Skocz do zawartości

! BONUS 100 EUR !

BONUS 1500 PLN

BONUS 150 PLN

BEZ RYZYKA 200 PLN

BONUS 400 PLN

BONUS 600 PLN

DWA BONUSY 700 PLN

Betsson

BONUS 150 PLN

! BONUS 1750 PLN !

Dołączona grafika

Ruszamy z nową edycją Ligi Typerów. Kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.

Zdjęcie
- - - - -

Bet-at-home - Promocje Okazjonalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#51 Lupy1905   

Lupy1905

• 202 postów
  • 1 tematów

Napisano 04 listopad 2015 - 15:57

Warunki promocji: trans.gif
  • Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla Ciebie w terminie od 4 do 22 listopada.
  • Zakłady kombinacyjne muszą zostać postawione podczas trwania promocji oraz rozliczone jako wygrane. „Rozliczone” oznacza, że bet-at-home.com rozliczył kupon jako wygrany lub przegrany.
  • W przypadku, gdy w wygranym zakładzie kombinacyjnym jeden typ zostanie rozliczony po kursie 1.00 np. z powodu odwołania gry, zostanie to uznane. Jeżeli więcej typów zostanie rozliczonych po kursie 1.00, zakład kombinacyjny nie wliczy się do promocji.
  • W promocji obowiązuje minimalny kurs 1.25 na każdy typ. Brak minimalnej stawki.
  • Identyczne zakłady kombinacyjne będą zaliczone wyłącznie jeden raz. Zakłady systemowe oraz wielokrotne nie są wliczane do promocji.
  • Na uczestnika przysługuje maksymalnie bon o wartości 1000 EUR. Przyznanie bonu nastąpi w środę, 25 listopada 2015. Darmowy bon musi zostać 3-krotnie obrócony (3x) po minimalnym kursie 1.50 w ciągu 6 miesięcy przed możliwością wypłaty.
  • bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania, bez obowiązku powiadomienia o tym.

• 0

Pomogłem ?! Kliknij reputację ! ;)

#52 Kipa666   

Kipa666

• 175 postów
  • 3 tematów

Napisano 04 listopad 2015 - 16:58

Mam pytanie promocja tylko dla odbiorcow maila czy dla wszystkich?

• 0

Łowca nagród rzeczowych, finansowych oraz pamiątkowych.

#53 Tony_Montana   

Tony_Montana

Montana - i'ill be back

• 4780 postów
  • 435 tematów

Napisano 04 listopad 2015 - 17:01

Tylko dla odbiorców e-maila... Na mnie się wypięli, tyle tam gram, a ani spinów ostatni teraz tego też nie dali

• 0

Mistrz Pojedynków 2015 roku

TOP 3 ELITA OBSTAWIANIE.COM 2016

TOP 1 PUCHAR OBSTAWIANIE 2016

#54 LaMonf   

LaMonf

Umiesz liczyć,licz na siebie

• 3330 postów
  • 313 tematów

Napisano 26 listopad 2015 - 15:47

Sprawdzcie mejle :)

p.gifp.gifDziękuję za Twoje zaufanie! p.gifMiliony obywateli USA cieszy się z okazji DniaDziękczynienia. Nie ma się co dziwić, ponieważ przypada on na dzisiejszy dzień. Artur, Ty też świętujesz z nami! Chcielibyśmy Ci podziękować i z tej okazji otrzymujesz od nas w prezencie bon na zakłady sportowe o wartości 100 PLN! p.gifp.gif p.gifp.gifp.gifp.gifp.gifKod bonu: XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXXX p.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifW ten prosty sposób aktywujesz bon:

1. Zaloguj się i przejdź do zarządzania kontem
  2. Wybierz „Zrealizuj bon“
  3. Podaj kod bonu, gotowe!

p.gif p.gifp.gifp.gifZ pewnością w nadchodzącym roku chcesz także otrzymać atrakcyjny prezent w podziękowaniu za aktywną grę. Wystarczy, że będziesz nadal typować na Bet-at-home!

