Skocz do zawartości

[Zamknięty] Euroliga 2013/14


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Koszykowka , Euroliga Top16

Mecz: Kuban - CSKA

Typ: Ponizej 139.5 pkt

Kurs: 2.55

Bukmacher: Unibet

Data: 03.01.2014 godz: 14:00

 

 

Nietypowo bo o godzinie 14:00 odbedzie sie pierwczy piatkowy mecz Euroligi TOP 16 koszykarzy. Bedzie to spotkanie derbowe z udzialem dwoch rosyjskich druzyn. Jesli chodzi o faworyta tej potyczki to bukmacherzy nieco wieksze szanse daja ekipie gosci. Na pewno bedzie to dosyc wyrownany pojedynek. Atutem Kubania bedzie wlasny parkiet i kibice. Goscie natomiast swoja szanse beda upatrywac w doswiadczeni zdobytym w Eurolidze. Obie druzyny specjalizuja sie w grze defensywnej. Ale dosyc suchych slow - przesledzmy statystyki obydwu druzyn :

 

Ostatnie 7 spotkan pomiedzy tymi druzynami :

 

29.09.13 GOM CSKA Moscow Lokomotiv Kuban 76 : 65 139 pkt

07.06.13 PUC Lokomotiv Kuban CSKA Moscow 54 : 59 113 pkt

06.06.13 PUC Lokomotiv Kuban CSKA Moscow 69 : 58 127 pkt

04.06.13 PUC CSKA Moscow Lokomotiv Kuban 64 : 54 118 pkt

03.06.13 PUC CSKA Moscow Lokomotiv Kuban 72 : 65 137 pkt

10.03.13 PUC CSKA Moscow Lokomotiv Kuban 83 : 56 139 pkt

09.12.12 PUC Lokomotiv Kuban CSKA Moscow 61 : 72 133 pkt

 

Ostatnie 3 spotkanie rozegrane w Kubaniu to sumy punktow odpowiednio 133pkt, 127 pkt i 113pkt. Jest tendecja spadkowa w tych spotkaniach, ale jak widac niewiele punktow jest zdobywanych w tych spotkaniach. Gra opiera sie glownie na defensywie. Teraz powinno byc podobnie. Trzeba pamietac, ze Kuban jest oddalony od Moskwy o ponad 1000km. Zawodnicy ze Stolicy moga byc zmeczeni podroza i moze byc widoczny brak aklimatyzacji. Patrzac na statystyki ostatnich spotkan miedzy tymi druzynami, w tym spotkaniu under 139.5 jest bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zalgiris Kaunas - Bayern godz. 18:45

typ:1

kurs: 1,91

Buk: WH

 

Dziś litewski Żalgiis podejmuję niemiecki Bayern. Bukmacherzy raczej nie faworyzują żadnej z drużyn. Ja myślę,że wygrają gospodarze. Litwini wygrali ostatnich pięć pojedynków na własnym parkiecie.

Cztery z tych meczów to pojedynki w Eurolidze, przegrywali tu kolejno Efes,Milan, Brose Baskets oraz Strasbourg. Jak widać drużyna z Kaunas nie miała problemów z inną niemiecką drużyną,z którą wygrała różnicą 10 punktów.

Bayern na wyjazdach w Eurolidze grał słabo przegrał cztery ostatnie mecze ,zwyciężył tylko z Zieloną Górą. Myślę,że nic nie zmieni się i dziś Bayern dozna kolejnej porażki wyjazdowej.

Oba zespoły spotkały się na Litwie w zeszłym roku,mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Zalgirisu 74-58. Dziś może nie będzie tak wysokiej wygranej gospodarzy,jednak ze zwycięstwem nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godz. 18:45

Spotkanie: Zalgiris Kaunas - Bayern

Typ: Bayern Monachium (bez dogrywki)

Kurs: 2.25

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Dzisiaj o godz. 18:45 w Eurolidze ciekawe spotkanie: Zalgiris Kaunas - Bayern Monachium. Jak dla mnie faworytem są Niemcy, mimo że to Litwini wyszli pewniejsi z poprzedniej fazy Euroligi. Zalgiris Kaunas znalazł się w grupie B z takimi ekipami jak: Strasbourg, Brose Baskets, Anadolu Efes, Armani Milano, czy też bardzo mocny Real Madryt. Na 10 meczy udało się wygrać połowę, Zalgiris Kaunas zdecydowanie mocniejszy przed własną widownią 4 zwycięstwa, i 1 porażka, przegrali tylko wysoko 63:83 z Realem Madryt, pewnie wygrali z kolei z Strasbourgiem 88:64 czy też 91:81 z Brose Baskets, spotkania z kolei z Armani Milano, oraz Anadolu Efes zostały wygrane minimalnie, zaledwie 2 punktami różnicy. Ostatnie mecze wygrane w Eurolidze szczęśliwie, nawet jedyne zwycięstwo na wyjeździe z Brose Baskets 4 punktami różnicy nie można uznać za pewną wygraną. W ostatnim meczu Zalgris przegrał bardzo wysoko w lidze z Lietuvos Rytas aż 90:58, co ciekawe jest to 2 porażka z rzędu tej ekipy w lidze wcześniej przegrali 101:83 z Prienai. Co do gości wydaje się, że są w formie, wygrali 4 ostatnie spotkania, 87:70 w lidze z Ulm, 76:69 oraz 93:7 z Vechta również w lidze, i bardzo pewnie w Eurolidze z Galatasaray 88:68. Bayern z swojej grupy wyszedł z ostatniego premiowanego miejsca w grupie, ale trzeba powiedzieć, że dużo mocniejsza grupa od Litwinów. Rywalem zespołu z Bawarii bowiem były takie ekipy jak: Olympiakos, Galatasaray, Unicaja, Siena, czy też polska ekipa Stelmet Zielona Góra. Bayern w 10 meczach odniósł 4 zwycięstwa, oraz 6 porażek, zdecydowanie lepiej u siebie 3 zwycięstwa, oraz 2 porażki, na wyjeździe dużo gorzej, ale nie były to jakieś przepaście punktowe, 88:83 w Pireusie, 84:74 w Stambule, 71:62 ze Sieną, czy też 77:72 ze Sieną, spotkanie z Olymiakosem, oraz Unicają przegrane przez słabą IV kwartę, udało się tylko wygrać w Polsce z Zieloną Górą 94:73. Mimo, że wszystko wskazuje na Litwinów, ja stawiam na gości, Bayern ma bardzo mocny skład, są tacy zawodnicy jak: Thompson, Troutman, Hamann, czy też Taylor. Jak dla mnie goście wychodząc z takiej grupy udowodnili, że są silni i to oni są dziś faworytem tego spotkania, spodziewam się wyrównanego spotkania, Bayern ma lepszą ławkę więc plus po ich stronie, należy tylko obawiać się publiczności, ale myślę że goście wytrzymają spotkanie psychicznie. Mój typ to wygrana Bayernu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: koszykówka, Euroliga

