Skocz do zawartości

[Zamknięty] Mistrzostwa Świata 2013 Kobiet- Serbia


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi


Gość delpiero88

Czarnogóra-Korea Południowa

Typ: Korea Południowa +3,5 bramki

:t:

Kurs: 1,66

Bukmacher: Bet365

 

 

Dzisiaj w pierwszym spotkaniu dnia w grupie A dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy reprezentacjami Czarnogóry i Korei Południowej w ramach Mistrzostw Świata kobiet w piłce ręcznej rozgrywanych w Serbii. Faworytkami dziewczyny z Czarnogóry jednak czy to będzie spacerek? Wątpię. Koreanki grają naprawdę fajny handball i tutaj możemy spodziewać się naprawdę wyrównanego pojedynku, i wcale niewykluczone jest tutaj nawet zwycięstwo ekipy z Azji. Koreanki podobnie jak zespoły z Azji będą stosować wysoką obronę, co nie wszystkim reprezentacjom będzie odpowiadać. Dlatego wystawianie tak wysokiego handicapu w stronę Koreanek to spóźniony prezent pod choinkę. W sparingach przed mistrzostwami Azjatki dwa razy remisowały z silnymi reprezentacjami Rosji i Holandii i uległy Norweżką jedynie 5-cioma bramkami. Dlatego w tym meczu stawiam na wyrównany mecz i wątpię aby Koreanki przegrały 4-oma lub więcej bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Japonia-Dania

 



Typ: Japonia poniżej 26,5 bramki :t:

Kurs: 1,80

Bukmacher: Unibet



 



Dzisiaj w ostatnim spotkaniu grupy B dojdzie do dosyć ciekawego spotkania pomiędzy szczypiornistkami Japonii i Danii. Zdecydowanym faworytem tej konferencji są Dunki ale ja pójdę w trochę inną stronę. Mój typ na dzisiaj to bramki zdobyte przez reprezentantki kraju kwitnącej wiśni. Wydaje mi się, że linia 26,5 bramki jest troszkę za duża i wątpię, aby dziewczyny z Azji przekroczyły tę linię. W swoim pierwszym spotkaniu powalczyły z gospodyniami turnieju Serbkami, przegrywając jedynie 2-oma bramkami 28-26. Dzisiaj ich przeciwniczkami są Dunki, czyli jedna z reprezentacji, która na pewno włączy w walce o medale. Wczoraj Dunki pewnie pokonały ekipę Chin 44-21. Dzisiaj wątpię aby było również tak łatwo, jednak wątpię, aby twarda obrona Dunek da sobie rzucić aż 27 bramek. W spotkaniach kontrolnych przed mistrzostwami dziewczyny ze Skandynawii stosunkowo mało traciły w swoich pojedynkach. Dwukrotnie mierzyły się z Rumunkami i traciły kolejno 22 i 21 bramek. Następnie spotkanie z Czeszkami i kolejne zwycięstwo okupione stratą jedynie 21 bramek. Jedynie w ostatnim spotkaniu straciły aż 29 bramek z reprezentacją Hiszpanii, jednak sądzę, że nie dawały z siebie 100%, mając na uwadze, że za niecały tydzień rozpoczyna się właśnie turniej Mistrzostw Świata w Serbii. Co ciekawsze, Japonki również grały w swoim okresie przygotowawczym z reprezentacją Rumunii i przegrały spotkanie 18-23. Zespoły z Azji na pewno dużo tracą jeśli chodzi o atletyczność do zespołów z Europy. Ale na pewno nadrabiają to szybkością. Szybko wyprowadzają kontry, jednak w ataku pozycyjnym mogą mieć problemy z wysokimi Dunkami i nieraz nadzieją się na blok swoich rywalek. Obie reprezentacje 2 lata temu również spotkały się na MŚ i wtedy w 1/8 finału padł remis 19-19, zaś po dogrywce wygrała ekipa Dunek 23-22. Jak dla mnie warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata kobiet- Serbia 2013



Spotkanie: Argentyna-Norwegia

Typ: Argentyna +20,5 bramki :t:

Kurs: 1,87

Godz: 20:15

Bukmacher: Expekt

Analiza:



 