Wszystkiego najlepszego życzy

p.gifp.gif
p.gif

p.gifGerald Fineder
CEO bet-at-home.com
Kontakt: service.pl@bet-at-home.com
p.gifp.gifp.gifp.gif p.gifp.gif p.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifp.gifRegulamin promocji p.gif

• Po aktywacji, bon może zostać wykorzystany na zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz zakłady wirtualne. Bon ważny jest przez 6 miesięcy od chwili jego aktywacji. Jeżeli rozliczenie zakładu nastąpi po upływie tego czasu, kwota bonu wraz z wygranymi ze środków z bonu zostaną anulowane. 
  • Wypłata z konta gracza możliwa jest po dokonaniu 3-krotnego obrotu bonem, w zakładach sportowych zawartych po minimalnym kursie 1.50.
  • Dokonanie obrotu możliwe jest wyłącznie ze "Środków z bonu". Zakłady zawarte za pozostałe środki znajdujące się na koncie gracza nie są wliczane do obrotu.
  • Obowiązują Ogólne warunki handlowe serwisu bet-at-home.com.

-> Bet-at-home

• 2
Nie dyskutuj z debilem,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu poźniej pokona doświadczeniem :))

Zapraszam do tematu z typami>>> http://obstawianie.c...fa/#entry891090 <<<

#55 BePe   

BePe

• 26445 postów
  • 3235 tematów

Napisano 03 marzec 2016 - 14:45

pre_1457012795__screenhunter_27_mar_03_1

-> Bet-at-home

• 2

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#56 LaMonf   

LaMonf

• 3330 postów
  • 313 tematów

Napisano 03 marzec 2016 - 15:44

Tylko dla odbiorców mejla z tego co widze?

• 0
Nie dyskutuj z debilem,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu poźniej pokona doświadczeniem :))

#57 krystyna lewko   

krystyna lewko

• 98 postów
  • 0 tematów

Napisano 05 marzec 2016 - 13:49

Muglby ktos napisac ten kod jeszcze raz bo na telefonie mam nieczytelny
  • 0
123456789

#58 QtasPosampas   

QtasPosampas

• 572 postów
  • 4 tematów

Napisano 05 marzec 2016 - 14:01

Mógłbym ;) CS248

Użytkownik QtasPosampas edytował ten post 05 marzec 2016 - 14:02

• 0

#59 BePe   

BePe

• 26445 postów
  • 3235 tematów

Napisano 31 maj 2016 - 17:58

pre_1464713884__screenhunter_06_may_31_1

pre_1464713896__screenhunter_05_may_31_1

-> Bet-at-home

• 0

Masz problem z bukiem lub kasynem ? Postaramy się pomóc. Kliknij TUTAJ i wyślij zgłoszenie.

pre_1482078207__becik.jpg

#60 kupiontaka   

kupiontaka

• 67 postów
  • 0 tematów

Napisano 31 maj 2016 - 18:34

Trzeba posłać 3 pojedyńcze zakłady czy można maxi ?
  • 0

#61 LaMonf   

LaMonf

• 3330 postów
  • 313 tematów

Napisano 05 sierpień 2016 - 20:02

Teraz zauwazyłem , że w dniu wczorajszym bet-at-home wysyłał na mejle BONY :wixa: z okazji Olimpiady o roznych wartosciach. Sprawdzcie mejle i dziekujcie %-) Pzdr

• 0

#62 crachmel   

crachmel

• 826 postów
  • 102 tematów

Napisano 05 sierpień 2016 - 20:27

mam konto od ponad roku i całkiem całkiem obrót i jeszcze nigdy od nich nic nie dostałem %-)

• 0

#63 Drizzd91   

Drizzd91

• 1685 postów
  • 40 tematów

Napisano 05 sierpień 2016 - 21:06

mam konto od ponad roku i całkiem całkiem obrót i jeszcze nigdy od nich nic nie dostałem %-)

bo tylko gracze przegrywajacyw c**j dostaja bony ;)