03.01.2014 20-30

Spotkanie: Olympiakos - Fenerbahce

Typ: Olympiakos - 8,5

Kurs: 2,98

buk: Bet365

 

Analiza:

Dzis rozgrywane są spotkania które kończa pierwsza kolejke TOP16 Euroligi. W meczu juz zakonczonym CSKA wygrała na wyjeździe z Kubaniem, o 18-45 Zalgiris Kowno podejmie Bayern, a na zakończenie najciekawsze spotkanie dzisiaj, czyli obrońca tytułu Olympikos podejmie tureckie Fenerbahce. O gospodarzach rozpisywałem się niejednokrotnie i to w samych superlatywach. I nie dziwi to bo to zespół, który w ostatnich dwoch latach wygrywał te najważniejsze europejskie rozgrywki. I kiedy na nich stawiałem, Ci mnie nie zawodzili. Dzis podejmą rewelację tego sezonu w Eurolidze. Turcy bowiem wygrali dość niespodziewanie grupę B z bardzo dobrym bilansem 8-2. A przecież w grupie nie mieli byle kogo, bo wyprzedzili czołowe ekipy na Starym Kontynencie, jakimi sa niewątpliwie zespoły Barcelony i CSKA. Fenerbahce nawet wygrali oba mecze z Rosjanami, a porażki ponieśli w Katalonii i niespodziewanie u siebie z Partizanem. Gorzej koszykarzom Fenerbahce idzie w krajowej lidze. Tam zajmuja dopiero piąte miejsce z bilansem 9-4. Na pewno atutem Fenerbahce jest gra we własnej hali, gdzie maja świetny bilans 5-1 (przegrali tu tylko z Pinarem, ale potrafili rozgromic Efes, ktorzy w całym sezonie przegrali tylko dwa spotkania). Gorzej idzie im na wyjazdach, bo maja bilans 4-3, co na pretendenta do tytułu jest wynikiem bardzo średnim (zaliczyli nawet wpadkę ze słabiutkim Tofas). Jak zaprezentuja sie w Pireusie?? Każdy dobrze wie że dla Olympiakosu własne trybuny to spory atut. Ta hala nie jest zdobyta od czasu finału z zeszłego sezonu w lidze, gdzie wygrał tu Panathinaikos. Od tego czasu gdy Olympiakos był gospodarzem notują serię trzynastu wygranych przed własną publicznościa. Nie musze tez chyba nikomu przypominac o stosunkach jakie panują między grekami a turkami. Kazde spotkanie zespołów z tych krajów to dla ekipy przyjezdnych spore wyzwanie emocjonalne. Tak zapewne bedzie i tym razem gdzie kibice z Pireusu nie pozwolą na chwilę odpręzenia dla koszykarzy gości.Jak wygląda H2H?? Na siedem konfrontacji 5-2 dla Olympiakosu. Moim zdaniem vicemistrz Grecji i zwycięzca Euroligi z zeszłego sezonu dzis potwierdzi po raz kolejny swój ogromny potencjał. Stawiam na gospodarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

9.01.14 / 19:00

Koszykówka, Euroliga

Fenerbahce - Barcelona

Typ: Barcelona AH +7,5 pkt

Kurs: 1,52

Buk: Unibet

 

Dzisiejsza oferta nie jest dla mnie zbyt ciekawa, no ale z braku laku coś postanowiłem jednak wybrać. Druga kolejka fazy TOP16 koszykarskiej Euroligi i bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek tureckiego Fenerbahce z hiszpańską Barceloną. Hiszpanie efektownie zainaugurowali występy w tej fazie rozgrywek pokonując w I kolejce inny turecki zespół, Anadolu Efes 84:65, Fenerbahce z kolei przegrało 82:95 z Olympiakosem, zatem dzisiaj będzie podwójnie zmotywowane do osiągnięcia korzystnego wyniku, ponieważ druga porażka z rzędu byłaby już dosyć niepokojącym sygnałem jeśli chodzi o kwestie dotyczące wywalczenia dalszego awansu. Ciekawostką, o której warto wspomnieć przy okazji dzisiejszego meczu jest fakt, że oba zespoły grały ze sobą w fazie grupowej, dokładniej w grupie A, którą to Turcy wygrali, FCB uplasowało się zaś na 3 pozycji. W bezpośrednich pojedynkach padł remis, w stolicy Katalonii Barca wygrała 94:81, natomiast w Stambule górą było Fenerbahce (75:70). Dzisiaj faworytem bukmacherów są oczywiście Turcy, jednak ja nie skreślałbym hiszpańskiego zespołu. W obecnym sezonie nie zalicza się on może do ścisłych faworytów Euroligi, kłopoty zaczyna mieć nawet w rodzimej ACB gdzie zajmuje aktualnie 4 miejsce, no ale mimo wszystko nadal jest to ekipa, która imponuje bardzo dobrą grą w defensywie jak i przede wszystkim ogromnym doświadczeniem. Fenerbahce to zespół absolutnie w zasięgu Hiszpanów, zwłaszcza, że Turcy również i w lidze nie brylują (również 4 miejsce). W składzie obu ekip jest sporo znaczących nazwisk, jak choćby Kleiza po stronie Turków czy Navarro u Hiszpanów. Pogromu w którymkolwiek kierunku raczej bym się tutaj nie spodziewał. Barca mimo słabszego niż w ubiegłych latach potencjału i ogólnie słabszego sezonu (przynajmniej w tej pierwszej części) nadal pozostaje zespołem niezwykle ogranym, doświadczonym na europejskich parkietach. Większa presja w dzisiejszym meczu będzie ciążyć raczej na Turkach, którzy mają świadomość, że kolejna porażka może mocno skomplikować ich sytuacje w grupie, zwłaszcza, że kandydatów do obsadzenia czterech premiowanych nie brakuje. O presję po stronie FCB bym się raczej nie martwił, oni dziś mogą wygrać, ale nie muszą. Ostatni wypad do Stambułu zakończył się wprawdzie ich porażką 70:75, jednak tamten mecz od początku im się nie układał, trzy przegrane kwarty, dopiero w ostatniej zmniejszyli straty gdy wynik i tak był już rozstrzygnięty. Myślę, że dziś wyciągną wnioski z tamtej porażki i od samego początku zagrają rozważnie, nie dając rozrzucać się gospodarzom, a im dalej w mecz tym Hiszpanie powinni mieć większą szansę przechylić losy spotkania na swoją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.01.14 / 20:45

Koszykówka, Euroliga

Real Madryt vs Galatasaray

Typ: Real wygra +21 pkt

Kurs: 2,10

Buk: Unibet

 