Dzisiaj o godzinie 20:15 rozegrane zostanie ostatnie spotkanie w grupie C w ramach 2 kolejki, gdzie reprezentacja Argentyny podejmie główne pretendentki do zwycięstwa w mistrzostwach ekipę Norwegii. Zdecydowanym faworytem jest oczywiście reprezentacja ze Skandynawii, jednak wystawienie takiego handicapu do pokrycia to w moim odczuciu to lekka przesada. Nikt nie wątpi w to, że Norweżki wygrają to spotkanie pewnie ale aż 21 bramkami? Szczerze wątpię, tym bardziej, że Argentynki to nie Australia czy Paragwaj, który ma problem ze zdobyciem 10 bramek w meczu. Patrząc na statystyki ekipy Norwegii, widzę że w 47 ostatnich spotkaniach(taki zakres pokazuje livesports) oficjalnych z nikim nie wygrała aż 21 bramkami albo więcej. I nie ma się co dziwić. Po co spinać się na początku turnieju ze słabszą Argentyną, skoro najważniejsze mecze dopiero przed tą reprezentacją. Jeśli Norwegia wyjdzie na 8-10 bramek przewagi najpewniej wejdą rezerwowe żeby się ograć przed decydującymi spotkaniami i żeby dać odpocząć podstawowym szczypiornistkom tego kraju. Argentyna ostatni poważny turniej grała na Igrzyskach Olimpijskich w 2012 i tam wprawdzie przegrał 3 spotkania ale grała z bardzo silnymi reprezentacjami Hiszpanii(porażka 16 bramkami), Chorwatkami(porażka 10 bramkami) i Holenderkami(porażka 9-ioma bramkami). Dlatego jak dla mnie ten handicap na ekipę z Ameryki Południowej jest jak najbardziej do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Hiszpania-Polska





 

Typ: Polska +4,5 bramki :n:

Kurs: 1,60

Kurs: Expekt

 

 

Dzisiaj o godzinie 18 nasze reprezentantki w piłkę ręczną zmierzą się w ramach 2 kolejki Grupy C z ekipą Hiszpanek. Zdecydowanym faworytem, dziewczyny z półwyspu Iberyjskiego. Jednak mnie się wydaje, że nasze zawodniczki powalczą w tym spotkaniu. Hiszpanki po pierwszej kolejce mają 0 pkt po przegranej z Norweżkami, i dzisiaj na pewno będą chciały za wszelką cenę wygrać, aby zająć jak najwyższe miejsce przed play-offami a co za tym idzie mieć lepsze rozstawienie i trafić na teoretycznie słabszego rywala w fazie pucharowej. Ale chcieć to nie zawsze móc. Nasze dziewczyny w bardzo fajnej formie. Może zwycięstwo nad słabym Paragwajem nie jest żadnym wyznacznikiem, ale zwycięstwo przed mistrzostwami z Brazylią to naprawdę fajny wynik, świadczący że Kim Rasmussen dobrze przygotował nasze dziewczyny do turnieju. I nie zapominajmy, że w barażach o MŚ wyeliminowaliśmy samą reprezentację Szwecji. Jak dla mnie warto spróbować grę na nasze. Nawet można by spróbować za małą stawkę na zwycięstwo biało-czerwonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Na szybko dwa takie spotkania które zaczynają się za kilkadziesiąt minut:

 

 

Polska-Angola





 

Typ: Polska :t:

Kurs: 1,48

Bukmacher: Sportingbet

 

 

Wczoraj się nie udało, to dzisiaj spróbuję. Polska wczoraj naprawdę fajnie wyglądała ale jedynie do 40-45 minuty. Potem coś siadło a Hiszpanki skrzętnie to wykorzystały. Dużo przestrzelonych rzutów, ale również zmorą Polek była świetnie dysponowana bramkarka Hiszpanek. Ale również skuteczność z rzutów karnych pozostawia wiele do życzenia. Dzisiaj dla obu ekip to bardzo ważne spotkanie, gdyż zwycięzca tego pojednku zajmie w grupie 3 lokatę, zaś przegrany ostatnie premiujące awans do kolejnej fazy. Angolki to mistrzynie Afryki już od kilkudziesięciu lat. W Afryce nie mają sobie równych, jednak porównując je do dobrych europejskich reprezentacji, to chyba nie mają zbyt wielu szans. Nasza reprezentacja wczoraj postawiła się ekipie Hiszpanii i mam nadzieję, że dzisiaj bez problemów ograją Angolę. Bo potencjał na pewno jest, nawet moim zdaniem na awans do ćwierćfinału.

 



Korea Południowa-D.R. Congo

 

 

Typ: Korea Południowa -18,5 bramki :n:

Kurs: 1,62

Bukmacher: Bet365



 

Moim zdaniem w tym spotkaniu ekipa Koreanek przejedzie po reprezentantkach z Afryki jak walec po asfalcie. Demokratyczna Republika Konga moim zdaniem może mieć nawet problem z wyjścia z 10 bramek, natomiast szybkie Koreanki bez problemu powinny zaaplikować swoim rywalkom ponad 30 bramek, dlatego handicap -18,5 jak najbardziej do pobrania. Reprezentacja z D.R. Congo dwa dni temu uległa Czarnogórze 9-35, czyli ekipą z którą Koreanki walczyły i przegrały minimalnie 2-oma bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna - MS - godz.18

Brazylia -Serbia

typ 2 :n:

kurs 1.65

 

W trzeciej kolejce rozgrywek grupowych mistrzostw świata dojdzie do pojedynku między Brazylijkami a Serbkami. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są Serbki, jednak Brazylijki są w stanie sprawić niespodziankę, choć moim zdaniem nie tym razem. Serbki turniej rozpoczęły od spotkania z Japonią gdzie przez długi fragment spotkania straszne się męczyły. Jednak ostatecznie wygrały. W drugim spotkaniu już nie dali najmniejszych szans Algerkom.

