdrawiam   brody .

 

Przecież cały ten "bezwzględny wygrywający system" to jest wyłącznie stek bredni, który mógł zrodzić się wyłącznie w głowie pijanego wariata!

 

Przy 9 zakładach wg powyższego rozpisu:

 

a/ 1x1

b/ x22

c/ 21x

d/ 112

e/ xxx

f /221

g/ 12x

h/ x11

i/ 2x2

 

i przy zastosowaniu dla każdego z 3 meczów (granych na 3 opcje wynikowe 1x2) równych kursów po @2.6 - można tu trafić albo 3/3 albo 3*(2z3) a zatem przy nadaniu 9 zakładów systemem 2z3 koszt gry to 9*(2z3)=27 i wobec gry na 3 możliwe opcje wynikowe 1x2 dla każdego z tych 3 meczów, zawsze wygraną będzie 3*(2z3) a zatem przy kursach po @2.6 da to 3*(2.6*2.6)=20.28

 

Tak więc cały "genialny" :)  plan gry polega tu na podbiciu w/w efektu tej gry ( bo bez tego podbicia "pewniakami" inaczej stanowiącego ZAWSZE stratę! ) dodatkowymi zdarzeniami granymi jako tzw. "pewniaki"  i w sposób stały dopisanymi do każdego z 9 zakładów tego schematu gry.

 

Aby wyjść na plus, kursy tych "pewniaków" muszą być takie, aby po ich przemnożeniu przez 3 trafione pary wynikające z zastosowania systemu 2z3 - dawało to over 27

 

A zatem sprawdźmy to zgodnie z tym co autor "pomysła" czyli @brody napisał:

 

"wystarczy dodac do systemu 1 lub 2 male pewniaczki po 1,2 ,1,3  i mamy juz male przody"

 

3*(2.6*2.6)*P1.2=24.33 (strata przy 1 pewniaku @1.2 bo koszt gry to 27)

3*(2.6*2.6)*P1.3=26.36 (strata przy 1 pewniaku @1.3 bo koszt gry to 27)

 

Jasnym jest wobec powyższego, iż fałszem jest informacja z opisu tego systemu, że dodanie 1 pewniaka z kursem 1.2 czy 1.3 daje zysk.

 

Tu mamy po 2 "pewniaki"

 

3*(2.6*2.6)*P1.2*1.2=29.2 zysk 2.2 ( zysk przy ako @1.44 z 2 pewniaków)

3*(2.6*2.6)*P1.2*1.3=31.63 zysk 4.63 ( zysk przy ako @1.56 z 2 pewniaków)

3*(2.6*2.6)*P1.3*1.3=34.27 zysk 7.27 ( zysk przy ako @1.69 z 2 pewniaków)

............

 

A teraz sprawdźmy efekt gry wyłącznie samym fundamentem "pomysła"  @brody, więc P ze stawką 27:

 

1.2*27=32.4 zysk 5.4 ( ten sam trafiony "pewniak" u @brody daje mu tam stratę 2.67)

1.3*27=35.1 zysk 8.1 ( ten sam trafiony "pewniak" u @brody daje mu tam stratę 0.64)

 

(1.2*1.2)*27=38.88 zysk 11.88 ( ten sam trafiony dubel "pewniaków" u @brody daje mu zysk 2.2)

(1.2*1.3)*27=42.12 zysk 15.12 ( ten sam trafiony dubel "pewniaków" u @brody daje mu zysk 4.63)

(1.3*1.3)*27=45.63 zysk 18.63 ( ten sam trafiony dubel "pewniaków" u @brody daje mu zysk 7.27)

 

Tak więc cały ten pomysł @brody, aby zarabiać tzw." pewniakami" dodawanymi do 9 zakładów z 3 meczów 1x2 z kursami po @2.6 - jest tyle wart co sam autor tego "bezwzględnego wygrywającego systemu" :) czyli mniej niż zero i idiotyzmem jest to to co o nim @brody napisał: "system  wygrywajacy  to taki który  nie generuje  strat"- gdy przecież przy singlowych pewniakach z @1.2 czy @1.3 są tu straty!

 

Wykazałem, że granie samych tych "pewniaków" ze stawką 27, bo równą kosztowi gry 9 zakładów rozpisu systemu @brody 9*(2z3)=27 jest w sposób oczywisty metodą dającą graczowi nieporównywalnie lepsze efekty.

 

Nikt normalny mogąc wygrać znacznie więcej grając same 1 lub 2 typy uznawane jako "pewniaki" - nie będzie na tym tracił dodając je do systemu na 9 zakładów* (2z3) bo to albo daje stratę ( przy singlach po 1.2 i 1.3) albo znacznie obniża wygraną ( przy ako z 2 typów 1.2-1.3) .