Spotkanie top16 koszykarskiej Euroligi, w którym zmierzą się głowny faworyt do zwycięstwa w całej Eurolidze i drużyna licząca na załapanie do czworki grupy F i wejście do TOP8. W ubiegłej kolejce Real pokonał "średni" Partizan 14 punktami grając większość meczu mocno okrojonym składem. Dziś w meczu u siebie liczę, że trener Realu da pograć czołowej piątce więcej, a co za tym idzie Królewscy szybko odskoczą od Galaretek i będą powiększać przewagę. Zwykły handicap jest na liniach 17/18 pkt, więc bukmacherzy przewidują pogrom. Ja jestem pewny, że jeśli Real od początku zacznie dobrze i gra będzie im się układała tak, jak w większości meczów to są w stanie wygrać dużo więcej niż 20 punktami. Skoro Real we własnej hali jest zdolny pokonać Barcelonę 14 punktami, to drużyna z Turcji dzisiaj powinna otrzymać sporo wiekszy łomot. Można twierdzić, że jeśli Real szybko odskoczy to nie będzie grał już na takich samych obrotach, jednak w wielu meczach widać było, że lubią dobijać przeciwników, nie odpuszczając im nawet minuty, mając już duża przewagę. Jak dla mnie Real w tym roku wygra Eurolige i na dzień dzisiejszy nie widzę drużyny, która byłaby w stanie im zagrozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.01.14 / 20:30

Koszykówka, Euroliga kobiet

Schio - Bourges

Typ: Bourges AH -7,5 pkt

Kurs: 3,20

Buk: Unibet

 

6 kolejka kobiecej Euroligi. W grupie A mamy dość specyficzną sytuację, pierwsze i ostatnie miejsce są już właściwie "zaklepane" - Ekaterinburg komplet zwycięstw, po drugiej stronie Gyor z kompletem porażek. Pozostałe zespoły mają podobne bilanse, prezentują podobny poziom i walka o poszczególne miejsca będzie się toczyć do ostatniej kolejki. Bourges fatalnie zainaugurował zmagania Euroligi, po trzech meczach Francuzki miały na koncie komplet porażek, jednak ostatnio forma wyraźnie zwyżkuje - dwa kolejne zwycięstwa z Gyor i przede wszystkim wyjazdowe z Koszycami pokazały, że francuski zespół nie zadowoli się samym awansem, ponieważ stać go nawet na walkę o 2 miejsce. U Schio sytuacja zupełnie odwrotna. Włoszki Euroligę zaczęły rewelacyjnie, 3 mecze i 3 zwycięstwa, później jednak przyszły dwie wysokie porażki z Koszycami i Ekaterinburgiem. Starcie Schio z Bourges będzie miało bardzo duże znaczenie dla pozycji obu zespołów w grupie. Pierwszą potyczkę we Francji wygrały Włoszki 61:55, teraz okazję na rewanż na terenie rywalek będą miały Francuzki. Bourges wyjazdowy mecz z Koszycami wygrało różnicą 16 punktów (77:61), Schio z Koszycami przegrało u siebie różnicą 10 punktów (57:67), pokazując tą statystykę nie zamierzam kierować się logiką "ten wygrał z tym, tamten z tamtym, to ten wygra z tamtym, a ten z tym" - chodzi mi bardziej o to, iż fakt gry na własnym parkiecie czy na wyjeździe nie ma tu żadnego znaczenia. O wyniku zdecyduje dyspozycja dnia, szczęście, czy kilka innych losowych czynników. W żeńskiej koszykówce wygrane dużą różnicą punktów są na porządku dziennym. Liczę, że Bourges przystąpi do tego spotkania podwójnie zmotywowane, podbudowane nie tylko ostatnimi dwoma wysokimi zwycięstwami, ale również chęcią rewanżu za porażkę jaką doznały z Włoszkami grając na własnym parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Europa, Euroleague mężczyźni

Spotkanie: Regal FC Barcelona - Unicaja Malaga

Typ: under 148,5

Kurs: 1,80

Data: 23.01.2014

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Pojedynek dwóch hiszpańskich ekip w koszykarskiej Eurolidze mężczyzn. Regal FC Barcelona jedna z najsilniejszych drużyn koszykarskich w Europie podejmie w hali Palau Blaugrana Unicaja Malaga. Faworytem spotkania jest drużyna gospodarzy, która w TOP 16 wygrała jak na razie wszystkie spotkania. Unicaja równie dobrze się się prezentuje doznając tylko jednej porażki z rywalem z podwórka Laboral Kutxa. Patrząc na bezpośrednie pojedynki obu ekip można zauważyć, że nie ma w nich dużo koszy jak na tak dobre drużyny. Barcelona ma wielką siłę rażenia w ataku w postaci Juana Carlosa Navarro, który jest motorem napędowy drużyny. Zatrzymanie choć na chwilę tego zawodnika w rozgrywaniu od razu powoduje nieco gorszą grę Barcelony. Obie drużyny całkiem dobrze grają w obronie. Znają się bardzo dobrze od strony taktycznej więc bardzo możliwe, że nie będzie wysokiego wyniku.

:arrow: Mój typ to under 148,5 :ok: .

 

Bilans ostatnich bezpośrednich meczów:

08.12.13 Barcelona - Unicaja 67 : 74

19.05.13 Barcelona - Unicaja 57 : 50

23.12.12 Unicaja - Barcelona 71 : 69

22.04.12 Unicaja - Barcelona 57 : 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.01.2014 / 18:00

Euroleague Women 2013/2014

Gyor Foton (-5.5) - Good Angels Kosice

Typ: 1

Kurs: 4,33

Buk: WilliamHill

 

Analiza:Zespół Good Angels Kosice przeżywa poważne kłopoty, dwie podstawowe zawodniczki, Yelena Leuchanka i Katerina Pindrochova opuściły drużyne. Najprawdopodobniej z powodu kontuzji nie zagrają również najlepiej punktujące zawodniczki, Plenette Pierson i Tijana Krivacevic. Lucio Kupcikova z powodu ciąży również nie będzie mogła pomóc drużynie i to przez dłuższy czas. Po ostatnim meczu Kosic ze słabym Ruzomberok, wygranym dopiero po dogrywce, widać że te problemy w druzynie im nie służą. Dzisiaj gospodynie będą miał szanse odnieść pierwsze zwycięstwo w tej edycji Euroligi, ostatni mecz między tymi drużynami skończył się wygrana Kosic 75-64 ale było to w listopadzie, teraz Gyor gra u siebie na dodatek z bardzo osłabioną drużyną przyjezdnych.

