Skocz do zawartości

Bezpieczna strategia


mrx

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też się podzielę sposobem gry.

Kilka razy próbowałem grać Piętnastkę i jej modyfikacje, ale poziom III był max poziomem, który udało mi się osiągnąć, także wychodziło to słabo. Po tych porażkach wymyśliłem własny sposób gry, dużo bardziej zachowawczy:

 

1. Budżet 100zł

2. Gramy zawsze AKO ~2.0

3. Stawki:

3.1. 5zł aż do osiągnięcia pułapu 210zł

3.2. 10zł aż do osiągnięcia pułapu 315zł

3.3. 15zł aż do osiągnięcia pułapu 420zł

3.4. 20zł aż do osiągnięcia pułapu 525zł

3.5. 25zł aż do osiągnięcia pułapu 730zł

3.6. 30zł aż do osiągnięcia pułapu 935zł

3.7. 35zł aż do osiągnięcia pułapu 1100zł

4. Jeśli nasza gra spowoduje spadek na poziom niżej, gramy stawką z tego niższego poziomu, np. uzbieraliśmy 444zł (3.4.) i przegrywamy 2 razy z rzędu za te 20zł, więc mamy 404zł (3.3.) - następny kupon gramy za stawkę z poziomu 3.3., czyli 15zł.

5. Wyjmujemy 1000zł (jeśli gramy na necie) i zaczynamy zabawę od początku.

6. Max 3 zdarzenia na kuponie, a najlepiej 2.

7. Max kilka! kuponów na tydzień.

 

Na początku grałem tylko 1 kupon na tydzień, a dokładnie w piątek. Wybierałem 2 over z drugich lig: holenderskiej i austriackiej, lub tylko z jednej.

 

Grając płaską stawką na necie łączny kurs 2.1-2.5 i nawet przegrywając co drugi kupon ciągle jesteśmy z przodu (wiem, Ameryki nie odkryłem, ale to tylko taki wstęp). Jeśli kupon będzie się składał z 2 zdarzeń, to najlepiej żeby były one dwudrogowe (np. under/over). Warto też grać 1X na drużyny piłkarskie, które mają bardzo mało przegranych, ale nie są w czubie tabeli (kursy 1.25~1.3). 3 takie kursy i mamy AKO ~2.0. Pamiętajmy, że lepiej, żeby AKO było prawie 2, niż dodawać niepotrzebne ryzyko kursem np. 1.05 tylko po to, żeby dobić do 2.0.

 

Lepszy mały stabilny zysk niż jakakolwiek strata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

  • 1 month later...

grałem tak pare miesiecy, efekt był zadowalający, ale nie mogę powiedzieć jaki zysk, bo oprocz tego gralem tez czasem zaklady live i wyzsze kursy, ale ta strategia w moim przypadku się sprawdzała, ok. 75% skutecznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten system działa gram podobnym systemem tyle że częściej gram na live bo wyższe stawki są. Ale jeśli chcecie w miarę zarobić to polecam system kolegi. Najlepiej sprawdźcie stawki u innych buków to napewno wam się uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bardziej doświadczeni gracze mówią, żeby grać tylko płaską stawką, żadnej progresji. Mój system jest miksem płaskiej stawki i progresji. Sztywno trzymając się stawkowania szybko się nie spłuczemy, a jak będzie dobrze szło to powiększając stawkę otrzymamy większy zysk :) Jak wiadomo przy wydawaniu pieniędzy ważna jest kontrola, a ten system właśnie tego od nas wymaga.

 

Teraz wracam do gry. Zobaczymy jak pójdzie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...