 

Skoro efekt gry tym chorym pomysłem pod nazwą "bezwzględny wygrywający system" w 100% uzależniony jest od wejścia "pewniaków" - a samo ich wejście przy graniu ich bez systemu i za tę samą kasę 27j. daje znacznie lepszy efekt, to po jasną cholerę ta cała zabawa z grą na 9 zakładów systemem 2z3+P

 

@brody, gdzie Ty byłeś jak ludziom rozum rozdawano w roku 1960 gdy się rodziłeś?

 

Pragnę też tak nieśmiało zauważyć, że autor "systemu" pisał iż gra w polskiej naziemnej firmie z podatkiem obrotowym 12%, więc biorąc to pod uwagę - to kursy tych jego "pewniaków" należy jeszcze dodatkowo podnieść, aby wtedy wyjść na ten obiecywany zysk...

Edytowane przez edi8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi na  wypociny polmozga ebiego 666-   chcialbym tylko napisac ze  maja byc pewniaki w tym systemie dowolne-czyli 2 ,3 1  w zaleznosci od kórsów  i mozna zawsze popelnic  1 blad w 2z3  i zmieniac pewniaki  czego nie da sie robic  grajac  single  /ty balwochwalco -twoje systemy  to wypociny  i omjanie niektórych zdarzen  przy rozpisach - a co jesli padnie  takie zdarzenie /a pasc moze  / to wtedy  kicha komletna i zero wygranej a nie o to tu chodzi  jezeli znasz krotsze rozwiazanie 2z3 niz 9 kombinacji  to   nazwe cie geniuszem ,a zapszestan polemiki bo nie masz zadnego argumentu -ponadto  to system przykladowy  -wymyslilem tez inne  moze nawet leppsze i bardziej efektowne ,bo sprawdzeniu ich  dokladnie opisze o ile  nie zablokuja  mnie znowu na  stronce .ebi puknij sie w leb i przestan zrzynac bezczelnie  stare systemy i opisywac ich jako wlasne -bo wystarczy troche  poszukac  a one sa w starych ksiazeczkach  z lat 90 tych ...i jeszcze z poszerzona opcja ..................................brody .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponadto kto cie upowaznil do robienia tabelki do mojego systemu rób lepiej te tabelki  do swoich wypocin  i kiedy  doczekamy  sie ksero z tych pseudo systemów co to generuja  kupony przegrywajace /// /ja nigdy nie biore meczy 1,x,2 po  kursie równych 2,6 -tylko dobierajm je inaczej   równowazne nie moga byc w kazdym meczu  - brody  /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozszyfrowalem  twój system -pierwszy z brzegu - jaki znalazlem system na 7 zdarzen -z gwarancja 1 kuponu przy trafieniu 6 z7  / 1-2-3-4/ 1-5-6-7 /2-3-4-5 / co daje  wklad 6zl  po 2 zlote kupon a wygrana jest  eko 16=32 zl  liczac  po eko 2,0  to przeciez bzdety nieziemskie - bo wystarczy normalny wyslac 6z7 i mamy z 7 zl  eko 64 czyli 64 zl  a idzmy dalej  ,wystaczy wyslac 7 kuponow po 2 zl =14 zl i miec wtedy jeden kupon na 100 procent wygrany  z eko 64 =128  zl co  dowodzi ze  te systemy ebiego 666 to bzdety ieziemskie  generujece  poziom zerowy -kombinacyjny  wyklucajacy wygrana / dla objasnienia  zeby to nie bylo zbyt trudne dla ciebie  wyslij taki kupon ,.123456/123457/123467,123567/124567/134567/234567 / imasz  wtedy prawdziwa  wygrana  a ten twój system  to sobie  schowaj  bardzo glebokooooooooooooooooooooooooo zegnam ozieble geniusza systemowego  -------------brody  ...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto wymyslilem system który bezwzglednie da wygrana zawsze -trzeba tylko wybrac z zestawu 3 mecze o kursach 1x2-2,6 i jednego pewniaka obojetnie jakiego i skreslic 9 kuponów 2z3 po 3 zl oto moj bezwzgldny system na wyniki w tych 3 meczach istotne jest tylko wytypowanie poprawne 1 pewniaka lub sklejki z kilku latwych

oto system ;a-1x1,b-x22,c-21x ,d-112 ,e-xxx,f-221 ,g-12x ,h-x11,i2x2 .-to jest 9 kuponów 2z3 do niego dodajemy pewniaka i otrzymujemy wygrana 1 3z3 lub 3 razy po 2z3 co i tak daje to samo dlatego nazwalem ten system bezwzglwdnym na wyniki w tych 3 meczach i otrzymujemy zawsze wygrana -brody................................................

 

Nie wypieraj się @brody z tego co sam podałeś w 1. wpisie tego wątku o kursach po @2.6 z opcji 1x2 w 3 meczach -  i doborze do tego "pewniaka".

Tylko tyle, że to jest gówno warty pomysł - bo granie samych pewniaków ( skoro od nich i tak wszystko tu przecież zależy  ) ZAWSZE będzie dawało lepszy efekt niż dodawanie ich do tych 9 zakładów.