Brazylijki na początek turnieju zagrały dwiema najsłabszymi ekipami w grupie wygrywając dość pewnie zarówno Algerią jak i Chinkami.

Brazylijki to według mnie ekipa dużo słabsza od Serbek i dziś nie daję im najmniejszych szans. Wydaję się ze Serbki to ekipa o poziom lepszy od Polek a Brazylijki przed mistrzostwami dwukrotnie przegrały z Polkami.

Podsumowując: Myślę ze Serbki wygrają dość pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

i jeszcze dwa typy na dzisiaj z mistrzostw

 

 

Czarnogóra-Dominikana



 



Typ: Dominikana +22,5 bramki :t:

Kurs: 1,75

Bukmacher: Unibet



 

Czarnogórki dzisiaj grają ze słabą ekipą Dominikany. Jednak wystawiać aż taki wysoki handicap to już lekka przesada. Kto wygra w tym pojedynku nikt nie ma wątpliwości, ale aż 23 bramkami? Wątpię. Dzisiaj wydaje mi się, że zagrają to spotkanie zmienniczki ekipy Czarnogóry, bo po co ryzykować zdrowie podstawowej siódemki? A dochodzi jeszcze fakt, że jutro, Czarnogórki grają ciężki pojedynek z silnymi Francuzkami, tak więc, będą chciały wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił. Jak dla mnie ciekawa propozyca na popołudnie.

 

 

Norwegia-Paragwaj

 



Typ: Paragwaj poniżej 8 bramek :n:

Kurs: 1,65

Bukmacher: Unibet

 

 

I ostatnia propozycja na dzisiaj to pojedynek Norweżek z Paragwajem. Faworyt wiadomy. Tutaj będzie po prostu deklasacja, i to ponad 30-oma bramkami. Ja jednak boję się postawić handicapu, dlatego wolę postawić zakład, że Paragwaj nie strzeli więcej jak 8 bramek. Z polską rzuciły tylko 6, z Angolą 12. A Norwegia nawet jak wyjdzie rezerwowym składem jak wczoraj to i tak zdeklasuje rywalki. Wprawdzie wczoraj na początku trochę zlekceważyły Argentynę, jednak to co pokazały w ostatnich 15 minutach gdzie straciły jedną bramkę a rzuciły z 10 razy więcej to był po prostu majstersztyk. Jak dla mnie Paragwaj nie rzuci więcej jak 5 bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Norwegia-Polska



 

Dyscyplina: Piłka ręczna-Mistrzostwa Świata Kobiet

Spotkanie: Norwegia-Polska

Typ: Polska +5,5 bramki :t:

Kurs: 1,90

Godz: 20:15

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dziś 13-piątek, ale może będzie szczęśliwy. Moim dzisiejszym typem dnia będzie spotkanie Norwegii z naszą reprezentacją. Jest to ostatnia kolejka fazy zasadniczej. Obie reprezentacje mają już pewny awans do kolejnej rundy. Mało prawdopodobne dla bukmacherów wydaje się zwycięstwo naszej reprezentacji w tym spotkaniu, ja jednak bym wcale nie skreślał naszych szczypiornistek. Grają naprawdę fajnie na tych mistrzostwach oprócz spotkania z Hiszpanią. Tamto spotkanie było równe jedynie do 40-45 minuty. Polki w drugiej połowie prowadziły nawet 14-12 jednak potem coś siadło. Mankament to na pewno niewykorzystane rzuty karne. Jednak mam takie przeczucie, że nasze rodaczki dzisiaj powalczą z obrończyniami tytułu. Oglądałem 3 spotkania Norweżek i powiem szczerze, że ta ekipa mnie jakoś nie zachwyca. Może i przeciwnicy nie byli bardzo silni (oprócz pierwszego rywala) i nie musiały się spinać, ale ja tutaj naprawdę czuję, że Polki są w stanie sprawić niespodziankę w tym spotkaniu. Sytuacja przed tym spotkaniem jest taka, że Polki mają jeszcze teoretycznie szanse na awans w tabeli na 1 lokatę. Musiałyby wygrać z Norweżkami różnicą 7 bramek. Drugą lokatę zajmą w momencie wygranej z rywalkami 3 bramkami. 3 lokatę mają już pewną. Jak dla mnie handicap lekko przesadzony i na pewno grubo wejdę w ten typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet

Spotkanie: Brazylia-Holandia

Typ: powyżej 50,5 bramki :t:

