Skocz do zawartości

Program do projektowania


wiertnik

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

Szukam programu do projektowania wnętrz, oczywiście taki amatorski, żeby laik ogarnął co i jak. Chodzi o zaprojektowanie łazienki, kuchni... ewentualnie rozkładu pomieszczeń w domu.

Najlepiej jeśli będzie darmowy bo dem widziałem sporo, ale jak przyjdzie cokolwiek więcej zrobić to życzą sobie jak za zboże. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez problemu w cadzie to zrobisz, jeżeli chodzi o pomieszczenia. Nie wiem czy darmowa wersje znajdzie, ja ze strony autodesku ściągałem za free dla studentów. Ogólnie to chcesz robić w 2D czy 3D? Czyli będziesz bawił się w architekta czy budowlańca? W sensie czy chcesz tam ustawiać co gdzie ma być, typu wanna, jakieś lusterko kwiatki? Czy tylko ścianki, okna, drzwi? Jak takie pierdołki to artcad, coś takiego. Oblukaj w autodesku. Jak będzie cada ściągał, to wszystkie wersje powyżej 2010, bo to bardziej do pracy w szkole jest. 11/12/13/14 niczym się specjalnie nie różni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta autodesk tyle tego porobił, ze się pogubiłem. Z designem jakiś program jak byś chciał takie coś się bawić, to też co w stylu tych artcadów. Tam takiej bajery masz, że co miesiąc aktualizacja mebelków z ikei, żona by się mogła pobawić %-) A samego autocada, ogarniesz na lajcie szybko :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
CAD Decor

Pro100 - banalnie prosty i dosyć ładnie to wychodzi

AutoCAD dla laika? no prosze was hehe

 

Wszystko mozna znalesc na necie w pełnej wersji za darmo, jak coś to mogę pomóc.

 

cad jest banalnie prosty :bz:

 

mozna wszystko w necie ogarnac, bo mnóstwo tych filmikow jest etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...