Wszyscy mający trochę oleju w głowie o tym wiedzą - tylko nie autor "systemu" czyli @brody :)

Dobrze się więc zastanów, zanim kolejny raz coś równie głupiego tu podasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypieraj się @brody z tego co sam podałeś w 1. wpisie tego wątku o kursach po @2.6 z opcji 1x2 w 3 meczach -  i doborze do tego "pewniaka".

Tylko tyle, że to jest gówno warty pomysł - bo granie samych pewniaków ( skoro od nich i tak wszystko tu przecież zależy  ) ZAWSZE będzie dawało lepszy efekt niż dodawanie ich do tych 9 zakładów.

Wszyscy mający trochę oleju w głowie o tym wiedzą - tylko nie autor "systemu" czyli @brody :)

Dobrze się więc zastanów, zanim kolejny raz coś równie głupiego tu podasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja   sie z niczego nie wypieram tylko chcialbym abus  podawal systemy  ktore  moga wygrywac a nie doic graczy -jezeli tego nie rozumiesz  to tylko psychiatryk ci moze pomóc  i zacznij grac na chybil w duzego  bo to tylko ci zostalo -nawet sie nie zajaknales  na temat twoich systemow  generujacych same kichy to chyba jednak za trudne dla ciebie do zrozumienia  ze mozna wyslac 6 kuponów i w kazdym z nich  skreslic 6 a nie 7 meczy i za kazdym razem wykluczyc inny mecz po prostu  go ominac i mamy wygrana a w twoim przypadku tez jest niby wygrana  ale 2 krotnie i wiecej   mniejsza  od  prostego systemu który napisalem - to po co komu twoje systemy -robisz tylko zamet i wpierdalasz  sie do kazdego forum  przybierajac  postawe  niby guru  wszechwiedzacego  a w rzeczywistosci  to placzesz  sie w systemach i obnizasz o jeden stopien  np/ zamiast 5 meczy rozpisujesz je po 3 lub 4  albo zamiast 7 rozpisujesz je po 4 lub 5 lub 3  co generuje  tylko ciagle straty poprzez   rozbudowywanie nadmierne systemów i niepotrzebne powtarzanie  sie  kombinacji  co daje  ciagle taki sam efekt  a mianowicie  koncowa porazke twoich  systemów -konkludujac   jest 2 wyjscia  albo faktycznie  jestes chory i potrzebujesz dobrego specjalisty albo 2 wyjscie to ktos ci kaze to pisac nieustaniie zeby robic wode z mózgów graczom ale to takze ci sie  nie uda poniewaz  jest jeszcze duzo typerów ktorzy znaja sie  na rzeczy i pisza ci wprost co mysla o tych systemach i dlaczego sa nic nie warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto wymyslilem system który bezwzglednie da wygrana zawsze -trzeba tylko wybrac z zestawu 3 mecze o kursach 1x2-2,6 i jednego pewniaka obojetnie jakiego i skreslic 9 kuponów 2z3 po 3 zl oto moj bezwzgldny system na wyniki w tych 3 meczach istotne jest tylko wytypowanie poprawne 1 pewniaka lub sklejki z kilku latwych np;strzeli gola 2-3 mecze

 

Jeszcze raz wrócę ale teraz z nieco innym obnażeniem tej mega głupoty, jaką jest ten cały "system".

Otóż poza wczoraj podanymi wyliczeniami opartymi o założenia tego "pomysła" by @brody, czyli  grą na 9 zakładów z 3 meczów gdzie mają być równe kursy po @2.6 dla 3 opcji wynikowych 1x2 - gdzie każdy z tych 9 zakładów jest grany systemem 2z3 a zatem koszt tej gry to 9*(2z3)=27 i gdzie pomimo zapewnień autora że dodanie 1 "pewniaka" z kursem @1.2 lub @1.3 da zysk, okazało to się kłamstwem:

 

3*(2.6*2.6)*P1.2=24.33 (strata przy 1 pewniaku @1.2 bo koszt gry to 27)

3*(2.6*2.6)*P1.3=26.36 (strata przy 1 pewniaku @1.3 bo koszt gry to 27)

 

Chcę cię pouczyć @brody, że durnowatość tego co wymyśliłeś można udowodnić także i w taki oto sposób:

 

Wystarczy te 27zł podzielić: 27/3=9 i zamiast 9 zakładów grać tylko 3 typy z tego samego meczu 1x2 i z tymi kursami po @2.6 oraz z "pewniakami".

Sprawdźmy czy takie podejście także da stratę jak wczoraj wyszło w obliczeniach, gdzie przy kursie P @1.2 tracisz 2.67zł a przy kursie P @1.3 tracisz 0.64zł

 

Koszt gry 27 i na 100% przy obstawieniu 3 opcji 1x2 z jednego tylko meczu, wejdzie 1z3 kuponów ze stawką 9zł ( przyjmuję tu założenie w postaci  trafienia "pewniaka" ) .