CzerwonaTruskawka jest offline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern(+4,5) - CSKA Moscow godz. 20:00

typ:2

kurs: 1,62

Buk: Unibet

 

Piata kolejka Euroligi Grupy B,Bayern podejmuję CSKA , Rosjanie są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Goście ostatnio pewnie pokonali u siebie Real Madryt 85-71. Wczesniej jednak niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Partizanem jednym punktem,tym razem już nie mogą pozwolić sobie na porażkę,jeżeli myślą o grze w dalszej fazie rozgrywek. W ostatniej kolejce ligowej CSKA przegrało z silnym Khimiki 90-87.

Jednak porażki w Eurolidze zdarzają się rzadko i pozwoliłem sobie zagrać lekki handicap w tym meczu +4,5 . Myślę,że ta granica jest do ugrania przez Rosjan. Zespół z Moskwy jest w wysokiej formie a dzisiejsze zwycięstwo praktycznie pozwoli myśleć im o awansie do play-off.

Bayern przegrał dwa ostatnie spotkanie w Eurolidze z Galatasaray u siebie 66-72 oraz na wyjeździe z Realem 111-87 . W meczu ligowym też się ostatnio męczyli wygrywając po dogrywce. Podejrzewam,że zespół z Monachium dostał lekkiej zadyszki i może odpaść na tym etapie rozgrywek.

Dwa lata temu gdy Niemcy podejmowali CSKA przegrali wysoko 66-87 ,dziś również licze na zwycięstwo gości,jednak w trochę mniejszym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga Kobiet, 05.02.2014 godz.14:00

Spotkanie: Nadezhda Orenburg - Fenerbahce SK

Typ: Fenerbahce SK

Kurs: 2,40

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie na szczycie grupy B sezonu 2013/2014 Euroligi kobiet pomiędzy Nadezhda Orenburg a Fenerbahce SK z Agnieszką Bibrzycką w składzie. Drużyna przyjezdna jest niepokonana w tej edycji turnieju. Po ośmiu spotkaniach zawodniczki ze Stambulu zdobyły komplet punktów i mają jedno spotkanie mniej od vice lidera. Gospodynie które rozpoczęły rozgrywki od 4 porażek z rzędu (w tym jedna porażka u siebie z najsłabszą drużyną w tabeli Lattes Montpellier 57-59) teraz odrabiaja straty i wygrały 5 spotkań z rzędu z czego trzy we własnej hali (Imos Brno,Rivas Ecopolis,Euroleasing Sopron) jedno ze wspomnianym Lattes Montpellier tym razem na wyjeździe i z Wisłą Can-Pack 60-52. Nie grają jakiegoś porywającego widowiska. Bardzo czesto przegrywają by później odrabiać strary i widać to w tabeli. Zawodniczki Fenerbahce SK niesione zwycięstwami nie powinny mieć większych problemów z pokonaniem dzisiejszych przeciwniczek. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem zawodniczek z Turcji 71:69. Prawie rok temu Fenerbahce wygrało z Nadezhda Orenburg w ich hali bardzo wysoko bo aż 67-93. Czy historia sie powtórzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość delpiero88

Dyscyplina: Koszykówka- Euroliga mężczyzn

Spotkanie: Barcelona-Fenerbahce

Typ: Fenerbahce

Kurs: 3,55

Godz: 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Na dzisiaj przygotowałem spotkanie 9 kolejki Euroligi mężczyzn w koszykówce, w którym to zespół Barcelony zmierzy się na własnym parkiecie z ekipą Fenerbahce. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ekipa Barcelony, przynajmniej jeśli chodzi bukmacherów. Ja jednak pójdę w stronę ekipy z Turcji. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że ekipa ta ma ciągle nóż na gardle. Przed sezonem wydano sporo kasy na nowych zawodników i to miało się przełożyć przede wszystkim na dobry występ w Eurolidze. O ile do Top 16 z awansem problemów nie było, to już w tej fazie ekipa Fenerbahce zawodzi. A raczej może napiszę, ze zawodziła, bo widać zwyżkę formy tej drużyny. Bo w pierwszych 3 spotkaniach Top 16 ekipa ta przegrał wszystkie swoje mecze. Jednak potem nastąpiło przebudzenie i 4 zwycięstwa w 5 spotkaniach, co ciągle daje nadzieję na awans do najlepszej ósemki. By tak się stało muszą przede wszystkim powalczyć dzisiaj z Barceloną. Ekipa ta wydaje mi się, że nie jest już tak silna jak w poprzednich sezonach. Świadczyć mogą o tym wpadki w lidze m.in. z Xacobeo Blusens czy Unicają Malagą na swoim parkiecie. Ekipa z Turcji obecnie plasuje się na 5 miejscu- nie gwarantującym udział w kolejenej fazie tych rozgrywek. Jednak ma tyle samo zwycięstw co 3 i 4 ekipy Olympiakosu i Unicaji tak więc, walko o Top 8 będzie na pewno bardzo emocjonująca. Co lepsze, ekipa Barcelony wygrała wszystkie 8 spotkań tej fazy rozgrywek, i jest już praktycznie pewna zajęcia najwyższego miejsca w tabeli przed kolejną fazą. Tak więc bardziej chcieć się będzie ekipie gości i stawiam, że dzisiaj naszpikowana gwiazdami druzyna Fenerbahce wygra to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partizan - Bayern godz. 20:45

typ: poniżej 145,5

kurs: 2,28

Buk: Bet365

 

W dziewiątej kolejce Euroligi ostatni w tabeli Partizan podejmuję Bayern Monachium. Gospodarze bez szans na miejsce w pierwszej czwórce, zmykają tabelę z jednym zwycięstwem nad CSKA Moskwa 73-72 . Bayern zajmuję ostatnie miejsce premiowane awansem z dorobkiem czterech zwycięstw i czterech porażek. Dwa ostatnie spotkania Monachijczycy wygrali z Kaunas 79-73 oraz z Kubaniem 82-79 na własnym parkiecie. Na wyjazdach Bayern wygrał jedno spotkanie z pośród trzech meczy pokonując Kaunas 84-66 .

Bukmacherzy wystawili niską linię na to spotkanie ok. 149 punktów ,liczę że padnie trochę mniej punktów w tym spotkaniu. Partizan w Eurolidze nie rzuca zbyt dużo w ostatnim meczu z Realem zaledwie 57 punktów ,kolejkę wcześniej przeciwko Galacie na własnym parkiecie - 70.