Kurs: 1,86

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 18 dojdzie do spotkania 1/8 finału turnieju Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet rozgrywanej w Serbii, gdzie reprezentacja Brazylii podejmie ekipę Holandii. Jako faworyta tego pojedynku trzeba wskazać reprezentację z Ameryki Południowej, jednak sądzę, że nie będzie to spacerek tej reprezentacji, i Holandia wcale nie jest bez szans w tym starciu. Brazylia gra świetnie ten turniej. W 5 spotkaniach fazy grupowej wygrała wszystkie swoje mecze, pokonując kolejno Algierię, Chiny, Serbię, Japonię i Danię. Holenderki w swojej grupie pokonały Dominikanę i Demokratyczną Republikę Konga, ulegając Czarnogórze, Francji i Korei. Jednak w tym przegranych spotkaniach z silnymi reprezentacjami, wcale nie grały źle i przegrywały naprawdę niewielką ilością bramek. Ja jednak skupie się na liczbie bramek w meczu. Jak dla mnie w tym spotkaniu zobaczymy sporo bramek, bo zarówno Brazylia jak i Holandia sporo rzucają. Dzisiejsza linia to 50,5 bramki, czyli wystarczy aby Holenderki rzuciły około 25 i Brazylijki powyżej tej liczby. To jest jak najbardziej realne, tym bardziej, że Holandia tylko w 1 spotkaniu z Francją w grupie nie rzuciła 25 bramek. Jednak Francuski to przede wszystkim obrona, o czym świadczy najmniej straconych bramek jak do tej pory na tych mistrzostwach. Brazylijki również sporo rzucają. Wprawdzie w dwóch spotkaniach nie rzuciły 25 bramek, jednak grały z silnymi reprezentacjami Danii i Japonii, które naprawdę dobrze bronią. Dlatego jak dla mnie taka linia powinna zostać pokryta bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata Kobiet

Spotkanie: Polska-Francja

Typ: Polska +4,5 bramki :t:

Kurs: 1,72

Godz: 17:30

Bukmacher: Bet365

Analiza

 

 

Dzisiaj o godzinie 17:30 nasza reprezentacja szczypiornistek rozegra spotkanie ćwierćfinałowe z ekipą Francji. Dla naszych dziewczyn jest to na pewno duże osiągnięcie dojść do tej rundy, jednak jak to mówi przysłowie- apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tak więc po cichu liczę, że dobra dyspozycja dnia naszych szczypiornistek i może słabszy dzień Francuzek może sprawić, że będą w tym spotkaniu wielkie emocje. Nasze reprezentantki nie mają już w sumie nic do stracenia. Teraz wyluzowane mogą przystąpić do tego spotkania i pograć o coś więcej. Francuski to przede wszystkim obrona. W 6 spotkaniach na mistrzostwach tylko ekipie Koreanek udało się rzucić powyżej 20 bramek ekipie trójkolorowych. No ale przecież w końcu i bramkarki tego kraju muszą mieć gorszy dzień. Dzisiaj liczę na dobrą postawę Aliny Wojtas. Ale również i ona musi zostać wsparta przez inne rozgrywające, bo jak dla mnie Kudłacz nie gra jakoś wybitnie na tym turnieju. No i najważniejsza sprawa czyli bramka. Może w końcu Ania Wysokińska zagra fajne zawody, bo Gosia Gapska w ostatnim meczu dała bardzo fajną zmianę, broniąc kapitalnie w końcówce spotkania. Jak dla mnie dziewczyny dzisiaj powalczą, dlatego taki handicap biorę w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata Kobiet

Spotkanie: Polska-Francja

Typ: Polska :t:

Kurs: 5,50

Godz: 17:30

Bukmacher: Bet365

Analiza

przed nami spotkanie ćwierćfinałowe MŚ piłkarek ręcznych rozgrywanych w Serbii pomiędzy reprezentacjami Polski i Francji, jednocześnie będzie to chyba najważniejszy jak do tej pory mecz naszych piłkarek ręcznych w XXI wieku. Polski w fazie grupowej zrobiły to co zrobić powinny, czyli pokonały Angolę, Argentynę i Paragwaj oraz sprawiły mniejsze lub większe problemy Norweżką i Hiszpanką. A w 1/8 finału pokonały po świetnej drugiej połowie faworyzowane Rumunki. Jednak teraz czeka je dużo cięższe zadanie, ponieważ naprzeciw ich stają Francuzki, które przez fazę grupową przeszły bez straty punktu pokonując Czarnogórę, Kongo, Dominikanę, Koreę i Holandię. W 1/8 finału pokonały słabiutkie Japonki. Jednakże Polki po ostatnim spotkaniu będą podbudowane psychicznie i należy liczyć na to, że Francuzki nas zlekceważą i dzisiaj stanie się cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata Kobiet

Spotkanie: Polska-Serbia

Typ: Polska (+2.5) :n:

Kurs: 2,05

Godz: 18:00

Bukmacher: Unibet

Analiza

przed nami kolejny akt pięknego spektaklu jaki prezentują nam nasze piłkarki ręczne podczas Mistrzostw Świata w Serbii, a mianowicie mecz półfinałowy z gospodyniami czyli Serbkami. Gospodynie w fazie grupowej odniosły zwycięstwa z Dunkami, Chinkami, Algierkami i Japonkami oraz przegrały z Brazylijkami. W 1/8 finału pokonały Koreanki, a w ćwierćfinale Norweżki. Polski w fazie grupowej wygrały z Angolą, Paragwajem i Argentyną oraz przegrały z Hiszpankami i Norweżkami. W fazie pucharowej zagrały dwa świetne mecze pokonując w 1/8 Rumunki i w ćwierćfinale Francuzki. W meczu z Serbkami na trybunach zasiądzie 15 tysięcy widzów i prawie każdy z nich będzie kibicował przeciwko Polkom jednak one pokazały już, że psychicznie są bardzo mocne. Tak więc jeśli Polki nie siądą jutro kondycyjnie to powinny stawić duży opór rywalkom, a jeżeli w pierwszej połowie zagrają tak jak z Francją, a w drugiej jak z Rumunią to Serbscy kibice na pewno będą bardzo szybko opuszczali halę w Belgradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata Kobiet