 

9*2.6*P@1.2=28.08zł a zatem zysk 1.08zł a nie strata 2.67zł jak u @brody

9*2.6*P@1.3=30.42zł a zatem zysk 3.42zł a nie strata 0.64zł jak u @brody

 

I teraz dla przypomnienia efekt gry singlami:

P@1.2*27=32.4zł zysk 5.4zł

P@1.3*27=35.1zł zysk 8.1zł

 

Zatem sam widzisz, że zastosowanie gry na 9 zakładów jest tu bezsensowne, gdyż generuje straty a gra na 3 zakłady+P daje zysk.

 

Oczywiście powyższe ma tylko udowodnić jakim jesteś amatorem z całym tym "bezwzględnym wygrywającym systemem" , gdyż tak jak wczoraj pisałem - najlepszy efekt ZAWSZE  da tu gra typów uważanych za "pewniaki" i bez żadnych "systemów", skoro od ich wejścia zależy cały efekt gry.

Edytowane przez edi8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozszyfrowalem  twój system -pierwszy z brzegu - jaki znalazlem system na 7 zdarzen -z gwarancja 1 kuponu przy trafieniu 6 z7  / 1-2-3-4/ 1-5-6-7 /2-3-4-5 / co daje  wklad 6zl  po 2 zlote kupon a wygrana jest  eko 16=32 zl  liczac  po eko 2,0  to przeciez bzdety nieziemskie - bo wystarczy normalny wyslac 6z7 i mamy z 7 zl  eko 64 czyli 64 zl  a idzmy dalej  ,wystaczy wyslac 7 kuponow po 2 zl =14 zl i miec wtedy jeden kupon na 100 procent wygrany  z eko 64 =128  zl co  dowodzi ze  te systemy ebiego 666 to bzdety ieziemskie  generujece  poziom zerowy -kombinacyjny  wyklucajacy wygrana / dla objasnienia  zeby to nie bylo zbyt trudne dla ciebie  wyslij taki kupon ,.123456/123457/123467,123567/124567/134567/234567 / imasz  wtedy prawdziwa  wygrana  a ten twój system  to sobie  schowaj  bardzo glebokooooooooooooooooooooooooo zegnam ozieble geniusza systemowego  ----

 

@brody, to co piszesz jest tak głupie że wprost niewiarygodne, że ty masz skończone niedawno 55 lat...

Człowieku, czy ty sądzisz że ja nie wiem co to jest system 6z7?

 

Radzę ci 100 razy przeczytać co ja podaję w opisie prezentowanych metod i technik gry - a nie kolejny raz kompromitować się takimi idiotycznymi do nich komentarzami.

Przypomnę do czego się odnosisz:

 

System bukmacherski na 7 zdarzeń

 

to ostatnio opracowany przeze mnie system na 7 meczy , który choć nie jest - ale świadomie! - zbalansowany

( czyli wszystkie mecze nie występują w nim tyle samo razy ) to jednak jest chyba dość ciekawy:

 

SYSTEM na 7 zdarzeń z gwarancją wygrania "4" czyli 1 kuponu przy trafieniu 6z7:

 

a/ 1-2-3-4

b/ 1-5-6-7

c/ 2-3-4-5

 

1/ dla dowolnych 6 trafień ma 100%-owa gwarancję "4"

 

2/ przy trafieniu dowolnych 5z7 zdarzeń mamy 38%-ową szansę na "4"

 

3/ przy trafieniu dowolnych 4z7 zdarzeń mamy 8%-ową szansę na "4"

 

Ale konstrukcja tego systemu pozwala także na wygranie nawet 2 kuponów , gdy wystąpią 2 błędy w typowaniu - te na konkretnych pozycjach 6 i 7 a nawet wygrać 1 kupon przy popełnieniu aż 3 błędów: np. 1-6-7 lub 5-6-7.

 

Dlatego więc pozycje 6 i 7 występują tu tylko pojedyńczo , aby podstawić pod nie tylko te najtrudniejsze naszym zdaniem do wytypowania mecze , których to rozstrzygnięć najbardziej się obawiamy.

 

Jeżeli dla przykładu weźmiemy zdarzenia z kursami po 1.6 to przy grze w necie bez podatku i trafiając 1 kupon , wygrana to 1.6^4=6.55 a przy grze u buków naziemnych wygrana to 5.9 przy koszcie gry 3 jednostki za nadanie 3 kuponów.

 

Tak więc w szczególnych okolicznościach ( błędy 1-6-7 lub 5-6-7 ) możemy wygrać 1 kupon , mając już nawet trafione tylko 4z7 zdarzeń , bądź 5z7 przy błędach jak 2-3;2-4;3-4;1-6;1-7;5-6;5-7;6-7 choć oczywiście podstawową gwarancją systemu jest wygranie 1 kuponu przy popełnieniu 1 dowolnego błędu w 7 typowanych meczach.