W pierwszym meczu Bayern pokonał u siebie Partizan 71-65 ,jak widać 136 punktów spokojnie mieści się poniżej niżej dzisiejszej linii. Tak więc podejrzewam,że dzisiaj nie będzie jakiejś wysokiej skuteczności i Bayern wygra rzucając ok. 70 punktów. Dla Bawarczyków ten mecz jest bardzo ważny i może zadecydować o awansie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka- Euroliga mężczyzn

Spotkanie: Olympiakos - Armani Milano

Typ: 2 (ahc 0:6)

Kurs: 2,09

Data: 06.03.2014 - 20:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Euroliga. Przed tygodniem rozpoczęła się runda rewanżowa II fazy grupowej. Dzisiaj jednym z ciekawszych spotkań będzie mecz Olympiakos Pireus kontra Armani Milano. Faworytem są gospodarze i nie ma co się dziwić, w Grecji wszystkim ekipom się ciężko gra i wywieźć stamtąd zwycięstwo jest ogromnie trudno, ale powalczyć jak najbardziej można i na pewno z Olympiakosem, który zarówno w wielkiej formie nie jest jak i ma problemy kadrowe. Acie Law wciąż kontuzjowany, dołączył do niego Vassilis Spanoulis największa gwiazda ekipy, jedyny plus to dziś zadebiutuje chyba Giorgi Shermadini ale czy to od razu będzie wzmocnienie? Nie sądzę. Armani sezon zaczęło słabo, ale teraz ekipa zaczyna na prawdę pokazywać klasę. Wciąż są problemy z meczami wyjazdowymi, ale pod względem składu włoska ekipa ma jeden z najlepszych w stawce ekip co zostały. Ostatnio pokonali u siebie Panathinaikos, wcześniej Unicaje, co prawda na wyjeździe porażka z Barceloną 10 pkt czy Efesem 1 pkt, ale może dzisiaj będzie przełamanie bo forma jest, 5 wygranych meczy pod rząd. Na początku miałem grać czystą 2 jednak spodziewam się zaciętego spotkania od początku do końca i wydaje mi się, że tutaj jedna z ekip nie wygra większą przewagą niż 6 punktami. Po prostu czuje mecz na styku i stąd też idę w mniejszy handicap na Armani Milano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka- Euroliga mężczyzn

Spotkanie: Barcelona - Olympiakos

Typ: suma pkt over 162,5

Kurs: 3,50

Data: 14.03.2014 - 21:00

Bukmacher: William Hill

 

Analiza: Kolejne mecze Euroligi mężczyzn, w którym zmierzą się dwie bardzo dobre ekipy Barcelona na własnym parkiecie podejmuje bardzo silny Olympiakos. Na początku kilka słów na temat gości tego spotkania, który fazę główną Euroligi przeszedł bezbłędnie- bez żadnej porażki na koncie. Schody zaczęły się w TOP 16, ale nie ma co się dziwić, bo w tej fazie rozgrywek każdy zespół może wygrać z każdym i każdy mecz jest bardzo ważny, w którym każdy walczy o zwycięstwo. Według mnie Olympiakos na wyjazdach zdobywa zdecydowanie więcej pkt niż u siebie (w rozgrywkach Euroligi). Jednak ostatnie mecze w Eurolidze, dla zespołu z Grecji jest nie najlepszy, 3 kolejne porażki z rzędu sprawiły, że Olympiakos zajmuje obecnie 6 pozycję w tabeli co sprawi, że w obecnej chwili nie zakwalifikowałby się do Play-Offów. Jednak kiedy ten zespół może się przełamać, jak nie w meczu z takim gigantem jak Barcelona. Motywacja zespołu z Grecji będzie bardzo duża, ponieważ grając z takim zespołem nie trzeba się specjalnie motywować. Według mnie Olympiakos, w celu zwycięstwa w tym meczu będzie musiał zagrać otwarty basket i nakręcać tempo- nie wspominając o rzutach z dystansu, które będą niezbędne. Ale czy to wystarczy na zespół z Hiszpanii? Różnie może być. Jeżeli Olympiakos zagra tak jak w Głównej fazie tych rozgrywek- czyli szybko i skutecznie z dystansu mogą pokonać faworytów z Barcelona.

Teraz kilka słów o gospodarzach tego meczu- Barcelona marka i klasa sama w sobie, jednak potrafi przegrać i zagrać fatalnie oraz wygrać zdecydowanie. Obecnie ich forma jest bardzo wysoka i zdobywają dużą ilość punktów. Ostatni mecz ligowy, w którym zdobyli 111 pkt oraz mecz u siebie z Fenerbahce zdobywając 93 pkt. Ja osobiście uważam, że Barcelona od początku będzie mocno punktować. Zajmują pierwsze miejsce w kompletem zwycięstw, zdecydowanie będą chcieli podtrzymać ten bilans i wygrać zdecydowanie. O Barcelonie nie ma co tutaj dużo pisać w Eurolidze grają swoje i uważam, że obecnie weszli na właściwe tory i złapali formę, dlatego o dużo ilość pkt zespołu z Hiszpanii jestem spokojny. Myślę, że ten mecz będzie rozgrywał się szybko i obie ekipy będą nakręcać tempo, co powinno skutkować dużo ilością pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga,

Spotkanie: Barcelona - Olympiakos

Typ: Barcelona -4 HT (handicap azjatycki)

Kurs: 1.80

Godzina: 21:00

Bukmacher: Betfair

Analiza:

 

Rzadko gram coś na połowę ale tutaj widzę ogromne szanse powodzenia typu. Barcelona jeszcze w Top16 nie przegrała. Dotychczasowe swoje występy w Barcelonie to 93:73 z Fenerbahce(8punktami prowadzili do połowy)z Anadolu Efes 84:65 i 23 punktowe prowadzenie do połowy. Z Unicają i Milano było gorzej i linia nie pokryta ale te teamy są silniejsze od Greków i awansowały już do Top8 tych rozgrywek.

Milano to rewelacja w tym roku ograli przecież 81:51 własnie dzisiejszych gości z Olympiakosu. Grecy ostatnie 3 spotkania w Eurolidze i byli w dość komfortowej sytuacji, wystarczyło wygrać jedno z trzech pozostałych meczy aby znaleźć się w dalszej fazie. Natomiast porażki z Panathinaikosem, Fenerbahce Stambuł na wyjazdach i u siebie w hali z Milano sprawiły, że jest jak jest i Grecy te rozgrywki mają z głowy.

Nikt przecież nie kwestionuję, że Barcelona u siebie odpuści i nie da frajdy swoim kibicom. To klub i zespół który jest wg. mnie oczywiście na wyższym poziomie organizacyjnym. Pierwsza s5 i ławka dużo silniejsza i myślę, że taka niska linia przeciwko Grekom którzy już nie mają szans na awans jest dobrym posunięciem. Na potwierdzenie moich wyżej wymienionych słów przedstawię ostatnie spotkania h2h między obiema drużynami. 72:81,77:90 wygrane w Grecji Katalończyków i u siebie w tamtym roku 76:68.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga,

Spotkanie: Panathinaikos - Fenerbahce

Typ: Panathinaikos -5,5 (Hand. Azjat.)