20.12.2013 18:00

Spotkanie: Polska-Serbia

Typ: Serbia (-2.5) :t:

Kurs: 1,87

buk: Expekt

 

Analiza:

To, czego dokonały nasze piłkarki ręczne w trwajacych mistrzostwach świata uwazam za ogromny sukces. Szczerze się przyznam ze nie stawiałem na to, ze Polki wygraja chocby jeden mecz w fazie pucharowej. Gdy jednak ograły Rumunie widać było ze zespół uwierzył w siebie. I to było widać w cwierćfinale z vicemistrzyniami Francuzkami. Polki zagrały koncertowo w pierwszej połowie, gdzie przez ponad dziesięć minut nie potrafiły sobie wbić gola osiągając w tym fragmencie nawet pięciobramkową przewagę. Gorzej grały natomiast juz w drugiej połowie, gdzie grały zrywami. Pozwalały dochodzić rywalkom nawet na jedną bramkę, by po chwili odskoczyc na trzy. Tak w drugich trzydziestu minutach było kilkukrotnie, jednak szczęśliwie dla nas mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem 22-21. To z pewnością była niespodzianka środowych meczy. To jednak nic w porównaniu z tym co dokonały gospodynie trnieju. Choć przez większość meczu przegrywały z faworytem całych mistrzostw i obrończyn tytułu Norweżkami to w końcówce wyszły na prowadzenie którego nie oddały juz do końca wygrywajac 28-25. Nie mały wkład w to miała na pewno licznie zgromadzona publiczność w hali Belgradzka Arena w Belgradziw w liczbie blisko dwudziestu tysięcy. Doping fanatycznych kibiców, zwkłaszcza takich jak na Bałkanach zdecydowanie pomaga gospodyniom. Puki co Serbki przegrały w tym turnieju ledwie jeden mecz ulegając w fazie grupowej Brazylijkom. Do tego ograły silne zespoły Danii i korei Południowej i wspomnianą wcześniej Norwegię co w domniemaniu bukmacherów stawia gospodynie jako główny faworayt do wygrania całego turnieju ( kurs na chwile obecna na Serbki na zwyciestwo w całym turnieju to tylko 2,37, gdy na Polki aż 9,00). Moim zdaniem jest to wielce prawdopodobne. Tym bardziej ze Polki nie maja takiego doświadczenia w grze w imprezie takiej rangi. Półfinał to coś, w co mało kto wierzył. Polki juz nic nie muszą wygrac, lecz mogą. I to jest właśnie największy atut naszej drużyny. Ciekawie zapowiada sie konfrontacja najlepszych strzelców obu ekip: Wojtas i Siódmiak przeciw Damnjanovic, Cvijic i Lekic. Moim zdaniem jednak to Serbki niesione dopingiem swoich kibiców podołają presji i awansują do wielkiego finału, a nam pozostanie walka o brąz. Stawiam na gospodynie tegorocznego championatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata Kobiet

Spotkanie: Polska-Serbia

Typ: Polska +3,5 bramki :n:

Kurs: 1,62

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dzisiaj bezpieczniej na reprezentację Polski ale jednak wydaje mi się ten typ bardzo pewny. Półfinał Mistrzostw Świata w Serbii i pojedynek naszej reprezentacji z ekipą gospodyń tego turnieju. Dość nieoczekiwanie obie ekipy znalazły się w tej fazie rozgrywek, szczególnie jeśli chodzi o naszą reprezentację. Choć i Serbki w ćwierćfinale sprawiły niemałą sensację eliminując obrończynie tytułu- Norweżki. Oglądając mecz z Francją, po prostu przecierałem oczy ze zdumienia jak dobrze nasza drużyna grała w obronie. W pierwszej połowie świetnie broniła Gosia Gapska, w drugiej Ania Wysokińska obroniła dwa karne i kilka sytuacji z gry co na pewno dało dużo wiary Polkom. Teraz nasze dziewczyny powinny zagrać na wielkim luzie a to powinno zaprocentować. Bo to Serbki są faworytkami i to na nich ciąży waga tego meczu. Tym bardziej, że mogą się lekko zestresować wagą meczu ale i żywiołową publicznością, która wierzy w awans do kolejnej rundy. Polki wydaje mi się, że nie zestresują się kibicami gospodarzy, co udowodniły w meczu z Rumunią, gdzie w sumie ich rywalki miały za sobą na hali kilka tysięcy fanów a i tak nasze rodaczki poradziły sobie w sposób wyśmienity. Dlatego jak dla mnie spotkanie to będzie cały czas na styku i wątpię aby któraś z reprezentacji odskoczyła na więcej jak dwie bramki. Dlatego dzisiaj zagram bezpiecznie +3,5 bramki na nasze dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna



Spotkanie: Brazylia Kobiety - Dania Kobiety

Typ: Do przerwy/Koniec meczu - Brazylia/Brazylia :t:

Kurs: 2,54

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

O godzinie 20:45 odbędzie się drugi półfinał na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej odbywających się w Serbii. W pierwszym półfinale lepsze okazały się Serbki pokonując Polską drużynę aż 24-18. Polski w tym spotkaniu zagrały najgorszy mecz na tych Mistrzostwach i przez 12 minut nie potrafiły strzelić bramki rywalowi co spowodowało ich przegraną i walkę jedynie o brązowy medal. Z kim? Przekonamy się tuż za kilka godzin.

 

Obydwie drużyny zapewne pragną jednego - zwycięstwa i zagrania w finale przeciwko gospodyniom. Faworytem tego spotkania są Brazylijki, które już w grupie mierzyły się właśnie z Dunkami i pokonały je 23-18. Myślę, że Brazylia na to spotkanie wyjdzie bardzo zmotywowana i Dunki nie będą w stanie zatrzymać świetnie grającej ofensywy. W defensywie drużyna Brazylii również prezentuję niezły poziom dlatego mój typ jest do przerwy/koniec meczu. Brazylia w grupie zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie spotkania. Bilans ich bramek był 142-102, a w późniejszej fazie rozgrywek pokonali Holandię oraz Węgry. Z Węgrami zagrali gorsze spotkanie ale zdołali wygrać i dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na tak kiepską grę, natomiast Dunki w grupie zajęły dopiero trzecie miejsce z bilansem 151-112, a w play-offach męczyli się z Czarnogórą oraz Niemcami.

 

Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu jest tylko jeden faworyt - Brazylia. Kurs na czystą jedynkę jest znakomity ale ja również uważam, że mój typ jest warty uwagi gdyż jeśli Brazylijki będą prowadzić do przerwy to w drugiej połowie już nie przegrają tego meczu, a będą konsekwentnie kontrować rywalki i powiększać swoją przewagę nad nimi. Jestem również zdania, że Dunkom szczęście się już wykorzystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata kobiet w Serbii

Spotkanie: Dania-Polska

Typ: Polska (razem z ewentualną dogrywką) :n:

Kurs: 3,20

Godz: 14:30

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

 

W niedzielę o godzinie 14:30 dojdzie do historycznego występu naszych szczypiornistek na Mistrzostwach Świata. W meczu o brąz nasze dziewczyny zagrają z reprezentantkami Danii. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest tutaj ekipa Danii, jednak w moim odczuciu taki kurs na nasze dziewczyny to duże value. I nie piszę tego ze względów patriotycznych, bo one w bukmacherce są złym doradcą, a ze względu na tym, że siedzę trochę już w tej dyscyplinie. Dunki to już nie ta reprezentacja z najlepszych lat. Teraz to młody zespół, bardziej przygotowujący się na kolejne mistrzostwa świata, które odbędą się właśnie w ich kraju. Skandynawki na tych mistrzostwach przegrały 3 spotkania- z Serbkami i dwukrotnie z Brazylią. Dlatego widać, że nie jest to ekipa krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa. Sądzę, że taki kurs wystawiony przez bukmacherów na nasze dziewczyny podyktowany jest faktem słabego półfinału. No ale przecież nic dwa razy się nie zdarza, i dlatego jestem pewien, że nasze Polki takiego drugiego meczu nie zagrają i w niedzielnym spotkaniu o brąz powalczą z Dunkami. Jak dla mnie w tym spotkaniu szanse 50/50 dlatego nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli dogrywkę. Dlatego asekuruję się grą na nasze dziewczyny razem z ewentualną dogrywką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata kobiet w Serbii

Spotkanie: Dania-Polska

Typ: x2 :n:

Kurs: 2,60

Godz: 14:30

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

przed nami spotkanie o 3. miejsce MŚ piłkarek ręcznych rozgrywanych w Serbii pomiędzy reprezentacjami Polski i Danii. Polki w tym turnieju zaszły najdalej w historii swoich występów w czempionacie globu. Polski w fazie grupowej wygrały z Angolą, Paragwajem i Argentyną oraz przegrały z Hiszpankami i Norweżkami. W fazie pucharowej zagrały dwa świetne mecze pokonując w 1/8 Rumunki i w ćwierćfinale Francuzki, a w półfinale przez fatalną pierwszą połowę przegrały z Serbkami 24:18. Dunki w fazie grupowej pokonały Algierki, Chinki i Japonki, a przegrały z Brazylijkami i Serbkami. W 1/8 finału pokonały Czarnogórki, w ćwierćfinale Niemki, a w półfinale przegrały po raz drugi z Brazylijkami 27:21. Oba zespoły są w podobnej sytuacji, przegrały wyraźnie swoje półfinały, również kibice w hali podczas tego meczu będą rozłożeni po równo. Stawiam na zwycięstwo Polek po bardzo wyrównanym spotkaniu, ponieważ będą bardziej zdeterminowane niż Dunki, aby zmazać plamę po półfinale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna

Spotkanie: Polska vs Dania

Typ: 1 ( w regulaminowym czasie gry) :n:

Kurs: 3,70

Buk: Sportingbet

Data/godzina rozpoczęcia: 22.12.2013/14-30

Analiza:

Spotkanie o trzecie miejsce na rozgrywanych w Serbii Mistrzostw Świata Kobiet w piłkę ręczną. Postawa Polek jest miłym, fajnym zaskoczeniem. Mało kto przed rozpoczęciem turnieju dawał im szansę, że będą walczyły o awans do finału tego prestiżowego turnieju. Okazało się inaczej. Nie ma co ukrywać, że spotkanie półfinałowe z Serbią nie wyszło. Zakończyło się porażką 18-24. Pierwsza połowa nie była zbyt dobra w wykonaniu biało-czerwonych. Świetną skutecznością w bramce Serbek popisywała się bramkarka. Po pierwszej połowie przegrywały Polki 14-6, jednak odpowiednie reprymendy udzielone w szatni dobrze podziałały, jednak straty nie były do odrobienia. Druga odsłona gry to wygrana Polek 12-10. Przypomnę ćwierćfinałowe spotkanie Polek z Francją. Sprawiły sporą niespodziankę eliminując wyżej notowaną drużynę, jednak nie o tym mowa, o ile się nie mylę podopieczne Rassmusena przegrywały 10-5, jednak świetnie zagrały i wyszły na prowadzenie 10-12. Agnieszka Jochymek przed dzisiejszym spotkaniem mówi: ,,Musimy jak najszybciej zapomnieć o półfinałowym spotkaniu z Serbią i z nowymi siłami przystąpić do pojedynku o brąz. Dania stylem gry nie zachwyca na tych mistrzostwach i jest jak najbardziej w naszym zasięgu, ale pod warunkiem, że zagramy swoje, tak jak z Rumunią czy Francją''. Dunki jak wielu ekspertów zauważa nic specjalnego nie prezentują na tym turnieju. Dwukrotnie zarówno w fazie grupowej jak i w meczu półfinałowym nie mogły znaleźć sposobu na Brazylijki. W półfinale uległy Brazylijkom różnicą sześciu bramek. Z pewnością Polki będą musiały dziś uważać na Kristinę Kristiansen, która zdobyła 35 bramek. Ważnymi zawodniczkami w drużynie Jana Pytlicka są Maria Fisker, Louise Katharina Burgaard, Mette Bjorholm Gravholt i Trine Ostergaard Jensen. Duński trener Polek mówi, że dziś nie będzie sentymentów. Powinien ,,rozpracować'' rywalki i zapewnić Polkom historyczny medal-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: Piłka nożna

22.12.2013 14-30

Spotkanie: Dania - Polska

Typ: Dania -2.5 :t:

Kurs: 2,05

buk: Expekt

 

Analiza:

Mecz o brąz tegorocznych mistrzostw świata w zeńskim szczypiorniaku. Bardzo niespodziewanie w tym meczu wystąpią nasze reprezentantki, które zmnierzą się z Dunkami. Polki osiągając półfinał osiągnęly największy sukces w historii polskiego szczypiorniaka, bo znalazły się w takim gronie jak Serbki, Norweżki i Dunki, czyli ekipy ze światowego topu. Co ciekawe nasze piłkarki grały krótko przed mistrzostwami z Brazylijkami i wygraly, a te teraz sa w finale. Tak wiec sukces naszej drużyny wcale nie jest taki przypadkowy. Polki w drodze do meczu o brąz rozegrały osiem meczy. Wygrały pięc z nich - na dzien dobry demolka z Paragwajem 40-6, co jest najwyzsza wygrana w tych mistrzostwach, do tego pewne wygrane z Angola i Argentyna. Dwie porżki z faworytkami grupy Hiszpanią i Norwegią pozwoliły zająć trzecie miejsce w grupie. 1/8 to cięzka przeprawa z Rumunkami, ciągłe gonienie wyniku zakończone happyendem. Ćwierćfinał to dobry mecz z Francuzkami, ze słabszą końcówką i minimalną wygrana. Półfinał z Serbią to zdecydowanie najslabszy mecz na tym turnieju. Przede wszystkim zawiodła skuteczność, bo Polki zagrały na ok 30% co jest wynikiem bardzo kiepskim a do przerwy bbyło wręcz tragicznie bo skuteczność wynosiła zaledwie 20% (6 bramek w 30 próbach). Trzeba przyznać ze ogromna w tym zasługa bramkarek gospodyń turnieju Riskovic i Tomasević , które czasami broniły jak w transie. Również obrona nie stanowiła monolitu, co skrzętnie wykorzystywały atakujące Lekić, Damnjanović czy obrotowa Cvijić. Dunki, podobnie jak Polki wyszły z grupy z trzeciego miejsca ustepując Brazylijkom i Serbkom, czyli finalistkom. To pokazuje jak sielna była grupa B. Co ciekawe to Dunki przed turniejem były faworytem grupy, tyle ze porażki z w/w zespołami spowodowały wyjscie z niższego miejsca, ale nie przeszkodziło do wejścia w strefe medalową. A przeszkody mialy cięzsze niż Polki. W 1/8 pokonały inne faworytki turnieju Czarnogórę po dramatycznym meczu 22-21, a w ćwierfinale Niemki. W półfinale przegrały z Brazylijakmi (tak jak w grupie). Tak więc o brąz zagraja zespoły które poniosły na turnieju aż trzy porażki. Kto jest faworytem tej konfrontacji?? Moim zdaniem Dunki, które ostatnimi czasy nie miały szczęścia w ważnych imprezach. Olimpada to całkowita porażka Dunek, bo nie weszły nawet do fazy pucharowej (9 miejsce). Na Euro 2010 i Mistrzostwach Świata w 2011 roku zajmowali pechowe czwarte miejsce. W ostatnich ME zajęły piąte miejsce. Dlatego w tym roku bedą chciały za wszelką cenę zdobyć medal i przerwać serię bez medalu, która trwa juz od 2004 roku (zloto w ME i na olimpiadzie). Skandynawki na pewno maja spory potencjał, bo w tym kraju szczypiorniak jest bardzo popularny i od lat stoi na najwyższym swiatowym poziomie. Ostatnio oba zespoły spotkały się w decydującej fazie play off eliminacji MŚ dwa lata temu. Oba pojedynki zakończyły sie pewnymi wygranymi rywalek naszych: w Elblągu Dunki wygrały 23-16, a w Randeres 24-19. Moim zdaniem Polski są jednak ciągle słabszym zespołem od Dunek, które po kilku latach znów powinny wrócic do domu z medalem. Polki zagraja bez presji na wynik, bo juz osiąfnęly sukces. Dunki wyjda na parkiet z jedną myśla - medal i moim zdaniem ten cel zrealizują. Stawiam na zespół ze Skandynawii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna



Spotkanie: Brazylia - Serbia

Typ: Do przerwy/Koniec meczu - Brazylia/Brazylia :t:

Kurs: 3,30

Godz: 17:15

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej w Serbii dobiegają końca, a przed nami ostatni mecz tego turnieju w którym zmierzą się Brazylijki, które jeszcze nie doznały goryczy porażki z Serbkami które musiały już raz uznać wyższość Brazylijkom przegrywając z nimi 25-23. Myślę, że sporym zaskoczeniem jest finał z udziałem tych dwóch drużyn ale jeśli już się tak stało stawiam stanowczo na drużynę Brazylii i liczę na wygraną.

 

Dziewczyny z Ameryki Południowej na tym turnieju wygrały wszystko co mogły. Obydwie drużyny grające w finale jeszcze nigdy nie zdobyły złotego medalu na Mistrzostwach Świata dlatego dzisiaj na pewno wyjdą bardzo zaangażowane i chętne zapisać się w historii swojego kraju. Serbki miały kryzys na tym turnieju ale wyszły z niego znakomicie i dzisiaj o godzinie 17:15 wystąpią w finale i to w swoim kraju.

 

Finał zostaję rozegrany w Belgradzkiej Arenie gdzie może pomieścić się 20 tysięcy ludzi więc liczę na wspaniały doping jednej i drugiej drużyny chodź z przewagą dla Serbii - wiadomo z jakich powodów. Myślę, że Serbia będzie grać jak natchniona ale to Brazylijki posmakują zwycięstwa końcowego oraz do przerwy. Obydwie drużyny będą pod sporo presją gdyż nigdy jeszcze nie zdołały zdobyć złotego medalu na takich Mistrzostwach ale to Brazylia lepiej sobie poradzi i dzisiaj odnośnie kolejne zwycięstwo nad gospodyniami. Brazylijki dostają sporo kar ale myślę, że to nie przeszkodzi im w drodze do zwycięstwa. Liczę na ostrą grę dopuszczoną przez sędziów i zwycięstwo jednoznaczne Brazylijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Turniej zakończony

:ok: Poniżej przedstawiam siódemkę turnieju, niestety bez naszych dziewczyn.

 

 

Siódemka All Star Team:



 

Bramkarka - Barbara Arenhart (Brazylia)

Lewoskrzydłowa - Mariaa Fisker (Dania)

Lewe rozegranie - Sanja Damnjanovic (Serbia)

Środek rozegrania - Anita Goerbicz (Węgry)

Prawe rozegranie - Susann Mueller (Niemcy)

Prawoskrzydłowa - Sun Hee WooCasino (Korea Płd.)

Obrotowa - Dragana Cvijic (Serbia)

MVP (najbardziej wartościowy gracz) - Eduarda Amorim (Brazylia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...