 

Z tego opisu systemu jasno przecież wynika , że można nim wygrać 1 kupon nawet i przy popełnieniu 3 błędów ( pozycje 1-6-7 lub 5-6-7 ) lub przy popełnieniu 2 błędów ( pozycje 2-3;2-4;3-4;1-6,1-7;5-6;5-7;6-7 lub 1 kupon przy dowolnym 1 błędzie ) a więc pole na błędy i pomimo tego wygranie jest tu dość szerokie - zaś to co Ty proponujesz to wóz albo przewóz , bo mając jednak 2 czy 3 błędy nic nie wygrasz...

 

Wygrana za 6 trafień z kursami po 1.6 w twoim systemie 6z7 , mającym 7 zakładów a więc kosztującym 7 jednostek , to 16,77 czyli netto 9,77 j. a to 139,57% zysku od wsadu na grę.

 

U mnie przy takim samym trafieniu 6z7 daje to wygraną za 1 kupon 1.6^4=6,55 przy koszcie 3 jednostki , czyli zysk netto to 3,55j. a to daje 118,45% od wsadu na grę - ale mam nadal szanse na tę wygraną nawet przy popełnieniu 2 i 3 błędów , których to szans ty nie masz w swoim systemie, bo grając systemem 6z7 masz luz popełnienia tylko i wyłącznie 1 błędu, gdy w moim rozpisie przy 2 błędach więc trafieniu 5z7 wciąż mam 38% szansę wygrania 1 kuponu, której to szansy całkowicie nie tracę i przy wejściu 4z7 zdarzeń...

 

Tak więc @brody: nie kompromituj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kombinowałem tak jak @brody czyli grać 2z3 na wszystkie możliwe kombinacje i dodać do tego pewniaki , ale to było nic nie warte nie dość że trzeba było podać pewniaki w granicach ako@2 , żeby był fajny zysk a do tego wszystko opierana się na pewniakach/pewniaku któryś nie wejdzie i w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

edi 666 ty szatanie i dalej swoje bzdetty drukujesz  przeciez  ja nie kazalem ci grac 6 z7  a nawet gdyby to i tak wygrana jest wieksza niz na twich pseudo systemach -po prostu jezeli mamy 7 meczy to wysylamy 7 kuponów  i w kazdym z nich  mamy po 6 a nie 7 meczy dlatego ze w kazdym kuponie nie obstawiamy jednego meczu  i pzy 6 trafieniach  mamy na 100 procent jeden kupon wygrany i obijetnie jakie ako jest w kazdym meczu  to i tak wyjdziemy lepiej niz u ebiego 666  chyba ze ebi liczy wygrana ze moze padnie cos wiecej niz musi pasc -to lepiej graj w zdrapki a nie opisuj systemy i zamiast  ciagle to samo drukowac -puknij sie w leb a nie kazac komus grac 3 kupony i musi zgadnac-az 6 z7 a wyplaca mu jakby zgadal tylko 4 mecze -nie ma co sie obrazac  tylko prawda jest taka ze zamytllales sie w  redukowaniu i obcinaniu kombinacjii a to nic nie daje --wyslij  6 kuponów po 2 zl w kazdym  po 6 meczy  i wyslij swoje na 4 mecze  nawet wirtualnie i wyjdzie ze  masz chore systemy w których sa dziury i [o co komu 38 procentowa szansa iluzyjna  jezeli  w profiku bedzie  mial 38 procent wygranego kuponu  -przeciez  to dalej ta sama kicha   co w innych twoich systemach .... brody   ....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kombinowałem tak jak @brody czyli grać 2z3 na wszystkie możliwe kombinacje i dodać do tego pewniaki , ale to było nic nie warte nie dość że trzeba było podać pewniaki w granicach ako@2 , żeby był fajny zysk a do tego wszystko opierana się na pewniakach/pewniaku któryś nie wejdzie i w plecy

w odpowiedzi -ja to gram i mi to wychodzi  moze to kwestia zgrania sie  z tym moim systemem  - jezeli  tobie akurat on nie podchodzi  i nie mozesz wcelowac pewniaków  to  zagraj  cos takiego  1x2,12x,x21,x12,21x,2x1 , to sa mecze 1,2,3 i do tego 1x2,12x,x21,x12,21x,2x1  to sa mecze 4,5,6,-czyli mamy 12 kuponów na 6 meczy  trzydrogowych  jako single -a do tego potrzebujemy zagrac 2 z 3 po 2 mecze w kazdej rubryce czyli 1i2 ,3i4,5i6 , wiemy ze  1,2,3  musza powtorzyc sie 2 razy wyniki i ze w 456 te musza sie powtorzyc 2 razy wyniki -czyki 2 11 lub 2  22 lub 2 xx , reasumujac  musi pasc wygrana  w 2z3 lub na   pojedynczych meczach u góry -moze byc takze  i tu itu i wtedy wygrana  3 4 krotna  od wkladu  ,pamietajac  ze bierzemy mecze  najlepiej po2,7 na 1-x-2  lub podobne  o zblizonych na kazdy wynik równowaznych typach .. w podpowiedzi  podam ci ze najlepiej  te 2 z3  zacznij  od 123 -111 -456 -111,123 xxx- 456-xxx, 123 -222 ,456 -222 , 123 -xxx -456 111,123- xxx -456 111, 123 xxx-456 222 ,123 xxx, 456-xxx , 123 222 -456 111,123 222 456  -xxx ,123 222 -456 222 , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