Kurs: 2,45

Data: 20.03.2014 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Spotkanie w Europejskiej Lidze Mistrzów koszykówki pomiędzy Panathinaikosem, a Fenerbahce. Na początek porównajmy poczynania obydwu zespołów w tej rundzie Ligi Mistrzów: Panathinaikos 5 zwycięst 5 porażek, u siebie 3 zwycięstwa i 2 porażki bilans punktowy u siebie: 334:314 przy dwóch porażkach robi wrażenie. Teraz spójrzmy na Turków: 5 zwycięstw 5 porażek, na wyjeżdzie na 5 meczy wygrali tylko jeden, ze swoimi kolegami z ligi Anadolu Efes( jeden ze słabszych zespołow tej grupy ligi mistrzów) bilans punktowy na wyjeździe Fenerbahce: 386:430, czyli jak widać beznadziejny. Gospodarze na na 24 ostatnich spotkań wygrali 20, ostatnia porażka z przeciętnym Laboral Kutxa. Ta wpadka to chyba jedyny powód tak wysokiego kursu na Gospodarzy dzisiejszego spotkania, ale uważam ze Panathinaikos to zbyt dobry zespól żeby oceniac go na tle jednego spotkania. Obydwa zespoły mają tyle samo pktów i walczą o awans do kolejnej fazy Europejskiej Ligi Mistrzów. Dzisiaj gram zwycięstwo Greków minimum 6 punktami, ze względu na bardzo niską formę jaką prezentuje Fenerbahce na wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga,

Spotkanie: Unicaja - Barcelona

Typ: Barcelona -7,5 (Hand. Azjat.)

Kurs: 2,60

Data: 21.03.2014 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Mecz Koszykówki w Europejskiej Lidze Mistrzów pomiędzy pierwszą w tabeli z kompletem 10 zwycięstw Barceloną, a czwartą Unicają. Te zespoły mierzyły się niedawno w hiszpańskiej lidze i góra była Barcelona pokonując Unicaje na wyjeździe 69:74. Dzisiejszy wynik wydaje mi się jednostronny, Barcelona jest na fali, ostatnio wygrywa niemalże wszystko, pokonując kolejne zespoły ogromną ilością punktów. Ostatnio na wyjeździe pokonali Valladoid 66:111. Barcelona na pewno ruszy od samego początku tak jak w każdym spotkaniu. Myśle ze Unicaja nawet jeśli będzie bardzo chciała nie będzie w stanie dorownac Rewelacyjnie spisującej się Barcelony. Mój typ to Zwyciestwo Barcelony co najmniej 8 punktami. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague - Top 16

Spotkanie: Armani Milano - Barcelona

Typ: 1

Kurs: 2.45

Godz: 20:00

Bukmacher: Unibet

 

 

Analiza:

 

 

Niepokonana do tej pory w tabeli Barcelona zagra wyjazdowo z drugą drużyną w tejże tabeli - Armani Milano. Włosi ponieśli trzy porażki, są w znakomitej dyspozycji głównie na własnym parkiecie. U siebie nie przegrali do tej pory meczu we włoskiej Lega A, w której wiodą prym, drugie Cantu traci do nich aż sześć punktów. Od października zeszłego roku na 25 rozegranych u siebie spotkań przegrali zaledwie dwa razy, w Pucharze Włoch z Sassari 80:82 i w Eurolidze z Realem Madryt 71:78. Barcelona trzecia w hiszpańskiej ACB, za Valencią i oczywiście Realem Madryt. Na 25 spotkań wyjazdowych rozegranych od października ubiegłego roku ekipa z Barcelony przegrała osiem, co jest wynikiem dobrym, nie jednak imponującym. 14 lutego 2014 roku Barcelona była górą - wygrała 80:70, zwycięstwo jednak wywalczyli dopiero w ostatniej kwarcie (po trzeciej przegrywali 49:57). Zaznaczam, że ekipa z Włoch gra na wyjazdach "tylko" dobrze. Ostatnie spotkanie tych drużyn w Milanie odbyło się 08.12.05 - wtedy gospodarze wygrali 70:58 (faworytami meczy byli Katalończycy). Wygrali z nimi również mecz wyjazdowy w roku 2006 75:77, gdzie ZDECYDOWANYM faworytem była Barcelona. Drużyny te grały więc przeciwko sobie 3-krotnie w ostatnich dziewięciu latach i dwukrotnie górą byli Włosi. Uważam, że dziś również będą górą, patrząc na ich wyniki przed własną publicznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague - Top 16

Spotkanie: Bayern - Maccabi Tel Aviv

Typ: 1

Kurs: 2.25

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:

 

 

Szósty w tabeli Bayern podejmuje trzecie Maccabi Tel Aviv. Drużyna gospodarzy doskonale zdaje sobie sprawę, że aby myśleć o awansie do Play Off Euroligi muszą bezapelacyjnie wygrać oba ostatnie spotkania. 13 lutego bieżącego roku ekipa z Izraela była górą przed własną publicznością, wygrywając 66:64. Mecz był niezwykle wyrównany, o zwycięstwie decydowały ostatnie sekundy spotkania. Bayern przed własną publicznością prezentuje dość równą, bardzo dobrą, grę, pokonując chociażby taką drużynę jak Real Madryt zaledwie przed trzema tygodniami 85:83. Piętnaście ostatnich spotkań na własnym parkiecie to tylko cztery porażki (z czego w Eurolidze w tym czasie pokonali u siebie Partizan 71:65, wyżej plasowany Lokomotiv Kubań 82:79, Zalgiris Kaunas 79:73 i wspominany wcześniej Real Madryt). Maccabi na wyjazdach w ostatnich piętnastu meczach przegrało pięć razy, z czego trzy mecze to ich ostatnie spotkania (z Lokomotivem Kubań 78:76, Partizanem 72:70 i w Pucharze Izraela z Maccabi Haifą 68:66). W spadku formy Izraelczyków Niemcy na pewno szukają swojej szansy na wygraną. W Top 16 Euroligi ekipa z Tel Avivu wygrała tylko dwa z sześciu wyjazdowych spotkań, Monachijczycy natomiast u siebie z sześciu meczy wygrali cztery. To ostatni gwizdek dla Niemców, jeśli chcą grać w Play Offach, dlatego uważam, że w tym spotkaniu dadzą z siebie 100% i wygrają. Nie ukrywam, że to ryzykowny zakład, jednak najlepszy pod względem kursu "pewniak' jaki na dziś znalazłem. Ja w każdym bądź razie (jak każdą swoją analizę) obstawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: koszykówka, euroliga

04.04.2014 20-00

Spotkanie: Anadolu Efes - Olympiakos

Typ: Olympiakos -7,5

Kurs: 1,91

buk: william hill

 

Analiza:

Dzisiejszym zwyciestwem koszykarze Olympiakosu maja szanse na przypieczętowanie awansu do fazy play-off tegorocznej edycji Euroligi. Jest to dość niespodziewana sytuacja, ze obrońcy tytułu tak długo musieli drżeć o wyjscie w wcale nietrudnej grupy. Olympiakos dobrze zaczął druga faze grupową, ale aż cztery kolejne porażki spowodowały ze po dziesięciu kolejkach mieli ledwie cztery zwyciestwa i aż sześć porażek, co stawiało ich awans pod ogromnym znakiem zapytania. Ale zwyciestwa w poprzedniej kojelce w Maladze ustawiło ich w sytuacji, ze brakuje im juz tylko jednego zwyciestwa do awansu. Łatwiej o to w meczu ze słabymi Turkami niż u siebie w meczu z odwiecznym rywalem, czyli Panathinaikosem. Zresztą mecz z Koniczynkami bedzie zapewne meczem o trzecie miejsce w grupie, bo Barcelona i Armani już dawno są poza zasięgiem ekip z Grecji. A zajecie trzeciego miejsca oznaczac w praktyce bedzie uniknięcie konfroncjacji w fazie play-off z Realem Madryt... Tak wiec dzisiejszy mecz ma bardzo duze znaczenie dla zespołu z Pireusu. Gospodarze dzisiejszego meczu druga faze grupową nie beda wspominac dobrze. Na dwanascie meczy udało im sie wygrac zaledwie dwa razy, raz u siebie pokonując jednym punktem z Armani Milano i raz na wyjeździe z Laboral Kutxa. Reszta meczy to porażki czesto bardzo wysokie jak chociazby ostatnia u siebie z Laboral aż 79-105. Rownież w pierszym meczu tych druzyn zespół z Turcji miał niewiele do powiedzenia ulegając aż 60-78. Ten mecz to pożegnalny przed własną publicznościa w tym sezonie w ramach Euroligi, jednak nie wierze w to, by udało im sie przeciwstawić Olympiakosowi, ktory musi wygrać to spotkanie by w ostatniej kolejce mieć wszystko w swoich rękach. Olympiakos to zespół duzo lepszy od gospodarzy, z ogromnymi aspiracjami i niezwykle utytułowany. Na tym etapie sezonu potrzebne sa kolejne zwyciestwa by utrzymac w takim zespole wysokie morale i mniemanie o swoich umiejetnosciach. Moim zdaniem goscie powinni sobie bez problemu poradzic z Turcji i odnieść pewne zwyciestwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Euroleague Women - Trzecia runda

Spotkanie: USK Prague K - Bourges K

Typ: 1

Kurs: 1.80

Godz: 17:00

Bukmacher: Unibet

 

 

 

Analiza:

 

 

USK Prague podejmuje dziewczyny z Francji - Bourges. Drużyna gospodarzy w czeskiej kobiecej lidze ZBL na pierwszej pozycji, z kompletem zwycięstw, niepokonana i całkowicie niezagrożona do samego końca rozgrywek. O ich niebywałej skuteczności może świadczyć także bilans punktowy - 2918 dobytych, zaledwie 1611 straconych (co daje nieprawdopodobny wynik +1307 punktów!). Z ostatnich 25 spotkań na własnym parkiecie tylko jedna porażka - z kobiecą drużyną Spartaka Moskwy (66:67). W pierwszej rundzie Euroligue również awansowały z pierwszej pozycji, na 12 meczy przegrywając zaledwie 2 spotkania. Ekipa gości we francuskiej lidze kobiecej LFB również zajmuje zaszczytną pierwszą pozycję, z jedną zaledwie porażką i bilansem punktowym 1816:1332. Z ostatnich 25 spotkań wyjazdowych przegrały 7 (z Nantes 64:56, Mondeville 59:52, Ekaterinburgiem 57:52, Kayseri 61:56, Schio 81:72, Good Angels Kosice 61:54 i ich ostatnie spotkanie z Landes 83:76). Z pierwszej rundy Euroligue awansowały z drugiego miejsca, odniosły jednak tylko 6 zwycięstw z 10 meczy (w tym jedno po dogrywce). Obie drużyny grały ze sobą 4-krotnie. W Pradze dwukrotnie górą były gospodynie spotkania - w 2009 roku 70:47 i w 2011 roku 73:69. We Francji w 2009 roku również wygrały Czeszki (53:60), w 2011 roku natomiast to Francuzki były górą (63:51). W obecnej dyspozycji Czeszek spodziewam się pewnego zwycięstwa, kurs bardzo zachęcający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, Euroliga

Spotkanie: Olympiacos ₋ Panathinaikos

Typ: under 134,5pkt.

Kurs: 2,68

Bukmacher: Bet365

Data i godzina: 10.4.2014 20.45

Analiza: Ostatnia kolejka drugiej fazy grupowej w Eurolidze. Wiadomo już, że obie ekipy zagrają w ćwierćfinale. Z tym że tak się złożyło, że i jedni i drudzy mają bilans 7-6 i walczą w tym spotkaniu o 3 miejsce w grupie E, czyli inaczej mówiąc o uniknięcie w playoffach Realu Madryt. Tak czy inaczej nie stawiam tutaj na wynik, bo według mnie jest sprawą otwartą, ale na ilość punktów. Nie wierzę, aby ten mecz był toczony w szybkim tempie i bez mocnej defensywy. Obie ekipy się nie lubią i to jest wiadome od dawna. w hali Peace and Friendship Stadium (Piraes) na pewno będzie gorąco. W tym sezonie obie drużyny grały już 4 razy (liga, puchar, Euroliga) i suma punktów w tych spotkaniach wynosiła 128, 126, 100 i 106. Widać więc, że granica 132,5 pkt. dość odległa, a przecież i ten ostatni mecz w Eurolidze też o czymś decyduje. Nie będzie na pewno żadnego odpuszczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague - Play Offy

Spotkanie: Armani Milano - Maccabi Tel Aviv

Typ: powyżej 157,5

Kurs: 1.97

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

 

Armani Milano podejmuje u siebie Maccabi Tel Aviv w drugiej rundzie Play Off tegorocznej Euroleague. Oba zespoły dużo punktują. W ostatnich dziesięciu spotkaniach u siebie Armani zdobyli łącznie 849 punktów (średnia więc to 85 punktów na mecz). W ostatnich dziesięciu meczach wyjazdowych ekipa z Izraela zdobyła łącznie 796 punktów (średnia to 80 punktów na mecz). Średnia łączna obu zespołów to więc 165 punktów na każdy mecz. Ostatnie pięć spotkań między tymi ekipami zakończyło się wynikami: 81:82 w 2007 roku, 91:76 w 2008 roku, 89:82 i 85:76 w 2011 roku oraz przed dwoma dniami wynikiem 99:101 (po dogrywce, wynik do niej to 87:87). Jak widać w żadnym z tych meczy nie padł wynik niższy niż 157,5 punktu (średnia z tych pięciu spotkań to 170,4 punktu na każde spotkanie). Liczę na to, że zespoły nie zejdą dziś na niższe obroty, tym bardziej, że w pierwszej rundzie Armani przegrali po zaciętym boju, dziś więc od samego początku będą cisnąć, będą próbowali wygrać jak największą ilością punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godz. 20:45