• 0

#64 crachmel   

crachmel

• 826 postów
  • 102 tematów

Napisano 05 sierpień 2016 - 21:20

No ja tak wychodze mniej więcej na zero więc mogliby cos rzucić 

• 0

#65 Folari   

Folari

• 40 postów
  • 5 tematów

Napisano 06 sierpień 2016 - 14:40

bo tylko gracze przegrywajacyw c**j dostaja bony ;)

Wg mnie to jest loteria i nie ma reguły ja mam u nich około 3.5k na minusie, nie gram w Bet-at-homeu od pół roku nie licząc tego, że ostatnio się logowałem bo złapałem bona na forum. Nigdy nic mi nie przysłali nawet na urodziny, a minus mam spory. Gówniany jest ten buk, pewne są tylko lojalki w całorocznym.

• 0

#66 adi0984   

adi0984

• 891 postów
  • 27 tematów

Napisano 11 styczeń 2017 - 19:40

W piątek, trzynastego ma miejsce wiele wydarzeń sportowych. Nie ma powodu, aby przestraszyć się tej daty i zrezygnować z typowania. Dzięki naszej ofercie w ten pechowy dzień na pewno nic złego się nie wydarzy!

Po prostu postaw zakład o wartości dokładnie 55 PLN. Należy pamiętać o tym, że zakład musi zostać oddany w piątek na wydarzenie, które odbędzie się w weekend (piątek - niedziela). Jeśli okaże się on przegrany, otrzymasz zwrot stawki. 

To jeszcze nie wszystko: wśród wszystkich uczestników, którzy poprawnie wytypowali zakład wylosujemy w poniedziałek zwycięzcę dnia. Otrzyma on nagrodę w wysokości 13-krotności wygranej. Nawet czarne koty nie są w stanie powstrzymać dobrej passy… 

Dzięki temu piątek, trzynastego stanie się szczęśliwy:
Postaw w piątek, trzynastego zakład na wydarzenie odbywające się w weekend.
Pamiętaj o tym, że stawka powinna wynosić dokładnie 13 EUR.
Jeśli zakład okaże się przegrany, zwrócimy stawkę w formie bonu na konto gracza*.

• 0

#67 Kipa666   

Kipa666

• 175 postów
  • 3 tematów

Napisano 12 styczeń 2017 - 14:06

To jest oferta dla wszystkich czy tylko odbiorców email?

• 0

Łowca nagród rzeczowych, finansowych oraz pamiątkowych.

#68 QtasPosampas   

QtasPosampas

• 572 postów
  • 4 tematów

Napisano 12 styczeń 2017 - 14:46

https://www.bet-at-h.../freitag13/4598

- "Oferta jest skierowana wyłącznie do Ciebie i obowiązuje w zakładach sportowych."

Pytaj na Live Chat jeśli nie masz jej na koncie.

• 0

#69 kaziu_boss   

kaziu_boss

• 5217 postów
  • 60 tematów

Napisano 13 styczeń 2017 - 08:06

Może być AKO ?
  • 0

#70 QtasPosampas   

QtasPosampas

• 572 postów
  • 4 tematów

Napisano 13 styczeń 2017 - 09:19

Promocja ważna jest na zakłady pojedyncze oraz kombinacyjne zawarte za stawkę 55 PLN na wydarzenia które odbędą się pomiędzy piątkiem a niedzielą.

• 0

#71 Mateusz89   

Mateusz89

• 42 postów
  • 2 tematów

Napisano 13 styczeń 2017 - 11:23

Tylko dla odbiorcow maila. Tak mi na LC napisali

• 0

Similar Topics Collapse

Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum!
Przeglądasz forum jako gość. Zachęcamy do
---> Rejestracji <---
Posiadając konto na forum uzyskasz dostęp do Shoutboxa oraz ukrytej przed gośćmi zawartości.
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Czytaj więcej o cookies. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.