 

rozszyfrowalem  twój system -pierwszy z brzegu - jaki znalazlem system na 7 zdarzen -z gwarancja 1 kuponu przy trafieniu 6 z7  / 1-2-3-4/ 1-5-6-7 /2-3-4-5 / co daje  wklad 6zl  po 2 zlote kupon a wygrana jest  eko 16=32 zl  liczac  po eko 2,0  to przeciez bzdety nieziemskie - bo wystarczy normalny wyslac 6z7 i mamy z 7 zl  eko 64 czyli 64 zl  a idzmy dalej  ,wystaczy wyslac 7 kuponow po 2 zl =14 zl i miec wtedy jeden kupon na 100 procent wygrany  z eko 64 =128  zl co  dowodzi ze  te systemy ebiego 666 to bzdety ieziemskie  generujece  poziom zerowy -kombinacyjny  wyklucajacy wygrana / dla objasnienia  zeby to nie bylo zbyt trudne dla ciebie  wyslij taki kupon ,.123456/123457/123467,123567/124567/134567/234567 / imasz  wtedy prawdziwa  wygrana  a ten twój system  to sobie  schowaj  bardzo glebokooooooooooooooooooooooooo zegnam ozieble geniusza systemowego  ----

 

@brody, to co piszesz jest tak głupie że wprost niewiarygodne, że ty masz skończone niedawno 55 lat...

Człowieku, czy ty sądzisz że ja nie wiem co to jest system 6z7?

 

Radzę ci 100 razy przeczytać co ja podaję w opisie prezentowanych metod i technik gry - a nie kolejny raz kompromitować się takimi idiotycznymi do nich komentarzami.

Przypomnę do czego się odnosisz:

 

System bukmacherski na 7 zdarzeń

 

to ostatnio opracowany przeze mnie system na 7 meczy , który choć nie jest - ale świadomie! - zbalansowany

( czyli wszystkie mecze nie występują w nim tyle samo razy ) to jednak jest chyba dość ciekawy:

 

SYSTEM na 7 zdarzeń z gwarancją wygrania "4" czyli 1 kuponu przy trafieniu 6z7:

 

a/ 1-2-3-4

b/ 1-5-6-7

c/ 2-3-4-5

 

1/ dla dowolnych 6 trafień ma 100%-owa gwarancję "4"

 

2/ przy trafieniu dowolnych 5z7 zdarzeń mamy 38%-ową szansę na "4"

 

3/ przy trafieniu dowolnych 4z7 zdarzeń mamy 8%-ową szansę na "4"

 

Ale konstrukcja tego systemu pozwala także na wygranie nawet 2 kuponów , gdy wystąpią 2 błędy w typowaniu - te na konkretnych pozycjach 6 i 7 a nawet wygrać 1 kupon przy popełnieniu aż 3 błędów: np. 1-6-7 lub 5-6-7.

 

Dlatego więc pozycje 6 i 7 występują tu tylko pojedyńczo , aby podstawić pod nie tylko te najtrudniejsze naszym zdaniem do wytypowania mecze , których to rozstrzygnięć najbardziej się obawiamy.

 

Jeżeli dla przykładu weźmiemy zdarzenia z kursami po 1.6 to przy grze w necie bez podatku i trafiając 1 kupon , wygrana to 1.6^4=6.55 a przy grze u buków naziemnych wygrana to 5.9 przy koszcie gry 3 jednostki za nadanie 3 kuponów.

 

Tak więc w szczególnych okolicznościach ( błędy 1-6-7 lub 5-6-7 ) możemy wygrać 1 kupon , mając już nawet trafione tylko 4z7 zdarzeń , bądź 5z7 przy błędach jak 2-3;2-4;3-4;1-6;1-7;5-6;5-7;6-7 choć oczywiście podstawową gwarancją systemu jest wygranie 1 kuponu przy popełnieniu 1 dowolnego błędu w 7 typowanych meczach.

 

Z tego opisu systemu jasno przecież wynika , że można nim wygrać 1 kupon nawet i przy popełnieniu 3 błędów ( pozycje 1-6-7 lub 5-6-7 ) lub przy popełnieniu 2 błędów ( pozycje 2-3;2-4;3-4;1-6,1-7;5-6;5-7;6-7 lub 1 kupon przy dowolnym 1 błędzie ) a więc pole na błędy i pomimo tego wygranie jest tu dość szerokie - zaś to co Ty proponujesz to wóz albo przewóz , bo mając jednak 2 czy 3 błędy nic nie wygrasz...