Spotkanie: Armani Milano - Maccabi Tel Aviv

Typ: Armani Milano

Kurs: 1.4

Bukmacher: Bet365

 

Na dzisiaj moja propozycja z drugiego spotkania ćwierćfinałowego pomiędzy włoskim Armani Milano i zespołem z Izraela Maccabi Tel Aviv. Moim zdecydowanym faworytem tego starcia ćwierćfinałowego jest Armani Milano, chociaż przed dwoma dniami w pierwszym spotkaniu koszykarze włoscy nie popisali się i przegrali praktycznie wygrany mecz w ostatniej kwarcie. Włosi przez 3 pierwsze kwarty kontrolowali mecz i przed ostatnią 4 kwartą prowadzili 12 punktami 70:58, lecz w ostatniej kwarcie dali się dojść zespołowi Maccabi w rezultacie czego doszło do dogrywki i przegrania przez nich meczu 99:101. Włosi przed tym spotkaniem mieli imponujący bilans spotkań u siebie, na 13 spotkań wygrali 12, a jedną porażkę odnieśli w 1 rundzie z nie byle kim bo z Realem Madryt, ale było to jeszcze w tamtym roku. Po awansie do rundy TOP 16 Włosi już u siebie nie przegrali z nikim, a nie tak dawno bo na początku kwietnia pokazali swoją moc na własnym parkiecie gromiąc samą Barcelonę 91:63. Myślę, że to spotkanie sprzed dwóch dni było swoistym wypadkiem przy pracy i dzisiaj nie będąca w tym sezonie w dobrej formie drużyna Maccabi nie sprosta już Włochom, którzy nie mogą tego spotkania przegrać i z nożem na gardle poradzą sobie. Tak jak wspominałem wcześniej Maccabi ten sezon ma słabszy i uważam, że mimo tego pierwszego wygranego spotkania nie awansują do półfinału, a dzisiejszy mecz będzie chyba decydujący o losach tej rywalizacji. W rozgrywkach TOP16 Maccabi na wyjeździe wygrało tylko 3 z 7 spotkań wyjazdowych i to z zespołami słabszymi w swojej grupie, a wygrać dwa razy z rzędu z będącym w formie nie tylko w Eurolidze ale też w rozgrywkach ligowych gdzie zdecydowanie prowadzi w tabeli zespołem Armani Milano nie dadzą rady. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga

21.04.2014 20:45

Panathinaikos - CSKA Moscow : Handicap ( 5.5 : 0 ) Wliczając dogrywkę

Typ: 2

Kurs: 3,35

 

Dzisiaj na parkiecie dojdzie do arcyciekawego moim zdaniem pojedynku. Gospodarze MUSZĄ ten mecz wygrać, a często jest tak, że pod ogromną presją nie wszystko wychodzi tak jak się chce. Fanatyczni kibice Panathinaikosu na pewno zgotują przyjezdnym istny kocioł, jednak wierzę, że tak jak w poprzednich latach ekipa CSKA wygra na trudnym terenie. Ogółem w ostatnich 3 sezonach te ekipy spotkaly się ze sobą 8 razy i bilans wynosi 8-0 na korzyść Rosjan.

W fazie playoff Rosyjska drużyna prowadzi 2-0. O ile w pierwszym meczu wygrali dopiero po dogrywce(prowadzili całe spotkanie) o tyle w drugim spotkaniu roznieśli koniczynki 77:51. Dziś aż takiego pogromu się nie spodziewam, lecz wygrana Rosjan jest dla mnie wielce prawdopodobnym rozwiązaniem, a kurs 3,35 na handicap -5,5 przyjąłem z uśmiechem na twarzy i nie omieszkam spróbować zagrać tego zdarzenia.

 

Bilans w eurolidze w tym sezonie:

Panathinaikos: 12:14 (5:5 Regular season oraz 7-7 w TOP16)

CSKA: 21:5 (Regular season: 7:3, TOP16 12:2)

 

Aaron Jackson(CSKA) jasno powiedział, że jutro chcą już wrócić do Rosji. Co oznacza, że nie biorą pod uwagę innego scenariusza jak zwycięstwo w serii 3-0.

Zespół CSKA dysponuje szerszą kadrą, lepszym składem oraz jednym z najlepszych trenerów pracujących w Europie - Co moim zdaniem udowodnią również dzisiaj.

Mocno liczę na to, że Hines, Weems czy khryapa poprowadzą dziś swój zespół do wygranej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Koszykówka - Euroliga 25.04.2014 godz. 18:00

Wydarzenie: CSKA Moskwa - Panathinaikos Ateny (1 połowa)

typ: CSKA Moskwa (-9,5)

Kurs: 3.55

Bukmacher: Unibet

 

Na dzisiaj moja propozycja ponownie z Euroligi panów i spotkania pomiędzy CSKA Moskwa, a Panathinaikosem Ateny. Ostatnie spotkanie które stawiałem z handi dla CSKA zakończyło się dogrywką i minimalną porażką Rosjan, dlatego też dzisiaj dojdzie do decydującego o awansie spotkania w Moskwie. O ile byłem pewny zwycięstwa CSKA w 4 spotkaniu powiedzmy na 50 % tak teraz stawiałbym na ich wygraną 100% budżetu. Po pierwsze CSKA gra u siebie rewelacyjnie w tych rozgrywkach Euroligi, przegrali tylko jedno spotkanie w 1 etapie rozgrywek, a poza tym odprawiali każdego z kwitkiem łącznie z dwoma pierwszymi ćwierćfinałami z Panathinaikosem gdzie pierwsze spotkanie wygrali po dogrywce 77:74, a drugie to już był ich całkowity popis i wygrana 77:51. Panathinaikos tak jak w tych ćwierćfinałach tak i w całych rozgrywkach bardzo słabo spisywał się w spotkaniach wyjazdowych, a ich łączną ilośc wygranych na obcym terenie można policzyć na palcach jednej ręki mimo, że spotkań było wiele. Dzisiaj podejrzewam, że CSKA z nożem na gardle od samego początku postara się ustawić to spotkanie, bo tylko zwycięzca będzie się liczył dalej po tym spotkaniu. Stawiam na wysokie zwycięstwo Rosjan i zapewnienie sobie awansu do półfinału, biorąc pod uwage to że już w pierwszej połowie zbudują mocną przewagę, którą będą spokojnie kontrolować Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...