 

Wygrana za 6 trafień z kursami po 1.6 w twoim systemie 6z7 , mającym 7 zakładów a więc kosztującym 7 jednostek , to 16,77 czyli netto 9,77 j. a to 139,57% zysku od wsadu na grę.

 

U mnie przy takim samym trafieniu 6z7 daje to wygraną za 1 kupon 1.6^4=6,55 przy koszcie 3 jednostki , czyli zysk netto to 3,55j. a to daje 118,45% od wsadu na grę - ale mam nadal szanse na tę wygraną nawet przy popełnieniu 2 i 3 błędów , których to szans ty nie masz w swoim systemie, bo grając systemem 6z7 masz luz popełnienia tylko i wyłącznie 1 błędu, gdy w moim rozpisie przy 2 błędach więc trafieniu 5z7 wciąż mam 38% szansę wygrania 1 kuponu, której to szansy całkowicie nie tracę i przy wejściu 4z7 zdarzeń...

 

Tak więc @brody: nie kompromituj się!

 

 

 

rozszyfrowalem  twój system -pierwszy z brzegu - jaki znalazlem system na 7 zdarzen -z gwarancja 1 kuponu przy trafieniu 6 z7  / 1-2-3-4/ 1-5-6-7 /2-3-4-5 / co daje  wklad 6zl  po 2 zlote kupon a wygrana jest  eko 16=32 zl  liczac  po eko 2,0  to przeciez bzdety nieziemskie - bo wystarczy normalny wyslac 6z7 i mamy z 7 zl  eko 64 czyli 64 zl  a idzmy dalej  ,wystaczy wyslac 7 kuponow po 2 zl =14 zl i miec wtedy jeden kupon na 100 procent wygrany  z eko 64 =128  zl co  dowodzi ze  te systemy ebiego 666 to bzdety ieziemskie  generujece  poziom zerowy -kombinacyjny  wyklucajacy wygrana / dla objasnienia  zeby to nie bylo zbyt trudne dla ciebie  wyslij taki kupon ,.123456/123457/123467,123567/124567/134567/234567 / imasz  wtedy prawdziwa  wygrana  a ten twój system  to sobie  schowaj  bardzo glebokooooooooooooooooooooooooo zegnam ozieble geniusza systemowego  ----

 

@brody, to co piszesz jest tak głupie że wprost niewiarygodne, że ty masz skończone niedawno 55 lat...

Człowieku, czy ty sądzisz że ja nie wiem co to jest system 6z7?

 

Radzę ci 100 razy przeczytać co ja podaję w opisie prezentowanych metod i technik gry - a nie kolejny raz kompromitować się takimi idiotycznymi do nich komentarzami.

Przypomnę do czego się odnosisz:

 

System bukmacherski na 7 zdarzeń

 

to ostatnio opracowany przeze mnie system na 7 meczy , który choć nie jest - ale świadomie! - zbalansowany

( czyli wszystkie mecze nie występują w nim tyle samo razy ) to jednak jest chyba dość ciekawy:

 

SYSTEM na 7 zdarzeń z gwarancją wygrania "4" czyli 1 kuponu przy trafieniu 6z7:

 

a/ 1-2-3-4

b/ 1-5-6-7

c/ 2-3-4-5

 

1/ dla dowolnych 6 trafień ma 100%-owa gwarancję "4"

 

2/ przy trafieniu dowolnych 5z7 zdarzeń mamy 38%-ową szansę na "4"

 

3/ przy trafieniu dowolnych 4z7 zdarzeń mamy 8%-ową szansę na "4"

 

Ale konstrukcja tego systemu pozwala także na wygranie nawet 2 kuponów , gdy wystąpią 2 błędy w typowaniu - te na konkretnych pozycjach 6 i 7 a nawet wygrać 1 kupon przy popełnieniu aż 3 błędów: np. 1-6-7 lub 5-6-7.

 

Dlatego więc pozycje 6 i 7 występują tu tylko pojedyńczo , aby podstawić pod nie tylko te najtrudniejsze naszym zdaniem do wytypowania mecze , których to rozstrzygnięć najbardziej się obawiamy.

 

Jeżeli dla przykładu weźmiemy zdarzenia z kursami po 1.6 to przy grze w necie bez podatku i trafiając 1 kupon , wygrana to 1.6^4=6.55 a przy grze u buków naziemnych wygrana to 5.9 przy koszcie gry 3 jednostki za nadanie 3 kuponów.

 

Tak więc w szczególnych okolicznościach ( błędy 1-6-7 lub 5-6-7 ) możemy wygrać 1 kupon , mając już nawet trafione tylko 4z7 zdarzeń , bądź 5z7 przy błędach jak 2-3;2-4;3-4;1-6;1-7;5-6;5-7;6-7 choć oczywiście podstawową gwarancją systemu jest wygranie 1 kuponu przy popełnieniu 1 dowolnego błędu w 7 typowanych meczach.

 

Z tego opisu systemu jasno przecież wynika , że można nim wygrać 1 kupon nawet i przy popełnieniu 3 błędów ( pozycje 1-6-7 lub 5-6-7 ) lub przy popełnieniu 2 błędów ( pozycje 2-3;2-4;3-4;1-6,1-7;5-6;5-7;6-7 lub 1 kupon przy dowolnym 1 błędzie ) a więc pole na błędy i pomimo tego wygranie jest tu dość szerokie - zaś to co Ty proponujesz to wóz albo przewóz , bo mając jednak 2 czy 3 błędy nic nie wygrasz...

 

Wygrana za 6 trafień z kursami po 1.6 w twoim systemie 6z7 , mającym 7 zakładów a więc kosztującym 7 jednostek , to 16,77 czyli netto 9,77 j. a to 139,57% zysku od wsadu na grę.

 

U mnie przy takim samym trafieniu 6z7 daje to wygraną za 1 kupon 1.6^4=6,55 przy koszcie 3 jednostki , czyli zysk netto to 3,55j. a to daje 118,45% od wsadu na grę - ale mam nadal szanse na tę wygraną nawet przy popełnieniu 2 i 3 błędów , których to szans ty nie masz w swoim systemie, bo grając systemem 6z7 masz luz popełnienia tylko i wyłącznie 1 błędu, gdy w moim rozpisie przy 2 błędach więc trafieniu 5z7 wciąż mam 38% szansę wygrania 1 kuponu, której to szansy całkowicie nie tracę i przy wejściu 4z7 zdarzeń...

 

Tak więc @brody: nie kompromituj się!

 

edi 666  ty dalej swoje bzdety drukujesz z uprem super maniaka  ktory jest calkowicie zaslepiony tylko swoimi blednymi systemami i pszesz dalej bzdety ze nawet przy 3 bledach cos wygrach -ale koszt gry przekroczy wartosc wygranej  wiec puknij sie mocno w leb bo inaczej  tozawsze bedziesz przegrywal ale to cie juz nie dziwi  ale po co inni maja wraz z toba moczyc gumiora - brody ........................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebi 666 przestan drukowac te bzdety na forum nieustannie -zapisz sobie  i wyslij kupon w niedziele na gp=belgii - obstaw -maldonado  na nie , verstapen na nie ,masa na nie ,grosjean na nie -oczywiscie ze nie znaczy ze nie dojada  do mety i beda nieklasyfikoewani  -jezeli sie boisz to zagraj 3z4  ale wtedy wygrana bedzie mniejsza -znawca formuly 1 -brody .......................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłeś brody przy tworzeniu tego systemu podobny błąd, do tego jaki popełniono przy tworzeniu wielu teorii naukowych. Przyjąłes błędne założenia i do nich próbowałeś dołożyć jakąś wymyśloną teorię. Te błędne założenie jest takie, że zawsze będą wchodzić Ci pewniaki. A co się stanie jak nie wejdą?

I gdyby pominąc te pewniaki, grając tylko te "skrócenie permutacji" to zawsze przynosi stratę. To już intuicja podpowiada, że nawet gdyby te pewniaki przynosiły Ci zysk, to jeżeli połączysz coś co przynosi zysk, z czymś co przynosi stratę, nie da się uzyskać jeszcze większego zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

mylisz  sie niestety bo system przynosi mi wiele profitów i laczenie jest ok  wystarczy 1 lub 2 pewniaki i jest dobrze -ja tak gram ale kazdy gra co chce -jezeli  wolisz wypociny ebiego 666 o systemach dajacych porazki to twoja sprawa  a moze sam  masz lepszy -kazdy  umie tylko krytykowac --brody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponadto skrocenie permutacji jest tak zrobione zeby dalo  jak najwiekszy zysk przy trafieniu -przypominam ze najbardziej skrócony system  na 3 mecze z 1 bledem zawiera az 5 kombinacjii a ja utworzylem  z 9 kombinacji az 3 trafienia z 1 bledem  lub  1 trafienie  bezbledne  i skrocic juz tego absolutnie nie mozna -pozdro -brody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestudiowalem wyposiny ebiego 666 i wychodzi ciagle to samo  ze to facio oplacany przez bukmachera aby robic wode z mózgu  graczom swoimi pseudo systemami 5z7 itd z gwarancja kochy jezeli nie zgadniesz 6 meczy na  siedem -to jest normalny oszolom a nie gracz  i do tej pory nie wydrukowak=l ksero kuponu który zekomo wygral na tym systemie   -ciekawie jak czyba ze wsadzil 3000 tys a wygral 1000 czyli 2 ke w plecy -ebi otrzasnij sie i nie daj sie dalej tak sterowac bukom -pozdro  brody ..,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...